Score Hero APK indir android için PARA HİLELİ mod

2.50

Eşsiz grafikler ve gerçek oyuncu yüzü ile yapılan Score hero APK. Şaşırtıcı grafik animasyon sağladığı için oyun geliştiricisine şapka çıkartın. Oyunun sonunda çekici olan oyunu asla kaybetmezsiniz. Her öğe benzersiz grafikler ve hareketlerle yapıldığından, animasyonun mükemmel olduğu anlamına gelir. Oyuncudan topa vurduktan sonra, bu animasyona bakmak harika. Her oyuncu gerçekçi olduğunu hissedebilir. Üç yıldız aldıktan sonra, kullanıcı ekibin animasyondan zevk aldığını görebilir. Score hero APK ayrıca her kullanıcıya ses efekti getirir. Her kullanıcı gerçek stadyum ses efektlerini hissedebilir. Oyunu oynamaya başladığınızda arka planda seyircinin sesini duyabilirsiniz. Ses efektlerinde siyah iz yok ve yeni bir deneyim getirecek.
Apk İndir
4.5/5 Oylar: 3,546
Geliştirici
First Touch Games Ltd.
Sürüm
2.50
Güncelleme
19 Eylül 2022
Gereksinimler
Android 6.0
Boyut
203 MB
Yayımlayan
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Score Hero APK, birçok karmaşık zorluk içeren harika bir futbol oyunudur. Profesyonel bir futbolcunun önündeki birçok zorluğu tamamlayarak. Birçok zorluk var ve bu oyuna bir seviye eklendi. First Touch Games firması bu oyunun geliştiricisidir. Android’de futbol oyunları yaratan en ünlü geliştirici. Zaten bazı futbol oyunları yayınladılar ve bunlar çok başarılı oluyor. Çünkü piyasaya çıkan ürünleri benzersizdir.

Skor Kahramanı 2022 MOD APK

Eşsiz futbol oyunu

Score Hero APK, Android’de mükemmel bir oyundur ve Google Play Store‘da çoğunlukla olumlu eleştirilere sahiptir. Her spor oyunu sever bu oyunu Android’de oynamayı sever. Google Play Store’da birçok heyecan verici futbol oyunu gerçekçi futbol oyunu bulunmaktadır. Ama bu oynamak için tamamen farklı. Bu oyunu yargılamak için hızlı yapmayın çok kolay. Çünkü bu oyunda birçok karmaşık zorluk var. Yeni bir seviyeye başladığınızda, birçok karmaşık zorlukla karşılaşabilirsiniz. Birkaç denemeden sonra seviyeleri tamamlayabilirsiniz.

Score Hero APK, diğer futbol oyunlarından farklıdır. Çoğu futbol oyunu rol oynamaya dayalıdır. Oyuncu, topu fileye sokmak için her oyuncunun kontrolüne sahiptir. Bu, bu oyunda mevcut değil. Farklı nötr görünümlü oyunları tamamlayın. Bu oyunun diğer futbol oyunlarına dayandığını düşünmüyorum. Artık oyuncu top yolunun işaretini seçerek tüm toplarla yüzleşmeye hazırdır Score Hero APK’da oyuncu topun fileye ulaşması için yolu seçebilir. Topu tekmelemek için bazı teknikleri takip edin. Oyuncu gerçek bir futbol yıldızıdır ve topu fileye sokmaya hazırdır. Her seviyeye başladıktan sonra asıl amacınız topu fileye sokup rakipten puan almaktır. Zaten bazı puanlar aldılar.

Oyuncunun topu kaleye sokarak yenmesi gerekiyor. Takımı ideal ve mükemmel bir şekilde yönetin ve fileyi hedefleyin ve puan alın. Amaç özelliğini kullanarak tüm oyuncuları kontrol eden oyuncu sadece sizsiniz. İdeal olarak nişan almak için diğer oyunculara geçin. Topu tekmelemek için bazı teknikleri takip edin. Oyuncu gerçek bir futbol yıldızıdır ve topu fileye sokmaya hazırdır. Her seviyeye başladıktan sonra asıl amacınız topu fileye sokup rakipten puan almaktır. Zaten bazı puanlar aldılar. Oyuncunun topu kaleye sokarak yenmesi gerekiyor.

Takımı ideal ve mükemmel bir şekilde yönetin ve fileyi hedefleyin ve puan alın. Amaç özelliğini kullanarak tüm oyuncuları kontrol eden oyuncu sadece sizsiniz. İdeal olarak nişan almak için diğer oyunculara geçin. Topu tekmelemek için bazı teknikleri takip edin. Oyuncu gerçek bir futbol yıldızıdır ve topu fileye sokmaya hazırdır. Her seviyeye başladıktan sonra asıl amacınız topu fileye sokup rakipten puan almaktır. Zaten bazı puanlar aldılar. Oyuncunun topu kaleye sokarak yenmesi gerekiyor.

Takımı ideal ve mükemmel bir şekilde yönetin ve fileyi hedefleyin ve puan alın. Amaç özelliğini kullanarak tüm oyuncuları kontrol eden oyuncu sadece sizsiniz. İdeal olarak nişan almak için diğer oyunculara geçin. Amaç özelliğini kullanarak tüm oyuncuları kontrol eden oyuncu sadece sizsiniz. İdeal olarak nişan almak için diğer oyunculara geçin. Amaç özelliğini kullanarak tüm oyuncuları kontrol eden oyuncu sadece sizsiniz. İdeal olarak nişan almak için diğer oyunculara geçin.

Score Hero APK

Score Hero APK, farklı ödül sistemleri ile 600’e kadar seviye içerir. Oyunu oynamaya başladığınızda, birçok zorlukla yüzleşmeniz gerekiyor. Üç mevcut tüm seviyeler karmaşık zorluklara dahildir. Her seviyenin birden fazla ödülü ve rozeti vardır. Birçok ödül ve rozet almak için her seviyeyi tamamlayarak. Her seviyeyi tamamladıktan sonra performansınıza göre yıldız alırsınız. Her maçın tamamlanması yıldız alır. Bu yıldızlar yeni seviyelerin kilidini açmak için faydalıdır. Score Hero APK, her seviyeyi tamamlamak için 90 dakika vermez.

Her seviye birkaç dakika içinde tamamlandı. Golü bir dakika içinde tamamlarsanız, maç ödüllerle sona erdi. Zaferiniz bütün bir takım zaferidir, bu yüzden hedefi koymaya dikkat edin. Performansınızı her oyuncuya gösterin ve tüm maçlardan puan alın. Zafer veya kayıp, puan becerilerinize bağlıdır. Ayrıca, her seviyede birçok keyifli önemli an ortaya çıkıyor. Score Hero APK size daha basit bir oyun deneyimi sunar. Zafer kazanmak için takım arkadaşlarınızı her seviyeyi tamamlamaya getirin. Sağlanan her seviyeyi tamamlamak için daha yüksek futbol becerisine gerek yoktur.

Bir sonraki seviyeye ulaşmak için tüm üyelerinizi kullanarak hedefi koymak. Her maçta hatırlayacağınız bir ana şey: yeni stratejik oyun tarzını takip edin veya takım oluşumunu kullanın. Bu birincil yöntem stratejisi, ağlara daha kolay hedefler koymaya yardımcı olacaktır. Bir sonraki seviyeye ulaşmak için tüm üyelerinizi kullanarak hedefi koymak. Her maçta hatırlayacağınız bir ana şey: yeni stratejik oyun tarzını takip edin veya takım oluşumunu kullanın. Bu birincil yöntem stratejisi, ağlara daha kolay hedefler koymaya yardımcı olacaktır.

Bir sonraki seviyeye ulaşmak için tüm üyelerinizi kullanarak hedefi koymak. Her maçta hatırlayacağınız bir ana şey: yeni stratejik oyun tarzını takip edin veya takım oluşumunu kullanın. Bu birincil yöntem stratejisi, ağlara daha kolay hedefler koymaya yardımcı olacaktır.

Skor Kahramanı 2022 MOD APK

Keşfetmek için yıldızlar alın

Score Hero APK’da üç yıldız almak mümkün değildir. İlk on seviye üç yıldız almak daha kolaydır. Ancak yaklaşan tüm maçlarda her maçta üç yıldız almak kolay değil. Çünkü golü ağlara koymak çok daha zor. Ayrıca, geliştiricinin yıldız alma konusunda bazı zorlukları var. Oyuncu üç yıldız istiyorsa, sağlanan iki zorluğu tamamlaması gerekir. Oyuncu zorlukları tamamlamazsa, gol atmak için bir yıldız alır. Score Hero APK ayrıca en ünlü oyun alanı gibi bazı oyun stadyumları sağlar. Manchester United, Liverpool ve daha fazlası gibi oyun alanları. Üstelik ünlü oyuncular da bu oyuna dahil oluyor. Bu ünlü oyuncular Messi ve Ronaldo’dur. Oyunu Ronaldo’nun karakteriyle oynamayı seviyorum.

Score Hero APK, üç yıldız almak için bazı değerli şeyler sunar. Para sistemi yardımıyla oyununuzu geri sarabilirsiniz. Herhangi bir zorluğu kaçırdıysanız, parayı geri sarmak için kullanarak. Para, son kontrol noktasına geri dönmenize yardımcı olacaktır. Oyuncu para kullanmazsa mevcut yerinde devam edecek. Para her maç için yedek bir şeydir. Hiçbir şey yıldız kazanmanıza yardımcı olamaz, ancak para size yardımcı olur. Kritik nokta şimdi size söylüyorum. Para tüm zorluklarda çalışmıyor ve paranız bittiğinde geri sarma çalışmıyor. Hiçbir şey yıldız kazanmanıza yardımcı olamaz, ancak para size yardımcı olur. Kritik nokta şimdi size söylüyorum.

Para tüm zorluklarda çalışmıyor ve paranız bittiğinde geri sarma çalışmıyor. Hiçbir şey yıldız kazanmanıza yardımcı olamaz, ancak para size yardımcı olur. Kritik nokta şimdi size söylüyorum. Para tüm zorluklarda çalışmıyor ve paranız bittiğinde geri sarma çalışmıyor.

Oyunun yıldızlara ihtiyacı var

Score Hero APK, yaklaşan seviyelerin kilidini açmak için yıldızlara ihtiyaç duyar. Her on seviye için, yeni seviyelerin kilidini açmak için gerekli yıldızlara ihtiyacınız var. Geliştirici, bu daha karmaşık zorluğu sizin için sağlar. İlk on seviyeyi tamamladığınızda, gerekli yıldızın yeni seviyelerin kilidini açması gerekir. Örneğin, bazı yeni seviyeler, seviyelerin kilidini açmak için 24 yıldıza ihtiyaç duyar. Yaklaşan daha karmaşık seviyeler 27 ila 30 yıldıza ihtiyaç duyar. Bu yüzden tamamen birden fazla yıldız almak için daha karmaşık zorluklara odaklandı. Kaçırılan toplar için endişelenmeyin ve para birimi sizin için yedeklemeye yardımcı olacaktır.

Skor Kahramanı 2022 MOD APK

Grafikler

Eşsiz grafikler ve gerçek oyuncu yüzü ile yapılan Score Hero APK. Şaşırtıcı grafik animasyon sağladığı için oyun geliştiricisine şapka çıkartın. Oyunun sonunda çekici olan oyunu asla kaybetmezsiniz. Her öğe benzersiz grafikler ve hareketlerle yapıldığından, animasyonun mükemmel olduğu anlamına gelir. Oyuncudan topa vurduktan sonra, bu animasyona bakmak harika. Her oyuncu gerçekçi olduğunu hissedebilir. Üç yıldız aldıktan sonra, kullanıcı ekibin animasyondan zevk aldığını görebilir. Score Hero APK ayrıca her kullanıcıya ses efekti getirir. Her kullanıcı gerçek stadyum ses efektlerini hissedebilir. Oyunu oynamaya başladığınızda arka planda seyircinin sesini duyabilirsiniz. Ses efektlerinde siyah iz yok ve yeni bir deneyim getirecek. Yüksek motivasyon getirecek üç yıldız alacak.

Score Hero APK

Genel olarak, Score Hero APK hakkında tüm ayrıntılı bilgileri ele aldık. Bu Android’de harika bir futbol oyunu. Uygulama geliştiricisi, oyunu düşük kaliteli cihaz kullanıcıları için yaptı. Çoğu düşük kaliteli cihaz kullanıcısı gecikme yaşamadan kolayca oynayabilir. Oyun sırasında asla sıkılmayın. Orijinal sürümden oyuna başlamak için beklemeniz gerekiyor. Maçı başlatmak için bir kalp seviyesi gerekiyor. Sağlığı doldurduktan sonra sıradaki oyunu oynayabileceksiniz.

 

 

Yenilikler

• Yeni Seviyeler! 19. Sezon Çıktı!
• Hata Düzeltmeleri

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir