heads up apk indir 2024 android için

v4.7.120

Heads Up MOD APK, Tüm Destelerin Kilidi Açıldı, Heads Up APK oyunu modaya uygun bir kart ipucu oyunudur Bu oyunu oynadığınızda farklı düşüncelere sahip olacaksınız Bu oyunu arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz ve bu oyunu sadece canlı olarak oynayabilirsiniz.
Apk İndir
4.3/5 Oylar: 5,426
Geliştirici
Warner Bros. International Enterprises.
Sürüm
v4.7.120
Güncelleme
07 Şubat 2023
Gereksinimler
Android 5.1
Boyut
84 MB
Yayımlayan
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

heads up apk oyunu herkesin sevdiği ve oynadığı eğlenceli bir oyundur. Bu oyunda çok fazla komedi ve eğlenceli etkinlik olacak. Adora, bu oyunu arkadaşlarıyla oynamanın tam zevkini yaşayacak. Her şeyden önce, bu oyunu nasıl oynayacağınızı biliyorsanız, sahip olduğunuz telefon üzerinden bir ipucu alacaksınız. Bu ipucu bir filmin adı, dizinin adı, çiçeklerin adı, şişenin ilk satırının adı veya yiyeceğin adı olabilir. Böylece bu oyunda sayısız ipucu vereceksiniz.

O ipuçlarını koymalı ve o ismi bulmalısın. Bu ipucunu alnınızın üstüne yerleştirmek en iyisi olacaktır. O halde unutmak için bu ipucunun ne anlama geldiğini bilen kişi o ismi söylesin. Hangi oyunu oynarsanız oynayın canlı oynamak kadar keyifli olmayacaktır. Bu yüzden kullanıcılar bu oyunu yarattı ve size verdi. Bu oyunda gerekenden çok daha fazla ipucu var. Oyun, bulabileceğiniz kadar kolay bulunacak şekilde tasarlanmıştır. Isıtılan oyun Google oyun mağazası bu oyunu 2013’te piyasaya sürdü. Sırada, sürümünü yükleyen ve kuran uluslararası bir kurumsal şirket olan Warner Bros var.

heads up apk, çocuklardan yetişkinlere her kesimden insanın sevdiği ve oynadığı bir oyundur. Oyunun sonu, bu oyunda ilki kadar eğlenceli olacak. Bu oyunu arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz. Ayrıca bu oyunda komedi ve heyecanlı olaylar da yer alacak. Arkadaşlarınızla yüz yüze görüştüğünüzde ve bu oyunu oynadığınızda yepyeni bir deneyim yaşarsınız.

Bu oyunu oynamak için birçok farklı film ismi ve şov ismi bilmeniz gerekiyor. Verilen ipucu herhangi bir şey olabilir. Bu oyunda birçok kart türü vardır. Entelektüel düşüncenizi geliştirmek için yeni bir fırsatınız var. Bu fırsattan yararlanın ve bu oyunda yeteneğinizi ortaya çıkarın. Bugün bunun gibi oyunlar bulmanız çok nadirdir. Bu oyunu kendi avantajınıza kullanın.

Dikkat MOD APK

Oynanış

heads up apk oyunu, düşünme ve bilgiye dayalıdır. Bu oyunu oynamak için birçok farklı türde şey bilmeniz gerekir. Bu, bu oyunda verilen ipucunu koruyarak belirli bir adı bulmanız gerektiği anlamına gelir. Bu yüzden her türlü ürün ve mekanın adını bilmeniz gerekiyor. Bu oyun, arkadaşlarınızla oynarken videoya kaydedilebilir. Bu videoyu arkadaşlarınızla paylaşabilir ve en iyi deneyimi yaşayabilirsiniz.

Size sorulan bu sorulara tek tek uygun cevapları verirseniz bu oyunu kazanırsınız. Bu oyunda gelen ipucunu tutma ve arkadaşlarınızla yeni bir fırsat yaratma olanağına sahiptir. Eğer biri cevabı bilmiyorsa, o zaman diğer kişiler bu soruları cevaplamalıdır. Arkadaşlar herkesin hayatında daha iyi bir yere sahip olacak. Aynı şekilde,

sınırsız eğlence

heads up apk oyunu çok eğlenceli ve bu olayı içerir. Mizah ve eğlenceli etkinlikler bu oyunda sizi daha çok etkileyecek. Artık mutlu olmak için en sevdiğiniz kişiyle yaptığınız her şeyde mutluluk bulabilirsiniz. Aynı şekilde bu oyunda sevdiğiniz kişileri de ekleyerek bu oyunu oynayabilirsiniz. Bu oyunu akrabalarınızla da oynayabilirsiniz. Bu oyunda aynı düşünceleri kullanarak oynayabilirsiniz.

Soruların cevapları yoksa arkadaşlarınıza sorabilir ve bu oyunu oynayabilirsiniz. Bu oyun aracılığıyla memnuniyet ve zihinsel birlik Bağlantılarını görselleştirebilirsiniz. Oyunu oynarsan daha az stresli hissedebilirsin. Yeni bir tür deneyim yaşamanız gerekiyorsa, bu oyunu uygun şekilde ele alın ve oynayın. Size o ayrı ipucu verilecek. Bunları kullanarak cevabınızı söylemelisiniz.

Dikkat MOD APK

Arkadaşlarla oynamak

heads up apk, arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz bir oyundur. Bu oyunu tek başına oynayamazsın. Bu oyunu sadece 2 veya 4 kişi ile oynayabilirsiniz. Çünkü bu oyunu tek başınıza oynadığınızda herhangi bir duygu ve deneyim alamayacaksınız. Bu oyunu arkadaşlarınızla oynadığınızda yeni bir tür deneyim ve duygu oluşmasının nedeni budur. İç huzuru ve zihinsel koordinasyon istiyorsanız bu oyunu oynarken izleyebilirsiniz.

Hayvanlarımın isimlerini de ekleyeceksiniz. Örneğin, bir at hakkında ipucu veriyorsanız, o at cümlesindeki resimleri veya şarkıları incelemelisiniz. Sonra cümlenin anlamı cümlenin anlamı ile aynı ise ismi söyleyiniz. Bu oyunu arkadaşlarınızla oynadıktan sonra, tekrar oynamanız gerektiği düşüncesi zihninizde belirecektir. Bu oyunu sadece arkadaşlarınızla oynamalısınız diye bir kural yok.

sınırsız kart

heads up apk spor, size hayatınızdaki birçok farklı deneyimi öğretecek. Bu oyunda birçok farklı kart türü var. Bunlardan 75 tanesi bu oyunda en önemlisidir. Her adımın ayrı isimleri olacaktır. Bu isimlerin her birinin farklı bir anlamı vardır. Dahası, ipuçları bu oyunu bir sonraki seviyeye taşıyacak. Oyun, arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz bir parti oyunudur. Her birey, arkadaşlarıyla oynarken benzersiz bir deneyim yaşayabilir.

O karttaki isimleri bularak bilginizi görselleştirebilirsiniz. Bu tür oyunları canlı olarak arkadaşlarınızla oynayamazsınız. Ancak bu oyunu indirip oynadığınızda, daha iyi bir yaşamın felsefelerini ve deneyimlerini öğreneceksiniz. Her kartın kendine özgü bir adı vardır. Bir kartta ağaçların isimleri, diğerinde ise hayvanların isimleri olacak. Kapağın geri kalanı bu oyunda birçok farklı isme sahip, resimlerin isimleri, yiyecek maddelerinin isimleri, araçların isimleri gibi. Bu yüzden hepiniz bu oyunu Google Play mağazasından indirip oynayabilirsiniz.

Dikkat MOD APK

Çözüm

Genel olarak, Uyarılar hakkında tüm ayrıntılı bilgileri heads up apk’sı. Bu oyun, Android oyun tarihinde benzersiz bir stil oyunudur ve sizi Google Play Store’da ağırlamaktan mutluluk duyar. Elbette bu oyunu yeni bir tarzda oynayabilirsiniz. Ayrıca arkadaşınızı gerçek zamanlı olarak davet edecek ve video konferanslarda oynayacaksınız. Komik anlarınızı kaydedin ve oyun sunucusuna yükleyin. Oyunun orijinal versiyonunda sınırlı sayıda desteniz var. Tüm kilidi açılmış desteleri ücretsiz olarak almak için MOD sürümümüzü kullanın. Aşağıdaki makale mevcut bağlantılardan en son MOD sürümünü indirin.

Yenilikler

  • Tüm Güvertenin Kilidini Açın
  • Reklamsız

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir