World of Tanks Blitz MOD apk indir para hileli 2023

v9.6.0.411

World of Tanks Blitz Mod Apk, modda güçlü tanklar, kilidi açılmış 150 tank, yükseltmeler, sınırsız para, reklamsız vb. ile en iyi savaş manzarasını sunar.
Apk İndir
4.4/5 Oylar: 4,382
Geliştirici
Wargaming Group.
Sürüm
v9.6.0.411
Güncelleme
28 Ocak 2023
Gereksinimler
Android 4.4
Boyut
135 MB
Yayımlayan
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Tanks Blitz Mod Apk Savaşları yakından keşfetme hayalimiz her zaman vardı; genç olmak, çok fazla enerjiye ve saldırganlığa sahip olduğumuz anlamına gelir, bu nedenle genç yaşlarında çok daha fazla insan düşmanlıklarını savaş formatı aracılığıyla salıvermeyi sever. Artık oyunlar, mekanizma sayesinde herkese gerçek savaş duygusunu getiren dövüş, dövüş ve çok oyunculu modlarda ortaya çıkıyor.
Burada, çok oyunculu fizibilitede herkesin gerçek savaş savaşlarını keşfetmesini sağlayan bu World of Tanks Blitz Mod Apk’ye sahibiz. Komut üzerine istediğiniz tankları almak için tek yapmanız gereken oyuna gelip katılabilirsiniz. Ünlü savaşlardan, farklı formatlardan, saldırı yöntemlerinden, canlı görünümlerden, tankların büyük mevcudiyeti, dileğinize göre seçim yapabileceğiniz reklam varyantları mevcuttur. Her tank oynamak için uygun değildir. Bunun yerine, ödüller kazanmanız ve ardından en iyilerinin kilidini açmanız gerekir. Daha sonra savaşların birçok yerini ve manzarasını keşfedebilirsiniz; bildiğimiz gibi tank, aynı zamanda zırh görevi de gören bir saldırı ve savunma kalkanı silahıdır. Modlarda saldırı ve savunma sürecini başlatmanız gereken yerde doğrudan savaş alanında tanklarınızla mücadele edeceksiniz. Alex Tech, gelişmiş öğeleri her şeyi güçlendirmede karşılayacak şekilde tasarladı; hava ve deniz yolları birimlerinde çeşitli savaş alanlarını keşfedeceksiniz. Çok oyunculu savaş sisteminde, arkadaşlarınızı bir araya getirebilir ve birlikte saldırmak için müfrezeler oluşturabilirsiniz. Dünyanın canlı yerlerinden rastgele yabancılarla oynayın ve onları müttefik veya rakip yapın. Savaşların ultra HD 3d simülasyonu, savaş deneyiminizi epik hale getirecek.

World of Tanks Blitz MOD APK

World of Tanks Blitz Mod Apk

World of Tanks Blitz Mod Apk, orijinal uygulamanın alternatif ve değiştirilmiş bir çeşididir. Mod sürümü, bu sayfalarda verilen aşağıdaki bağlantıdan indirebileceğiniz web sitemizde mevcuttur. Performans, kullanıcılara araçları, silahları, tankları, gücü vb., kilidi açılmış çeşitli tankları, ünlü markaları, rotaları, konum manzarasını, orduları ve daha fazlasını yükseltmek ve geliştirmek için sınırsız para ve madeni para sunar. Yükselen savaşlar için istediğiniz herhangi bir ekipmanı ve aracı satın alabilmeniz için ücretsiz alışveriş entegre edilmiştir. Bu değiştirilmiş sürümün oynanışında reklam yoktur ve kurulum sırasında herhangi bir kaynaktan köklendirme gerektirmez. Yasak önleme, antivirüs, gecikme yok, sabit hatalar ve daha fazlası, sürümü oynamak ve güzel oyun dünyasına dalmak için güvenli ve emniyetli hale getirir.

Tanks Blitz Mod Apk Özellikler

World of Tanks Blitz Mod Apk, kullanıcılara yoğun savaş oyunlarını keşfetmeleri için özel işlevler ve dikkate değer özellikler sunar. Aşağıda, size aynı şekilde yardımcı olmak için ayrıntılı olanlardan bazılarını tartıştık;

Sakin görünümlü grafikler ve olağanüstü görseller

Oyun, kullanıcılara oyunun tüm unsurlarını en ayrıntılı açıklamayla sunar, böylece onların bakış açısına kaptırabilirsiniz. Ultra HD 3D yöntemlerindeki tasarımlar ve simülasyon, kullanıcılara dalmak için yepyeni bir manzara dünyası sunuyor. Tasarımların en iyisi ve her öğenin görünümü, dünyayı doğrudan atmosferde kaybolduğunuz sakin bir ortam haline getiriyor.

Savaşlarda tanklarınızı seçin ve özelleştirin.

Çeşitli tanklar arasından seçim yapmalısınız; daha sonra, saldırı oyununu oynarken ödülleri kazanarak onları özelleştirebilirsiniz. Bu tanklar hem savunma kalkanı hem de saldırı silahı görevi görüyor. Dövüşlerle ünlü en iyi arazide yer alan birinci sınıf savaşlar olan bu tankların yardımıyla kendinizi yoğun savaşlara dahil edin. Tankları isteğinize göre hareket edecek şekilde özelleştirin ve rakipleri çok kısa sürede yok edin.

World of Tanks Blitz MOD APK

World of Tanks Blitz Mod Apk, dünya savaşlarında ve diğerlerinde en ünlü ve en çok beğenilen tankları keşfedebilirsiniz. Sovyet Tiger, T-34, Sherman Tank, Panzer mark 2, British Centurian vb. seçebilirsiniz. Bu güçlü ve en sağlam tankların rakipleri yok etme potansiyeli çok yüksektir. Ayrıca Amerikan, İngiliz, Rusya, Fransız, Alman vb. ulusları oluşturan bazı popüler savunma ekipmanlarının teknolojisinden seçim yapın. Kazanılan ödüllerle bunları seçin ve tarihteki tüm tankların kilidini açın.

Gerçekçi fizik ve 150’den fazla zırhlı araç

Oyunda, oyun mağazasından 150’den fazla tank ve zırhlı araç türünü keşfedebilirsiniz. Ancak, güçlü olanların puan satın almak veya ödüllendirmek için biraz paraya ihtiyacı olduğundan, bunların kilidini açmanız gerekir. Düşmanlarla başa çıkmak için eşit derecede güçlü olmalarını sağlayacak mekanizma ile onları yükseltin. Manzara savaşlarındaki tüm saldırılar ve savunmalar, gerçek fizik hareket ve efektlerinde hareket eder, böylece kullanıcılar gerçek savaşları yaşar.

Arkadaşlarla ve yabancılarla çok oyunculu katılım

Tanks Blitz Mod Apk Heyecan verici ve tehlikeli bir savaş bölgesinin oynanışını savaşların unsurlarıyla keşfedebilirsiniz. Arkadaşlarınızı getirin ve güçlü rakiplere karşı mücadeleye katılın. Ayrıca modda rastgele yabancılarla oynayabilir ve onlarla arayüz yöntemleri aracılığıyla etkileşime girebilirsiniz. Arkadaşlarınızla müfrezeler oluşturun ve ardından stratejilere dayalı olarak düşmanlara kötü bir şekilde saldırarak onları yenin. Ne istersen, yabancılarla müttefik veya arkadaşlarının rakibi yap.

Dünyanın dört bir yanındaki savaş alanları ve yükseltme gerekliliği

World of Tanks Blitz Mod Apk, farklı ülkelerdeki düşmanlara karşı savaşlar için en iyi konum manzarasını sunar. Daha önceki savaşların düzenlendiği dünyanın en ünlü yeri, yani burada savaşları keşfedeceksiniz. Kesin saldırılarla ödüller kazanın ve ardından düşmanlarla daha iyi mücadeleye karşı silahlarda, tanklarda, zırhlarda, savunma kalkanında ve daha fazlasında yükseltmeyi uygulayın. Bir sonraki oyunda, savaşları deneyimlemek için gerçekçi fizik yaklaşımları ve mekanikler herkes için tasarlandı.

World of Tanks Blitz MOD APK

Çözüm

İndir, World of Tanks Blitz Mod Apk, kullanıcılara dünyanın güçlü ordularına karşı birinci sınıf savaşlar ve savaşlar sunar. Aralarından seçim yapabileceğiniz canlı tasarımlara ve yöntemlere sahip tanklara sahipsiniz ve saldırarak ve savunarak savaşa başlayın. Modda, çok oyunculu modda size yardımcı olacak çeşitli malzemeler alacaksınız, tüm tankların, markalı araçların, zırhların, silahların kilidini açacaksınız, modda reklam yok, köklendirme gerekmiyor.

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir