Evony MOD APK indir 2023 güncel hileli

4.38.2

Evony Mod APK ile sınırsız para ve kilit açma karakterleri, premium sürümün kilidini ücretsiz olarak açma, reklamsız ve tüm modifiye edilmiş özelliklerle rootlama gereksinimi yok
Apk İndir
4.3/5 Oylar: 6,382
Geliştirici
TG Inc.
Sürüm
4.38.2
Güncelleme
29 Aralık 2022
Gereksinimler
Android 4.4
Boyut
235 MB
Yayımlayan
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Evony MOD APK güncel hileli Hepimiz, çeşitli kullanımlara sahip şeyler yapmak ve üretmek için kendimizi bütünleştirdiğimiz çeşitli zanaatkarlık ve inşa etme oyunları oynadık. Aynı zamanda, kullanıcıların Krallığın tüm işlerini yönetmesi ve yönetmesi için çevreyi ve Krallığı yaratma ve inşa etme etrafında dönen benzer bir oyun türüdür. Evony Mod APK güncel hileli, kullanıcılara farklı yaratım ve işçilik öğeleri sunar. Bunun altındaki milliyetlerin yedisi üzerinden iki kuralla güçlü bir Krallık kurmalısınız. Bu, temelde kullanıcıların tamamen yönettiği bir İmparatorluktur. Ordu, askeri, ekonomi, politika, kamu refahı, uluslararası politika, ilişkiler, bakım gibi birçok departmandaki çeşitli işler ve bu tür tüm bölümler sizin tarafınızdan yönetilir. Burada, Orduyu ve birlikleri eğitme, çalışma konusunda en yüksek verimlilikle Krallığınızı inşa etmeniz gerekiyor. mahallenizdeki diğer uluslarla iyi ilişkiler kurmak, Krallığınızı genişletmek ve şehrinizdeki ekonomik koşulları, endüstrileri ve ticareti geliştirmek. Ayrıca, çeşitli derecelerde kamu refahı ve yönetimi ile ilgilidir. Çeşitli birlikler, birimler, seçilecek ve eğitilecek Ordu, Krallığınızın valisi olan gerçek zamanlı oyuncularla ilişkiler kurun, kullanıcı arayüzü fizibilitesi, kullanıcıların sesli çeviri yoluyla kelime alışverişinde bulunmasına, generallerin en iyilerini toplayarak savaşlara hazırlanmasına olanak tanır tarihten. Çeşitli Endüstrileri, ekonomik gücü, ittifakları, çalışanları, tesisleri ve yaşam koşullarını geliştirmeye yoğun bir şekilde odaklanın. çeşitli derecelerde kamu refahı ve yönetimi ile ilgilidir. Çeşitli birlikler, birimler, seçilecek ve eğitilecek Ordu, Krallığınızın valisi olan gerçek zamanlı oyuncularla ilişkiler kurun, kullanıcı arayüzü fizibilitesi, kullanıcıların sesli çeviri yoluyla kelime alışverişinde bulunmasına, generallerin en iyilerini toplayarak savaşlara hazırlanmasına olanak tanır tarihten. Çeşitli Endüstrileri, ekonomik gücü, ittifakları, çalışanları, tesisleri ve yaşam koşullarını geliştirmeye yoğun bir şekilde odaklanın. çeşitli derecelerde kamu refahı ve yönetimi ile ilgilidir. Çeşitli birlikler, birimler, seçilecek ve eğitilecek Ordu, Krallığınızın valisi olan gerçek zamanlı oyuncularla ilişkiler kurun, kullanıcı arayüzü fizibilitesi, kullanıcıların sesli çeviri yoluyla kelime alışverişinde bulunmasına, generallerin en iyilerini toplayarak savaşlara hazırlanmasına olanak tanır tarihten. Çeşitli Endüstrileri, ekonomik gücü, ittifakları, çalışanları, tesisleri ve yaşam koşullarını geliştirmeye yoğun bir şekilde odaklanın.

Evony MOD APK

Evony Mod APK güncel hileli

Evony Mod APK güncel hileli, ücretsiz olarak indirebilmeniz için web sitemizde bulunan orijinal oyunun alternatif ve değiştirilmiş bir çeşididir. Bu Modda kilitli olan tüm premium özelliklerin ve avantajların, kilidi açılmış karakterlerin, güçlerin, becerilerin, kaynakların, birimlerin, ordunun, silahların ve daha fazlasının keyfini çıkarın. Oyunun tüm ekipmanlarını ve araçlarını yükseltmek ve geliştirmek için sınırsız para. Bu hileli versiyonunda, kullanıcılar ücretsiz alışveriş olanağına sahip olacaklar, böylece her ekipman ve alet oyun mağazasından ücretsiz olarak satın alınabilecek. Bu sürüm, reklam engelleme politikasıyla entegre edilmiştir. Oyunda hiçbir reklam görünmeyecek: yeni yönlendirme gereksinimi ve yasaklama önleme, bu değişiklikte düzeltilen tüm hatalar.

Oyunun özellikleri

Evony mod apk güncel hileli, keşfedilecek çeşitli özellikler ve işlevlerle birlikte gelir ve aşağıda önemli olanlardan bazılarını tartıştık;

Krallığınızın mimari stillerini tasarlayın

Evony Mod APK güncel hileli’de bildiğimiz gibi, kendimizi bir İmparatorluk inşa etmeye ve üretmeye dahil etmeliyiz. İmparatorluğumuzda altımızda çalışan yedi küçük krallığa ihtiyacımız var. Krallığınız onlar üzerinde Yüce kontrole sahip olduğundan, bu küçük ulusları aldıkları her kararda ve yönde tamamen kontrol edeceksiniz. 7 Ülkenizin mimari stilini tasarlayabileceğiniz 7 olası ünlü ulus türü vardır: Çin, Amerika, Avrupa, Rus, Kore, Arap ve Japon.

Bir diplomat olarak gerçek zamanlı ittifaklar kurun.

Evony Mod APK güncel hileli’de ayrıca Krallığınızda tüm kamu işlerine ve vatandaşların refahına hizmet eden bir diplomat rolünü oynamalısınız. Bir diplomat rolünü oynamayı seçmek, çeşitli sorumlulukların ve sorumluluğun sizin omuzlarınıza yüklendiği anlamına gelir. Burada, diğer Uluslar ve komşu ülkelerle sanal ilişkiler kurmanız gerekir, böylece aralarında birden fazla değiş tokuş ve ticaret olabilir. Tüm bu ilişkiler birkaç değişiklik yapacak ve Krallık’ı kamu refahı açısından yükseltecek.

Evony MOD APK

Pürüzsüz ve seçenekler entegre kullanıcı arayüzü.

Evony Mod APK’nin kullanıcı arayüzü, oyun dünyasında şimdiye kadar gerçekleşen en iyilerden biridir. Burada herkesle gerçek zamanlı ve oyun dünyasında sesli çeviri yoluyla kelime alışverişi yapabilirsiniz. Dünyanın herhangi bir yerinden kullanıcılarla birkaç ilişki kurun ve sohbet edin.

Birliklerinizi, birimlerinizi ve Ordunuzu yükseltmek için eğitin

Ayrıca, savaşlarda mutlak zaferi garantilemek için Ordunuza ve askeri birimlerinize uygun eğitim alarak bakmanız gereken bir savaş Lordu olarak oynamak ve devralmak zorundasınız. Güçlü silahlar ve toplar, her türlü ateşli silah kullanma teknikleri ve en iyi saldırı taktikleri ile birliklerinizi düzgün bir şekilde eğitin. En gelişmiş simüle edilmiş dünyada birinci sınıf eğitimin keyfini çıkarın.

Şehrinizi geliştirin ve Krallığın işlerini yönetin

Vatandaşların yaşam tarzını iyileştirmek için gerekli eylemleri ve politikaları seçip uygulayacaksınız. Arazide katı yasa ve düzen ve güvenlik için taslak stratejiler ve yönergeler.
Toprağın kaynaklarını ve hammaddelerini geliştirin, diğer ülkelerle ticaret yapın ve malzeme alışverişi yapın. Endüstriler ve üretim geliştirmeleri yapın, çalışanları işe alın ve tesisler ve yaşam koşulları oluşturun.

En iyi askerleri, generalleri işe alın ve Krallığınızı genişletin

Eylemler, adımlar ve gerekli politikalar gerektiren Krallığınızı itiraf etmek ve sürekli olarak genişletmek için Evony mod apk güncel hileli’de gerekli uyanıklıkla oynamanız gerekir. İyileştirme için en iyi büyüme planlamasını ve stratejilerini uygulayın. Büyük Charles, Napolyon Bonapart, Kral Arthur gibi tarihin en iyi generallerini işe alarak Orduya ve birliklere azami özen göstermek.

Ultra HD grafik gösterimde ciddi hikaye

Aslında kralın dönüşü olan Evony Mod Apk güncel hileli, aynı anda birkaç rolde olmayı keşfedebileceğiniz ve deneyimleyebileceğiniz çeşitli kavramlar içerir. Destansı imparatorluk kuralıyla birinci sınıf oyun ortamının keyfini çıkarın. Oynanış öğeleri, en şaşırtıcı grafik gösterimde tasarlanmıştır; kullanıcılar oyun özelliklerinin, ortamın ve görünümün epik grafiklerinin keyfine varacaklar. Her şey, hayattan daha büyük bir dünya görünümü vermek için çok iyi ve karizmatik tasarlanmıştır.

Evony MOD APK

Uluslar arasında ticaret ve ekonomi

Evony Mod Apk güncel hileli’de hepiniz önce maliyeyle ilgilenmelisiniz; bu oyun, kullanıcıların ticareti ve birçok işletmeyle ilgili çeşitli değiş tokuşları deneyimlemelerini sağlar. Endüstriler, tarım, büyüme ve iş beklentileri ile ilgili birkaç işlem yapın.

Çözüm

En iyi sınıf işçiliği ve Building Empire oyununun keyfini çıkarmak için Evony Mod APK güncel hileli‘sını indirin. Burada, tüm işleri yöneterek ve tüm işlevleri ve geliştirme faaliyetlerini gerçekleştirerek bir şeyler uydurabilir ve imparatorluğu geliştirebilirsiniz. Vatandaşlarınıza en iyi şekilde bakın ve savaşlara hazırlanın. Komşu ülkelerinizle ilişkiler kurun ve tartışmasız yönetin.
hileli versiyonunda, kilidi açılmış her şeyin ve sınırsız hileli özelliklerin ve işlevlerin keyfini ücretsiz çıkarın.

Evony Mod Apk güncel hileli

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir