Pocket Ants APK indir 2023 son sürüm

v0.0783

Pocket Ants APK, moddaki karıncalar dünyasının en gelişmiş koloni simülatörünün ve aktivite yöntemlerinin keyfini çıkaran birinci sınıf araçlara ve öğelere kilidi açılmış erişim sunar
Apk İndir
4.2/5 Oylar: 4,732
Geliştirici
Ariel-Games.
Sürüm
v0.0783
Güncelleme
17 Mart 2023
Gereksinimler
android 5.0
Boyut
75 MB
Yayımlayan
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Pocket Ants APK, Play Store’da ve diğer ünlü uygulama mağazalarında bulunan orijinal cep karıncaları oyununun modifiye edilmiş bir versiyonudur. tarafından geliştirilmiş ve yayınlanmıştır.
Ariel oyunları strateji oyunları kategorisinde yer almaktadır. Simülasyon oyunları dünya çapında yaygındır ve herkes onları tam bir zevkle oynar. Doğa ve etkileri hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, cep karıncaları kolonisi simülatörü arzunuzu yerine getirecektir.

Pocket Ants APK‘yı çevrimdışı indirmeyi ve tüm özelliklere tek kuruş ödemeden sahip olmayı unutmayın. Bu oyun eğlenceli ve sorumluluk sahibidir. Verilen grafikleri ve görünümleri takdir edeceksiniz. Çok çaba gerekiyor ama merak etmeyin; zor değil; boşver. Cep karıncaları, mükemmel strateji öğelerine sahip bir Simülatör türüdür. Koloni simülatörü veya olağandışı Simülatör, karınca hattını kontrol etmenize yardımcı olacaktır. Artık karınca yuvalarının içine bakma ve her böceğe belirli görevlerde yardım etme seçeneğiniz var.

Pocket Ants APK, tatlı özsu, diğer ölü böcekler, tahıllar, yapraklar, tohumlar, samanlar vb. gibi sınırsız kaynaklar sağlar. Pocket Ants APK, karınca grubunun dürüst yaşamını simüle eder. Pocket Ants APK, oyuncusuna bu oyunda ilerlemesi için benzersiz bir görev sistemi sağlar. Belirli kaynakları elde etmek için birden fazla farklı göreve katılmanız gerekir. Oyunda ilerledikçe birçok zorlu ama heyecan verici oyun seviyesiyle karşılaşacaksınız.

Karıncalar için daha iyi bir yuva yapmalısın ama yuvanın üstündeki tehlikeye dikkat et. Bir karıncanın hayatının her yönü bu oyunda ele alınmaktadır. Ancak, alışveriş için kaynak toplamalı ve değerli taşlar kazanmalısınız. Ancak bu oyunu indirmeli ve keyfini çıkarmalısınız. Bu çok basit ve kolay bir oyundur; her yaştan insan oynayabilir. Ayrıca bu oyun sayesinde çok para kazanabilirsiniz.

Pocket Ants APK nedir?

Pocket Ants  Android oyuncusu ile başlamak için MOD APK, koloni simülatörleri koloninin ilk işçi karıncası olarak oynama şansına sahip olacaklar. Karınca koloninizi inşa etmeye çalışırken bağımlılık yapıcı oyun oynama veya simülasyonla eğlenme gibi bitirmeniz gereken pek çok önemli görev var. Bu modda varyantlar, premium özelliklere ve araçlara ücretsiz erişimin keyfini çıkarır.

Kilidi açılan karıncalar ve karakterler, bina kapasitesi ve yerleri, araçlar ve yöntemler vb., tüm reklamlar engellendi ve kaldırıldı. Sadece bu da değil, tamamen etkileşimli oyunla oynamanın keyfini çıkarabilir ve karıncaları ve davranışlarını özgürce keşfedebilirsiniz. Bu heyecan verici oyun size keşfetmeniz için eksiksiz bir simülasyon deneyimi sunacak. Ayrıca, birçok oyun içi öğe ve deneyimle özgürce etkileşime geçin. Aklını istediğin zaman tatmin et,

Özellikler

Cep karıncaları, tüm böcekler, size bir macera deneyimi yaşatır. Sadece bir orduyu yönetmek senin işin değil.
Diğer şeyler de ilginç ve en önemlisi grafikleri Boom Beach özel sunucu oyununa benziyor. Bu oyunla ilgili incelemelerimizi okumaya başlayın; daha fazla özelleştirme aşağıda yazılmıştır.

Kapsamlı işlevlere sahip yönetici rolü

Pocket Ants APK, karınca sürüsüne liderlik etmek için yönetici rolünü oynadığınız bir oyundur. Kaynakları toplamak ve sağlam bir yaşam üssü inşa etmek için ordunuzu geliştirmeniz gerekiyor. Birliğinizin kraliçelerini cep sihirdar hilelerinde işçi ordusunu artırmaktan korumanız yardımcı olacaktır. Pocket Ants APK, strateji tabanlı bir oyundur, bu da kırmızı karıncanın Kraliçesini alt etmek için iyi birleştirilmiş bir strateji geliştirmeniz gerektiği anlamına gelir.

Bir karınca kolonisi inşa etti ve yiyecek topladı

Bu oyunun başında karıncalar için bir koloni kurmanız gerekecek. Karıncaların zaman ve artan ihtiyaçları ile birlikte koloninizde kolay bir şekilde hayatta kalabilmek için bir uzantı yapmanız gerekir.
Bu sayede karıncalar hızlı ürerler ve daha fazla kraliçe elde edersiniz. Ayrıca, karıncalar için hapishane mahkum odaları inşa etmeniz gerekiyor.

Ancak bu, tüm oyunun çok ilginç bir özelliğiydi. Yiyecek toplamak karıncaların ana görevidir. Buna rağmen farklı karıncalara farklı görevler verebilirsiniz. Kurduğunuz ordunun yardımıyla koloninize sahip çıkmalısınız. Öte yandan, bazı karıncalar diğer Kraliçeyi beslemekle meşgul; o zamana kadar karıncalara unutulmamaları için görevlerini hatırlatmalısınız.

Her zaman saldırıya hazır, Çeşitli görevlerle buluşur.

Ordunuz, düşmanlarınızla savaşmaya hazır olmalıdır; diğer yaratıklar koloninize girer girmez alarm çalar. Ordunuzu bal arısı veya örümcek gibi o canlıya göndereceksiniz. Bir yaratığı canlı yakalarsanız, onu ordunuza katılmaya zorlayabilirsiniz ki bu da bizim tarafımızın yararına olabilir. Görevler, yetenek testinizdir. Görevin zorluk seviyesi de zamanla artar.
Ancak bu görevler herhangi bir internet bağlantısına ihtiyaç duymaz. Un derecelendirmeniz için görevleri çevrimdışı olarak kolayca oynayabilirsiniz.

Ücretsiz ekipmanla birlikte başkalarını yağmalayın

Ayrıca, arkadaşlarınızın ve diğer oyuncuların birçok farklı kolonisi var. Kendinizi daha zayıf hissediyorsanız, kolonilerini istila edebilirsiniz. Öncelikle kolonilerini ziyaret etmelisiniz.
Ve ondan sonra, onları istila edeceksin. Bu özellik oyuna daha fazla eğlence ve heyecan katıyor. Ücretsiz alışveriş, tüm model oyunların en yaygın özelliğidir; bu özellik sayesinde mağazaya parasız gidebilir ve istediğiniz her şeyi satın alabilirsiniz; bu sayede oyun için faydalı olan her eşyayı özgürce kazanabilirsiniz.

Çözüm

Şimdi, bu makalenin sonuna gelmelisiniz. Bu oyunu nasıl oynayacağınız hakkında bir fikriniz var. Sonunda, bu oyunun mükemmel bir simülasyon ve strateji oyunu olduğu sonucuna vardık.
İnsanlığa değil, karıncalara liderlik ederken herhangi bir zorluk hissetmeyeceksiniz. Her şey mükemmel bir şekilde açılmış ve reklamsız oyun platformu. Bu oyun daha zevkli ve bu oyuna bağımlılık yapıyor.
Bu harika uygulamayı yüklemeli ve zamanınızı sıkıcı şeyler olmadan ilginç hale getirmelisiniz.

 

 

Yenilikler

  • Mod Menüsü
  • İşçi Hızı
  • Baypas Cezası

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir