Subway Surfers Apk İndir son sürüm 2023 para hileli MOD

v2.37.0

Subway Surfers v2.37.0 PARA HİLELİ APK, macera ve sonsuz koşu türündeki oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını SYBO Games stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakterle bulunduğunuz metro rayları üstünde daima ileri doğru gitmek, peşinizdeki görevliden kaçmak ve yüksek puanlara ulaşmaktır. Subway Surfers içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız anahtar hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilirsiniz.
Apk İndir
4.5/5 Oylar: 1,383
Geliştirici
SYBO Games.
Sürüm
v2.37.0
Güncelleme
21 Temmuz 2022
Gereksinimler
Android 4.4
Boyut
180 MB
Yayımlayan
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Subway Surfers APK hakkında kısa bir giriş yapmak çok saçma çünkü oyun cephaneliğinde bu oyunu bilmeyen veya oynayan kimse yok. Oyunun genişletilmiş popülaritesi böyledir, çünkü rahatlatıcı ve fazla çaba gerektirmeyen ama aynı zamanda eğlenceli bir hack sunan son derece basitleştirilmiş bir hayatta kalma koşusu oyunu sunar. Her gün bir milyardan fazla indirme ve milyonlarca aktif kullanıcı, muazzam popülaritesine katkıda bulunuyor.

Subway Surfers APK, basit bir koşu oyunu oynarken derinlemesine eğlence sağlayan süper heyecan verici işlevlere ve aşırı faktörlere sahiptir. Oyunda çok fazla şey yapmanıza veya kazanmayı planlamanıza gerek yok; aksesuarlar ve görünümlerle özelleştirebileceğiniz bir karaktere bürünüyorsunuz. Farklı şekiller ve animasyonlu görünümlerle oyundaki çeşitli görünümler ve karakterler arasından seçim yapabilirsiniz.

 

Dünya çapında popüler ve düzenli güncellemeler nedeniyle ilgi ve eğlencesini hiç kaybetmeyen tarihi oyunlardan biridir. Subway Surfers APK, karakteri dengelemeniz ve demiryolu raylarında koşmanız gereken işlevlerde olağanüstü. Her zaman peşinde olan polise yakalanmamak için Koş-Koş ve Koş ve sıkışırsanız bir saniye içinde bağımlısı olacaksınız. Yolculuk sırasında yayılan çeşitli engellerden ve sizi öldürecek kadar çılgın hızlı trenlerden kaçının.

Subway Surfers APK, koşu sırasında trenlere çarpmaktan kaçınmak ve geçiş yapmak için çeşitli demiryolu rayları sunar. Önünüze çeşitli tıkanıklıklar geliyor ve alt geçidi atlamanız veya kaydırmanız gerekiyor. Pek çok aksesuar ve destek ürünü çeşidi ile yolculuğunuzu kolaylıkla tamamlamanız gerekecek. Uçan kaykaylar, uçan tekmeler, atlama ayakkabıları, mıknatıslar, jetpack, ölürseniz canlanma için anahtarlar gibi,

Subway Surfers APK

Subway Surfers APK, çarpma veya yakalanmadan kaçınma ve toplam enerji ile koşma gibi heyecan verici ve ilginç işlevlerle birlikte gelir. Bu, orijinal oyunun çeşitli hileler sunan alternatif bir varyantı ve değiştirilmiş versiyonudur. Herhangi bir öğeyi veya anahtarı ücretsiz olarak satın alabilmeniz için sınırsız para. Yükseltilmiş araçlar, karakterler, özelleştirilmiş görünümler, görünüm, tüm karakterlerin kilidi açıldı, vb.

Oyun mağazasından herhangi bir şey satın almak için ücretsiz alışveriş. Web sitemizde ücretsiz olarak sunulan özgün ve çalışan modlardan biridir, böylece indirebilir ve keyfini çıkarabilirsiniz. Oyunda tüm reklamlar engellenir, bu nedenle kesinti olmaz. Kurulum sırasında köklendirme gerekmez; antiban ve antiviral özellikler. Kilidi açılmış uçan kaykaylar, jetpack’ler, mıknatıs, yolculukta ölümsüz olmak için sınırsız anahtar.

Özellikler

Subway Surfers APK, inanılmaz yolculukta çeşitli maceralara dayanan olağanüstü işlevler ve özelliklerle birlikte gelir. Hiç durmadan koşun ve size çarpmak için orada burada farklı trenlerin hareket ettiği raylarda hayatta kalın!
Size hizmetleri sunmak için bazı özellikleri aşağıda tartışıyoruz;

Engellerle bitmeyen pistlerde sonsuz koşun

Subway Surfers APK, işlevlerini ve etkinliklerini herkesin bildiği ve kullanıcılara çeşitli eğlenceler sunan popüler bir oyundur. Sizi yakalamaya çalışan polislere yakalanmamak için pistte koşmanız gerekiyor.
Yolculuğunuzdaki rayların üzerine yayılmış çeşitli engeller nedeniyle yolculuk macera ve eğlence dolu. Çok fazla çaba sarf etmenize gerek yok, karakterinizi koruyan tüm etkinlikleri gerçekleştirmek için ekranı kaydırıp dokunmanız yeterli. Başlarken yavaş bir tempoda başlar ve zaman geçtikçe koşma hızı saçma bir hal alır yüksek hız ile aynı yolda engellerden ve engellerden kaçınarak işleri zorlaştırır.

Sürekli koşu ile zorluklar dünyasında hayatta kalın

Subway Surfers APK’nın oynanışı, koşmanın keyfini şakacı bir şekilde çıkarmak ve karakteri tüm engellerden korumak için güçlü işlevlerle birlikte gelir. Çeşitli trenler oradan oraya hareket ediyor ve vurulursanız ölürsünüz. Çeşitli hızlardaki trenlerden kaçınılır ve aynı zamanda bazı trenler raylarda tutulur. Bir tür tıkanıklığa çarpmamak için hızlı koşmak ve aynı zamanda tetikte olmak.

Yolculuğunuzda size kolaylıkla yardımcı olacak çok sayıda premium araç

Tamamlamanız gereken yolculuğu sıralamak için sonsuz parkurlarda koşmak çeşitli seçeneklerle güçlendirilecek. Bir engele çarptığınızda sizi hayal kırıklığına uğratmayacak birçok uçan kaykay alacaksınız. Hızlı bir şekilde uçmak ve saniyeler içinde çok para kazanmak için Jetpack, tüm büyük trenleri geçerek tek adımda uçmak için ayakkabı atlayın. Ayrıca, tüm treni kolayca geçebilmeniz için birçok türde içecek, ilaç veya sağlık seti ve diğer şeyler mevcuttur. Ve yolculuğunuz çok kolay ve hızlı hale geliyor.

Sizi ölümden dirilten anahtarlar

Subway Surfers APK, kullanıcılara kilidini açmaları gereken veya seviyeleri tamamlarken ödül alabilecekleri premium bir anahtar sunar. Para kazanın ve gerektiğinde kullanabilmeniz için kilidini açın. Anahtarların yanı sıra uçan kaykayları koşarken ölmemek için de kullanabilirsiniz, ancak kazalardan önce başvurmaları gerekir. Bir kazada ölürseniz, yolculuğunuza aynı yerden devam etmek için aynı noktada sizi diriltecek bir anahtar uygulayabilirsiniz. Siz ilerledikçe, artan sırada canlanma artışları elde etmek için gereken anahtar sayısı.

Subway Surfers APK

Demiryolu raylarının inanılmaz yolculuğunda durmadan koşmanın keyfini çıkarmak için Subway Surfers APK’yı indirin. Herhangi bir engele çarpmaktan kaçının, yakalanmaktan kurtulun ve trenlerden gelen her türlü darbeden kaçının. Pek çok farklı türde uçan kaykay, jetpack ve süper ayakkabı, sonu olmayan yolculukta size yardımcı olur. Kilidi açılmış bu premium sürümde, tüm hilelere ve aksesuarlara ücretsiz olarak sahip olacaksınız. Ölümsüz çalıştırmak için hiçbir reklam ve sınırsız anahtar, bu yüzden ölemezsiniz.

 

 

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir