Little Big Snake Apk indir 2.6.72 hileli mod

2.6.66

Little Big Snake Apk en iyi ve mükemmel yılan oyunudur. Göz alıcı grafik animasyon ve renkli yılanlar en iyi deneyimi yaşatacak.
Apk İndir
4.6/5 Oylar: 3,243
Geliştirici
Addicting Games Inc.
Sürüm
2.6.66
Güncelleme
14 Eylül 2022
Gereksinimler
Android 5.1
Boyut
102 MB
Yayımlayan
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Little Big Snake APK, Android cihazlardaki en iyi yılan oyunudur. Tuş takımı cep telefonlarımızda herkes yılan oyunu oynuyor. Şimdiki nesil çocuklar ve gençler yılan oyunlarını bilmiyor. Ancak mobil tuş takımı sağlayıcıları, 20 yıl önce yılan oyununu başlattı. Genel olarak, her tuş takımı cihazının bir yılan oyunu vardır. Yiyecekleri yakalamak ve vücut uzunluğunu geliştirmek birincil hedeftir. Ayrıca, duvarı asla ısırmayın. Aksi halde iş işten geçmiştir. Daha sonra oyuncu oyuna baştan başlamalıdır. Artık teknoloji gelişti ve birçok oyun Android platformlarına geldi. Ne nesil değişirse değişsin ama yılan oyununun çılgınlığı asla azalmaz. Addicting Game Inc ekibi bu oyunu Android kullanıcıları için başlattı.

Küçük Büyük Yılan MOD APK

Little Big Snake APK, Slither.io’nun tam bir alternatif oyunudur . Yaşamak için yiyecek toplamanız ve yılanın uzunluğunu artırmanız gerekir. Ayrıca, slither.io oyununun yeniden yapılmış bir versiyonuydu . Her iki oyuna kıyasla oyunda birçok değişiklik görebilirsiniz. Evet, oyun geliştiricisi oyuna birçok iyileştirme ve özellik katacak. Bu oyun için takdir edilen bir şey. İçeride, oyun hiç değişmedi ve grafik animasyon kalitesi arttı. Oyuna eklenen birçok renkli yılan var. Oyundan herhangi bir renkli yılanı kesintiye uğratmadan oynayın. Ana amaç, sağlanan yiyecekleri yiyerek yılanların boyutunu iyileştirmektir. Tüm yiyecekler geniş bir alana yayılmıştır.

Oynanış

Google Play Store’da birçok yılan oyunu bulunmaktadır. Ancak bu grafik animasyonlar ve oynanış artık tüm oyunculara çekici gelmiyordu. Birçok oyun buldum ve birçok oyun denedim. Ama hiç bir yılan oyunu bana %100 memnuniyet vermez. Maalesef arama sonuçlarında bu Little Big Snake APK’sını buldum. Oyunu kurduktan sonra telefonumda deneyin. Oyunu oynamak harika ve kısa sürede asla sıkılmıyorsunuz. Snake’in rengi iyileştirildi ve birçok özellik eklendi. Ana amaç, sağlanan tüm yiyecekleri yemeye çalışmak ve yılan boyunu arttırmaktır. Her yiyecek geniş bir alana yayılır ve yılanın boyutunu artırmak için yer.

Little Big Snake APK, oyuna birçok heyecan verici şey sunuyor. Arka plan senaryosu da görmek için iyileştirildi. Arenanızda yılanların rakipleri yeniden ortaya çıkıyor. Ayrıca yılanlarını uzatmak için birçok yiyecek yerler. Böylece her biri çok daha fazla yiyecek için yılan boyutunu rakibinizin atıştırma boyutundan daha iyi geliştirdi. Çeşitli türlerde birçok farklı yiyecek türü ortaya çıktı – böcekler, meyveler ve çok daha fazlası gibi yiyecekler. Yılan yemek yemeye başladığında, yılanın büyüdüğünü göreceksiniz. Evet, vücut yavaş yavaş arttı ve genişlik boyutu da arttı. Güncel maç skoru ekranın sağ köşesinde belirir.

Küçük Büyük Yılan MOD APK

Kral olmak

Little Big Snake APK, birçok heyecan verici hareketle en eğlenceli oyuna sahiptir. Herkes bir şey, yılan oyunu oynanır, rakipler öldürülür. Ama bu oyun kimseyi öldürmek zorunda değil. Oyunu oynadıktan sonra bu oyunun çok çılgın olduğunu düşüneceksiniz. Birçok rakip yılan oyuncusuyla çevrilisiniz. Hedefiniz yılan boyutunu büyütmek ve rakiplere karşı dikkatli olmak. Rakipler daha da büyüyecek ve size tuzaklar verecek. Bu yüzden oyunculara dikkat edin. Her zaman ve her yerde tuzakları kuracaklar. Bu tuzaklar yılanınızın ölmesine yardımcı olacak. Yılan büyümeye başlayınca tuzak da sizin için ortaya çıkıyor. Tuzakları takmak, rakip yılanı yok etmektir.

Rakibin yılanının büyümesine izin vermek için daha fazla yer vermeyin. Yılanınız için tehlikeli olacaktır. Little Big Snake APK’da başarısız olmadan yılanı büyütmeye dikkat edin. Yılanın büyümesinin avantajları ve dezavantajları vardır. Avantajları, diğer rakiplerin yılanlarına birçok tuzak verebilmenizdir. Arenanın galibi olmak için rakip yılanları köşeye sıkıştırıyorlar. Rakip yılanları tuzağa düşürdükten sonra hareketleri yavaşlar. Midede yenen yiyecekleri almak için aşırı büyümek ve diğer yılanları öldürmek için daha hızlı olacaksınız. Oyun cinayet gibi şiddet içeren herhangi bir faaliyet içermiyor. Yemek yemek, büyümek, yok etmek ve kazanmak, tüm oyuncular için oynanış şeklidir.

Yeni özellik

Yazının ilk paragrafında yılan oyunlarını ve tarihini anlattım. Zayıf grafiklere sahip birçok yılan oyunu var ve sıkılması daha kolay. Oyunda artık heyecan verici şeyler de olmuyor. Little Big Snake APK, en son güncellemelerle birçok yeni özellik ile geliyor. Rakip bir yılan yılanınızı öldürdüğünde, oyun sizi canlandırabilir. Ama sen uğur böceği olarak dirildin, yılan değil. Bu uğur böceği ışığı keşfedebilir ve yılanları kör eder. Yılanlara dikkat edin; yoksa seni yiyecek olarak yerler. Arenada birçok yeri hareket ettiriyorlar.

Küçük Büyük Yılan MOD APK

Renkli yılan koleksiyonları

Bu oyuna bağımlı olmanın tek ana nedeni budur. Little Big Snake APK, göz alıcı birçok farklı renkli yılan sunuyor. Oyun alanında daha güzel parlamak için bu birinci sınıf görünümlü yılanları kullanın. Farklı renklerde birçok benzersiz koleksiyon var. Göz alıcı şekiller yeni bir kullanıcı deneyimi sunacak. Ayrıca yılan renklerine göre şimşek efektleri eklendi. Örneğin yılanın rengi yeşil ise yeşil gibi parlayacaktır. Yılanların kıvrımlı şekillerini mükemmel bir şekilde optimize etti ve bunlar daha güzel görünüyor. Yeni koleksiyonları oyuna uygulamak için para kullanarak satın alın.

Arkadaşlarınızı oynamaya davet edin

Little Big Snake APK, oyuncuların oyunu arkadaşlarıyla oynamasını sağlar. Arenada oynamaya başlamak için arkadaşlarınızla bir meydan okuma yapın. Ai rakibi ile her oynadığınızda kısa sürede sıkılacaksınız. Böylece oyun geliştiricisi, oyunu arkadaşlarla oynamayı tanıtıyor. Bu, oyunun mükemmel bir özelliğidir. Aynı zamanda rakiplerinizi köşeye sıkıştırmak için arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla oynadığınızda, oyunu kazanmanız daha kolay olacaktır. Oyunda birçok heyecan verici şey mevcut.

Skor tabloları

Little Big Snake APK, puan tabanlı bir lider panosu sistemi sunar. Birçok puan almak için tüm düşman yılanlarını yiyin ve yok edin. Skor tablosunda lider olmak için birçok puan alın. Global oyuncu puanları, skor tablosu oyuncu listelerini seçti. Oyun, her oyuncunun puanını hesapladı ve en iyi 100 oyuncunun adı skor tablosunda göründü. Skor tablosu kralı olmak istiyorsanız, birçok yiyecek toplamanız ve rakip yılanları yenmeniz gerekiyor. Skor tablosuna ulaşmak için kuralları eksiksiz takip edin.

Grafikler

Little Big Snake APK yüksek kalitede yapılmış olup, oyun içi her nesneyi mükemmel kalitede yapmıştır. Dev yılanlar da çok güzel görünüyor. Oyun sırasında daha fazla kalite kaybı olmayacak. Daha eğlenceli oyunlar ve renkli grafikler sizi bağımlı yapacak. Oynanışı geliştirmek için bu fütüristik grafik oyunu deneyin.

Küçük Büyük Yılan MOD APK

Little Big Snake APK

Genel olarak, Little Big Snake APK hakkında tüm detaylı bilgileri ele aldık. Bu, Android’deki en iyi ve mükemmel yılan oyunudur. Göz alıcı grafik animasyon ve renkli yılanlar en iyi deneyimi yaşatacak. Şu anda oyun, google play store’da 10 Milyondan fazla kullanıcı tarafından yüklenmiştir. Oyun birçok heyecan verici özellik ve en komik deneyimle dolu. Orijinal sürümden bir VIP aboneliği satın almanız ve yılan derisi satın almak için daha fazla paraya ihtiyacınız var. Anında ücretsiz VIP ve sınırsız para kazanmak için MOD sürümümüzü kullanın. Makalenin mevcut bağlantılarının altından en son MOD sürümünü indirin.

 

 

Yenilikler

-Yeni sezon

-Yeni «Küpler dünyası» sezonuyla tanış.
-Yepyeni ve benzersiz deriler ve muhteşem işaretler!

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir