Family Island MOD apk indir 2023

v2023124.1.28433

Family Island MOD APK, sınırsız elmas, enerji ve daha birçok şaşırtıcı şeyle burada.
Apk İndir
4.1/5 Oylar: 5,626
Geliştirici
Melsoft Games Ltd.
Sürüm
v2023124.1.28433
Güncelleme
29 Mart 2023
Gereksinimler
android 5.0
Boyut
232 MB
Yayımlayan
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Family Island MOD apk Piyasada böylesine büyük bir oyun cephaneliğinden milyonlarca oyun var. Çok azı sadece oynamaya ve keyfini çıkarmaya değer. Birçok oyun aynı tekrar eden oynanışa sahiptir ve bu, oyun severler için sonunda can sıkıntısına yol açacaktır. Ancak bugün, yüzlerce kez tekrar tekrar oynasanız bile her zaman tazeleme ücreti veren benzersiz bir oyunla karşınızdayız.

Bugünkü yazımızda Family Island hakkında pek çok şeyi açacağız; ayrıca oyun harcamanızı çok daha eğlenceli ve heyecanlı hale getirmek için hepinize Family Island MOD APK’yı da sunacağız. Aile Adası, hayatta kalmak için savaşmanız ve onlarla birlikte yaşamak için kendi sevgi dolu evinizi inşa etmeniz gereken bir ailenizin olduğu, karşılaşacağınız destanlardan biridir. Melsoft oyun limited şirketi bu mükemmel oyunu yarattı ve bu oyunun her alanında harika işler çıkardılar.

Aile Adası MOD APK

Oyuna, insanların büyüleyici ve basit bir yaşam tarzına sahip olduğu taş devrinin başlangıcından başlayın. İlk aşamada, baş karakter olarak tek hedef, bir oğlu ve bir kızı olan Bruce ve Eva çifti de dahil olmak üzere sevdiğiniz dört aile üyenizle oyunda hayatta kalmaktır. Ailenizle mutlu yaşayabileceğiniz ve her türlü konfora sahip olabileceğiniz çok daha iyi bir yeri keşfetmeye devam edin. Yolculuk zorlu ve maceralı ama Family Island MOD APK’ya sahip olduktan sonra çok daha sorunsuz hale gelecek. Kilitlenmemiş bir premium pazar yeri, sınırsız özellik ve reklamlardan rahatsız olmayacaksınız.

Aile Adası MOD APK

Family Island MOD APK, resmi Family Island’ın değiştirilmiş ve alternatif bir çeşididir. Bu mod Apk ile sınırsız para, sınırsız enerji ve sizi aşık edecek daha birçok özellik gibi birçok premium avantajla karşılaşacaksınız. Ayrıca, saatlerce kesintisiz çevrimiçi oynarken herhangi bir reklam görmezsiniz. Üstelik bu mod Apk’yi kurarken herhangi bir root’a ihtiyacınız yok ve en öne çıkan şeylerden biri de mod Apk’mızın bir anti-bans sistemi ile güvence altına alınmış olmasıdır.

Mutlu bir hayat yaşamak için ilk güzel evinizi inşa edin.

Family Island’da MOD APK Evleri çok daha büyütmek için otları toplayın, maksimum enerji elde etmek için lezzetli meyveleri kapın. Her işi her zaman sevgi dolu ailenizle tüm tartışma ve anlaşma ile yapın. Biri böğürtlen yetiştirirse, diğerleri hasat eder ve böğürtlenlerin yalnızca bir kez büyüdüğünü hatırlar, bu nedenle tahta çubuklarını ileride kullanmak üzere saklayın. Ev ne kadar büyükse, aile o kadar fazla enerjiye sahiptir ve ayrıca daha fazla enerji elde etmek için daha fazla yemek pişirebilirsiniz.

Ot, tahta ve taş toplamak da evin iyileştirilmesinde önemlidir; tüm kaynaklara sahip olduktan sonra, evinizi yükseltin ve ailenizle daha iyi bir hayatın tadını çıkarın. Bir sonraki işiniz, aile için yiyecek ayarlamak, biraz Rotis, kızarmış kök almak ve her zaman daha yaprak döken yiyecekler aramaktır. Biraz para kazanmak için, bazı ipler üretmek için dokuma tezgahını kullanın ve ip değiş tokuşu, seçtiğiniz öğeyi alın.

Aile Adası MOD APK

Şehrinizi özelleştirin ve şehri okyanus üzerine inşa edin

Kasabanızı inşa etmek ve tüm adımlarını seçiminize göre özelleştirmek ne kadar havalı. Family Island MOD APK, tasarım binası mimarisi, kuyular, göletler ve önemli güvenlik kuleleri gibi çok çeşitli özelleştirme özellikleri sunar. Sadece kasabalarınız ve köylerinizle sınırlı değilsiniz, aynı zamanda keşif yapıyorsanız, o zaman çok fazla alanın kilidi açılacaktır. Okyanusların ortasında şehrinizi inşa etmeye gidin, gemi ve strat inşasından ihtiyacınız olan her şeyi taşıyın, çok eğlenceli olacak.

Büyüleyici, gizemli oyun

Modern teknolojiye sahip olmadan bir hayat hayal etmek zor ve bu Family Island MOD APK’nın temel özelliği, hayatınıza modern teknolojinin olmadığı taş devrinden başlamanızdır. Başkalarıyla herhangi bir şeyi değiş tokuş etmek için bir takas sistemiyle uğraşacaksınız, ailenizi beslemek için ava çıkacaksınız. Hortumunuzu ve gerekli tüm aletleri yapmak için ahşabı kesin ve taşı çıkarın. Bölgeleri ve adaları keşfetmeye gidin, büyük evler ve hatta tüm kasabaları inşa edin; ekin, hasat edin ve ne zaman ihtiyaç duyulursa toprakları fetheder.

Çeşitli adaları ve muhteşem manzaraları keşfedin.

Çok fazla büyük adaya biraz eriştiğinizde çok sıkıcı hale geliyor. Neyse ki, herkesin herhangi bir şeyin kilidini açmak ve birçok ada rotasını eşitlemek için uygunluk kriterlerini seçmesini kolaylaştıracak Family Island MOD APK ile karşınızdayız. Keşfetmek için tekneler, yiyecek ve para gibi yeterli kaynağa ihtiyacınız olacak.

Ek olarak, yol daha kolay olmayacak, bu nedenle yeni adalara giden uygun rotaları bulmak için birçok bulmaca haritasını çözmeniz gerekecek. Uzun yolculukta kar, tatlılar, şiddetli yağmurlar gibi pek çok zorlu ve belirsiz iklim koşulundan ve alışkanlığından geçeceksiniz. Family Island MOD APK’da gerçekleştirmeniz gereken nihai hedef, zorlu ve kolay koşullarda aşkınızı önemsemektir.

Aile Adası MOD APK

Nihai karar

Family Island, şu anda piyasadaki en iyi maceralı hayatta kalma oyunlarından biridir. Oyun, grafikler, müzik ve oyun dahil olmak üzere birinci sınıf kalitede her şeyi sunar. Üstelik rakiplerinize karşı premium avantajlardan ve haksız avantajlardan yararlanmak için Family Island hile apk ile karşınızdayız. Hayata taş devrinden başlamak için heyecan verici ve heyecan verici yolculuğa başlama zamanı, bu yüzden şimdi Aile Adası MOD APK’sını alın ve arkadaşlarınız ve ailenizle keyfini çıkarın.

 

Yenilikler

  • Mod Menüsü
  • sınırsız para
  • Ücretsiz alışveriş
  • Ücretsiz Satın Alma (Bu Şekilde Sınırsız Taş)

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir