Township MOD APK indir Sınırsız Para 2023

v9.7.5

Township Mod Apk, çiftlikleri yönetmenin yanı sıra şehir ve kasaba inşasına dahil olmak için birinci sınıf özellikler elde ettiğiniz bir çiftlik simülasyon oyunudur.
Apk İndir
4.2/5 Oylar: 4,962
Geliştirici
Playrix.
Sürüm
v9.7.5
Güncelleme
25 Ocak 2023
Gereksinimler
Android 5.1
Boyut
142 MB
Yayımlayan
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Township v9.7.5 MOD APK, şehirlerin yönetimi ile birlikte bir tür çiftlik oyunudur ve oyunculara yönetim türünde yepyeni bir deneyim sunar. Oyundaki en canlı ve sıra dışı işlev, gerçekçi görsellerinde ve yatıştırıcı sesinde yatmaktadır. Oyuncular her yerde ve her zaman klasik oyun deneyimi yaşayabilir. Böylece oyuncuların bitmeyen eğlenceye devam etmeleri için rahat ve dinlendirici bir ortam sağlar.

Yönetimdeki oyunlar gibi, simülasyon, içerik geçişinde ve oynanışta birçok sınırlama ve kısıtlama ile birlikte gelir. Ancak Township v9.7.5 MOD APK, keşfedilecek sonsuz çeşitlendirilmiş içerik sağladığı için tepside sunulandan farklıdır. Çok fazla çiftlik işi var ve bir şekilde olası bir durumda bile, bir çiftlikte işiniz bitse bile, hızla muhteşem şehirlerin inşa kısmına geçin. Township v9.7.5 MOD APK, çiftlik yönetimi ile ünlüdür ve kullanıcılara şehir binasını keşfetme veya en sevdikleri rüya şehri tasarlama seçenekleri sunar.

Oyun, dinamik görsellerle oldukça canlı görünüyor ve oyuncuda her zaman duygusal ve lüks hisler uyandırıyor. Buradaki oyuncuların hayatı, geliri artırmak ve aynı zamanda kar elde etmek için çiftliklerle ilgilenmek ve şehirleri genişletmek etrafında döndüğü için çok rahat ve neşeli. Oyun ayrıca oyunculara yaratıcı eğlenceleri ve eğlenceleri için sürekli olarak mini oyunlar ve basit bulmacalar sunar. Oyun, çiftlik ve şehir oluşturma manifoldlarınızı genişletmenize yardımcı olabilecek, yolda sizi bekleyen binlerce ödülle birlikte size gizli gizemler ve hazineler sağlayan yönetimin birçok yönünü kapsamlı bir şekilde kapsar: ilgi çekici, tutsak ve derinlemesine bir oyun.

İlçe MOD APK

Township v9.7.5 MOD APK

Township APK, PlayStore’da bulunan orijinal oyunun biraz değiştirilmiş versiyonudur, ancak size bu alternatif varyantta açılan sınırsız premium özellikler sunuyoruz. Burada, birden fazla gelişmiş özelliğe ve premium avantajlara erişebileceğiniz sonsuz paraya sahip olacaksınız. Ayrıca, bu parayı yalnızca sınırsız parayı kullanarak daha iyi performans ve şehirlerin ve çiftliklerin rahat bir şekilde genişletilmesi için çeşitli oyun içi öğeleri yükseltmek ve satın almak için kullanabilirsiniz.

anlayış. En etkileyici ve maliyetli özelliklerden biri, sizin için tamamen ücretsiz olan reklam devre dışı bırakma özelliğidir. Çünkü böylesine çok istenen ve beklenen bir teknik, eğlencenin ve keyfin kesintisiz akışına yardımcı olur. Ayrıca kullanıcılara güvenli ve emniyetli bir ortam sağlar.

Simülasyonda Çiftlik Yönetimi İşinin Keyfini Çıkarın

Township v9.7.5 MOD APK’nin özü, daha iyi ve canlı çiftçilik yönetimi için ekimden hasada ve tohumlara, bitkilere ve HYVplant tohumlarına yatırım yapmaya kadar çeşitli etkinliklerle keşfedebileceğiniz çiftlik operasyonunda yatmaktadır. En doğru simülasyonda çiftçilik sürecini kolayca keşfedebileceğiniz basit ama etkili bir mekanizmadır. Oyun devam ederken bir çiftlik bir saniyeden daha kısa sürede tamamlanabilir. Oyuncular seviye atlayacak ve kazandıkları puanlarla çiftlik giderek genişleyecek. Oyuncuları süreçte daha fazla içerik ve tür eklemeye teşvik eden arazi büyüklüğündeki artışın yanı sıra daha fazla ürün çeşidi ve sayısıyla çiftçiliği deneyimleyeceksiniz.

Her İşleme Tesisini sonsuz madeni parayla inşa edin

Oyuncular, bu oyunda çiftlik işinin çoklu işlevlerini kolayca keşfedebilir; çiftçilik ekosisteminde kullanılan her türlü işlemi deneyimleyecekler. Çiftçilik sonuçlarının ihtiyaçlarını karşılamak için oyuncuların çiftliklerde tarlaları sulamak ve daha kaliteli tohumlar ekmek gibi çeşitli faaliyetler gerçekleştirmesi gerekir. Ekinleri böceklerden ve zararlılardan korumak için böcek ilacı ve böcek ilacı kullanımı, ayrıca daha iyi sonuçlar ve bitkilerin büyümesi için gübre kullanımı. Hasatta, kullanımları için birçok teknik formalite ve işleme tesisi oluşturulacaktır. Bunlar, farklı bir kazanç elde etmek için başkalarına da kiralanabilir.

İlçe MOD APK

Farming For Diversity’nin ücretsiz pazarına erişin

Township APK, oyunculara aynı oyun içinde canlı seçenekler sunar, böylece mevcut oyundan her zaman, hiçbir yerde sıkılmazlar. Farz edelim ki kendilerini çiftlik hayatından sıkılmış ve kaybolmuş hissediyorlar. Bu durumda, oyuncular onları kolayca başka işletmelere çevirebilir. yakındaki kasabaları ziyaret edebilir ve şehrin yerlileri için gerekli malzemeleri sağlayarak ilerleme ve gelişmelerde onlara yardımcı olabilirler. Kasabalar, şehrin geniş ve verimli altyapısını keşfetmek için çeşitli ürünler ve mekanizmalar sunar. Şehir inşa sürecinde oyuncular, şehri geliştirmek için içgüdülerini denemelerine izin verdiği için yaratıcı çalışmaların çoğunu deneyimleyebilirler.

VIP erişim ile Hayalinizdeki Şehri İnşa Edin

Çiftlikler oyunculara en yüksek eğlenceyi sağlıyorsa, şehir kurma süreci onlara hayal gücünün ve yaratıcılığın canlılığını keşfetmeleri için en fazla şansı sunuyor. Her dakika ayrıntıyı kontrol ederek ve vatandaşlarının sürekli gelişimi ve iyileştirilmesi için uygun düşünerek kendi seçiminiz bir çözüm sunarak, istediğiniz kasabayı özgürce uygulayabilir ve tasarlayabilirsiniz. Vatandaşlarınızın yararlı bir yaşam sürmesini sağlamak için parklar, okullar, hastaneler, hijyen ve çok daha fazlası gibi birçok kamu malı tesislerinden yararlanabilirsiniz.

Oyuncunun Keyfi İçin Orta Sürede Eğlenceli Özellikler

Township v9.7.5 MOD APK, bu arada birkaç işlevi yerine getirmek için tasarlanmıştır, bu nedenle oyuncular hiçbir açıdan can sıkıntısı çekmezler. Oyuncuların en üst düzeyde eğlenmesi için oyunda sürekli olarak sayısız bulmaca ve mini oyun önerir. Oyun, tüm yaş grupları için uygundur ve oyun süresinde bir mola vermek için zihninizi tazeler. Oyun içindeki tüm bu çekici senaryolar ile oyuncuların katılımı her seferinde azalsa da sonrasında ödüller sunuyor.

Görevleri Tamamlayın ve Gizemleri Keşfedin

Township APK, kullanıcıların oyunda birden fazla görev ve zorlukla karşılaşmasına olanak tanır; burada karşılığında farklı formatlardaki çalışmaları keşfedebilir ve tamamlayabilirsiniz. Puan ve para ile ciddi bir şekilde ödüllendirileceksiniz; ödüller, çiftlikleri keşfederken gelişmiş oyun seviyelerini ve öğeleri yükseltmek ve kilidini açmak için kullanılabilir. Oyuncular şehirler inşa ederken canlı hazineler bulacak ve bunları oyunda daha fazla kullanmak için kullanacaklar.

İlçe MOD APK

Nihai Karar

Günlük zamanınızı çiftlikleri ve yaşam tarzlarını keşfetmeye ve süper kontrol elinizdeyken şehirler inşa etmeye dönüştürmek için Township APK’yi indirin. Bu arada mini oyunlar ve yapbozlar daha fazla keyif için ruh halinizi rahatlatacak ve mistik hazineler sizi bekliyor. Sadece oturum açın ve çiftçiliğin yıkıcı dünyasına dalın ve en simüle edilmiş oyun dünyasında oyunun tadını çıkarmak için çeşitli aktiviteler gerçekleştirin.

 

Yenilikler

  • sınırsız para
  • Sınırsız Nakit

Görüntüler

Geliştirici uygulamaları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir