PetrolHead Apk indir sınırsız para hileli – oyun indir

5.7.0

Yeni en gerçekçi araba sürüş deneyimini yaşa, rakiplerine birbirinden eğlenceli yarışlarda meydan okuyarak efsane ol! PetrolHead: Gerçekçi ve Üst düzey grafikleri ile aradığınız sürüş deneyimini size sağlayacaktır. Asfalt üzerinde hızlı sürüş becerilerini ve drift marifetlerini yarıştır, sınırlarını zorla ve yarış pistinde efsane yarışçı olma yolunda ilerle. Görevleri tamamla, en iyi arabalara sahip ol ve dünya çapında yarışçılarla mücadele et!
Apk İndir
4.0/5 Oylar: 8,767
Geliştirici
Lethe Studios
Sürüm
5.7.0
Güncelleme
30 Nisan 2024
Gereksinimler
Android 5.1
Boyut
1,42 GB
Yayımlayan
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

PetrolHead APK‘nın aynı türden ilgiyi baştan sona belirleme yeteneği harika. Artık çoğu insan arasında bulunan bir fark paradır. Para hala herhangi bir insanın önemli bir parçasıdır. Yaşadığımız hayatta ancak paramız varsa bir eşya alabiliriz. Parası yoksa hiçbir şey alamayız. Para bir araba satın alabilir. Arkadaş ekleyerek online oynayabiliriz. Bu araba oyununu izlediğimizde, oynamak zorunda kalma düşüncesi aklımıza geliyor. Her arabanın güzel bir şekle yerleştirilme yeteneği harika. Bu oyun modunda yükseltme alanı da mükemmel seviyede. Arabamız için en iyi boya miktarını yapabiliriz. Ayrıca otopark imkanı da bulunmaktadır. Mod Bu oyunda birçok yol var. Hangi yolu beğendiğimizi seçmeli ve sonra bu oyunu devralmalıyız.

Petrol Kafası MOD APK

Oynanış

PetrolHead APK oyun modu, oyunu nasıl oynadığımızı ifade eder. Ayrılmadan önce bu oyunun nasıl oynanacağına dair fragman setini göreceğiz. Fragman versiyonunu izledikten sonra bir fikrimiz var. Oyunun doğası öncelikle içindedir. Planlanan teoride bu oyuna geçelim. Oyuna başladıktan sonra arka planda bize nasıl gittiğimizi gösteren bir harita çıkacak. Oyunu oynarken zihnimizde oyunu oynadığımız fikri belirir. Altın paralar ve para bu oyunda dikkate değer araçlardır. En sevdiğimiz arabayı satın almak istiyorsak para biriktirebilir ve o arabanın fiyatını öğrenebiliriz. Arkadaşların bu oyunu birlikte oynamasına izin ver. Ancak ilgi, bağlılık, beceri ve görünüş varsa bu araba yolculuğun üstesinden gelmeyi başarabilir. Arabanın rengini ayarlayabilir ve farklı şekillerde değiştirebiliriz.

arkadaşlarınızla çevrimiçi oynayın

Çevrimiçi arkadaşlarla oynamanın en sevdiğimiz arkadaşlarımızı bir oyunda birlikte oynayabileceğimiz PetrolHead APK. Bu, bizimle oynayan arkadaşlarımızın sadece odamızdan oynamalarına gerek veya zorlama olmadığı anlamına gelir. Ne kadar uzakta olursa olsun bizimle oynayabilir. Arkadaşlarla oynarken en iyi deneyimi elde ederiz. Deneyimlerle dolu bir hayatta pek çok anlam öğrenebiliriz. Bir tür kamera, biz hareket ederken uzaktaki güzel manzaraların resimlerini bilip bilmediğimizi bize gösteren bir kameradır. Bu oyunda dört tip kamera bulunur. Her kamera her türlü sahneyi gözümüzün önünde gösteriyor. Başka bir kamera arkamızdan kimin geldiğini gösteriyor. Daha sonra tip kamera, yan alandaki boşluğu gösterecektir. Bu oyun tıpkı gerçek hayatta arkadaşlarla oyun oynamaktan nasıl keyif aldığımıza benziyor. En sevdiğimiz arkadaşlarımızla birlikte,

Petrol Kafası MOD APK

Özelleştirme

PetrolHead APK, özelleştirme kullanımını kullanarak arabada çeşitli değişiklikler yapabilir. Atölye, boya, sarma ve garip akort. Arabada her türlü konfor yukarıda belirtilen tüm uygulamalar kullanılarak yapılabilir. Atölyenin Kullanımı Kullanmakta olduğumuz arabada herhangi bir sorun ve düzeltme varsa, atölye bölümünü kullanarak değiştirebiliriz. Arabanın hızında kusur daha azsa, bunu değiştirebilir ve yüksek hız yapabilen bir uygulamaya dönüştürebilir ve arabayı sürebiliriz. Bu uygulamayı kullandığımızda boya çeşitli renklerde gelir. Arabamıza hangi rengin uygun olduğunu seçip arabaya uydurabiliyoruz. Genellikle renkler söylendiği için mutluyuz. Renk, bakanın gözleri için bir şölendir. Bu ortamda bol miktarda renk olacaktır. Siyah, Kırmızı, Sarı, Uzun, Gül, Beyaz, Yeşil ve Turuncu.

Kariyer

PetrolHead APK’nın kariyer terimini kullanması, benzersizliğini toplu kategorilerde gösterir. Bu, park etme oranının %36 olduğu anlamına gelir. Bir sonraki adım, %12 zamanlı saldırı modudur. Bundan fazlası günün %80’idir. Dün gece %100. Bir araba alırken nereye park edeceğimize dair bir tahmine ihtiyacımız var. Arabayı ancak park yeri çok güvenliyse kullanabilirsiniz. Bu oyundaki temel gereksinimlerden biri bir park tesisidir. Bu oyun, kullanıcılarımızın ihtiyaçlar yüksek olduğunda tüm bu ihtiyaçları karşılama becerisinin bir kanıtıdır. Koşmak için gereken süre, arabada ne kadar yol kat ettiğimizdir. Ancak verilen süre içinde gitmek istediğimiz yere varabilirsek rekabeti kolayca kazanabiliriz. Turnuvayı kazanmak için tüm çabanızı oyuna harcamanız gerekir. Bir şey yaptığımızda tam bir bağlılığa ihtiyacımız var ve ancak o zaman bu eylem başarılı olacaktır. Dışarı çıkarken yol boyunca bazı göz alıcı binalar ve oteller olacak. Gerçek dünyada ne kadar çok ev varsa, bunda da o kadar çok kurs var.

Petrol Kafası MOD APK

Güncelleme

PetrolHead APK’da aracımızdaki motorların düzgün çalışıp çalışmadığını görmek için alanı yükseltebilirsiniz. Bu uygulama, makinede herhangi bir sorun olması durumunda hizalama ve yükseltme gibi çeşitli sorunların çözülmesinin önemli bir parçasıdır. Bu yükseltmeyi kullanmak için, araç olarak ya altın paralarla ya da parayla çalışmamız gerekiyor. Arabamızı ancak bu ikisinden birine yatırım yaparsak tamir edebiliriz. Bu yardımcı program, kapasite çok düşükse arabanın hızını düzeltir. Bu sepetin tüm uygulamaları bizim kontrolümüz altındadır. Bugün kullandığımız tüm ürünler uzun ömürlü olmuyor. Herkes beladan kurtulmuştur. Aynı durum, parçaları sıklıkla hasar gören makineler için de geçerlidir. Makinenin hangi parçalarının hasarlı ve korkunç olduğunu ve tamir edilebileceğini görebiliriz. Fren yaparak, aracı tek bir yere park edeceksiniz.

Efsanevi arabalar

Petrolhead Bölgede efsanevi arabalar denilen birçok araba türü var. Bu arabaların hepsinde parlak güzel tasarımlara sahip birçok araba var. Oyunda o arabayı hangi sebeple beğendiğimizi seçerek o arabayı kullanabiliriz. Bugatti, Porsche, Lincoln, ford gt40, Aston Martin, Audi, BMW, McLaren, Citroen, Ford Everest, Ford Figo, Skoda Octavia, Suzuki Ertiga, honda Suzuki Ciaz ve honda city’yi şaşırtıyor. Bunun gibi birçok farklı araba türü var. İçinde favorimiz olan arabayı seçip oyunda çalıştırmalıyız. Her biri her bir fiyata bağlıdır. Ne kadar paranız olduğunu görebilir ve kendinize uygun bir araba satın alabilirsiniz. Çok az paranız varsa ona uygun bir araba satın alabilirsiniz. Aksi takdirde, çok fazla paranız varsa, istediğiniz arabayı satın alabilirsiniz. Arabadaki tüm arabalar çok güzel tasarlanmış. Aklımızdan herhangi bir araba satın alma düşüncesi geçiyor. Bu yüzden en sevdiğiniz arabayı alırsınız ve oynamanın keyfini çıkarırsınız.

Petrol Kafası MOD APK

Olağanüstü grafikler

PetrolHead APK benzersiz bir grafik sistemine sahiptir. Herkesin bildiği bir şey, bu uygulamanın bu oyundaki diğer tüm uygulamalardan daha iyi olduğudur. Bu uygulama, bakanın gözüne hitap eden mükemmel bir görünüme sahiptir. Arabalar ve renk paletleri önemli bir rol oynar. Bir kişi bu uygulamayı kullandığında, aklında birçok düşünce ve soru olacaktır. Yapı hayal edilemez. Kullanıcılarımız bu çalışmayı hayali bir şey görüyormuşuz gibi görünmek için oluşturmuş ve oluşturmuştur. Çocuklardan yetişkinlere kadar her kesimden insan bu oyunu çok sevecek. Oyunun karakteri daha az renkli değil. Bu oyun söz konusu olduğunda herkes bu oyunu oynayabilir. Sadece yetişkinlerin oynayabileceği herhangi bir kısıtlama yoktur. Çocuklar da bu oyunu daha fazla oynayabilir. Yol boyunca binalar ve şehirler, yol boyunca görülebilecek gerçekçi bir görünümle oluşturuldu. Bu oyunda kullanılan grafikler, bakması doğal olmaktan daha fazlası olduğu için harika. Böylece bu oyunu Google Play Store‘dan indirebilir ve oynamanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Çözüm

Genel olarak, PetrolHead APK hakkında tüm ayrıntılı bilgileri ele aldık. Bu heyecan verici bir yarış oyunu ve Android’de mevcut. Herhangi bir sınırlama olmaksızın yarışa başlayalım. Mücadele etmeden yollarda sürmek keyifli. Her yarışta daha hızlı sürün ve rakiplerinizi yenin. Oyunun orijinal versiyonundan, sadece sınırlı miktarda paranız var. Ücretsiz olarak sınırsız almak için MOD sürümümüzü kullanın. Makale mevcut bağlantıların altından Android için en son MOD sürümünü indirin.

 

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir