among US Apk indir 2023 hileli son sürüm

2022.8.23

Among Us MOD APK, günümüzde trend olan en kusursuz oyundur İstediğiniz tüm hileleri ve kilidi açılmış görünümleri ücretsiz olarak indirebilirsiniz.
4.1/5 Oylar: 895
Geliştirici
Innersloth LLC.
Sürüm
2022.8.23
Güncelleme
24 Ağustos 2022
Gereksinimler
Android 5.1
Boyut
70 MB
Yayımlayan
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Among Us APK En yenilikçi oyun teknolojisi şimdi!! Son olarak, arkadaşlığınızı hatıralar ve duygularla zenginleştirmenin zamanı geldi. Gelişmiş oyun teknolojisi, tüm oyun becerilerinizi ve stratejinizi arkadaşlarınızın ve gerçek çevrimiçi rakiplerinizin önünde sergileyebileceğiniz çevrimiçi modlara dayanmaktadır. Pekala, PUBG Mobile, COD Mobile, Garena Free Fire, Mini Militia ve en güncel yıldırım oyunu olan Among Us gibi bu yenilikçi çevrimiçi çağda geliştirilmiş pek çok android oyunu var.

Aramızda MOD APK

Among Us APK, 4-10 gerçek oyuncu arasında oynanan, ekip çalışması ve stratejik oyun kombinasyonunu elde eden büyüleyici bir oyundur. Burada, tüm ekip arkadaşlarınızla birlikte sahtekarı bulmanız ve oyundan atmanız gerekiyor. Ancak çoğu zaman hile yapan takım arkadaşları ve hacker sahtekarları yüzünden bu oyunu oynamak çok zor oluyor.

Oyunun içinde hepsi ölümsüz ve tekmelenemeyen birçok hacker var. Bu yüzden tüm engelleri göz önünde bulundurarak, Among Us oyununun değiştirilmiş versiyonunu geliştirdik. Bu, PUBG Kinghack ile aynı, menü tabanlı bir modifikasyondur ve hack’leri etkinleştirmenizi ve nefes kesici özelliklere hayran kalmanızı gerektirir. Bu inanılmaz oyunun derinliklerine inmek için tüm makaleyi gözden geçirmeli ve muhteşem bir deneyim için Among Us APK’sını indirmelisiniz.

Among Us dünyanın en iyi çevrimiçi oyununun tadını çıkarın

Among Us APK, tüm işletim sistemi mağazalarında, Android, iOS veya Windows’ta trend olan olağanüstü bir Android oyunu. Tüm büyüleyici oyun modlarını içeren Haziran 2018’de geliştirilen yeni başlatılan bir oyundur. Üstelik, sadece bu iki yılda 500 milyondan fazla indirmeyi ele geçirdi ve bu oyunu neredeyse her saat başı oynayan milyonlarca günlük aktif oyuncu var.

Aramızda MOD APK

Among Us APK, ekip arkadaşı veya sahtekar olarak oynayabileceğiniz iki taraflı bir oyundur. Mürettebat arkadaşı değilseniz, stratejik olarak oynamanız ve kalan tüm mürettebat arkadaşlarınızı öldürmeden önce Sahtekar’ı bulmanız veya neyse ki, bir sahtekarsanız, tüm mürettebat arkadaşlarını gelmeden önce öldürmeniz gerekir. senin hakkında bilmek için.

En inanılmaz çok oyunculu modu oynayın

Ekip kurmak için bugün tüm arkadaşlarınızı arayın ve hemen Among Us APK’da  bir oda oluşturun! Tüm kolej, okul ve çocukluk arkadaşlarınızla size sürükleyici çok oyunculu oyun sunmaya hazır keyifli bir Android oyunudur. İster Google Play Store’dan indirebilirsiniz, isterseniz de olağanüstü özellikleriyle buradan indirebilirsiniz. Üstelik oda tabanlı bir çevrimiçi oyun olduğu için arkadaşlarınızı odanıza davet etmek için Google veya Facebook hesabınızı bağlamanız da gerekmeyecek.

İstediğiniz gibi oynayın: Çevrimiçi veya Çevrimdışı

Among Us APK, Werewolf adlı masa oyununa dayanan en ilgi çekici Android oyunudur. Burada stratejik ekip çalışması yapmanız ve öldürülmeden önce 4-10 takım arkadaşınızdan Sahtekar’ı işaret etmeniz gerekiyor. Doodle Army 2: Mini Militia olarak aynı çok oyunculu bağlantı moduyla entegre edilmiş başarılı bir oyundur.

Aramızda MOD APK

Bu oyunu oynayabilir ve tüm arkadaşlarınızı ister Yerel WiFi bağlantısında ister çevrimiçi sunucu tabanlı bağlantıda oynayabilirsiniz. Güvenilir değil mi? O halde hemen tüm arkadaşlarınızı arayın ve birlikte keyfini çıkarın!!

Muazzam ücretli avantajlarla dolu Among Us APK’sını oynayın

Sunucu sorunları, reklamlar, zorlu görevler ve benzeri birincil oyuncu görünümleri aracılığıyla resmi Among Us dakilerden rahatsız mısınız? Evet ise, o zaman En güncel Android oyun modifikasyonunu, Among Us APK’sını yüklemenin zamanı geldi. Büyük bir MOD listesi ile size yardımcı olacak menü tabanlı bir oyun modifikasyonudur. Son rüyalarınızda istediğiniz hemen hemen tüm hileleri içerir.

Among Us APK size kilidi açılmış görünümler, sıfır reklam arayüzü, aydınlatma hack, en hızlı hız ve çok daha fazla ek hack sunar. Ve tüm bu özellikleri sağladıktan sonra sizden herhangi bir ücret veya masraf talep etmeyecektir. Tek ihtiyacınız olan en alttaki indirme bağlantısına tıklamak ve mürettebat-taklitçi stratejik-büyülü yolculuğunuza başlamak.

Muazzam hilelerle yeniden yaratılmış bir Among Us  oyun

Among Us APK, aynı çevrimiçi sunucularda ve aynı oyun arayüzünde çalışan tam resmi oyundur. Ancak buradaki tek değişiklik, başka hiçbir Among Us  modifikasyonda veya farklı varyantta elde edemeyeceğiniz muhteşem tüyolardır. Ayrıca, Among Us APK özellikleri içinde daha derine inmek istiyorsanız, aşağıda tüm MOD’ları açıklamalarıyla listeledik –

Aramızda MOD APK

Kilidi Açılmış Görünümler – Özelleştirmeler herkesin en sevdiği eylemdir. Bunu göz önünde bulundurarak, ücretsiz olarak kilidi açılmış tüm premium görünümleri, kıyafetleri ve evcil hayvanları içeren Among Us APK’sını geliştirdik. Yani şimdi, bu ücretli görünümler için binlerce dolar ödemenize gerek yok.

Yasaklanan odalara yeniden katılabilir – Çoğu zaman, oda yöneticileri sizi odaları için yasaklar, ardından bu gruplara yeniden katılmak zorlaşır. Ancak endişelenmeyin, bu odalara ancak Among Us APK’sını yükledikten sonra yeniden katılabilirsiniz. Kesintisiz hilelerden yararlanın!!

Zero Kill Cooldown -Among Us APK, bir sahtekar olarak size Zero Kill Cooldown sunuyor. Böylece herhangi bir zaman sınırı olmadan aynı anda sonsuz sayıda öldürme yapabilirsiniz.

Oylamayı Sonlandır – Bu değiştirilmiş uygulama, oylamayı istediğiniz zaman sonlandırmanıza izin verir. Yani şimdi, Among Us apk  sunucunun tamamı elinizin altında, oylamayı sonlandırın ve kimseye haber vermeden herkesi kovun.

Sınırsız Acil Toplantı – Among Us APK size en çok istenen faydayı sunar. Resmi sürümü oynarken herkes sadece 2 adete kadar acil toplantıdan rahatsız oldu. Ancak endişelenmeyin, çünkü bu kırık menü uygulaması, sonsuz acil durum toplantıları yapmak için izin verecektir.

Sıfır Sabotaj bekleme süresi – Bu en büyüleyici Among Us değişiklikle sıfır saniye bekleme süresinde veya anında sonsuz sabotaj yapın. Sabotajın tadını çıkarın!!!

Lighting Hack – Among Us APK, ışıklar kapalıyken bile tüm ekip arkadaşlarınızı ve sahtekarlarınızı görmenizi sağlar. Büyülü değil mi?

Artan Oyuncu Vizyonu – Among Us APK, oyuncunun vizyonunu resmi Aramızdaki görüşten çok daha fazla geliştirecektir. Yani bu MOD’u kullandıktan sonra sizden çok uzaktayken bile sahtekarları kolayca bulabilirsiniz.

Always Impostor Hack – Oyunu oynamaktan ve her seferinde ekip arkadaşı olmaktan sıkıldıysanız, gelişmiş Among Us  uygulamasını edinmenin tam zamanı. Bu crackli uygulamayı indirin ve Always Impostor Hack’in her turda Impostor olmasını sağlayın.

Artırılmış Hız – Tüm bu muhteşem oyun içi özellikler içinde, Among Us APK’sı karakter hızını istediğiniz zaman 4 kata kadar artırmanıza izin verdiği için karakterin hızıyla da oynayabilirsiniz.

Görünür Hayaletler – Genişletilmiş görüş dışında, bu kırık uygulama size hayalet görüşü de sağlıyor, ardından dolaşan tüm hayaletlere veya ölü ekip arkadaşlarına bakabilirsiniz.

Reklamsız – Reklamlar, Among Us resmi oyunun en can sıkıcı kısmıdır. Başka bir yerde, Among Us APK size sınırsız oyun ve tüm premium büyülü özellikleri sıfır reklam kesintisi, ne banner ne de video reklamlarla sunar.

Aramızda MOD APK

Among Us APK

Among Us en popüler Android+iOS+Windows+Linux+vb, neredeyse tüm işletim sistemleri. Size birinci sınıf oyun planına dayalı ücretsiz oyun modları sunar. Burada takım çalışmasıyla çalışmanız ve farklı seviyeleri kazanmak için birinci sınıf bir strateji uygulamanız gerekiyor. Among Us’daki MOD APK modifikasyonumuz, yukarıdaki tüm MOD veya hileleri size ücretsiz olarak sunuyor. Ayrıca, aynı sunucu üzerinde çalışır ve resmi olanla aynı arayüze sahiptir. Peki ne bekliyorsun? Bu yıldırım rekreasyonunu hemen indirin ve strateji yerine sihri benimseyin!

 

Yenilikler

Yenilikler
Oyuncuların yaşadığı gecikme sorunlarını çözmek için düzeltme yapıldı.

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir