Fruit Ninja Apk İndir para hileli mod

3.55.0

Fruit Ninja apk , Halfbrick Studios tarafından geliştirilen mobil tabanlı bir video oyunudur. Oyunun amacı gelen meyveleri parmakla kesmektir. Meyveler yerine bombaları kesmek ise oyunun sona ermesine yol açar. Ücretsiz doğrudan indirme. Herhangi bir mod olmadan orijinal ve güvenli Fruit Ninja apk dosyası.
Apk İndir
4.8/5 Oylar: 789
Geliştirici
Halfbrick Studios
Sürüm
3.55.0
Güncelleme
28 Mart 2024
Gereksinimler
Android 4.4
Boyut
159 MB
Yayımlayan
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Çok geleneksel bir oyun ama şimdi bile canlandırıcı, oyuncuların kalbini patlatıyor. En iyi oyunlardan biri, oyun oynarken rahatlamaktır. Popülaritesi öyledir ki, oyuncular ve oyuncu olmayanlar arasında herhangi bir şekilde tanıtıma ihtiyaç duymaz, aynı zamanda çok bağımlılık yapar ve aynı zamanda herhangi bir karmaşıklık olmadan zaman ayırmanız kolaydır.

 

Fruit Ninja apk, kullanıcılara başlangıçta zıplayan meyveleri kesmeniz gereken çok basit bir format sunar. Güçlü silahlar, eylemi gerçekleştirirken kullanılan kullanıcılar tarafından donatılır ve bu silahlar güç ve yoğunlukla canlıdır. Sert oynamanız ve ileri seviyelerle kilidini açmanız gerekiyor.

 

 

Fruit Ninja mod apk

Başlangıçta, çok çeşitli meyvelerin yukarı doğru aktığı klasik bir seviye vardır ve siz onları dikkatli bir şekilde ikiye böler ve bunu sürekli olarak yaparsınız. Arada bazı bombalar belirir, onlardan kaçının, yoksa kılıcınızın saldırısına uğrarsanız kaybedersiniz. Bu yüzden meyveleri keserken çok dikkatli olun.

 

Başarılı bir şekilde ilerledikçe, arcade modu, zen modu ve artışla birlikte daha fazlası dahil olmak üzere farklı modlarla gelen yeni seviyelerin kilidi açılacak. Yükseltme ve daha fazlası için kullanabileceğiniz aksiyon, ödüller, madeni paralar ve para gerçekleştirmek için yeni silahlar kredilendirilecek. Bu güncelleme, kullanıcılara dünya çapındaki oyuncularla rekabete girebilecekleri bir çevrimiçi çok oyunculu mod sağlar.

 

Fruit Ninja apk

Fruit Ninja apk, web sitemizde bulunan orijinalin en özgün ve çalışan modlarından biridir. Ücretsiz olarak indirebilir ve ödül kazanmanıza gerek kalmadan daha iyi oynamak için hile kodlarının ve bilgisayar korsanlarının keyfini çıkarabilirsiniz. Seviyeye göre gereken para otomatik olarak hesabınıza yatırılacak, tüm silahların kilidi açıldı, bombalar eritildi, tüm modların ve seviyelerin kilidi açıldı. Ayrıca silahları ve diğer araçları oyun mağazasından ücretsiz olarak satın alabilirsiniz. Artık modda, reklam engelleme nedeniyle sizi rahatsız edecek hiçbir reklam çıkmayacak; kurarken köklendirme gerekmez. Yasak önleme, antivirüs ve gecikme özellikleri olmayan, ücretsiz olarak keyfini çıkarabileceğiniz çok güvenli ve güvenli bir sürüm. Moddaki tüm hatalar giderildi.

 

Fruit Ninja apk Özellikleri

Sınırsız neşenin keskin biçiminin tadını çıkarmak için Fruit Ninja apk indir; size potansiyeli sunmak için aşağıda tartıştığımız yeni özellik ve işlevler eklendi;

 

Fruit Ninja mod apk

Her zaman yaptığımız gibi meyveleri dilimleyin

Fruit Ninja apk, giriş yapmaya gerek olmayan bir olgudur; o kadar popüler ve basit bir oyun ki, herkes ilk oynadığında aşık oluyor. Gelin ve elinizde güçlü bir kılıçla düşmanları doğrayan bir savaşçı gibi meyveleri kesmeye yönelik aynı geleneksel yaklaşıma katılın.

 

Doğrayıp atmak için çeşitli meyveler

Puan kazanmak için yukarı doğru akan meyveleri kesmeniz gereken basit oyun. Meyveleri kesmek gibi bu tür eylemleri gerçekleştirmek için kullanılan güçlü bir kılıcınız var. Ülkenin her yerinden çok çeşitli meyveler oyuna katılmak için geliyor, böylece elma, nar, papaya, guava, chikoo, çilek, karpuz, üzüm, portakal, mango vb. meyvelerin tadını çıkarabilirsiniz. .

 

Yükseltilmesi gereken güçlü silahlar kitaplığı

Fruit Ninja apk’da, meyveleri tek atışta kesmek için kılıç gibi birçok güçlü ve son teknoloji silaha sahip olacaksınız. Nar gibi sert atak gerektiren bazı sert meyveler vardır. Böylece, zorlukla başa çıkmak için ileri seviyelerin kilidini açtığınızda güçlü bir kılıç seçme seçimini yapmak için buraya gelirsiniz. Kılıçlar, önüne çıkan her şeyi ikiye ayıracak kadar yeteneklidir. Hedefe biraz odaklanın ve düşmanlarınızı kesin, bu sefer farklı meyveler için üzgünüm.

 

Kilidini açmak için süper karakter ve bıçaklar

Fruit Ninja apk’da meyveleri kesmek, çok güçlü yeni karakterler sunarak sizi ileri bir seviyeye taşıyor. Nobu, Katsuro, Mari, Han, Rinjin, Truffles, vb. Doğrama işleminden sonra sopayı serbest bırakan Yarasa Bıçağı, eski yoyo bıçağı, Michkillya modu vb.

 

Fruit Ninja mod apk

Çok oyunculu dövüşler ve süper rekabet

Fruit Ninja apk, yeni bir öğe eklemesi sunar; bu güncelleme, oyunu rekabette oynamanıza izin verir. Kendinizi daha fazla keşfetmek için arkadaşlarınızla ve rastgele yabancılarla eğlenebilirsiniz. Oyunda yeni arkadaşlar edinin ve birbirinizle gelişin, birçok modda meyveleri kesin ve kimin kazandığını görün. Sıralamanızı yükseltin ve yüksek puanlar alarak kendinizi dünya lider tahtasında konumlandırın.

 

Keşfetmek ve etkinliklere katılmak için çeşitli modlar

Fruit Ninja apk, kullanıcılara meyveleri kılıçla kesmenin birçok modunu deneyimleme imkanı sunar. Biri başlangıçta başlayan klasik mod, ileri seviyelerde atari modu, meyveleri parçalayarak daha çok sevinmek için zen modu. Zevk alabileceğiniz bu çeşitli modların dışında, katılabileceğiniz ve kazanabileceğiniz ciddi şekilde düzenlenen etkinlikler var. En iyi meyve slasher olarak popülerliğinizi oluşturun. Mini Oyunlar ve ileri aşamalarda zorlu seviyeler deneyimleyin.

 

Kombo çekimler ve görünüşte harika grafikler

Fruit Ninja apk, eskisi gibi sıradan bir oyun değil; daha fazlasını keşfetmek için çeşitli yeni özellikler ve öğeler eklenir. Burada artık güçlü silahlarınızla kombo atışlar yapabilirsiniz; bu, gözlerinizi ve ruh halinizi beslemek için şaşırtıcı grafiksel sunumda simüle edilmiştir.

 

Fruit Ninja mod apk

Çözüm

Yeni unsurlarla geleneksel meyve kesme oyunuyla aynı yaklaşımın tadını çıkarmak için Fruit Ninja apk’sını indirin. Şimdi çok oyunculu çevrimiçi modda ve arcade, zen, klasik gibi diğerlerinin keyfini çıkarın: çoklu silahlar ve araçlar, zorluklar ve etkinlikler. Modda, kilidi açılmış ücretsiz öğelerin ve silahların, sınırsız altın ve paranın keyfini çıkarın ve reklam engelleme politikalarıyla köklenme gerekmez.

 

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir