Rival Stars Horse Racing APK indir 2023

v1.42

Rival Stars Horse Racing APK, çeşitli oyun içi ücretli varlıklarla ücretsiz olarak ve herhangi bir çevrimiçi reklam olmadan öne çıkan bir at yarışı oyunudur.
Apk İndir
4.3/5 Oylar: 5,728
Geliştirici
PIKPOK.
Sürüm
v1.42
Güncelleme
10 Mart 2023
Gereksinimler
Android 5.1
Boyut
750 MB
Yayımlayan
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Rival Stars Horse Racing APK Oyun oynamak günlük hayatımızda bir zorunluluk haline geldiğinden, herkes ana akım sıkıcı oyunlardan farklı olması gereken farklı oyunları keşfetmek istiyor. Ağırlıklı olarak yarış oyunları ya bisikletlerden ya da arabalardan oluşur. Diyelim ki size at yarışını denerseniz nasıl hissettiğinizi söyleyeceğim. Evet, diğer yarış oyunları gibi olmasa da değerli yeni bir oyun deneyimi olacak; benzersiz ve maceracı. Bu yazıda, fantastik Rival stars at yarışını tartışacağız ve ayrıca Rival Stars Horse Racing APK’sının ücretsiz bağlantısını paylaşacağız. Bu değiştirilmiş sürümle, sınırsız premium avantajların keyfini çıkarabilir ve bu oyunu daha derinlemesine kolayca keşfedebilirsiniz.

Rakip yıldızlar at yarışı, oyun mağazası üzerinden milyonlarca indirme artı indirilen destansı bir binicilik oyunudur. windows ve ios gibi diğer platformlar arasında hala oldukça popüler olan bir android mağazası ile birlikte. Çok fazla heyecan verici şey var ve inanılmaz maceralı bir yolculuk, gerçek bir at sahibi ile aynı hissi verecek. Eğitebileceğin, çiftleştirebileceğin, yarışabileceğin, ödülleri toplayabileceğin, para kazanabileceğin ve daha pek çok heyecan verici şeyi keşfedebileceğin atlarla dolu bir dünya.

Rakip Yıldızlar At Yarışı MOD APK

Atlarınızı zarif bir şekilde yarıştırın

Rakip yıldızların at yarışı, oynarken harika hisler ve atmosfer yaratan Çarpıcı grafikler, benzersiz temalar, hareket yakalamalı animasyonlar ve doğal seslerden oluşur. Tüm temel bileşenleri mükemmel bir şekilde hizalayan bu oyunun geliştiricilerine şapka çıkartarak, kullanıcılarına birinci sınıf bir oyun deneyimi sunuyor.

Sağlam oynanış ve yüreklere dokunan hikâye yolculukları, padoktan dünya çapındaki efsanevi pistlerde kazananlar çemberi yarışına kadar, kullanıcının oyun boyunca ilgisini canlı tutar. Büyüleyici olan şey, bir eğitmen, yetiştirici, yarış yöneticisi, jokey ve daha fazlası olmak için seçebileceğiniz bir oyun stili seçmektir. Oynarken size çok daha fazla keyif ve eğlence verecek şekilde tutkunuza göre oyun tarzınızı seçin. Nihai amaç muzaffer olmaktır, zafer yarışıdır.

Rival Stars Horse Racing APK, tek bir kuruş bile harcamadan tüm premium avantajları ücretsiz olarak elde ettiğiniz resmi Rival stars at yarışının değiştirilmiş bir versiyonudur. Büyük dövüşler için ahırınızda atlarla ilgilenin ve onları eğitin, büyük şampiyonu yükseltin ve herkesin size bakmaya devam ettiği benzersiz oyun stillerinde ortaya çıkın.

Büyükbabanızın gururunu oluşturmak ve kraliyet mirasını devam ettirmek için birçok mod primini ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Performans, güç, hız, sprint, güç ve hızlanma dahil olmak üzere yeteneklerini ve becerilerini artırabilirsiniz. Eski kraliyet mirasınızı geri almak için olağanüstü bir performans için tüm becerilerinizi geliştirin!

Kusursuz özelliklere sahip gelişmiş oyun

Oyunumuzda daha birçok dikkat çekici özelliği keşfetmemize yardımcı olacak bazı hile kodları ve bazı özel teknikler alırsak oyun çok daha ilginç hale gelir. Rival Stars Horse Racing hileli apk ile sınırsız para, sınırsız altın, zayıf rakip taktikleri ve daha birçok şeye sahip olacaksınız. En iyi şey, bu mod Apk’nin SSL Güvenli Şifreleme ile tamamen güvenli olması ve herhangi bir kök gerektirmemesidir.

Rakip Yıldızlar At Yarışı MOD APK

Sınırsız para desteğiyle oynayın

Yarış becerilerinizi geliştirmek, sevdiğiniz atınız için büyüleyici bir depo inşa etmek ve iyi yiyecekler beslemek için ekipmanı yükseltmek istiyorsunuz. Bu nedenle, atınız efsanevi bir kontrada optimum seviyededir ve parayı düşünmeden daha birçok şaşırtıcı şeyi yapabilir. Evet! Rival Stars Horse Racing Apk ile sınırsız paraya sahip olacak ve iki kere para düşünmeden dilediğinizi satın alacak ve bu oyunun her boyutunu hızlıca keşfedeceksiniz.

Herhangi bir atı donatmak için sınırsız altın

Herhangi bir ekipmanı ve herhangi bir ileri seviyeyi yükseltmek için yeterli miktarda altına sahip olmak zorunludur. Tek başına sınırsız paraya sahip olmak, satın alma işleminde size yardımcı olamaz. Yine de, bazı ileri seviyeler için yeterli altına sahip olmak en iyisidir, bu nedenle her ileri seviye modunun keyfini çıkarmak için altın konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Evet, Rival Stars Horse Racing Apk ile sınırsız altın da alacaksınız, böylece her ileri seviyedeki ekipmanın, becerilerin ve daha birçok büyüleyici şeyin tadını ücretsiz olarak çıkarabilirsiniz.

Seviye atlamak için Zayıf rakiplerle oynayın

Bir kraliyet mirası oluşturma yolunda olduğunuzda, her maçta zafer esastır. Bu, büyükbabanızın şöhret ve gurur meselesidir, bu nedenle rakiplerinizle rekabet ederken ne zaman zorlansanız, kaybetme konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Evet, Rival Stars Horse Racing Apk’mızla rakiplerinizi zayıflatabilir ve sonsuza kadar benzeri görülmemiş zaferler kazanabilirsiniz.

Kesintisiz oynayın

Genellikle oyun ritminde olduğu gibi, gereksiz reklamlar kullanıcılara en kötü deneyimi yaşatıyor, bu yüzden modumuz Apk ile bunu aklınızda bulundurun İster çevrimiçi ister çevrimdışı oynayın, gereksiz reklamlar kesintiye uğramaz. Mod Apk’mız da tamamen güvenlidir ve virüs içermez, bu nedenle oynamak virüsler ve reklamların dikkat dağıtması konusunda endişelenmez. Sadece oyuna girin ve yeteneklerinizi ortaya çıkarın. Mod Apk’mız her şeyi halledecek, böylece harika bir oyun deneyimi yaşarken kimse sizi rahatsız etmeyecek.

Rakip Yıldızlar At Yarışı MOD APK

Çözüm

Birçok tartışmadan ve dikkat çekici özelliklerden geçtiğimiz için, Rival star’ın at yarışının harika bir oyun olduğu açıktır. Bir at ahırına sahip olun, ardından eğitin, besleyin ve kazanın. Nihai amacın mükemmel bir at binicisinin şanını elde etmek olduğunu asla unutmayın. Oyun deneyiminizi çok daha keyifli hale getirmek için. Burada, size birçok premium avantajı ücretsiz olarak elde edebileceğiniz Rival Stars Horse Racing Apk sunuyoruz, bu yüzden hemen indirin ve mükemmel bir at binicisinin gururu olmanın tadını çıkarın.

Yenilikler

  • Mod Menüsü
  • Zayıf Rakipler

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir