World Conqueror 4 APK İndir MEGA HİLELİ 2023

1.5.8

World Conqueror 4, II. Dünya Savaşı'na dayanan sıra tabanlı bir strateji askeri oyunudur.World Conqueror 4 hile apk,World Conqueror 4 1 5 6 hileli apk, android oyun indir, World Conqueror 4 hile.
Apk İndir
4.1/5 Oylar: 752
Geliştirici
EasyTech
Sürüm
1.5.8
Güncelleme
31 Mar 2022
Gereksinimler
5.0 ve sonrası
Boyut
84.95MB
Yayımlayan
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

world fatih 4 hile apk, world fatih 4 1 5 6 hileli apk, android oyun indir,

World Conqueror 4 apk – WW2 Strategy Game 2. Dünya Savaşı’na dayanan stratejik askeri savaşların bir simülasyonudur. Bu oyuna katılan herkes sadece bir komutan değildir; ayrıca doğrudan büyük savaşlarda yer almanız, savaşmanız ve kendinize zafer getirmeniz gerekiyor. Oyunumuz, savaşların acımasız ve özgün yönleriyle takdir edilmektedir. Bu oyundaki tüm savaşlar, dünyanın en güçlü ordularıyla dolu bir dünya ölçeğindedir. Bu nedenle, bu oyunun rekabet gücü son derece yüksektir. 2. Dünya Savaşı, oyunumuz aracılığıyla en özgün ve modern şekilde simüle edilecektir.

ELBİSE ÜZERİNDEKİ SENARYO VE FAKTÖRLER

World Conqueror 4 apk oyununun senaryosu, şimdiye kadarki başarısının belirleyici faktörlerinden biridir. Bu oyuna katılan tüm oyuncular, oyunun zengin ve çeşitli senaryo içeriğini takdir ediyor. Oyunun renkli olmasına ve dramanın artmasına yardımcı olan bu faktördür. Tüm oyunculara, tarihsel faktörlere dayalı 100’den fazla harika kampanya sağlanacaktır. Geçmişteki en görkemli tarihi anların tümü sizin tarafınızdan yaşanacak. Dünya çapında savaşlar düzenli olarak ve sürekli olarak gerçekleşir, bu da oyunu her zamankinden daha benzersiz hale getirir.

Oyunlarımız, her ünlü bölgenin özgün bir şekilde simüle edildiği, dünyadaki neredeyse tüm büyük savaşlarla doludur. Bununla birlikte, tüm stratejik hedefleri tamamlamak için güçlü ordunuza komuta etmeniz gerekecek; tüm bu hedefler ve zorluklar belli bir süre ile sınırlı olacaktır. Deneyim, her savaşın başarısı veya başarısızlığı için belirleyici faktördür, bu nedenle savaşabilmek için daha fazla bilgi öğrenmeniz ve çok sayıda gerçek savaş deneyimi biriktirmeniz gerekir. Dünyadaki herhangi bir ülkeyi seçmekte ve birlikte taktik ayarlamaya katılmakta özgür olacaksınız. Ayrıca müttefiklere yardım etmek, dünyadaki diğer ülkelere savaş ilan etmek gibi görevleri de yerine getirmeniz gerekiyor.Her oyuncunun, katıldıkları her savaş ortamına uyacak şekilde stratejik hedefleri ayarlaması gerekir. Örneğin, arkadaşlarınız bilim ve teknolojinin kolayca geliştirilebileceği büyük şehirler inşa edebilir. Ayrıca kendiniz için özgürce silah teçhizatı ve askeri birlikler üretebilirsiniz. Bu, dünyayı fethetmek için hayatta kalma savaşına katılmak için yeterli güvene sahip olmanız için temel ve gerekli bir temeldir. Hemen hemen tüm bölgeleri en kısa sürede işgal ederek kolayca hakim olacaksınız.

GÜÇLÜ LEJYON

Güçlü bir lejyon, World Conqueror 4 apk oyununa katılırken dünyayı fethetmenize yardımcı olabilecek önemli üslerden ve temellerden biridir. Oyunda kendiniz güçlü bir ordu kurmanız gerekecek. Savaşlara katılırken, ordunuzu her savaşa uyacak şekilde savaş alanlarına yerleştirmeniz gerekir. Sadece resmi savaşlarda değil, tatbikatlarda da oyuncuların bunları eşit ve etkili bir şekilde dağıtması gerekiyor. Tüm oyuncuların en uygun generalleri kullanmanın yanı sıra birliklerini akıllıca düzenlemeleri gerekir. Bu, oyuncuların her büyük savaşı kazanmasına yardımcı olmanın anahtarlarından biridir. Her oyuncunun komuta becerileri, 40 farklı manipülasyon ve zorlukla değerlendirilecek ve test edilecektir. Lütfen orduya komuta edebilmek ve dünya çapındaki savaşlara katılabilmek için yeteneğinizin tamamen garanti edildiğini onaylayın.

DÜNYA HAKİMİYETİ

Dünyaya hakim olma hedefi, World Conqueror 4 apk oyunundaki her oyuncunun nihai hedefidir. Bu nedenle, savaşmak için en iyi generalleri kendiniz seçmeniz, sıralamaya geçmeniz ve ordunuza uygun bir işlev seçmeniz gerekir. Her son derece yoğun ve acımasız savaştan sonra, kendiniz için birçok madalya alacaksınız. Bu madalyaları becerilerinizi geliştirmek ve şampiyonlarınızı her zamankinden daha güçlü kılmak için kullanırsanız, bu yardımcı olacaktır. Büyük şehirlerde her görevi başarıyla tamamlamanız gerekiyor. Oradan tüccarlarla kolayca kaynak alışverişi yapabilirsiniz. Bu, ordunuzu geliştirmenize yardımcı olacak önemli kaynaklardan biridir. Savaşların yanı sıra, tüm oyuncular ayrıca dünya harikaları inşa etmek zorundadır. Yeni teknolojileri araştırma sürecinde ordunuzdaki savaş verimliliğini kolayca artırabilirsiniz.

TEMEL ÖZELLİKLER

World Conqueror 4 apk  oyununda sistemimiz size 230 ünlü general, 216 ordu birimi, 42 beceri ve 12 madalya dahil 50 farklı ülke verecek. 100’den fazla farklı kampanya yaşayacaksınız, bununla birlikte birçok lejyon savaşı ve muazzam zorluklar. Sistemlerimiz bu oyunda dünyadaki tüm teknolojiyi ve en modern silah ekipmanlarını kuracak. Bir fetih moduyla birlikte devasa bir dünya haritası oyuncuları bekliyor.

World Conqueror 4’ü indirin (MOD, 1.5.8 / Mod: Sınırsız her şey)

 

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir