YoYa Busy Life World APK indir 2023 HİLELİ

v3.0

Serbest yaşamda seçtiğiniz çeşitli alanlarda farklı işleri deneyimleyin Karakterinizi birinci sınıf aksesuar ve ekipmanlarla süsleyin ve tasarlayın, görevleri yerine getirin ve macera görevlerinin tadını çıkarın
Apk İndir
4.4/5 Oylar: 6,781
Geliştirici
YoYa World.
Sürüm
v3.0
Güncelleme
11 Mart 2023
Gereksinimler
Android 5.0
Boyut
485 MB
Yayımlayan
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

YoYa Busy Life World APK tek ihtiyacımız olan serbest stil bir dünya, kimsenin bizi zamanımız ve hayatımızda yapmak istediğimiz her şeyi yapmaktan alıkoymaya hakkı olmadığı bir yer. Bu tek kişinin yapabileceği bir şey değil aslında çoğu zaman bazı insanlar bunun kendi hayatlarına olmasını istiyor ama gerçek dünyada bu biraz zor çünkü özgür yaşamı herkes için zorlaştıran bir toplumsal yapının içine işlemiş durumdayız. .

Toplumda insanlar, başkalarının hayatlarıyla kendi hayatlarından daha fazla ilgilenirler, bu nedenle bu tür statü, şöhret ve para teslim tarihlerini karşılamak, hayatımızı istediğimiz gibi yaşamamıza asla izin vermez. Şikayetleri unutmak ve zamanla elimizden geldiğince kazanmaya çalışmak ihtiyacımız olan tek şey. İşte olay şu, yoya; yoğun yaşam dünyası, hayatımızın ve zamanımızın en iyisini yapmamız için bize bir yanılsama sağlayan oyun.

Oyunda, herhangi bir sorun veya durum sinyali olmadan sevdiği çeşitli işlerde çalışan serbest stil bir kahramanı oynuyorsunuz. Sevdiği her şey, herkesle vakit geçirmek ve işini kutlamak için kullanılabilir. Çeşitli işler arasında makyaj sanatçısı, bebek bakıcısı, tamirci, sokak dansçısı veya şarkıcı vb. yer alır. Bazen bu işler tuhaf görünebilir ama onları seviyorsanız sorun değil.

YoYa Meşgul Yaşam Dünyası MOD APK

Oyundaki karakterler canlıdır ve oyun kaçınılmaz olarak illüzyon sahnelerine dayandığından tasarımcı kapsamı sunar. Böylece, mevcut tüm makyaj ve aksesuarlar dahil olmak üzere karakterlerinizi başkalarıyla özgürce tasarlayabilir ve dekore edebilirsiniz. Hayatınla ne yapmak istersen, kendini olduğun gibi yap çünkü senin için hiçbir şekilde bir durak yok. Oyunu oynamak için saç türünü, stilleri, kıyafetleri, kıyafetleri, ayakkabıları, makyajı, ten rengini, özellikleri, şapkayı vb.

Yoya sıradan bir oyun değil, aslında burada bulmaca çözmek, görevleri tamamlamak ve görevleri yerine getirmek için çeşitli maceralı eğlenceler elde ediyorsunuz. Modlardan biri, sonucun herkes tarafından bilinmediği bilinmeyene dalmanıza izin verirken. Aksesuar satın almak için ikramiye ve hediyeler kazanın, görevleri ve görevleri tamamlayın, diğer insanlarla hizmet alışverişinde bulunun ve oyunun çarpıcı görselleri içinde güzel yerleri ve yerleri deneyimleyin. Yerlerde ortaya çıkan durumlarla başa çıkmak için heyecan verici işler ve hediyeler kazanın. Okul zamanı, tiyatro, romantik yaşam ve daha fazlası dahil olmak üzere oyunun hikayesinde yer almaktan keyif alacağınız çeşitli yönleri vardır.

YoYa Busy Life World APK

YoYa Busy Life World APK, size farklı alanlarda ve sektörlerde çalışmanız ve her şekilde eğlenceyi deneyimlemeniz için çok sayıda fırsat sunuyor. Makyaj, teşhis, okul hayatı, arkadaşlarla eğlence ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli şeyleri gerçekleştirmenin keyfini çıkarın. Aksesuarlar ve çeşitli şeylerle kendinizi tasarlayın ve süsleyin. Oyun, asla bitmeyen illüzyona dalmak için ihtiyacınız olan tek şey. Öyleyse, işlerin sistematik bir şekilde hizalanmasıyla en üst düzeyde eğlenceyi getiren oyuna katılın ve cazibe ve eğlence dahil çeşitli segmentlerdeki eserler.

Bu mod versiyonunda, özel araçlar ve oyun mağazasından tüm aksesuarların ücretsiz alışverişi ile benzeri olmayan avantajlardan yararlanacaksınız. Sistematik hizalamalarla size ilginç ve rahatsız edici olmayan bir görünüm sunmak için tüm reklamlar engellenir. Tüm karakterlerin ve araçların kilidini açmak için sınırsız para kazanın, modlar ve seviyeler, aksesuarlar ve işler, hediyeler ve ikramiyelerde para konusunda endişelenmenize gerek yok, keyfini çıkarabileceğiniz çeşitli araçlar ve modlarla size serbest stil oyun sunan yöntemlerle oyunun daha fazla tadını çıkarın. Çeşitli modlar ve çalışmalarla oyunun ilginç eğlence ve heyecanının oynanışına dalın.

YoYa Meşgul Yaşam Dünyası MOD APK

Özellikler

YoYa Busy Life World APK, bazı zorluk biçimlerinin oyun içi oyundan zevk almanızı sağladığı çok yönlü bir oyun dünyasıdır. Bu yüzden bağlantıda kalın ve bu oyunun sunumu hakkında daha fazla bilgi edinin.

Dünyanın farklı bölümlerini keşfedin

toplumdan farklı olarak, oyun tamamen sizin fikirlerinize dayalıdır ve kendinizi sistematik olarak farklı alanlarda ve bölümlerde hizaya getirir ve tipik iş ahlakının keyfini çıkarmanıza izin verir. Çeşitli işler eğlencelidir ve herhangi bir rahatsızlık duymadan iş seçip uzmanlaşabilirsiniz. Burada, benzersiz piksel ve grafik türlerinin yanı sıra eğlencenin kapsamı ile asla hayal kırıklığına uğramayacaksınız. Çeşitli hediyeler ve ödüller kazanın, karakterinizin tutkuyla çalışmasını sağlayın ve yeni oyun alanlarının kilidini açmak için para kazanın.

Çeşitli işlerde çalışın ve tasarlayabileceğiniz özel bir karakter olan deneyim kazanın

etkileyici görseller ve makyözler, arkadaşlar, doktorlar, bebek bakıcıları, sokak dansçıları, sokak dövüşçüleri veya şarkıcılar, rapçiler vb. Yapmak istediğiniz tarz ve işi sorunsuz bir şekilde seçebilir ve ardından sonsuz olasılıklar dünyasına dalabilirsiniz. Başka hiçbir yerde olmadığı kadar sistematik çalışmanın keyfini çıkarın. Ayrıca çeşitli aksesuarlar ve beceriler dahil olmak üzere karakterinizi özelleştirerek farklı değişiklikler yapın. Başkalarıyla hizmet alışverişinde bulunun ve okul hayatı eğlencesine, tiyatrolardaki arkadaşlara, partilere ve daha fazlasına aşık olun.

YoYa Meşgul Yaşam Dünyası MOD APK

Maceracı modlar ve zorluklarla dolu oyun

YoYa Busy Life World APK, farklı alan ve modlarda oynama şansını kolayca yakaladığınız herkes için ilginç oyun seçeneklerine sahiptir. Hiçbir sonucun bilinmediği ve beklentilerin içine daldığınız maceralı modlar. Her şey çözüm olabilir ama sıkı durmak zorunda kalacaksın. Farklı meydan okumalar ve görevler ruh halinizi ele geçirerek onları yerine getirmenin ve ödüller kazanmanın zevkine kapılmanızı sağlar. Arada bulmacaları ve mini oyunu çözmek, güzelce hazırlanmış farklı konumları keşfederek uzayda geçirdiğiniz daha keyifli zamanın tadını çıkarmanızı sağlar.

Çözüm

YoYa Busy Life World APK, kapsamınızda çalışırken eğlenmek için kullanım ve illüzyon. Farklı işler seçin ve toplum ve dünya hakkında endişelenmeden özgürce çalışın. Kimsenin rahatsız edici sözleri ve sizin için sorunları olmadan kendi zevkinizi çıkarın. Görevleri ve zorlukları tamamlayarak, ödüller ve öğeler kazanarak çeşitli güzel yerlerin tadını çıkarabileceğiniz ve dolaşabileceğiniz özgür dünya.

Çeşitli modların kilidini açın ve zevklerin sizi yeni eğlence ve neşe doruklarına çıkardığı yaşam macerasına dalın. Bu mod versiyonunda, ücretsiz alışveriş, sınırsız para, değerli taşlar ve hediyeler, ödüller ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli premium aksesuarlar ve öğeler sağlanır ve oyun kullanılabilirliği hakkında endişelenmeden oyunu uygunluğunuza göre oynayabilirsiniz. Modifiye edilmiş versiyonda her şeyin tadını daha az çabayla çıkarabilirsiniz.

 

Yenilikler

  • Mod Menüsü
  • Tüm Öğelerin Kilidini Aç
  • Reklamsız
  • Kalp ameliyati

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir