RISK Global Domination MOD APK indir 2023

v3.10.0

Burada, RISK Global Domination Mod Apk'nın Doğrudan indirme bağlantısını sağlayacağız ve burada Sınırsız Jeton Kilidi Açılmış Premium alacaksınız
Apk İndir
4.1/5 Oylar: 6,724
Geliştirici
SMG Studio.
Sürüm
v3.10.0
Güncelleme
01 Mart 2023
Gereksinimler
Android 5.1
Boyut
230 MB
Yayımlayan
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

RISK Global Domination MOD APK Eşleştirme VE Toplam Çevrimiçi Çoklu Oyuncu  İLE! RISK APK Uluslararası Hakimiyet stilini kullanarak çevrimiçi dövüşü seçin (1 3’ten sonra modası geçmiş olmalıdır). Topraklarınızı koruyun, asker toplayın ve sevdiklerinizin üyelerinden, dostlarından ve düşmanlarından fetih için saldırılar düzenleyin. Kilidini açmak için maçı deneyin veya oynamak için taşınabilir olmak için ücretsiz mal alın!

RISK Küresel Hakimiyet MOD APK

RISK APK Jetonları/Premium İndirme

Planlama oyunu bir türdür. Savaş gibi makro savaşları anlatan bir oyunsa, uluslararası savaş daha dikkatli hale geldi. RISK APK ayrıca tarihteki en büyük savaşlardan birini tanımlar. Orada, insanlığın potansiyelinin bu belirleyicilerinden biri haline gelebilirsiniz. Birkaç gücü olan bir savaş olacak. İki dinginlik gezegeni mücadele yüzünden bir enkaz haline mi geldi? Hepsi cep telefonunuzda.

Risk: Global Supremacy, Google Play’de 5 milyondan fazla indirilen tanınmış bir strateji oyunudur. Hakkındaki güzel yorumlar o kadar çok ki, oyunculara sunduğu yaratıcı oyun ve rekabetten her şey bahsediyor. Yoğun savaşlarda yer almak için dünya çapında cesur olacaksınız. Oyun, her biri üst üste bindirilmiş bir oyun modunu temsil eden birkaç farklı haritaya atıfta bulunacaktır. Tabii ki, her oyun modunun bir arka plan hikayesi ve kazanılacak farklı başarımları olacak. Genel olarak, farklı oyun türleri oyuncular tarafından oldukça beğenilmektedir.

3B bir düzen kullanan maç, birçok şeyi ortaya çıkaracaktır. Bir çatışma oyunu olmasına rağmen eğlenceli resimler bulacaksınız. RISK APK Küresel Hakimiyet, zar mekaniğine bağlı olarak çalışır. Askerler keyifli ve ilgi çekici bir şekilde ilerleyecektir. Bunun olduğu söylenebilir. Yakında hareket edecek ve sonuçları olacak bir fark var. Oyunda fazla kan ve şiddet olmayacak. Bu nedenle, masa oyunu hayranlarının onu nasıl oynayacaklarını bilme riskini alıyorsanız, bu ürün eski arkadaşlar ve akrabalar için Kabul Edilebilir.

“Risk: Global Supremacy” daha önce tasarlanmış kuralları da takip ediyor. Büyük bir harita ve bölünmüş bölgelerle, birlikleri organize etmenin yanı sıra mümkün olduğunca çok toprak kazanmak için strateji belirlemeniz gerekecek. Ancak kapalı alanlarınızı korumayı ihmal etmeyin. Nihayet, askerlerin düzenli eğitimine dikkat edin. Ordunuzda olmaya hazır olduğunuz ordu, savaşta her zaman önemli bir unsurdur.

Oyuncuların çeşitli haritalarda yer almasını sağlar. Her harita, başka bir temayla çok sayıda karakterle oluşturuldu. Harita ve evdeki değişiklik, oyuncuların farklılıkları dikkate almasını gerektirebilir. Bu, bu oyunun çeşitliliğini yaratır. Bir sonraki faktör olan “RISK Global Domination MOD APK”, oyuncuların dünya genelinde birçok oyuncusu olan çok oyunculu oyunlarda yer almalarını sağlar. Bir maça her başladığınızda, dört oyuncuyla eşleştirileceksiniz. Beş kişi taktikçinizin kim olduğunu öğrenmek için birbiriyle yarışacak. Yeriniz, uluslararası liderlik tablosunda etkili olacaktır.

RISK APK Çevrimdışı Sınırsız

Herkes tüm dünyaya hakim olmak ister! Şans video oyunu ile oynamak için bir yönteme sahip olabilirsiniz. Tehdit: Global Domination, Google’da 5 binden fazla indirme ile gerçekten bir strateji oyunudur. Bununla ilgili yorumlar gerçekten geçerliliği ve insanlar için içerdiği oyunu alıntılayanların çok ötesinde.

Mücadelelere katılmak için dünyadaki herhangi birine veya hepsine cüret edeceksiniz. Maç, üst üste bindirilen çok sayıda cadde maç stilini gösterecek ve her grafik tarafından temsil edilecektir. Başarılarla birleştiğinde, her maç stilinin kesinlikle edinilmesi gereken bir tarih anlatısı olacaktır. Maç aralığı oyuncular için daha değerlidir.

RISK Küresel Hakimiyet MOD APK

Plan video sporu bir stildir. Savaş gibi makro savaşları tanımlayan bir kumar oyunu olduğunda, dünya savaşı çok daha fazla ilgi çekici hale geldi. Olasılık: Küresel Hakimiyet ayrıca tarihteki birkaç birincil çatışmasıyla ilgilidir. İnsanlığın yakın geleceğini belirleyen unsurlardan biri haline gelmeniz için. Savaş, kendine özgü güçlere sahip olacak. Gezegenin bu mücadele yüzünden enkaza dönüşen sadece iki dinginliğe sahip olduğu doğru mu? Gerçekten kendi cep telefonunuzda.

3 boyutlu stili kullanarak, maç birçok sorunu gösterecektir. Bir çatışma maçı olmasına rağmen eğlenceli grafikler bulabilirsiniz. Tehdit: Küresel Hakimiyet, zarların mekaniğine bağlı olarak çalışır. Askerler muhtemelen keyifli ve ilgi çekici bir şekilde ilerleyebilirler. Bunun, tüm çevrede ünlü olan şans oyununun ideal versiyonu olduğu söyleniyor. Muhtemelen yakında muhtemelen hareket edecek olan ve hiçbir etkisi olmayan şey arasında bir ayrım vardır. Maçtan çok kan ve şiddet olmayacaklar. Öğe, birçok olay için uygundur.

RISK APK’nın İnanılmaz Yeni Özellikleri

YENİ KÜRESEL HAKİMİYET MODU
Ev Sahibi veya • İnternette yeni olan rakiplere karşı çatışmaları birleştirin
• Çevrimiçi benzer konumdaki oyuncularla eşleşmek için Otomatik Eşleme stilini kullanın
• Liderlik tablolarında yukarı tırmanın ve Büyük Usta konumuna gelin
• Yapılacak başarılar eklendi

ÖZELLİKLER
• Çoklu oyun modları mevcuttur: Çevrimiçi Global Domination, Çevrimiçi Arkadaşlarla Oyna, Tek Oyunculu ve Geç & Oyna
• 6 oyuncuya/yapay zekaya kadar dünya hakimiyeti için savaşabilir
• Çaylaklar ve kıdemliler için 4 farklı zorluk ayarı
• Gerçek kurallar – RİSK sizindir tanıyın ve sevin
• Kolayca arkadaş ekleyin ve meydan okumalar gönderin
• Kılavuzlu eğitim modu ve oyun içi yardım
• Kritik oyun istatistikleri ve başarıları
• Birden fazla harita* ve güzel grafikler
• Eğlenceli animasyonlu avatarlar
• Rakiplerinizi yenerken öfkenizi veya neşenizi ifade etmek için emojiler gönderin

*ek bir ücret karşılığında kullanılabilen ekstra haritalar ve oyuncu avatarları
RISK, Hasbro’nun ticari markasıdır. © 2016 Hasbro. Her hakkı saklıdır.

RISK Küresel Hakimiyet MOD APK

EŞLEŞTİRME VE TAM ÇEVRİMİÇİ ÇOK OYUNCULU Sınırsız Jeton İLE!

Herkes gezegene hükmetmek istiyor! Tehlike oyunu ile oynamak için bir araç kullanarak yapabilirsiniz. Topraklarınızı savunun, birliklerinizi hazırlayın ve ailenizden, arkadaşlarınızdan ve düşmanlarınızdan fetih için saldırılara başlayın. Sınırsız hücresel oyun için kilidi açmak veya ücretsiz üstün için oyunu deneyin!

YENİ Dünya Çapında HAKİMİYET MODU • Yapılması gereken
• birden fazla harita olan ekstra başarılar Çarpıcı görüntüler
Rakiplerinizi yendiğiniz için • Neşenizi veya kendi öfkenizi ifade etmek için emojiler gönderin •
Zorlukları Çok Zahmetsizce gönderin ve arkadaşlarınızı dahil edin
• Liderlik tablolarında yukarı tırmanın ve Büyük konuma gelin -master
ÖZELLİKLER
• Profesyoneller ve çaylaklar için 4 sayı yapılandırması
• İlginç animasyonlu avatarlar
• erişilebilir birden çok oyun stili: Çevrimiçi Arkadaş Gösterin, Çevrimiçi Dünya Çapında Hakimiyet, Tek Oyunculu ve ayrıca Yürü ve Yürüt

RISK Küresel Hakimiyet MOD APK

• En fazla 6 oyuncu/yapay zeka gezegen hakimiyeti için savaşabilir
• Kılavuzlu Yardım aynı zamanda
• Web Sunucusunda benzer konumdaki oyuncularla eşleşmek için Otomatik Eşleme stilini kullanın
veya • İnternette yepyeni rakiplere karşı çatışmaları birleştirin
• Meşru ilkeler — Video Oyun istatistiklerini ve başarılarını sevdiğiniz ve anladığınız Tehlikedir

 

Yenilikler

  • Ödül
  • Sınırsız Jeton

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir