Summoners War APK indir 2023 Sınırsız Para

v7.0.5

Summoners war mod apk, modda klas savaşların tadını çıkarmak, canavarları çağırmak, zindanları sınırsız parayla yağmalamak, hileler, kilitsiz karakterler ve canavar becerileri için Sihirdar savaşlarına katıl.
Geliştirici
Com2uS.
Sürüm
v7.0.5
Güncelleme
01 Ekim 2022
Gereksinimler
Android 4.4
Boyut
1.3 GB
Yayımlayan
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Summoners War APK Sanal dünyadaki birçok oyun, savaş savaş yöntemleri ve süper güçlü düşmanlara karşı savaşlarla birlikte gelir. Ya o düşmanları yendiyseniz ve onları gerçek bir imparatorluk gibi takımınıza aldıysanız. Bu oyun, çok eğleneceğiniz ve eğleneceğiniz aktivitelerin olduğu birden fazla konsepti birleştirir.

Summoners War , kullanıcılara canavarları çağırma oyununu sunuyor. Oyunda, toplamanız ve yardımınıza eklemeniz gereken binden fazla canavar var – PvP’de savaşmak için gerçek zamanlı rakipler, kullanılacak çeşitli araçlar ve silahlar ve zindanlara baskınlar.

Summoners War MOD APK

Çeşitli binalar, salonlar, heykeller, tesisler ve yaşam tarzında genel iyileştirme geliştirerek şehrin altyapısını yağmalayın ve inşa edin. Canavarları eğitin ve canavarların patronlarına saldırmak için doğanın unsurlarının kilidini açın. Becerileri ve araçları keşfetmek ve kilidini açmak için neredeyse 21 rün var.

Isle of Conquest’te herkes çılgın ve güçlü nektar elementi Mana kristali için savaşıyor ve bu yüzden sizin de aynı şeye dahil olmanız gerekiyor. Kararlı dövüşler, çok oyunculu çevrimiçi modda gerçek zamanlı oyuncular, rakipleri yağmalama ve baskın yapma, oyunu kazanmak için tüm canavarları toplama. Tek bir durakta birden fazla aktivite ile sonsuz eğlence istiyorsanız, bu son seçimdir.

Summoners War APK

Summoners war APK Sihirdar savaşı apk klasik ve %100 çalışan modlardan biridir; orijinalin alternatif bir çeşididir, burada web sitemizde mevcuttur. Araçları, canavarları, becerileri ve ekipmanı yükseltmek için sınırsız para ve sınırsız jeton ile oyunun mod sürümünü indirebilirsiniz. Kilidi açılmış canavarların, seviyelerin, toplanan becerilerin, kilitli olmayan karakterlerin, altyapının, silahların ve sınırsız atışların tadını çıkarın. Oyun mağazasından herhangi bir araç, beceri ve ekipmanı satın almak için ücretsiz alışveriş. Sürüm, reklamsız bir politikayla entegre edilmiştir ve yasaklamaya karşı koruma ve antivirüs koruması sunar. Hile ve hile menüsünün keyfini çıkarabileceğiniz güvenli ve güvenli bir oyun sürümü sağlamak için bu modda gecikme yok ve tüm hatalar düzeltildi.

Summoners war APK Özellikler

Summoners war APK, kullanıcıların yüksek sınıf öğeler ve görev geliştirme ile oyunu daha önce hiç olmadığı gibi deneyimlemelerini sağlayan çeşitli özellikler ve klasik işlevler sunar. Aşağıda bazılarını ayrıntılı bir şekilde tartıştık;

Summoners War MOD APK

1000’den fazla canavarı çağırmak, canlı unsurlarla birlikte gelir.

Kullanıcılar Summoners war APK’nın oynanışında binden fazla canavarla karşılaştıklarını öğrenince sevinecekler. Kendinizi oyundaki en iyi sihirdarlardan biri olarak keşfetmelisiniz. Karakterdeki yeteneklerinizi ve silahlarınızı alın ve onları toplamak için o canavarları toplamaya başlayın. Ne kadar çok canavar toplarsanız kazanma şansınız artar ve oyun modunu bu şekilde kazanırsınız. Oyunu gerçek zamanlı olarak kazanmak için binlerce canavarı çeşitli taktik ve stratejilerle yönetin.

Yardım için altyapıyı, araçları ve diğerlerini oluşturun ve oluşturun

Summoners war APK kullanıcıları, zanaatkarlık ve bir şeyler yaratma tekniğini birçok şekilde deneyimleyebilir. Becerilerinizi keşfedebilir ve ardından önemli binalar, heykeller, savunma ve saldırı üsleri, klasik salonlar, Silah odaları vb. gibi birçok altyapıyı hazırlamak için çabalayabilirsiniz. Altyapının yanı sıra, beceri setini araçları ve gerekli araçları yapmak ve oymak için de kullanabilirsiniz. savaşlarda ve canavarların çağrılmasında yardımcı olacak silahlar.

Canavar unsurlarından güç topla ve onları yen

Diğer sihirdarlara karşı savaşlarda ve savaşlarda size yardımcı olabilmeleri için tüm güç ve özelliklere sahip canavarları doğal niteliklerde toplamak için dehanızı ve becerilerinizi kullanmak için stratejik olarak çalışmalısınız.
Diğer sihirdarlara karşı savaşlar ve güçlü canavar patronlarıyla uğraşırken olduğu gibi, ihtiyacın olan sana yardım etmek için ekibindeki canavarları çağır ve topla, onları eğit ve her yönden yardımlarını al.

Tüm dünyaya karşı gerçek zamanlı olarak PvP savaşları

Bu, en iyi çok oyunculu savaş oyunlarından biridir; Summoners war APK’da gerçek zamanlı oyunculara karşı herhangi bir savaşa ve muharebeye dahil olmanız, diğer sihirdarlara karşı, güçlü canavar patronlarına karşı savaşmanız ve canavarları çağırmanız gerekir. Tüm rakipleri kazanmak, kazanmanın temel bir faktörüdür çünkü kazanmak için tüm canavarları toplamanız gerekir; çok fazla çaba ve stratejik savaşlar gerektiren kimse kalmadı.

Summoners War MOD APK

Zindanları yağmala ve şehrini geliştir

Summoners war APK, kullanıcıların ekibinizle birlikte şehri ve araçları iyileştirmek için yağmalayabileceğiniz ve kullanabileceğiniz birçok kaynak ve aracın bulunduğu çeşitli yerleri ve zindanları keşfetmelerine olanak tanır. Şehrinizi çeşitli altyapı ve tesislerle inşa etmek için kaynakları ve ödülleri kullanın, şehrinizi daha iyi bir görünüm için dekore edin ve size çok yardımcı olabilmeleri için canavarlara eğitim hizmetleri sağlayın.

Keşfedilecek 21 Rün ve büyülü canavarlar

Summoners war APK’nın oynanışı, kullanıcılara oyunun dünyasını keşfetmeleri için 21’den fazla rün sunuyor. Her biri, kilidini açmak ve gelişmeyi öğrenmek için farklı beceriler ve araçlar sunar. Canavarlarınızın becerilerini ve gücünü geliştirerek kazanma şansınızı büyük ölçüde artırabilirsiniz. Bazı yasaklanmış büyülü canavarlar ve onları çağırmak, savaşlarda ve diğer ihtiyaç zamanlarında kullanabileceğiniz süper gücü getirebilir.

Isle of Conquest’te Mana kristallerini keşfedin, çok oyunculu

Summoners war APK, herkesin güçlü metal veya nektar arayışı içinde olduğu mana kristali görünümü ile geliyor. Fetih Adası’nda bulunacak, bu yüzden tüm sihirdarlar ve canavarlar onu arıyor. Bu, dünya çapındaki oyuncularla etkileşim kurmanız gereken çok oyunculu oyunlardan biridir.

Summoners War MOD APK

Summoners war APK

PvP’de rakiplere karşı inkar edilemez savaşların tadını çıkarmak, zindanları yağmalamak, altyapı ve araçlar yapmak ve doğal unsurlarla canavarları ve becerilerini toplamak için Summoners war APK’yı indirin. Genel olarak bin canavar ve çağırma, keşfetmenin en büyük eğlencesini ve neşesini getiriyor.
Bu modda kilitli olmayan öğelerin, sınırsız paranın, reklamsız, kilidi açılmış canavarın ve öğelerin keyfini çıkarabilirsiniz.

 

 

Yenilikler

Tüm dünyadaki ulakları büyüleyen global RPG!
Eşsiz destelerle savaşı kazan!

- Canavar yetenek dengesi ayarlandı
- Bazı oyun içi kolaylıklar iyileştirildi
- Diğer hatalar düzeltildi

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir