World Soccer Champs apk indir Sınırsız Para hileli 2023

v6.2

World Soccer Champs MOD APK, Sınırsız Para, Sınırsız Enerji, World Soccer Champs Futbolu yeni bir tarz ve yaklaşımla deneyimleyin Buradan sınırsız paraya, madeni paraya, kilidi açılmış araçlara, takımlara, ücretsiz alışveriş aksesuarlarına vb. erişim elde edin Bu mod versiyonunda
Apk İndir
4.5/5 Oylar: 5,476
Geliştirici
Monkey I-Brow Studios.
Sürüm
v6.2
Güncelleme
06 Şubat 2023
Gereksinimler
Android 5.1
Boyut
55 MB
Yayımlayan
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

World Soccer Champs apk oyunu uygulaması oldukça dikkat çekicidir ve spor dünyasını merkeze alır. İnsanların çoğu sporla ilgili oyunlar oynamaktan zevk alır ve tüm dünyada oynanan birçok farklı spor türü vardır. Bu sporların bazı örnekleri arasında yüzme, dalış, su aerobiği ve diğerlerinin yanı sıra voleybol, kriket, basketbol, ​​badminton, hentbol, ​​kabaddi, hokey ve ragbi gibi takım sporları yer alır.

Genellikle futbol olarak anılan futbol, ​​tüm sporların en sevilen ve büyüleyici olanlarından biridir ve en yaygın kısaltmalardan biridir. İnsanlar futbola çok takıntılı ve bu spora karşı güçlü bir tutkuları var. Aslında, dünyadaki insanların büyük çoğunluğu için tercih edilen spor ya futbol ya da futboldur. Uluslararası düzeyde yarışılan bir spor olması nedeniyle birçok kişi tarafından motivasyon ve ilham kaynağı olarak görülmektedir. Tüm oyuncular World Soccer Champs mod apk’da çeşitli ve heyecan verici maçlara katılma şansına sahip olacak ve oyunun diğer benzersiz ve göz alıcı özellikleri de büyük çoğunluğu tatmin edecek. oyunun oyuncularından.

Bu çok fantastik futbol şampiyonu oyunu uygulaması ücretsiz olarak mevcuttur. İnsanlar, süreci çok daha basit hale getiren bir uygulama sayesinde artık telefonlarında son derece gerçekçi futbol maçlarını izleyebiliyor. Tüm oyuncular World Soccer Champs  mod apk’da çeşitli ve heyecan verici maçlara katılma şansına sahip olacak ve oyunun diğer benzersiz ve göz alıcı özellikleri de büyük çoğunluğu tatmin edecek.

oyunun oyuncularından. Bu çok fantastik futbol şampiyonu oyunu uygulaması ücretsiz olarak mevcuttur. İnsanlar, süreci çok daha basit hale getiren bir uygulama sayesinde artık telefonlarında son derece gerçekçi futbol maçlarını izleyebiliyor. Tüm oyuncular dünya futbol şampiyonu mod apk’da çeşitli ve heyecan verici maçlara katılma şansına sahip olacak ve oyunun diğer benzersiz ve göz alıcı özellikleri de büyük çoğunluğu tatmin edecek.

oyunun oyuncularından. Bu çok fantastik futbol şampiyonu oyunu uygulaması ücretsiz olarak mevcuttur. İnsanlar, süreci çok daha basit hale getiren bir uygulama sayesinde artık telefonlarında son derece gerçekçi futbol maçlarını izleyebiliyor.

Dünya Futbol Şampiyonları MOD APK

Kişinin android cihazına (telefon, tablet vb.) google play store‘dan indirmesi veya yüklemesi, oyunun temellerine aşina bile olmayan kullanıcıların oyuna katılmasını ve öğrenebilecekleri en baştan başlamasını sağlar. spor hakkında bilmeleri gereken her şey. Oyunun temellerine bile aşina olmayan kullanıcılar, bu oyunu Portekiz’de bulunan ve oyunun yapımından sorumlu bir oyun geliştiricisi olan ünlü maymun i qbrow stüdyosundan oynayabilir.

Mobil oyun programı ücretsiz olarak indirilebilir ve herkesin özelliklerinden tam olarak yararlanmasına olanak tanır. Örneğin, televizyonda bir futbol maçı izlediğimizde, tıpkı telefonumuzda gerçek maçları izlerken olduğu gibi, tüm oyuncular uzaklaştırılır, gerçek maçlar daha gerçekçi ve oyuncular daha zarif olsa da. Oyundaki tüm oyuncular bize benzer görünmek ve davranmak için eğitildi.

Her birinin büyük bir kafası, iki kolu, iki bacağı ve bir gövdesi vardır. Ancak ten ve saç renkleri bizimkinden farklıdır; örneğin kimisi beyaz tenli ve kahverengi saçlı iken kimisi siyah tenli ve siyah saç rengine sahip. Ayrıca oyuncuların her birinin çok hoş ve kulağa hoş gelen bir sesi var. Tüm bu bileşenler bir arada ele alındığında oyunun daha canlı ve harika olduğu izlenimini veriyor. bazıları beyaz tenli ve kahverengi saçlı, diğerleri ise siyah tenli ve siyah saç rengine sahip.

Ayrıca oyuncuların her birinin çok hoş ve kulağa hoş gelen bir sesi var. Tüm bu bileşenler bir arada ele alındığında oyunun daha canlı ve harika olduğu izlenimini veriyor. bazıları beyaz tenli ve kahverengi saçlı, diğerleri ise siyah tenli ve siyah saç rengine sahip. Ayrıca oyuncuların her birinin çok hoş ve kulağa hoş gelen bir sesi var. Tüm bu bileşenler bir arada ele alındığında oyunun daha canlı ve harika olduğu izlenimini veriyor.

World Soccer Champs apk Özellikler

dünya futbol şampiyonu oyunu uygulaması, kullanıcılarına son derece benzersiz ve ilginç unsurlar sunarak, oyunun keyfini çok büyüleyici ve türünün tek örneği bir şekilde çıkarmalarını sağlar. Aşağıda, uygulama kullanılarak erişilebilecek özelliklerin bir listesi bulunmaktadır:

Dünya Futbol Şampiyonları MOD APK

premium maçlar ve ligler

World Soccer Champs apk, rekabet etmek için yüzden fazla farklı lig ve kupa içerir. Bu nedenle, oyun başlamadan önce, oyundaki her katılımcı nasıl oynanacağı konusunda eğitilecek ve onlara yüksek düzeyde talimatlar verilecek. toplanan moda Oyun başladığında, oyuncuların yapması beklenen ilk şey kısa pastır ve kısa paslarda oyuncuların pas vermek için meslektaşlarından herhangi birine dokunması yeterlidir. Lob pası ikinci harekettir ve bunu yapmak için oyuncuların takım arkadaşlarından herhangi birine çift dokunması gerekir.

Basit ve parlak oyun

Oyun hem inanılmaz derecede sofistike hem de oynaması kolay ve google play store’dan veya google app store’dan ücretsiz olarak alınabiliyor ve android işletim sistemini çalıştıran herhangi bir cihaza yüklenebiliyor. Uygulama ayrıca, oyuncuların oyunu yöneten yönergeler ve kısıtlamalar hakkında daha fazla bilgi edinmek için başvurabilecekleri “nasıl oynanır” etiketli bir bölüm içerir.

Futbol takımınızın komutasını koruyun.

Oyuna olumlu bir notla başlamak için, katılımcıların her birine açık ve özlü talimatlar verilir. Oyuncuların iki farklı veri paketine erişimi vardır ve oynamaya devam etmek için bunlardan birini seçmeleri gerekir. İlk pakete “veri paketi yok”, ikinci pakete ise “gerçek ad paketi” denir. “Veri paketi yok”u seçen oyunculara gerçekçi kulüp adları, oyuncu adları veya logolar; ancak, “gerçek isim paketini” seçen oyuncular tüm bu öğeleri alacak. Oyuncular, tüm bu öğeleri alabilmek için “gerçek isim paketini” seçmelidir.

Dünya Futbol Şampiyonları MOD APK

Çözüm

World Soccer Champs apk para hileli, futbol maçları oynamakla ilgilenen tüm oyuncuların keyfini çıkarabileceği son derece parlak ve özel bir futbol oyunu uygulamasıdır. Bu program android cihazlar için indirilebilir. Katılımcılar, oyun boyunca bir dizi benzersiz ve heyecan verici futbol maçında rekabet etme fırsatına sahip olurlar. Oyuncuların her birinin nihai hedefi, yarıştıkları her ligi kazanmaktır.

 

Yenilikler

  • sınırsız para
  • sınırsız enerji
  • ADS kaldırıldı
  • Sınırsız Maç Atlama
  • Sınırsız İlk Yardım Çantası

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir