Matchington Mansion APK indir 2023 sınırsız para

v1.131.0

Matchington Mansion APK, sınırsız para, can ve yıldızlar gibi oyunun tüm olağanüstü özelliklerini ücretsiz olarak deneyimlemenize yardımcı olabilir!
Apk İndir
4.2/5 Oylar: 5,946
Geliştirici
Magic Tavern
Sürüm
v1.131.0
Güncelleme
11 Mart 2023
Gereksinimler
Android 5.1
Boyut
185 MB
Yayımlayan
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Matchington Mansion APK Bulmaca oyunları, son yirmi yıldır trend olan, Candy Crush ve Jewel Stars serisi gibi oyunları barındıran en iyi oyun türüdür. Bu oyunları herhangi bir Android akıllı telefona indirebilir ve en eğlenceli oyun öğeleriyle canlı oyun arayüzünün keyfini çıkarabilirsiniz. Bu oyunlar, zihninizi daha güçlü hale getirmenize, en sıra dışı durumları düşünmenize ve görevlerinizin çoğunu hızla tamamlamanıza yardımcı olabilir!

Ayrıca, tüm Bulmaca oyuncularımız için en iyi tavsiyemiz var, yani Matchington Malikanesi! En iyi bulmaca seviyelerini sunan ve kullanıcıların iç tasarım becerilerini geliştiren fütüristik bir Android oyunudur! Temel olarak oyun, bir malikanenin tüm iç görünümünü güzelleştirmeniz ve ücretsiz kaynaklar kazanmak için çeşitli bulmaca oyunlarını tamamlamanız için size ihtiyaç duyuyor! Şimdi zihninizi stratejik olarak kullanma ve inşa etmenin tadını çıkarma zamanı.

Tüm bunların dışında, size bu olağanüstü oyunun Matchington Mansion APK adlı değiştirilmiş sürümünü de sunuyoruz. Bu özel sürüm, tüm premium kaynakları sizin için sınırsız miktarda ücretsiz olarak ayarlayacaktır. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve bu harika Android oyununu anında akıllı telefonunuzda edinin!

Matchington Malikanesi Hileli Apk

Bulmacalarla olağanüstü bir İç Tasarım Android oyunu oynayın

Alışılmadık bir çift yönlü oyun arayüzüne Hazır mısınız? Yoksa Stilize ve Bulmaca olmak üzere iki farklı oyun türünün gücünü içeren bir oyun mu? Cevabınız Evet ise, tüm bulmaca oyunlarını sevenler için en yeni tavsiyemiz olan Matchington Malikanesi’ne katlanmaya hazırsınız demektir! Size ondan fazla farklı alanı kapsayan dev bir malikane sağlayacak ücretsiz bir iç tasarım oyunu. Villanın tamamı kötü bir şekilde döküldü ve tüm eşyaların bakımını yapmanız ve müşteri için en iyi iç mekanı inşa etmeniz gerekiyor. Dubleks türünün bu olağanüstü oyun deneyiminin keyfini çıkarmaya hazırlanın ve en kısa sürede indirin!

Tasarlanacak 10’dan fazla alan içeren devasa bir malikane tasarlamanın keyfini çıkarın

Matchington Mansion oyunundaki en iyi özelliklerden biri, iç mekanları tasarlamak için çok yönlü oda kategorisidir. Öncelikle ve neyse ki, oyun size sürükleyici bir iç tasarım oyun arayüzü sunuyor. Üstelik, sadece tek bir odanın içini tasarlamanız gerekmiyor, ondan fazla mekanı cennete çevirebilirsiniz!

Temel olarak oyun, Konak Girişi ve Lobi ile başlar. Ardından, Yatak Odası, Kütüphane, Bahçe, Yemek Odası, Mutfak, Garaj, Kâhya Odası, Salon, Konservatuvar, Çalışma Odası, Avlu, Galeri, Stüdyo, Ağaç Ev, Oyun odası ve Çatı Katı gibi alanlar için fütüristik iç mekanlar tasarlamanız isteniyor. . Üstelik oyun, neredeyse her ay en yeni alanlarla güncellenmeye devam ediyor ve size gizliden gizliye en iyi eğlence kaynağını sunuyor!

Matchington Malikanesi Hileli Apk

Tiffany ve diğer tüm çocuklara yardım etmek için ek şaşırtıcı görevleri oynayın

Bu fantastik İç Tasarım oyunu için tasarlanan oyun kurgusuna geldiğimizde, işaret edebileceğimiz rol türü Bulmaca oyunlarıdır. Oyun, öncelikle iç tasarım becerilerine dayanıyor, ancak aynı zamanda kaynakları fethetmek için yıldız ve para kazanmak için bulmaca oyunları oynamanız gerekiyor.

Ek şaşırtıcı görevler derken, ödüllendirici bulmaca oyunlarını kastediyoruz! Bunlar temelde Tiffany’ye tamamen yardım etmeniz gereken, örneğin banyoları tamir etmek, hayallerini güzelleştirmek ve onun atladığı diğer tüm şeyleri tamir etmesine yardım etmek gibi akıl oyunlarıdır! Beyninizi zorlamaya ve ek kaynaklar kazanmak için bu bulmacaları tamamlamaya hazır mısınız? Cevabınız Evet ise, Matchington Mansion APK’yı indirin ve devam edin!!

Sınırsız bulmaca oyunları oynayın ve iç mekanı düzeltmek için yıldızları kullanın

Oyun ayrıca zeka oyunları veya çevrimiçi reklam tabanlı Matchington Malikanesi bulmacaları dışında birincil bulmaca seviyeleri içerir. Yukarıda da söylediğimiz gibi, akıllara durgunluk veren bulmacaları tamamlamanız gerekiyor, dolayısıyla bunu eski Candy Crush oyunu gibi 3’lü eşleştirme bulmacalarıyla yapmalısınız.

Bu şaşırtıcı oyunlar size ücretsiz Android şaşırtıcı deneyimi ve harika stiller tasarlamak için ihtiyaç duyduğunuz kaynakları sunacak. Temel olarak, bu bulmaca seviyeleri size yıldız sağlayarak yardımcı olabilir. Daha sonra toplanan yıldızları kullanarak Koltuk Takımları, Tablolar, Paspaslar, Küvetler ve Kraliyet Yatakları gibi iç mekan ürünleri satın alabilirsiniz. Bugün keyfini çıkarmaya başlayın!

Matchington Malikanesi Hileli Apk

Oyunda asla durmamak için değiştirilmiş sürümü indirin

Matchington Mansion’ın resmi oyununda birbiri ardına bulmaca oynamaktan sıkıldınız mı? Yoksa bütün gün yapboz yeniden canlanma seanslarını beklemekten sıkıldınız mı? Her ikisi için de Evet ise, yeni geliştirdiğimiz Android oyunumuza ihtiyacınız var – Matchington Mansion APK, sonsuz yaşamlar, sonsuz yıldızlar ve hiç bitmeyen madeni paralar dahil olmak üzere büyülü özelliklerle aynı oyun arayüzünü tutan resmi oyunun değiştirilmiş versiyonudur! Şimdi sadece Matchington Mansion APK’sını aşağıdaki bağlantıdan indirmeniz ve büyüsünün tadını çıkarmak için akıllı telefonunuza yüklemeniz gerekiyor!

Sonunda, sunulan sonsuz yaşamlarla sonsuza kadar oynama zamanı.

Matchington Malikanesi’nin resmi versiyonunda hissetmiş olmanız gereken ölümcül rahatsızlıklardan biri, can eksikliği olabilir! Ya da henüz bu oyunu oynamadıysanız, Candy Crush ile aynı, Matchington Mansion size yapboz oyunları için 5 can sunuyor ve bu canları kaçırdıktan sonra yeniden dolana kadar bizimkileri beklemeniz gerekiyor!

Matchington Mansion APK’yı indirdikten sonra, modifiye edilmiş versiyonumuz size bedava sonsuz hayatlar sunduğu için bu sıkıntıdan kurtulabilirsiniz. Üstelik bu canları tüm oyun bitene kadar ücretsiz olarak kullanabilirsiniz! Kulağa inanılmaz geliyor, değil mi?

Matchington Malikanesi Hileli Apk

Sonsuz alımlar yapmak için hiç bitmeyen Paraların tadını çıkarın

Matchington Malikanesi içindeki madeni paraların, kararınıza göre iç mekanın rengini ve stilini yükseltmenize yardımcı olması gerekiyor. Kırmızı renkli Koltuk Takımı’nı daha önce kullandıysan, sadece 70 jetona, Mavi veya Turuncu koltuk takımını değiştirebilirsin! Ancak bu paraları kazanmak çok zahmetli!

Sonuç olarak, Matchington Mansion APK, ücretsiz olarak sınırsız satın alma yapmanıza yardımcı olmak için sonsuz para sunar! İster bir Lobinin içini ister Banyoyu tasarlıyor olun, bu sınırsız jetonları herhangi bir yatırımda veya yükseltmede kullanabilirsiniz ve harika tasarımları ücretsiz olarak yapabilirsiniz!

Tüm konağı bulmaca olmadan düzeltmek için sonsuz yıldızları kullanın

Yıldızlar, zorlu bulmaca oyunları tarafından sunulan tek kaynak ve aynı zamanda tek özel ödül! Yani Matchington Malikanesi’nde yapboz oyunları oynamayı bırakmayı düşünüyorsanız, iç cihaz satın alımlarında yıldızlar zorunlu olduğu için hayatta kalamazsınız!

Merak etme; Matchington Mansion APK’sını başka bir yerden indirebilirsiniz! Matchington Malikanesi için geliştirilen değiştirilmiş versiyon, tüm bu paralar ve canlarla size sonsuz yıldızları ücretsiz olarak sunacak. Bu yüzden Yıldızlar hakkında daha fazla strese girmeye veya düşünmeye gerek yok. Modifikasyonu indirin ve oyunu akıcı bir şekilde tamamlayın!

Matchington Malikanesi Hileli Apk

Nihai Karar

Gerçek bir İç Tasarımcıysanız veya yapboz oyunları oynamayı seviyorsanız, bu inanılmaz rekreasyonu indirmek için bir saniye bile karşı koyamazsınız! Oyun size Sonsuz Para, Bitmeyen Hayatlar ve Yıldızlar gibi en heyecan verici oyun özelliklerini ücretsiz olarak sunacak ve bundan sonra hiçbir seviye önünüze zorlayıcı gelmeyecek! Aşağıdaki yeşil dev düğmeye tıklayın ve tüm avantajlara ücretsiz erişim elde etmek için Matchington Mansion APK’yi indirin! Veya herhangi bir şüpheniz varsa, bunları aşağıdaki yorumlar aracılığıyla sorabilirsiniz! Oyunun tadını çıkarın!!

 

Yenilikler

  • sınırsız para
  • ücretsiz satın alma
  • Reklamsız

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir