Driving School Sim APK indir Para hileli mod

11.3

Driving School Sim Apk, özelliklerin, süper arabaların kilidini açmak için sınırsız parayla Ovidiu Pop'tan geldi. Sizin için gerçek bir yarış simülasyonu oyunu gibi
Apk İndir
4/5 Oylar: 75
Geliştirici
Ovidius Pop.
Sürüm
11.3
Güncelleme
14 Haziran 2024
Gereksinimler
Android 5.1
Boyut
830 MB
Yayımlayan
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Driving School Sim Apk Çeşitlendirilmiş platforma sahip oyun evreni o kadar büyük ki, aklınızı yatıştırıcı bir oyuna el atmak çamurda bir elmas bulmak gibidir. Özellikle yarış kategorilerinde, oyunlar patlama gibi geliyor. Zaten milyonlarca ve yenileri her gün farklılaştırılmış özelliklerle geliyor. Hepimiz için doğru kıyafeti bulmak zorlaşıyor. Herhangi bir oyuna göndermeden önce birden fazla boyutun keşfedilmesi gerekir, bu da ona harcadığımız değerli zamana kıyasla yeterince eğlence sağlayabilir.

Driving School Sim Apk, yaratıcısı Ovidiu Pop’tan susuzluğunuzu gidermeye yetecek kadar kan davasıyla birlikte geliyor. Orijinal Driving School Sim’in değiştirilmiş ve proxy versiyonudur. Mobil kullanıcılar için rekabette en gelişmiş sürüş simülasyon oyunlarından biri. Oyun bize gerçek dünya kurslarına gitmeden önce sürüş pratiği yapma şansı veriyor, Arabayı, otobüsleri, kamyonları vb. kontrol etmek için pürüzsüz bir kullanıcı arayüzü ile birlikte.

Farklı araba fonksiyonlarını ve işleyişini öğrenme şansınız olacak. Basma sistemli otomatik şanzımanlı arabaların yanı sıra debriyaj sistemli manuel vitesli arabalar dahil. Yön kontrolü ve modifiye değişikliği kullanıcı arayüzü üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Araba kullanmayı öğrenmenin yanı sıra, yolların kurallarına da dikkatle yaklaşacaksınız. Arkadaşlarınızla çeşitli görevlerde yer alın. Yetenekli olduğunuzda, beceri ve tekniklerinize bağlı olarak farklı araçların (Ağır veya hafif) ehliyetlerine erişebilirsiniz.

Driving School Sim Apk’te, daha kaliteli karakterleri bildiğiniz için 80+ seviyeleri haç haline getiriyorsunuz ve süper arabalara sadece, o seviyeleri atladığınızda erişilebilir. Ancak mod varyantı ile, seviyelerin kilidini açmak ve karakterlerinizi yükseltmek için sınırsız para alırsınız, Size ne uygunsa. Bayrağı Yakala ve çok daha fazlası gibi akıllara durgunluk veren görevlere katılın. Oyunlar, sürüş becerilerinizi test eder ve daha fazla iyileştirmeye yardımcı olur. Öyleyse indirin ve uçmayı ve sürüklenmeyi öğrenin.

Driving School Sim Apk

Driving School Sim Apk, orijinal Driving School Sim oyununun alternatif versiyonudur. Canlandırıcı oyun ve ultra Hd 3d gerçek benzeri görseller ile harika simüle sürüş oyunu. Oyun size gerçek benzeri bir deneyim sunmak için gerçek bir fizik motoruyla tasarlanmıştır. Otomobili kontrol etmek için yüksek çözünürlüklü 3d altyapı ve arayüz, diğer sürüş kategorisindeki oyunlara göre bir avantajdır. Ürpertici ses efektleri ve çoklu sürüş yöntemi, onu en iyi seçim haline getiriyor.

Ovidiu Pop, izleyicileri için benzersiz bir konseptte oyunlar yaratıyor. Modifiye edilmiş bir versiyon olduğu için, size sınırsız para, anahtar ve elmas gibi tamamen ücretsiz olan birden fazla olasılık sunar. Bunlar, yüksek seviyelerin kilidini açmak ve yeni hedeflere ve süper arabalara erişmek için kullanılmalıdır. Sonsuz para ile karakterleri, arabaları yükseltebilir ve eşyaları özelleştirebilirsiniz. Reklamsız, anti-virüs politikası ve Root gerektirmeyen tasarımların en iyisi, sadece eğlenceniz ve keyfiniz için geliyor.

Driving School Sim apk hileli mod

Driving School Sim Apk, güçlü motorlara ve modernliğe sahip 24 benzersiz ve süper lüks araba ile birlikte gelir. Farklı sürüş modları ve altyapı ve otomobillerin 3 boyutlu görselleri, deneyimi çok yönlü ve neşeli hale getiriyor. Yeniden düzenlenmiş araçlar, sedanlar, SUV’lar, kamyonlar, çalılar ve pikaplar gibi pistlere uyacak şekilde tasarlanmıştır. Rotalar boyunca sürüklenen birkaç gözle, ultra hızlı performansa sahip otomobillerde çoklu modlarda sürüş maceralarının tadını çıkarın. Bir zaman sınırı ile sınırlandırılmış, Tüm seviyeler size en üst düzeyde eğlenceyi sağlamak için yüksek zevk veriyor.

Yollardaki Zorluklar

Araba kullanmak, özellikle katı trafik kurallarına uymak zorunda olduğunuzda bir meydan okumadır. Gerçek hayatta olduğu gibi diğer araçlar da sizinle birlikte yolda hareket ederken çok daha zor hale geliyor. Çarpışmaları önlemek veya kuralları ihlal etmek için ceza ödemek için araba sürerken son derece dikkatli olmamız gerekir. Trafik kurallarına ve düzenlemelerine dini olarak uyarsanız, değerli şeyler satın almak için kullanabileceğiniz puanlar ve bonuslarla ödüllendirileceksiniz. Ehliyeti almak için gerçek bir sürücü olmanız gerekir. En iyi sürücü olmak için engellerle savaşın.

Keşfedilecek Çoklu Modlar

Driving School Sim Apk, keşfedilecek modların birden fazla boyutunu sağlar. Tek oyunculu modu oynamaktan yorulduğunuzda ve oyunda yeni değişiklikler istediğinizde, kendinizi tek oyunculu moddan çok oyunculu moda geçin, burada arkadaşlarınız ve dünyanın dört bir yanındaki oyuncularla rekabet edebilirsiniz. Kontrol eden kullanıcı arayüzleri bozulmamış süper arabalar, sürüş becerilerinizi geliştirmenize ve trafik kurallarına uyma disiplinini geliştirmenize olanak tanır. Tekniklerinizi test etmek için görevlere katılın ve diğer hız zorluklarına katılın.

Yükseltilmiş lisanslarla kendinize hakim olmak ve uyum sağlamak için farklı sürüş becerilerinde mükemmel olun. Çeşitli drift stillerinin Uygulaması ile otomobil sürmenin tüm fonksiyonlarında ustalaşın, farklı kontrol teknikleri ile çok fonksiyonlu arabaları deneyimleyin ve Şaşırtıcı Oyun ile Oyuncuları Sevindirin. Driving School Sim Apk gerçekçi görsellere, sakinleştirici bir sese sahip Hd grafiklere sahiptir. Kopya tasarım şeması ile renkli pistlerin ve göz alıcı altyapının keyfini çıkarın. Güçlü performansı sürüş formatında sunmak için en sevdiğiniz araba ve renkle başlayın.

Otomobillerin Canlı Modelleri

Bir oyuncu olarak burada geçirdiğiniz her andan keyif alacaksınız. Driving School Sim Apk, iyi çeşitlendirilmiş ve güncellenmiş bir araba mağazası içerir. Dünya çapında birçok ünlü otomobil üreticisi. Fiyatına ve gücüne göre araba modellerini, renklerini ve özelliklerini seçme seçenekleri sunar. Oyun, maksimum konfor ve pürüzsüzlük için tasarlanmış farklı çeşit ve işlevlere sahip lüks otomobiller ve diğer araçlar için birçok canlı seçenek sunar.

Her Tarafta Güzel Altyapı

Ovidiu Pop tarafından oluşturulan Driving School Sim Apk, kullanıcıların deneyimini geliştirmek için tasarlanan ultra HD 3d altyapı görünümlerini size getiriyor. Renkli pistler, gökyüzünü öpen binalar, güzel parkurlar, şaşırtıcı parklar, kiliseler, nehirler, köprüler vb. Yüksek çözünürlüklü 3d oyun ile kusursuz bakış açısı gözleri rahatlatır ve kalbi rahatlatır ve sürüş becerilerinde ustalaşma merakı sizi farklı yolculuklara ve zevklere çıkaracak.

Gerçek Gibi Kontrol Mekaniği

Güçlü tasarımlı motorlar ve şaşırtıcı grafiklere sahip gerçek benzeri işletim sistemleri, Driving School Sim Apk’yi oyun cephaneliğinde sansasyonel bir hit haline getiriyor. Otomobilin iç kısmı, gerçekçi uygulamanız için tüm gerçek otomobil prosedürlerini kapsar ve aynı zamanda, manuel debriyaj sistemi ve şanzıman bastırma hızlandırıcı ve frenlerle canlı otomobil işlevini kullanma ve öğrenme konusunda size bir avantaj sağlar. Araba mekaniğini düzgün bir şekilde kontrol etmek için sorunsuz bir şekilde sunulan kullanıcı arayüzü.

Driving School Sim Apk, Ovidiu Pop tarafından yayınlandı ve geliştirildi. Gerçekte ileri sürüş öğrenmek isteyenler, becerilerini geliştirmek için bu oyunu daha iyi kullanabilirler. İşleri sizin için kolaylaştırmak için Tamamen gerçekçi kontrol mekaniği ile gömülü, bu modifiye edilmiş varyantta, seviyeyi kırmakla uğraşmak yerine, üst düzey mekaniği ve sistemleri kolaylıkla öğrenmek için sınırsız para kazanırsınız. Beceride ustalaşmak için verilen bağlantıdan indirin.

Yenilikler

  • Mod Menüsü
  • sınırsız para
  • Sınırsız Kredi

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir