Jewels Legend MOD APK indir 2023

2.66.7

Resmi olanda mücadele etmeyi bırakın Mücevher Efsanesi Maç 3 Bulmaca MOD APK'sinin tadını çıkarın! Reklamsız bir uygulama ile sonsuz yaşam ve madeni para tutan bir oyun!
Apk İndir
4.4/5 Oylar: 7,527
Geliştirici
LinkDesks - Jewel Games Star.
Sürüm
2.66.7
Güncelleme
28 Aralık 2022
Gereksinimler
Android 5.1
Boyut
53 MB
Yayımlayan
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Jewels Legend MOD APK  Match-3 Puzzle oyunlarının en iyi yanı nedir biliyor musunuz? Hayır, animasyon veya arayüz değil, ama en önemli olan şey hikaye ve stratejik oyun. Bu oyunlardan beyin güçlendirme veya bulmaca çözme dışında pek çok şey öğrenebilirsiniz; bu oyunlar, stratejik düşünmeyi ve çok daha fazla yeteneği geliştirmek için en iyisidir. Şimdi, bu kadar eğlenmek için dolaşıyorsanız ve aynı Candy Crush’ı defalarca oynamaktan sıkıldıysanız, işte size bir önerimiz var – Jewels Legend MOD APK.

 

mücevher efsanesi mod apk

Jewels Legend MOD APK, benzersiz özellikler ve harika bir animasyonlu oyun arayüzü içeren, oynaması ücretsiz bir bulmaca oyunudur. King’s Candy Crush oyunundan ilham aldıysanız, bu oyunu oynamaya karşı koyamazsınız. Öncelikle, eklentiler, güç şekerlemeleri ve seviye karmaşıklığı gibi birçok yönden candy crush’a benzer. Ama ek olarak, burada şeker yerine olağanüstü mücevherler alacaksınız! Jewels Legend Match 3 Puzzle Android oyunu ile günlük stresinizden kurtulmanın ve kendinizi meşgul etmenin tam zamanı! Resmi oyunun içindeki zevkten daha fazlasının tadını çıkarmak için aşağıda verilen oyunun değiştirilmiş sürümünü indirin. Sadece bunun için git!

 

 

Candy Crush gibi harika bir 3’lü Eşleştirme bulmaca oyunu oynayın

Hiç bir Android oyunu duydunuz mu – Candy Crush Saga. Henüz dinlememiş olmanız imkansız, çünkü Candy Crush, kimsenin görmezden gelemeyeceği veya unutamayacağı dünyanın en keyifli hissi. Ve eğer bu oyunu tanıyorsanız, bugün sizi Candy Crush Saga – Jewels Legend Match 3 Puzzle oyununa benzer seçeneklerden biriyle şaşırtmak için buradayız. Jewel Legends, aynı 3’lü eşleştirme bulmaca arayüzüne dayanan harika bir bulmaca oyunudur. Bu oyunun ayrıcalıklarını hem akıllı telefonlarda hem de Android ve iOS’ta yaşayabilirsiniz. Yakın zamanda geliştirildi ve sadece bu kısa günlerde milyonlarca indirmeyi kapsadı. O yüzden, sır özelliklerinde olduğu için, Jewels Legend Match 3 Puzzle oyununu bilmeyen milyarlarca insan olmayı bırakın. Olağanüstü arayüz ile hepsinin keyfini çıkarın;

 

Şekerleri ve onların güçlü eklentilerini değiştiren Mücevherleri kullanın

Candy Crush artık sona erdi ve dünya çapında yeni bir sansasyon yaratmanın zamanı geldi – Jewels Legend Match 3 Puzzle. Bu özel oyunu akıllı telefonunuzda oynayabilir ve aynı 3’lü eşleştirme bulmaca oyun arayüzünün keyfini ücretsiz olarak çıkarabilirsiniz. Jewels Legend Match 3 Puzzle size eski şekerlerin yerine Mücevherleri sunduğundan, bu oyunla ilgili en iyi şey arayüz. Her seferinde benzer bir arayüzün keyfini çıkarmanız gereken günler geride kaldı. Artık Jewels Legend Match 3 Puzzle’ı indirebilir ve beş farklı renkli mücevhere ve gökkuşağı şekeri gibi güç mücevherlerine katlanabilirsiniz. Stresli hayatınızdan çıkıp yeni bir şeyler deneme zamanı!

 

Animasyonlu bir arayüzde 1500’den fazla zorlu seviyenin keyfini çıkarın

Jewels Legend MOD APK, ücretsiz 3’lü eşleştirme arayüzünün keyfini coşkuyla çıkarabileceğiniz 1500’den fazla zorlu oyun seviyesi sunuyor. Temel olarak, oyun size her biri farklı bir arka plan arayüzünde 10-40 seviye içeren 50’den fazla farklı mevsimin tadını çıkarabileceğiniz devasa bir Mücevher haritası sunuyor. Üstelik bu oyunun Kariyer modunda tüm sezonları tamamlayan 1700 seviyenin tadını çıkarabilirsiniz. Bu yüzden, bu sıkıcı oyunlarda zamanınızı boşa harcamayın ve karmaşık özelliklere sahip yeni bir şey oynamaya başlayın!

 

mücevher efsanesi mod apk

Nefes kesen olayların ve zorlukların tadını çıkarın

Oyun size Etkinlikler ve Zorluklar modunu da sağladığından, kampanya, Jewels Legend Match 3 Puzzle içinde sunulan tek model değildir. Kampanya modu dışında nefes kesen mücadelelerde haftalık güncelleme etkinliklerinin tadını çıkarabilirsiniz. Bunun dışında, 30 dakikalık sınırsız yaşam veya güçlü eklentiler gibi özel ödüller almak için günlük görevleri de tamamlayabilirsiniz. Ayrıca, sandıklar, madeni paralar, elmaslar, bombalar, eklentiler ve canlar gibi ödüller de dahil olmak üzere oyun içindeki günlük dönüşe yine katlanabilirsiniz. Tadını çıkar!!

 

Karmaşıklıktan kurtulun ve değiştirilmiş sürümle sadeliği benimseyin

Jewels Legend Match 3 Puzzle, özel özelliklere ve yüzlerce uygulama içi satın alma işlemine sahip basit bir Android oyunudur. Evet, doğru duydunuz! Bu oyunun içinde, oyunu oynarken sizi binlerce kez rahatsız edecek yüzlerce uygulama içi satın alma var ve belirli bir zamanda oyunu oynamayı bırakacaksınız! Artık oynamayı bırakmanıza rağmen, Jewels Legend Match 3 Puzzle MOD APK’sını indirebilirsiniz! Çalışkan ekibimiz tarafından geliştirilen aynı oyunun değiştirilmiş versiyonudur. Bu değişiklik, size tüm özel uygulama içi satın alımları ücretsiz olarak ve daha da kullanışlı bir uygulama arayüzü sunabilir. Sadece koşuşturmayı bırakın ve Jewels Legend Match 3 Puzzle MOD APK oynamaya başlayın.

 

Ücretsiz alışveriş için sınırsız jetonun tadını çıkarın

Madeni paralar, Jewels Legend Match 3 Bulmacasındaki birincil ve tek para birimidir ve bu paraları kazanmak çok zordur, çünkü bunları yalnızca etkinlikler ve mücadelelerle toplayabilirsin. Peki size sınırsız altın para sunan bir oyundan daha keyifli ne olabilir? Bunu göz önünde bulundurarak, Jewels Legend Match 3 Puzzle MOD APK size sınırsız para sunuyor. Bu jetonları Sihirli Değnek, Bomba ve Mücevher kreasyonları gibi sonsuz eklentileri satın almakta kullanabilir ve oyununuzu daha basit hale getirebilirsiniz. Bu yüzden zorluklar arasında mücadele etmeyi bırakın ve Jewels Legend Match 3 Puzzle MOD APK oynamaya başlayın.

 

Oynamak için sonsuz yaşamla hiç bitmeyen bir oyun önünüzde

Bu oyunu zaten oynadıysanız, bir seferde en fazla 5 can alabileceğinizi bilmelisiniz ki bu, zorlu seviyeleri oynarken çok düşük görünüyor. Üstelik bu oyunda zaman değiştiren hileyi eski Candy Crush gibi kullanamazsınız. Kulağa karmaşık geliyor, değil mi? O kadar da zor değil; eski resmi sürüme rağmen sadece Jewels Legend Match 3 Puzzle MOD APK‘sını kullanın. Size sınırsız yaşam sunmak için bu oyunun içine senaryolar yazdık. Bu hayatların tadını ücretsiz olarak çıkarabilir ve bu karmaşık olana rağmen basit oyunlara katlanabilirsiniz!

 

mücevher efsanesi mod apk

Nihai Karar

Hepimizin ayrıcalıkları ve kusurları var! Ancak Jewels Legend Match 3 Puzzle MOD APK, tek bir hata içermeyen oyun veya cansız bir sanal oyundur. Bu oyunu root erişimi olan veya olmayan herhangi bir akıllı telefonda oynayabilir ve olağanüstü özelliklerle harika oyunun tadını çıkarabilirsiniz. Bu olağanüstü Android oyununun ve tüm özelliklerinin keyfini çıkarmanın tam zamanı; Sadece aşağıdaki bağlantıya dokunun ve Jewels Legend Match 3 Puzzle MOD APK’sını indirin!

 

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir