Pac-Man Apk İndir 2023 android için hileli

11.0.1

Pac Man MOD APK, oyun içeriğinde bulunan tüm Pac Skin'lerini reklamsız bir oyun arayüzü ve sıra dışı labirentler içinde sunmaya hazır.
Apk İndir
4.1/5 Oylar: 2,309
Geliştirici
BANDAI NAMCO.
Sürüm
11.0.1
Güncelleme
23 Ekim 2022
Gereksinimler
Android 5.1
Boyut
70 MB
Yayımlayan
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Pac-Man Apk Hakkında

Bandai Namco sadece bir oyun geliştirici markası değil, çoğu hevesli oyuncu için bir duygu! Bugünlerde sanal oyunlar, Play Station, XBOX, PC, Victor ve hatta Android Akıllı Telefon oynamak için herhangi bir cihaz veya konsol kullanıyorsanız, Bandai Namco bir mücevherdir. Bandai Namco tarafından şimdiye kadar geliştirilen ilk ve en sevilen oyun Tekken, Pac Man ve Naruto oyun serileriydi. Daha sonra, bu seriler için birçok gelişmiş oyun sürümü ve çok sayıda ek oluşturdu!

Pac Man MOD APK

Bunların dışında, Bandai Namco ilk olarak Microsoft Windows, Victor ve Play Station 2 oyunu için geliştirdiği için Pac-Man herkes için en sevilen seriydi. Ama Şimdi, bu olağanüstü hissi doğrudan Android akıllı telefonunuzda oynayabilirsiniz. Evet, doğru duydunuz! Bandai Namco kısa süre önce telefon sürümünü piyasaya sürdüğünden, artık Pac Man’in keyfini doğrudan Android ve iOS akıllı telefonunuzda çıkarabilirsiniz!

Şimdi, bu çağda geliştirilen Pac-Man’in fütüristik versiyonu olduğu için, bu oyundaki içerik kullanılabilirliğini basitçe anlayabilirsiniz. Basitçe, yüzlerce Pac-Man görünümünün yanı sıra henüz hiç yaşamadığınız sahne temalarının tadını çıkarabilirsiniz! Ancak bu görünümler ve hikayeler maliyetlidir ve Pac-Man jetonları için yeniden yükleme yapmanızı gerektirir. Başka bir yerde, Pac-Man APK’sini indirebilir ve hepsinin keyfini özgürce çıkarabilirsiniz! Seçim senin!

Android Pac-Man APK oyununun keyfini çıkarın

Konsol benzeri oyunlar oynamak için dev konsola, makinelere ve Bilgisayarlara ihtiyaç duyduğunuz günler geride kaldı. Günümüzde, Android Akıllı Telefon teknolojisi, herhangi bir kalitede grafik içeren her türlü oyunu kabul ediyor! Ama bu gelişmiş dünyada en sevdiğimiz eski oyunumuzu unuttuk – Bandai Namco’nun Pac Man’i! İyi haber şu ki, artık kartuş için ücret ödemeden Pac Man’i doğrudan Android akıllı telefonunuzda oynayabilirsiniz.

Google Play Store’da listelenen ücretsiz bir oyundur ve sayfasından indirebilirsiniz. PS2 ve Bilgisayar için eski resmi Pac-Man ile aynı fenomen üzerinde çalışan aynı oyun. Tüm bu şekerleri kırmızı, yeşil ve mavi düşmanlara yakalanmadan yemeniz gerekiyor. Parmaklarınızın ucunda böyle olağanüstü bir deneyimin tadını çıkarma zamanı!

Pac Man MOD APK

Binlerce seviye ile üç farklı zorluk seviyesini deneyimleyin

Artık oyun içinde Kolay, Normal ve Zor olmak üzere üç farklı zorluk seviyesi yaşayabilirsiniz. Yukarıda size söylediğimiz gibi Pac Man Android sürümü içerisinde binlerce seviye mevcut yani bu seviyelerin içinde zorluk seviyeleri de bulunuyor. Endişelenme, seviyeler aynı, ancak tek gelişme, sadece ekrana dokunarak herhangi bir seviye için zorluğu değiştirebilirsiniz.

Bu üç seviye dışında, Pac Man Android oyunu içerisinde Klasik oyun modu dışında temalı seviyeler de bulunuyor. Burada Sevimli, Peynir, Hayvanat Bahçesi, Bilim, Dakika, Tuzak, Gece, Çikolata ve Rüzgarlı dahil olmak üzere 18 farklı labirent stilinin keyfini çıkarabilirsiniz. Basit bir deyişle, aynı Android oyununu aynı seviyelerde oynamanız gerekmiyor. Sizin için gelişmiş birçok yeni şey var! Hepsinin tadını çıkarın!!

Ücretsiz jeton kazanmak için haftalık etkinlikleri ve günlük görevleri tamamlayın

Diğer tüm Android oyunları gibi, Pac-Man da aynı fenomen üzerinde çalışır ve Pac Token adlı çevrimiçi sanal oyun parası satın almanızı sağlar. Bu jetonları en sevdiğiniz Pac Kaplamalarını, Labirentleri ve oyun içindeki tüm güçlü eklentileri satın almak için kullanabilirsiniz! Şimdi, bu jetonları elde etmek istiyorsanız, günlük görevleri ve haftalık etkinlikleri tamamlamanız gerekiyor.

Her gün, oyunu açarken, 2 hayalet yemek, 100 Pellet veya şeker yemek veya gerekli sayıda aşamayı tamamlamak gibi ücretsiz günlük görevler alacaksınız. Yapmanız gereken tek şey, ücretsiz Pac Token toplamak ve en sevdiğiniz oyun içi satın alımları kullanmak için gün bitmeden bu görevleri tamamlamak.

Pac Man MOD APK

Şimdi en sevdiğiniz için yüzlerce Pac-Skins arasından seçim yapın

Eski Pac-Man versiyonlarında eksik olan tek özellik ne biliyor musunuz? Evet, doğru gidiyorsun! Bunlar karakter görünümleri veya Pac-Man görünümleridir. Sonunda aynı Pac-Man’den sıkılmaya başladık ve yeni güncellemeler için can atıyoruz. Ama Pac-Man Android oyununu indirdikten sonra değil!

Pac-Man’in Android sürümü, diğer tüm geliştirmelerin yanı sıra sonunda Pac Skins özelliklerini oyunun içine yükledi. Şimdi oyunu indirebilir ve Joystick, Chicago, Oklahoma, Bird, Bear, Mickey, Donald Duck, Lion, Cow gibi en moda Pac Skins’in keyfini çıkarabilir ve ayrıca bazı komik yaratıklarla hayalet skinlerini değiştirebilirsiniz. Bu yüzden  indirin ve tüm bu görünümlerin tadını herhangi bir mücadele olmadan çıkarın!

En sevdiğiniz Pac-Man APK sürümünü indirin

Daha önce Pac Man resmi Android oyununu oynadın mı veya Google Play Store’dan indirdin mi? Evet ise, anlayabiliyorum, resmi oyunu oynamak ne kadar sinir bozucu olurdu! Temel olarak, Pac-Man’in resmi sürümü, çevrimiçi reklamlar, uygulama içi satın almalar gibi birçok can sıkıcı oyun içi kesintinin yanı sıra bir kez boşalan yaşam çubuğunun yeniden doldurulması için bütün bir güne ihtiyacı var!

Ancak bunun için endişelenmenize gerek yok, çünkü aşağıda Android Akıllı Telefonlar için Pac Man’in değiştirilmiş sürümünü listeledik. Bu sürümü doğrudan akıllı telefonunuza indirebilir ve kesintisiz oyun arayüzü ile aşağıda listelenen olağanüstü özelliklerin keyfini çıkarabilirsiniz. Bu yüzden başarıya aç kalmayı bırakın ve en kısa sürede indirin!

Her bir görünümün kilidini açmak için ücretsiz olarak sınırsız Pac Token’ın keyfini çıkarın

Pac-Man’de sınırsız para kazanmanın ve tüm skinlerin kilidini açmanın imkansız olduğunu düşünen tüm adamlar için bugün Pac-Man APK ile hepsinin yanlış olduğunu kanıtlamak üzereyiz! Temel olarak,sonsuz para komut dosyasıyla gömülüdür.

Aynı tarafta, tüm favori Pac görünümlerinizi satın almak ve en zorlu labirent seviyelerinin tadını çıkarmak için bu sonsuz Pac Jetonlarını kullanabilirsiniz! Bu paralar için açlıktan ölmek üzere olan günler geride kaldı, çünkü artık en alttaki indirme bağlantısını tıklayıp Pac Man MOD APK’yı indirebilirsiniz!

Son olarak, yakında çıkacak olan değiştirilmiş sürüm, %100 reklamsız bir arayüz içerir.

Google Play Store’un resmi Pac-Man oyununu oynamak çoğu zaman oyun içi reklam eklentileri ile oyunseverlerin sözünü kesiyor. Öncelikle, oyun seviyelerini değiştirirken, ödülleri ikiye katlarken, Pac Skin’i değiştirirken ve hatta bazı oyun içi eklentileri satın alırken çevrimiçi reklamları izlemeniz gerekiyor.

Siz de bu oyun tutkunlarından biriyseniz, bu nefes kesen kesintilerden sıkıldıysanız, Pac-Man APK’yı indirin! Bu rekreasyonu bir reklam engelleme komut dosyasıyla geliştirdik, böylece herhangi bir üçüncü taraf reklam engelleyici bile kullanmadan Pac-Man APK içindeki tüm uygulama içi reklamları kolayca engelleyebilirsiniz!

Pac Man MOD APK

Hiç bitmeyen Pac Man yaşamları ile sonsuz oyuna katlanın

Bu Pac Tokenlar ve reklamsız oyun arayüzü içerisinde Pac-Man APK da bitmeyen Energy or Lives ile aydınlanıyor. Enerji, Pac Man oyununda Candy Crush’ta yaşadığı rolün aynısını oynuyor. Herhangi bir seviye kaybederseniz, can çubuğunuz bir puan azalır. Ve burada Pac-Man’in içinde bir seferde sadece 3 can alacaksın.

Yurtdışında, Pac-Man APK indirebilir ve sonsuz yaşamların keyfini ücretsiz olarak çıkarabilirsiniz. Bunun için herhangi bir ince ayarı etkinleştirmeniz gerekmeyecek, çünkü tek ihtiyacı olan Pac-Man APK’yı indirmeniz. Daha sonra, sonsuza kadar oynamak için bu bitmeyen yaşamları kullanabilirsiniz! Zevk almak!!

Nihai Karar

Sonunda, tüm ayrıntılar tamamlandı ve şimdi en kısa sürede en alttaki indirme bağlantısını tıklayabilirsiniz. İndirme düğmesine dokunduktan sonra, uygulama kaynak dosyası indirilmeye başlayacak ve kök erişimi varken veya değilken herhangi bir Android akıllı telefona yükleyebilir ve yukarıda listelenen tüm özelliklerin keyfini çıkarabilirsiniz. Anında Pac-Man APK indirin ve güçlü oyunun tadını çıkarın!

 

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir