Homescapes MOD APK indir 2023

v5.9.5

Candy Crush hayranı mısınız Evet ise, Homescapes MOD APK, büyülü özelliklerle aynı arayüzü deneyimlemeniz için geliştirildi
Apk İndir
4.3/5 Oylar: 6,235
Geliştirici
Playrix.
Sürüm
v5.9.5
Güncelleme
09 Şubat 2023
Gereksinimler
Android 5.1
Boyut
146 MB
Yayımlayan
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Simülasyon oyunlarından daha iyi bir şey yoktur, çünkü bu oyunlar yeni şeyler öğrenmenin yanı sıra yaşam tarzını kavramaya da çok yardımcı olur. Bu oyunlar harika, ancak simülasyon, gündelik ve bulmaca türünü kapsayan ve aynı zamanda milyarlarca oyuncunun güvenini saran bir oyun düşündünüz mü? Hayır ise, Homescapes MOD APK‘sını tanıtmama izin verin. Sihirli özellikleri deneyimlemenizi sağlayan birinci sınıf betiklerle değiştirilmiş bir android oyunudur.

Öncelikle oyundan bahsedelim, So Homescapes MOD APK hem Android hem de iOS akıllı telefonlar için geliştirilmiş basit bir bulmaca oyunudur. Island Builder ve Candy Crush’ın özelliklerinden oluşan çok yönlü bir yapıya sahiptir. Burada, Candy Crush seviyeleri gibi çeşitli şeker oyunları oynamanız ve oyuncu kadrosunun evini yeniden inşa etmeniz gerekiyor. Ve mücadele miktarını azaltmak için, biz’ Resmi oyunu değiştirdik ve evi zaman kaybetmeden anında yeniden inşa etmek için sonsuz kaynaklar içeren bu sürümü sizin için yarattık. Yani uygulama sizi bekliyor, En alttaki indirme düğmesine tıklayın ve oyun stillerinizle kutsayın.

Ev Manzaraları MOD APK

Evi yeniden geliştirmek için sıra dışı bulmaca oyunları oynayın

Homespaces MOD APK hile , bir bulmaca oyunu arayan tüm hevesli oyuncular için yaratılmış olağanüstü bir android oyunudur. Ayrı ayrı 3’ün üzerinde farklı türün özelliklerini içerir. Homescapes, aynı nefeste sizi zeki, gelişigüzel ve stratejik olarak hissettirebilir. Ayrıca, dünya çapında 100 Milyondan fazla oyuncu tarafından güvenildiği için bu oyunu indirmeden önce hiçbir şey için endişelenmenize gerek yok.

Oynanışa bakarsak, tozlu güzel bir ev iç mekanı ve telefonlar, sandalyeler, yataklar ve eski mutfak eşyaları gibi eski eşyalar içeren kullanışlı bir arayüz görebiliriz. Ve diğer tarafta, size kaçan mini oyunu oynayabileceğiniz veya şekerleri çözmek ve yıldızları toplamak için Candy-Crush tarzı bulmaca oyunu oynayabileceğiniz bulmaca oyun arayüzü sunacak.

Komik Animasyonlu grafikler ve zarif SFX’ler

Homespaces MOD APK hile oyununun herkesi yenilenmiş ve hevesli hissettiren en iyi özelliklerinden biri de oyunun grafikleridir. Homescapes size tüm çizgi film karakterleriyle animasyon tarzı bir oyun sunuyor. Ayrıca, bu oyunu Playrix’in muhteşem bir yaratımı yapan oyun içi ses efektlerini duyduktan sonra hayretler içinde kalacaksınız. Yani 5. sınıfa giden küçük bir çocuk veya 60 yaşında bir erkek olsanız bile, bir saniye bile sıkılmadan bu oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilirsiniz. Yine de, daha fazla eğlence bekliyorsanız veya daha fazla keyif almanız gerekiyorsa, çalışkan ekibimiz tarafından oluşturulan Homescapes’in değiştirilmiş sürümünü indirebilirsiniz. Zor seviyeler arasında kaldıysanız veya sadece oyunun tamamını oynamanız gerekiyorsa, indirmek için aşağıdaki bölümleri inceleyebilirsiniz. Eğlence!!

Sadece evi yeniden inşa etmek için büyülü versiyonu oynayın

Sihri bekliyorum!!! Yani artık zaman bitti. Şimdi aşağıdaki bağlantıdan geçebilir ve yalnızca Homescapes MOD APK’sını indirebilirsiniz. Bu oyun size sınırsız kaynak ve sıfır maliyetle reklamsız bir arayüz gibi muazzam büyülü özellikler sunmakla uyumludur. Üstelik Homespaces MOD APK hile oyununun tüm odalarını ve dış dünyasını deneyimlemeniz gerekiyorsa onu da indirebilirsiniz. Neredeyse her Android işletim sistemiyle uyumlu, oldukça uyumlu bir android oyunudur. Yani, herhangi bir küçük veya yüksek düzeyde yapılandırılmış akıllı telefon kullanıyorsanız, onu sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Ev Manzaraları MOD APK

Tüm olağanüstü odaların ve dış dünyanın kilidini açın

Homespaces MOD APK oyunu tamamen evlere, odalara ve manzaraya dayalıdır. Üstelik Homescapes’in yaratılmasının arkasındaki ana slogan, her şeyi gerçekçi bir şekilde deneyimlemenizi sağlamaktır. Burada muazzam görevleri tamamlamanız ve bir evdeki diğerinin kilidini açmak için her bir varlığın kilidini açmanız gerekiyor. Ama Homespaces MOD APK gibi bir seçeneğiniz varsa neden bu kadar uğraşıyorsunuz? Bu, başlangıçta kilidi açılmış her odayı size sunacak muhteşem bir versiyon ve tek ihtiyacınız olan aşağıdaki dev yeşil düğmeye tıklamak.

Bulmaca güçlendiricileri satın almak için Sonsuz paranın tadını çıkarın

Her android oyunu çok sayıda uygulama içi satın alma içerir ve benzer şekilde Homescapes, jeton adlı bir oyun içi para birimi içerir. Bu madeni paralar, size yıldızsız çeşitli ev varlıkları sunarak oyunu daha kolay oynamanıza yardımcı olacaktır. Ama yine de, bu madeni paraları kazanmak çok zor. Homescapes MOD APK’sini kurduktan sonra değil, çünkü size sonsuz jeton verecek, bu da bulmacaları tamamlamayı kolaylaştıracak. Öyleyse ne bekliyorsun? Sınırsız harcamak ve sonsuz yapboz oyunu güçlendiricileri satın almak için hemen indirin.

Bu sınırsız yıldızlardan sonra bulmaca çözmeye gerek yok

Yine alışılmadık bir özellik olarak Homescapes MOD APK, bulmaca oyunlarını bile tamamlamadan tüm görevleri tamamlamanız için size sonsuz yıldızlar sunuyor. Resmi oyunu indiriyorsanız, zorlu seviyelerden rahatsız olacaksınız. Bu yüzden kısayolu seçin ve Homescapes MOD APK’sını indirin. Çünkü bu sonsuz yıldızları kullanarak tüm seviyeleri atlayabilir ve sonsuz yıldızlar elde edebilirsiniz. Bulmacayı atın ve dış dünya ile tüm yeni öğeleri deneyimlemeye başlayın!!

Hiç bitmeyen hayatlarla sonsuz oynayın

Yukarıda size söylediğimiz gibi, Homescapes, Candy Crush ile aynı yaratımdır ve bulmacalar, güçlendiriciler, eklentiler ve roket dünyalı özel şeker gökkuşağı gibi tüm önemli benzerliklerden oluşur. Benzer şekildeHomespaces MOD APK hile oyunu da can alırken sadece bulmacaları oynayabileceğiniz can şeklinde çalışır. Ve hayatlarını kazanmak için beklemeleri gerekiyor. Bu krizi de atlamak ister misiniz? Rekreasyon Homescapes MOD APK’mızı hemen akıllı telefonunuza yükleyin ve sonsuz canların yardımıyla sınırsız kaybettikten sonra bile sonsuz oynayın.

Ev Manzaraları MOD APK

Nihai Karar

Homescapes MOD APK, en yeni yaratımı bulan tüm sıkılmış adamlar için mükemmel bir seçimdir. Tüm akıllı telefonları destekleyecek ve sonsuz kaynaklar ve sonsuz yaşamlar gibi birinci sınıf özellikler sunacak. Üstelik reklamsız ve ücretsiz olarak oyun oynamanın keyfini çıkarabileceğiniz kesintisiz bir oyundur. Bulmacalara meydan okuma ve gerçek parayı boşa harcamadan evi yeniden inşa etme zamanı, İndir Homescapes MOD APK!!!

 

Yenilikler

  • Sınırsız Yıldız
  • sınırsız para
  • Reklamsız Erişim

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir