İyi Pizza Güzel Pizza apk son sürüm indir 2023 reklamsız

v4.21.1

İyi Pizza Güzel Pizza apk, mod sürümünde gelişmiş özellikler ve kilidi açılmış premium araçlarla birlikte gelir, sert işlevler ve kilidi açılmış öğeler, mağazalar vb.
Apk İndir
4.4/5 Oylar: 4,582
Geliştirici
TapBlaze.
Sürüm
v4.21.1
Güncelleme
17 Mart 2023
Gereksinimler
Android 4.4
Boyut
110 MB
Yayımlayan
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Adından da anlaşılacağı gibi, İyi Pizza Güzel Pizza apk Bu oyunun tamamen yiyecek ve içeceklere ait olduğunu hepiniz biliyorsunuz. Bu oyunda, personel, fonlar, ekipman, kar, zarar, gider, gelir ve her şeyle ilgili tüm yönetimi halletmeniz gereken çeşitli pizza dükkanlarının sahibisiniz, tıpkı bu dünyadaki gerçek sahibin halletmesi gerektiği gibi. hepsi. Bu oyun birçok müşteriyi barındırıyor ve müşterinin ihtiyaçlarına göre onların siparişlerini vererek ihtiyaçlarını karşılamanız gerekiyor.

Oyunların birçok müşterisi var ve mağazanın sahibi sizsiniz. Müşteriler mağazalardan farklı ürünler sipariş ediyor ve bunları yerine getirmek zorundasınız. Mağazanızda çikolatalı lav pastası, peynirli pizza, soğanlı pizza gibi farklı çeşitlerde Pizza ve farklı türde kekler ve içecekler gibi ürün çeşitleri bulunmaktadır. Oyunun başında, Müşteriler mağazalarınızda kendi isteklerine göre sipariş veriyorlar, siz de siparişi kabul edip müşteriye yemek yapması için ihtiyacınız olan uygun zamanı veriyorsunuz. Son olarak, müşterilere teslimat sağlarsınız.

Gerçek dünyada herhangi bir oteli veya restoranı ziyaret ettiğinizde bir restoran sahibinin sipariş vermesi kadar basit. İyi Pizza Güzel Pizza apk, gurme ve yönetimi idare etme becerisine sahip oyuncular için keyifli bir oyundur. İyi Pizza, Harika Pizza, çocuklar için bir oyundur. Yine de oyunu oynayarak elde ettiğiniz içerik yetişkinler için faydalı çünkü günümüz dünyasında her şey ve herkes işle bağlantılı ve ister günlük hayatın görevi, ister iş hayatının görevi olsun, bunu yönetmek zorunda.

Oyunumuz için herhangi bir özel beceriye ihtiyacınız yok. Genellikle zahmetsizdir, ancak görevleri tamamlayarak bir üst seviyeye ulaştıkça, işinizi yönetmenize yardımcı olan bir yönetim becerisi içinizde gelişir. Bir işletme sahibi olmanın o keyifli hissini yaşamak ister misiniz, hemen oyunumuzu indirin ve en mutlu anları birlikte yaşayın.

İyi Pizza Güzel Pizza apk

İyi Pizza Güzel Pizza apk, Oyun şu anda Android kullanıcıları için ücretsiz olarak sunulmaktadır. Bu, kolayca indirip cihazınıza kurabileceğiniz anlamına gelir. Özel bir avantajı olan bu oyunu siz de satın alabilirsiniz. Satın alınan oyunlar ücretsiz olarak reklam içerir. Temel sürüme geçmeyeceksiniz, bu nedenle hileleri ve hile menülerini keşfetmek için oyunu web sitemizden indirip yüklemeniz gerekiyor.

Kurulum sırasında köklenme gerekli değildir ve bu nedenle antiban ve antiviral özellikleri getirir, gecikme politikası yoktur ve tüm hataları düzeltir. Kullanıcılar, mükemmel yemek tarifleri yapmak ve işlerini ücretsiz alışverişle genişletmek için kilidi açılmış öğelerin ve malzemelerin keyfini çıkarabilir. Oyunda sunulan sınırsız para ile eseri satın almanın ve geliştirmenin keyfini çıkarın.

İyi Pizza Güzel Pizza apk Özellikler

Burada, oyunun sunduğu tüm heyecan verici özellikleri bulacaksınız.

Tüm uygun ve tanıdık malzemeleri keşfedin.

Aşçılık kariyerinize başlamak için İyi Pizza Güzel Pizza apk size malzemeler hakkında bilmeniz gereken her şeyi öğrenme şansı verir. Yaklaşık iki yüz farklı bileşen türünü, bunların zevklerini, kullanımlarını ve bunlara nasıl hakim olacağınızı öğrenmelisiniz. Pizza yapma süreci basittir. Öncelikle peynir, sos, serpme ve ekmek gibi malzemeleri seçin. Hepsini müşteri siparişinin miktarına göre etkili bir şekilde birleştirin, mikrodalgaya koyun, ardından Pizza’yı kesin ve müşteriye teslim edin ve sonunda parayı toplayın.

Yeni tarifler toplayın ve notunuzda saklayın

Ayrıca bu oyunda çeşitli yemek tarifleri hakkında da bilgi edineceksiniz. Ayrıca dünyanın en ünlü şeflerinden en iyi tarifleri de algılayacaksınız. Bu oyunda ayrıca verilen malzemeleri kullanarak beş yüzden fazla farklı yemek pişirmeyi öğreneceksiniz. Ancak bazı ender durumlarda, hayal gücünüzün ötesinde siparişler alırsınız, örneğin küçük bir kız oyuncak bebek şeklinde bir pizza sipariş eder, bir erkek çocuk Pizza’nın kriket sopası gibi görünmesini ister ve bu, oyunun oynanışını başka bir yöne çeviren dönüm noktasıydı. seviye.

Bağımlılık yaratan zaman yönetimi oyunu

İyi Pizza Güzel Pizza apk ayrıca, zamanlarını dikkatli bir şekilde yönetmeyi öğrenecekleri bağımlılık yaratan zaman yönetimi oyunuyla tanıştırılır. Müşteriniz için herhangi bir gecikme olmadan siparişleri hızlı bir şekilde vermeniz gerekiyor ve yemek pişirmenin en iyi yanı, oyunun oyuncuları farklı konumlar arasında seyahat edebileceğiniz büyük haritalarla tanıştıracak olmasıdır. Oyunu oynamak basittir. Sadece sürükleyin, basın ve ekrana dokunun. İkinci adımda müşteriden siparişi alın ve siparişi vermeye başlayın. Bu oyun, diğer oyunlara kıyasla tamamen benzersizdir. Bu oyun yüksek kaliteli grafikler, mükemmel fon müziği ve farklı renkler içerir.

Mutfağınızı yükseltin ve restoranınızı dekore edin

Mutfağınızı nasıl yükselteceğinizi ve güzel restoranınızı nasıl dekore edeceğinizi öğrenirken, zamanınızı derinlemesine mutfak yönetimi oyununu keşfederek geçirin. Daha fazla pişirme özelliğinin kilidini açın ve restoranınıza daha fazla müşteri çekin. İyi kullanım için yaratıcılığınızı ve yeteneklerinizi gösterin ve restoranınızı istediğiniz gibi dekore edin, bu da müşterilerle iyi anlaşmalar yapmanıza yardımcı olur. Yemek pişirmede huzurlu ve ödüllendirici bir oyunun yanı sıra tema müziğinde rahatlatıcı bir film müziği dinlemenin keyfini çıkarın. Ayrıca oyunu oynarken ilginizi çeken güzel müzikleri dinlerken yemek de yapabilirsiniz.

Piyasaya hükmetmek ve hükmetmek için rekabet

İyi Pizza Güzel Pizza apk, kapsamlı işlevler ve çok çeşitli özelliklerle birlikte gelir, örneğin rakiplerinizi yenmek, mağazanızı düzenli olarak yükseltmeniz ve Pizzanıza benzersiz malzemeler ekleyerek menünüzü sürekli güncellemeniz gerekir; Pizza’yı müşterinize hızlı bir şekilde teslim edebilmek için pişirme işlemi için daha iyi bir makineye ihtiyacınız var. Çiçek balonlarla süslenen restoranınızı yeniden boyayabilirsiniz. Daha fazla para kazanmak ve mükemmel ve tatmin edici anlaşmalar yapmak için yapmanız gereken tek şey bu.

Bahsedildiği gibi, bu oyun harika. Bu oyunu oynamaktan kimse sıkılmaz, özellikle kızlar. Bu oyunun, zihninizi keskinleştirmek ve burada sunulan İyi Pizza Güzel Pizza apk özelliklerinden oyundan en iyi şekilde yararlanmak gibi birçok faydası vardır. O halde vakit kaybetmeden oyunumuzu indirin.

 

 

Yenilikler

  • MOD Menüsü
  • sınırsız para
  • hızlandırmak
  • Reklamsız

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir