Head Ball 2 APK indir 2023 Sınırsız Para

v1.500

Kafa Topu 2 ​​MOD APK yolculuğunuza hemen başlayın ve reklamsız arayüz ile harcama yapmadan sınırsız oyun parasını deneyimleyin.
Apk İndir
4.3/5 Oylar: 6,932
Geliştirici
Masomo Gaming
Sürüm
v1.500
Güncelleme
09 Mart 2023
Gereksinimler
Android 5.1
Boyut
140 MB
Yayımlayan
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Head Ball 2 APK Futbol, ​​egzersiz, beceri, güven ve takım çalışması dahil olmak üzere her şey için mükemmel olan harika bir spor oyunudur. Dünya çapında Juventus, Barcelona, ​​Real Madrid veya Liverpool gibi favori kulüpleri için tezahürat yapan milyarlarca futbol taraftarı var. Yani Futbol oyunu hakkında konuşursak, o zaman sadece dünya çapındaki hayran kitlesini gözlemleyebiliriz ve ayrıca futbolun tüm dünyadaki en önde gelen spor oyunu olduğunu açıkça ortaya koyabiliriz.

Bu yüzden, evinizde size ücretsiz olarak eğlenceli bir Futbol deneyimi yaşatmanıza yardımcı olmak için, Head Ball 2 adlı eğlenceli bir futbol oyunu ile karşınızdayız. Bu, Basketball Arena’nın geliştiricisi Masomo Gaming tarafından Android ve iOS için oluşturulmuş inanılmaz bir oyundur. Aklınızı başınızdan alacak ve aynı zamanda tüm futbolcu arkadaşlarınızı şaşırtacak komik animasyonlu 2D karikatürize grafiklerden oluşuyor.

Çevrimiçi sörf veya Google Play Store gibi herhangi bir yerden indirebilirsiniz ancak önce bu oyunun tarafımızdan geliştirilen Head Ball 2 APK adlı modifikasyonuna bakmanız gerekir. Mağaza menüsünde bulunan tüm karakterleri satın almanıza ve onları maksimum seviyeye yükseltmenize yardımcı olmak için size sınırsız parayı ücretsiz olarak sunabilen muhteşem bir versiyon. Öyleyse ne bekliyorsunuz, Makaleyi gözden geçirin ve ayrıca bu olağanüstü oyunu Kafa Topu 2 ​​MOD APK’sını indirin.

Kafa Topu 2 ​​MOD APK

Futbol deneyiminizi komik bir şekilde almaya hazır mısınız ve dünya çapındaki gerçek oyuncularla oynamak ister misiniz? Evet ise, o zaman sizin için en iyi seçenek Kafa Topu 2’dir. Komik bir şekilde futbol deneyimi için en öne çıkan android oyunudur ve ayrıca dünya çapında 50 Milyondan fazla indirilmiştir. Ayrıca, bu oyun aynı zamanda Google tarafından stilize edilmiş en iyi futbol oyunu ödülüne layık görüldü ve en iyi 4 numaralı ücretsiz spor oyunu seçildi.

Ayrıca size oyunun beta sürümünü ücretsiz olarak sunacaklar. Gelelim oyuna. Yani temel olarak, basit bir futbol oyunu oynamanız ve gol atmanız gereken bir ileri top oyunudur, ancak tek değişiklik ayak yerine kafadır. Burada bir adet hareket kontrol butonu, bir adet kısa tekme, bir adet uzun tekme, ve bu oyunu tüm kullanıcılar için daha erişilebilir kılmak için son atlama düğmesi. Üstelik sağ üst köşede listelenen süper güçleri de harika bir şey yapmak ve rahatça kazanmak için kullanabilirsiniz. Kafa Topu 2, hepsi hayret verici ve rakibinizin aklını başından alacak ondan fazla farklı güçlendirme sunar.

Arkadaşlarınıza meydan okumak için çevrimiçi çok oyunculu modlar

Herhangi bir oyunu çevrimiçi oynamak, yeni arkadaşlar edinmenize, şöhretinizi artırmanıza ve daha güçlü arkadaşlıklar kurmanıza yardımcı olabileceğinden size çok yardımcı olabilir. Ve şu anda, kimsenin sahaya çıkıp gerçek futbol oynayamayacağı bir pandemi zamanı. Bunu düşündükten sonra, Kafa Topu 2, en komik animasyonlu grafikler ve en iyi oyun planıyla yaratıldı, sadece kafanızla topa vurup gol atmanız gerekiyor.

Ayrıca bu oyun, yalnızca Facebook veya Google Play Oyunlar hesabınızı bağlayabileceğiniz ve halihazırda aynı oyunu oynayan tüm sosyal arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz çok sayıda çok oyunculu mod içerir. Yeni arkadaşlar edinmenize ve arkadaşlığınızı güçlendirmenize yardımcı olacaktır. Tek ihtiyacınız olan oyunu indirmek ve sosyal hesabınızı bağlayarak bir hesap oluşturmak.

Ama ondan önce, Kafa Topu 2’nin tarafımızdan geliştirilen aşağıdaki sürümünü de inceleyebilirsiniz. Birçok engelinizi ortadan kaldırmak için oluşturulmuş resmi oyunun ücretsiz modifikasyonudur. Bu yüzden indirmeli ve bir kez deneyimlemelisiniz ve sözlerime dikkat edin, resmi sürümü tamamen unutacaksınız !!

Kafa Topu 2 ​​MOD APK

Sihirli özelliklere sahip çok sayıda rekabetçi oyuncuyu deneyimleyin

Head Ball 2 APK, komik bir oyunda veya animasyonlu grafiklerde futbol oynamak için en iyi android oyunudur. Üstelik bu oyunda devasa futbol liglerinde de oynayabilir ve en yüksek güçlendirmelere sahip küresel oyuncularla rekabet edebilirsiniz.

Ayrıca becerilerinizi zenginleştirmek ve sizi bu oyunda baştan Profesyonel bir oyuncu yapmak için, bu oyunun ücretsiz değiştirilmiş versiyonunu – Kafa Topu 2 ​​MOD APK’yı aşağıda yayınlıyoruz. Bu yüzden sadece bu oyunu oynayın ve becerilerinizi özgürce geliştirmek ve küresel rakipleri şaşırtmak için tüm arkadaşlarınızla paylaşın.

Tüm efsanevi karakterleri satın almak ve yükseltmek için sınırsız para

Para, her Head Ball 2 oyuncusunun en çok arzu ettiği özelliktir çünkü madeni para ve sent kazanmak çok zordur. Bu paranın yardımıyla, tüm güçlendirmeleri satın alarak ve tüm efsanevi karakterleri ücretsiz olarak satın alarak mirası anında oluşturabilirsiniz. Bu yüzden hayret içinde, Head Ball 2 APK içinde size sonsuz para teslim ediyoruz, yani indirdikten sonra ücretsiz olarak sonsuz satın alma yapabilirsiniz. En iyi karakterleri kullanarak ve onları maksimum seviyeye yükselterek her maçı kazanma zamanı!!

Hepsi için Kök Erişimi gerekmez

Değiştirilmiş android uygulamalarının çoğunun çalışması için root erişimine ihtiyaç duyduğunu ve rootlamanın akıllı telefonunuzun yazılımına olduğu kadar donanımına da birçok zarar verebileceğini duymuş olmalısınız. Head Ball 2 APK’sını bu oyunu oynamak için root erişimine ihtiyacınız olmayacak şekilde oluşturmamızın ana nedeni budur. İster rootlu olsun ister olmasın herhangi bir akıllı telefonda rahatlıkla oynayabilirsiniz. O halde hemen indirin ve tüm büyülü özellikleriyle Head Ball 2 değiştirilmiş yolculuğunuza başlayın!!

Kafa Topu 2 ​​MOD APK

Reklamsız bir uygulama arayüzü deneyimi yaşamaya hazır olun

Root erişimi kapsamında, bu oyundan reklamları da kaldırıyoruz. Reklamlar sinir bozucu anlardır ve Head Ball 2 resmi sürümü tonlarca hem banner hem de video reklamdan oluşur. Yani şimdi, tek bir dolar ödemeden tüm bu reklamlardan kurtulmanın zamanı geldi. Kafa Topu 2 ​​MOD APK’yı akıllı telefonunuza kurun ve eğlenceye hazır olun!!

Nihai Karar

Tüm makaleyi okuduktan sonra, bir Baş Oyuncu bu oyunun hayatındaki önemini kolayca anlayabilir. Bu oyunu uygulayarak, yalnızca profesyonel bir oyuncu olabilir ve neredeyse tüm rekabetçi ligleri tek bir damla bile mücadele etmeden kazanabilirsiniz. Üstelik reklam, banner ve video içermeyen %100 reklamsız bir android oyunudur. Aşağıdaki yeşil butona tıklamanın ve kafa topu dünyasını rahatça kazanmanın zamanı geldi!!

 

Yenilikler

  • MOD MENÜSÜ
  • Düşman puanı her zaman 0'dır
  • Reklamsız

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir