Yu-Gi-Oh! apk indir 2023 son sürüm

6.10.0

Bu oyunda en önemli faktör her oyuncunun destesidir ve her deste için 40 kart seçmeleri gerekir. Neyse ki, oyunun bir deste seti sistemi var ve oyuncuların kendi stratejilerine veya oyun tarzlarına bağlı olarak daha fazla deste yerleştirmesine izin veriyor. Her savaştan önce desteleri kolayca değiştirebilirler. Oyuncunun başarılarına veya çabalarına bağlı olarak, oyun onlara rastgele kartlar verir ve hepsi rastgele farklı kategorilere ayrılır. Her kartın yeteneği çeşitlidir ve hatta güçlü saldırılar oluşturmak için tek seferde birçok karta doğrudan bağlanabilir. Her deste için doğru kartları seçmek, çoğu Yu-Gi-Oh savaşında kazanmanın etkili bir yolu olarak kabul edilir.
Apk İndir
4.5/5 Oylar: 1,322
Geliştirici
KONAMI
Sürüm
6.10.0
Güncelleme
4 Eyl 2022
Gereksinimler
android 6.0 ve sonrası
Boyut
65 MB
Yayımlayan
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Yu-Gi-Oh! apk Japonya’da ortaya çıkan ve insanların oyun tarzından gelen sayısız gizli potansiyeli eğlendirmeleri veya keşfetmeleri için gerçek dünyaya getirilen popüler bir sihirli kart oyunu serisidir. Ayrıca, tüm platformlar için farklı versiyonlarda gelir ve Yu-Gi-Oh! apk Duel Links bunlardan biri, ancak oyunculara en rahat deneyimi sunmak için üstün arıtmaya sahip mobil platform için. Bunun da ötesinde, aynı zamanda çevrimiçi bir düello işlevi, dünya çapındaki insanların zengin ve canlı sihirli canavar kartları üzerinde birbirleriyle rekabet etme fırsatı sunuyor.

İLGİLENDİRİCİ VE YARATICI BİR KART SAVAŞ OYUNU

Yu-Gi-Oh! apk serisindeki tanıdık unsurlar kart savaşlarıdır, ancak kartların potansiyelini genişletmek için her strateji veya oyun tarzı çeşitlendirilir. Bu nedenle, Duel Links, mobil platform için oynanışı daha eksiksiz ve esnek hale getirmek için birçok yeni mekanik uygulayarak oyuncuların sayısız strateji oluşturmasına veya her kartın yeteneklerinden esnek bir şekilde yararlanmasına olanak tanır. Tabii ki, her bir fonksiyonun otomatikleştirilmesi, her kartın savaş alanında rastgele potansiyeller ve saldırganlık ile dolu olması nedeniyle, her maçın hızı yüksektir. Hızlı temposunda durmuyor, ancak kartların birçok benzersiz unsuru var ve oyunculara en güçlü desteleri oluşturmaları için yüzlerce başka olasılık sunuyor.

EN GÜÇLÜ OYUNCU OLMAK İÇİN DESKİNİZİ KULLANIN

Bu oyunda en önemli faktör her oyuncunun destesidir ve her deste için 40 kart seçmeleri gerekir. Neyse ki, oyunun bir deste seti sistemi var ve oyuncuların kendi stratejilerine veya oyun tarzlarına bağlı olarak daha fazla deste yerleştirmesine izin veriyor. Her savaştan önce desteleri kolayca değiştirebilirler. Oyuncunun başarılarına veya çabalarına bağlı olarak, oyun onlara rastgele kartlar verir ve hepsi rastgele farklı kategorilere ayrılır. Her kartın yeteneği çeşitlidir ve hatta güçlü saldırılar oluşturmak için tek seferde birçok karta doğrudan bağlanabilir. Her deste için doğru kartları seçmek, çoğu Yu-Gi-Oh! apk savaşında kazanmanın etkili bir yolu olarak kabul edilir.

HEYECAN VERİCİ VE HAREKETLİ ÇEVRİMİÇİ SUNUCULAR

Yu-Gi-Oh! apk Duel Links, çevrimiçi sunucu aracılığıyla PvP savaş sistemini tanıtıyor. Bu işlev onu ünlü yaptı ve oyunu daha dengeli hale getirmek için zaman içinde sürekli olarak güncellendi veya değişti. Oyuncular ayrıca, oyuncular yalnızca aynı dövüş gücü veya kabiliyetine sahip rakiplerle karşılaştığında her şeyin dengelendiği dereceli maçlar aracılığıyla birbirlerine meydan okuyabilirler. Bunun yanı sıra, oyunun tüm içeriği çevrimiçi etkinliklere odaklanmıştır, bu nedenle oyuncuların eğlenirken her zaman yapacak çok şeyleri olacak, anlaşmalı ödüller için arkadaşlarına meydan okumak da dahil.

GELİŞTİRİLMİŞ BİR OYUN DENEYİMİ İÇİN GENİŞ ÖZELLİKLER

Duel Links’in güçlü gelişimi, destek özellikleri, arayüz sistemleri, görüntü kalitesi ve daha fazlasını içeren oyun kalitesini tamamen yeni bir düzeye getirdi. En şaşırtıcı şey, savaş alanında gerçekçi ve şiddetli bir his yaratan en üst düzey grafik motoru tarafından görsel uyarımdır. Grafikler ve birçok sürpriz öğe, oyuncunun ilerlemesine bağlı olarak sürekli olarak açılır ve onları Yu-Gi-Oh! apk evrenindeki harika dünyayı keşfetmeye motive eder.Yu-Gi-Oh! apk Düello Bağlantıları günümüz piyasasında çok seviliyor ve oyuncuların hızlı tempoya kolayca adapte olabilmeleri için sürekli olarak her şeyin kalitesini iyileştirmek için çalışıyor. Ayrıca, efsanevi canavarlar veya ikonik karakterler, herkesin bir kart savaş oyununda en iyi deneyimi yaşaması için cömert etkinlikler de dahil olmak üzere oyunda görünecek.

 

 

Yenilikler

-hata düzeltmeleri

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir