State of Survival Apk indir para hileli

1.21.50

Salgının ortaya çıkışının ardından altı ay geçmiştir. Korku, yalnızlık ve zorluklarla dolu altı ay. Çoğu hayatta kalamamış. Ancak sen bunu başardın. State of Survival oyununa hoş geldin. Enfeksiyon bütün ülke geneline yayılmış, medeniyeti de beraberinde götürerek her şeyi yok etmiştir. Hayatta kalan bütün ordu ve hükümetler yok olmuştur. Bölge artık onlara karşı koyabilecek kadar cesur olan hayatta kalanlar ile birlikte Enfekte olanlara aittir.
Apk İndir
4.1/5 Oylar: 6,453
Geliştirici
KingsGroup Holdingleri
Sürüm
1.21.50
Güncelleme
16 Mayıs 2024
Gereksinimler
Android 5.1
Boyut
230 MB
Yayımlayan
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

State of survival Apk Oyun cephaneliğinde birçok hayatta kalma oyunu var. Yine de, çeşitli hayatta kalma oyunlarından ve denenmiş çok sayıda oyundan geçtikten sonra son zamanlarda kaliteli grafiklere, heyecan verici müziğe, uyumlu kullanıcı arayüzüne ve destansı oynanışa sahip çok az hayatta kalma oyunu var. Bugün en gelişmiş ve mükemmel oyun olan State of Survival momd apk hileli ile karşılaştık. Evet, bu oyun size daha önce hiç yaşamadığınız bir üst düzey oyun deneyimi sunuyor.

State of survival Apk hileli, King’s group holding şirketi tarafından geliştirilen harika bir hayatta kalma strateji oyunudur. Reytinglere ve kullanıcı tabanına bakarak herhangi bir maçın çılgınlığını kolayca hesaplayabilirsiniz ve bu oyunun harika istatistiklerini öğrendikten sonra hayretler içinde kalacaksınız. State of Survival mod apk hileli, dünya çapında 4,4’ten fazla yıldıza ve milyonlarca kullanıcı tabanına sahiptir.

State of Survival oyunları, her oyuncunun arzuladığı her şeyi sunar. Grafikler, müzik, hikaye veya oynanış hakkında konuşsanız da, hiçbir şey kaliteli çalışmalarını hayal kırıklığına uğratmaz. Fazla mesai bu oyunu daha uzun saatler imzaladığınızda, çok bağımlılık yapacaktır. En önemli şeylerden biri de oyunun bu kadar büyük bir hikayesi olması. Aylarca oynamaktan asla sıkılmayacağınız ilginç olaylar, her seviyedeki rekabetten sonra bile, fantastik kaliteli hizmeti ve dünyaları nedeniyle bu oyundan kurtulmak zorlaşıyor. Oyunda ölümcül virüsler kasabaya bulaşmış ve şehrin gündüz durumu kötüleşiyor.

İnsanlar zombiye dönüşüyor ve avcılar zombi olmaktan kaçınanı öldürüyor. Zombilerin dehşeti ve dehşeti son altı aydır devam ediyor. Kasaba insanlarını bu korku şehrinden kaçmalarına izin vermekten kurtarma sorumluluğuna sahipsiniz. Bu kadar büyük bir görevi nasıl yapacağımı ve hayatta kalan en büyük süper kahraman olma yolunda sana bu yolculukta nasıl yardım edeceğimi düşünüyor olabilirsin. Bir sonraki paragrafta öğreneceğiniz bu konuda State of survival mod Apk ile hepimiz buradayız.

State of Survival MOD APK

State of survival Apk

State of survival Apk, tonlarca premium avantajdan ücretsiz olarak yararlanacağınız resmi State of survival’ın değiştirilmiş ve alternatif bir çeşididir. Sevdikleriniz ve tüm kasaba halkı için hayatta kalan birisiniz; günler geçer ve canavar günden güne güçlenir. Tehlikeli canavarlarla savaşabilecek ve sevdiklerinizi kurtarabilecek, aynı zamanda hakimiyet alanınızı artırabilecek bir ekip kurun. Artık State of survival Apk‘nin size sınırsız para, sınırsız enerji, kilidi açılmış silahlar ve çok daha fazlası dahil olmak üzere daha kapsamlı bir dizi premium avantaj sunduğunun farkındasınız. Diğer güzel premium şeyler, bu maceralı yolculuk oyununun bu maceralı yolculuğunda size çok yardımcı olacaktır. Bu mod Apk hileli ile rakiplerinize karşı haksız bir avantaj elde edersiniz ve hızlı bir şekilde oyunun nihai galibi olabilirsiniz.

En önemli savaşta hayatta kalın

Alacağınız her kararın şehrinizdeki herkesin geleceğini belirleyeceği en önemli savaşın içindesiniz. En önemli savaşta hayatta kalarak ve kimseden korkmadan hayat kurtarmak için tehlikeli bir göreve çıkarak kasabanız için daha parlak bir gelecek yaratın. Ek olarak, State of survival mod Apk’ta, sınırsız silahlardan oluşan güçlü bir destek sistemine sahipsiniz, bu nedenle tüm büyük silahlarınızla her canavarı ve kötü insanı vurun. Ne yapmak istersen yap, silahları, stratejiyi ve herhangi bir gizli tekniği kullan ama asıl amaç aynı kalacak, sonuna kadar hayatta kalmak zorundasın. Kaynaklar kıt: yaşamsal gıda, sağlık paketleri ve aletler. Yalnızca sınırlı miktarda gerekli kaynağınız var, bu nedenle bölgenizdeki tüm zombileri öldürmeli ve daha fazla yiyecek ve diğer kaynakları alacağınız bir sonraki odaya geçmelisiniz.

State of Survival MOD APK

Şehri yeniden inşa et ve vatandaşları kurtar

İnsanlar onları bu tehlikeli kötülüklerden kurtarabilecek süper kahramanlar ve mucizevi güçler arıyor. Pek çok insan öldü ve birçoğu, birinin onları kurtarmaya geleceğini umarak hala savaşıyor. State of survival Apk hileli’de ne kadar çok kişi kurtarırsanız o kadar çok kazanacaksınız. İnsanları bu kana susamış zombilerden kurtarmaya devam edin. Tüm vatandaşlara kıyasla mucizevi bir güce sahipsin. Bu yüzden herkesi ancak bu kıyametten kurtarabilirsiniz.

Ordunun ve diğer güçlerin yokluğunda, kurtardığınız insanlar için bir sığınak oluşturmak üzere ilk yerleşim yerinizi inşa etmeye başlayın. Kurtarılan tüm insanları yerleştireceğiniz iyi bir yere ihtiyacınız olacak. Zombilerin en ufak bir şansı olan bir saray bulun ve o sarayda şehrinizi yeniden inşa etmeye başlayın. Evet, zorlu ve uzun olacak ama süper kahramanın tüm gücüne sahip olduğunuzda buna değecek. Ayrıca, premium avantajlarıyla State of survival Apk, bu oyunun keyfini aşağıdaki seviyelerde çıkarmanızı kolaylaştırır.

Küresel arenaya çıkın.

State of survival Apk hileli, ailenizi ve arkadaşınızı kasabayı tehlikeli zombilerden kurtarmak için kadroya katılmaya davet etmek için çok oyunculu bir mod sistemi sunar. Onları çok erken öldürmezseniz, zombiler her geçen gün daha hayati olacaktır. Bu nedenle, kısa sürede oynarken ağır saldırgan olun. Düzinelerce zombi öldürmeniz gerekiyor. Bu zombi kıyametini ortadan kaldırmak için uygun bir plan tasarlamanız gereken tek seçenek ateş etmek değil. Güç sayıya aittir. Siz zombiler daha önemli bir sayı haline gelirseniz, kasabaya hakim olmanız zorlaşacaktır. Hayatta kalma modunda, onu savunarak birçok farklı bölgeyi keşfedebilirsiniz. Müttefikler edinin ve küresel bir oyuncuyu bu nihai vahşi yaşam savaşını kazanmak için stratejik ortaklıklar kurmaya davet edin. Hayatta kalmanız tehlikede, bu yüzden bunu gelişigüzel kabul edin.

State of Survival MOD APK

Nihai karar

State of Survival: The Zombie Apocalypse, kaliteli grafikler ve sağlam oynanış da dahil olmak üzere klasik olan her şeyi içinde barındıran harika bir oyundur. Hikaye, herkesi ve kendinizi zararlı vahşi zombilerden kurtarmak için işiniz olduğu büyüleyici. Bununla birlikte, yolculuğunuzu çok daha erişilebilir hale getirmek için hepimiz, State of survival mod Apk hileli’ye herhangi bir anlaşma tıklaması olmadan kilitsiz silahlar, sınırsız, reklamsız ve çok daha fazlası dahil olmak üzere tüm premium avantajlarla birlikte State of survival mod apk hileli ile buradayız. İndir düğmesini ve keyfini çıkarın.

 

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir