Galaxy Attack Alien Shooter apk indir 2023

v43.2

VIP 12'nin desteğini almak ve sınırsız satın alma için sınırsız para kazanmak için hemen tıklayın ve Galaxy Attack Alien Shooter MOD APK'sını indirin
Apk İndir
4.5/5 Oylar: 7,821
Geliştirici
OneSoft Global PTE. LTD.
Sürüm
v43.2
Güncelleme
14 Şubat 2023
Gereksinimler
Android 5.1
Boyut
105 MB
Yayımlayan
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Galaxy Attack Alien Shooter apk Zihnimizde herhangi bir gerilimin olmadığı ve her seferinde Victor oyun konsolunun gamepad’lerinin elimize geçtiği altın günler geride kaldı! Gerçekten de Super Mario Bros, Galaxian, Super Contra ve Galaga serisi gibi en muhteşem oyunları oynamakla meşgul olduğumuz altın günlerdi. Bugün o kartuşları tekrar elime aldım ve eski konsoluma bağlayıp o coşkulu oyunları oynamak için çok uğraştım. Ama ne yazık ki, onları çalıştıramadı. Siz de benim gibi mağazalarda dolaşıp Space Shooting oyunları, Galaxian, Space Strike ve 1982’yi arıyorsanız, hepiniz için en iyi seçeneğe sahibim – Galaxy Attack Alien Shooter.

Farklı gezegenlerin ve galaksilerin uzaylılarını vurmaya ve asteroidinizi kurtarmaya dayalı gerçekçi bir Space Shooting Android oyunudur. BT’ Size çok çeşitli Uzay gemileri ve yükseltmeler sunan alışılmadık bir oyundur ve bir an bile sıkılmanıza izin vermez. Bunun dışında ben de çokça gezindim ve aynı oyunun değiştirilmiş hali olan Galaxy Attack Alien Shooter apk’nın ücretli oyun içi varlıkların neredeyse tamamını ücretsiz olarak buldum. Bu yüzden aşağıdaki bağlantıdan indirmeli ve en gelişmiş deneyimi ücretsiz olarak denemelisiniz.

Galaksi Saldırısı MOD APK

Bu oyunla tüm eski Galaxy Shooting anılarınızın keyfini çıkarın

Hepimizin uzaylıların uzay gemilerini çarpmakla ve korunmakla meşgul olduğumuz eski günler geri döndü. OneSoft Küresel PTE. LTD, Galaxy Attack Alien Shooter apk Android sürümünün en güncel gelişmiş sürümüyle geri döndü. Bu performatif oyunla hem OS, Android ve iOS’ta karşılaşabilir hem de uygun uygulama mağazalarından indirebilirsiniz. İster bir Android oyunu ister bir Netflix TV dizisi olsun, her şeyin en uygun ve gelişmiş hale geldiği teknolojik bir çağda yaşıyoruz. En iyisinin tadını çıkarmak için her şey parmaklarımızın ucunda! Galaxy Attack Alien Shooter apk , galaksiyi Alien sürüsü saldırısından kurtarmak için becerilerinizin gerekli olduğu en coşkulu oyun planıyla geldi. Artık davetsiz misafirlere saldırmaya hazır akıllı ve parlak bir uzay gemisiyle Dünya’nın son umudu sizsiniz!

Uzay gemilerinizi yükseltin ve onları bir canavara dönüştürün

Etkileyici oynanış içinde Galaxy Attack Alien Shooter ayrıca size en sevdiğiniz SpaceShip’i seçip canavar seviyelerinde yükseltebileceğiniz sürükleyici bir SpaceShip bölümü sunuyor. Evet, doğru duydunuz, aynı becerilere ve seviyelere sahip tek bir Uzay Gemisine sahip olduğunuz eski oyunlar gibi değil. Günümüzde Galaxy Attack: Alien Shooter gibi oyunlar oynayabilir ve Uzay Gemilerinizin Ateş Gücü ve Mermi seviyesini yükseltmek için Uzay Gemilerinizi 20 dereceye kadar yükseltebilirsiniz. Bu yüzden yükseltmenin keyfini çıkarın ve maksimum güçle Uzaylılarla savaşın!

En iyi Uzay Gemilerinden ve Galaktik Dronlardan birini seçin

Galaxy Attack apk, içinde pek çok içerik bulunan çok yönlü bir Android oyunudur. Farklı düşmanlarla tekrar tekrar aynı Galaxian seviyesini oynamanız gereken günler geride kaldı. Hemen şimdi Galaxy Attack Alien Shooter apk’yı  indirin ve Pulse Blast, Wisdom Glory, Thunder Blade, Pirate King ve en güçlüsü olan Legendary dahil olmak üzere toplam on uzay gemisinin keyfini çıkarın. Ayrıca, bu sürükleyici oyunda Alien Mercenary, Rush Fighter, Thunder Spirit, Titan Wings ve Boss aşığı Captain Galaxy gibi yoğun Galaktik Dron çeşitliliğine de katlanabilirsiniz! Favorinizi seçin ve en iyisini deneyimleyin!

Galaksi Saldırısı MOD APK

Değiştirilmiş sürümü indirin ve birçok ekstra güç elde edin

Tüm dünyada sadece avantajları olan tek bir şey yok. Her bir şey hem erdemleri hem de dezavantajları içerir. Benzer şekilde, Galaxy Attack Alien Shooter apk da muazzam miktarda kusur içerir. Yine de, Galaxy Attack Alien Shooter apk modifikasyonuyla hepsini bu ayrı makalede çözebiliriz. Bu Android oyunları oyun içi hileleri oluşturmadığı için oyun içi sunucular ile oynuyoruz ve Cracked, Cheaty versiyonlarında size yardımcı oluyoruz! Galaxy Attack Alien Shooter apk, Sınırsız para, VIP Seviye 12 ve kilidi açılmış alışveriş menüsü gibi en kusursuz avantajları içeren resmi oyunun benzer şekilde değiştirilmiş bir sürümüdür. Bugün indirin ve canavar Legendary’nin kilidini açarak tüm görevleri tek bir günde kazanın!

Sınırsız Para Kazanın ve hiç bitmeyen ücretsiz satın alımlar yapın

Resmi oyunun bir modifikasyonu olarak, ana amacı size tüm uygulama içi satın alımları yükseltmelerle birlikte ücretsiz olarak sunmaktır. Sonuç olarak, Galaxy Attack Alien Shooter apk, Mağaza menüsünde uygulamanız ve sonsuz satın alma işlemleri yapmanız için size sınırsız para sunar. Ayrıca, bu parayı tüm Uzay Gemilerinizi Galaktik Dronlarla yükseltmek için tek bir kuruş bile harcamadan kullanabilirsiniz. Galaxy Attack Alien Shooter apk’sını indirerek tam zırhlı uzay gemisi olma zamanı!

Efsanevi satın alımlar için ücretsiz Sonsuz Kristaller

Kristaller ikinci ve en önemli oyun para birimidir ve Kristaller olmadan efsanevi varlıkları satın alamazsınız. Bunu akılda tutarak, Galaxy Attack Alien Shooter apk ayrıca Captain Galaxy, Suicide Shark ve Legendary SpaceShip gibi kullanabileceğiniz ve premium satın alımlar yapabileceğiniz hiç bitmeyen kristaller sunuyor. Ne bekliyorsun, mükemmel şeyler beklemez!

Galaksi Saldırısı MOD APK

Ücretsiz Alışveriş menüsü ve sıfır mücadele ile her şeyin kilidi açıldı

Yukarıdaki tüm özelliklere sahip olmanın yanı sıra, Galaxy Attack Alien Shooter apk ayrıca size birinci sınıf Uzay Gemileri, Galaktik Dronlar ve bunların ücretli yükseltmeleri gibi kilidi açılmış tüm efsanevi öğelerden oluşan tamamen kilidi açılmış bir Alışveriş menüsü sunuyor. Evet, doğru duydunuz! Galaxy Attack Alien Shooter apk ile tüm premium mağaza ürünlerini sonsuza kadar ücretsiz kullanabilirsiniz.

Nihai Karar

Geleceği tahmin etmeyi ve başka bir yerde onu altın geçmiş günlerde olduğu gibi değiştirmeyi bırakmanın zamanı geldi! Galaxy Attack Alien Shooter apk’yi indirin ve alışılmadık satın alımlar için hiç bitmeyen kaynaklarla kilidi açılmış oyun arayüzüne dalın. Bu kullanışlı bir Android uygulamasıdır ve herhangi bir Android akıllı telefona root erişimi olmadan kurulabilir. Aşağıdaki düğmeye tıklayın ve premiumun tadını çıkarın!

Yenilikler

  • Mod Menüsü
  • Sınırsız Kristal
  • Sınırsız Altın
  • Yüksek Hasar
  • Anında Kazanma

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir