lulubox apk indir mod son sürüm

6.2.2

Lulubox - Lulubox cilt İpuçları Lulubox Guide uygulaması oyuna yeni başlayanlar içindir. Bu rehber uygulaması Lulubox'ı anlamanıza yardımcı olacak ve bundan oyun oynarken size çok yardımcı olacak birçok bilgi edineceksiniz. Burada bu Lulubox rehber oyununun tüm özelliklerinden bahsediyoruz.
Apk İndir
4.2/5 Oylar: 494
Geliştirici
Aseem Bajaj
Sürüm
6.2.2
Güncelleme
18 Mart 2024
Gereksinimler
Android 5.1
Boyut
12 MB
Yayımlayan
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

 • Crackli veya değiştirilmiş bir oyun manyağıysanız ve tüm özelliklere sahip crackli oyunlar arayarak zamanınızı boşa harcamaktan bıktıysanız, doğru yere geldiniz. Bu yazıda, size önde gelen android oyunlarının çoğu için en iyi değiştirici yazılımı sunacağız – Lulubox APK. Bu android uygulaması, ünlü popüler android oyunlarının ücretli ve MOD özelliklerini etkinleştirmenize yardımcı olacaktır.

 

 • Lulubox uygulamasının kullanımı çok kolaydır, çünkü eklentilerde rahatça gezinmenize ve çalıştırmanıza yardımcı olacak kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. Piyasada Lucky Patcher, Creehack ve Apsara gibi pek çok oyun değiştirici veya yama etkinleştirici bulunmaktadır. Ancak Lulubox, oyunları değiştirmek için en zahmetsiz uygulamadır.
  LuluBox MOD APK

  Genel olarak Android uygulamaları, yasa ve koşulları korumak için bazı UI izinleri ve oldukça güvenli bir tasarım yapısı ile oluşturulur. Ancak Lulubox APK, tüm oyun yönetimi ayarlarını çalıştırabilir, bu nedenle oyun içi izinleri değiştirebilir ve oyunun arka ucuna kolayca erişebilirsiniz. Bu işlemle, tek bir rupi harcamadan birçok oyundaki ücretli özelliklerin ve varlıkların çoğunun kilidini kolayca açabilirsiniz. Lulubox APK ile ilgili en iyi şey, bu özelliklere erişmek için herhangi bir üçüncü taraf uygulamasına veya root erişimine ihtiyacınız olmayacak olmasıdır. Tüm eklentileri basit kullanıcı arayüzünden rahatça çalıştırabilir ve istediğiniz herhangi bir ücretli şeyi edinebilirsiniz.

   

   

  Lulubox APK

  Lulubox mod apk, en iyi antiban oyun özelleştirme araçlarından biridir. Bu uygulamayı kullanarak PUBG, Garena Free Fire, Carrom pool ve çok daha fazlası gibi en trend oyunların temasını, arka planını ve birçok özelliğini kolayca özelleştirebilirsiniz. Bu uygulama aynı zamanda size en sevdiğiniz oyunlara birçok MOD ve komut dosyası özelliği uygulamanıza yardımcı olacak muazzam başka eklentiler sağlayacaktır. Lulubox, oyun becerilerini geliştirmek isteyen ileri düzey oyuncular için en avantajlı uygulamadır. Ayrıca, oyun yolculuğuna yeni başlayan ve oyunu tam olarak anlamakta zorlananlar için en iyi özelleştirme aracıdır. Lulubox mod apk uygulamasında her oyun için geniş bir yama ve eklenti koleksiyonu mevcuttur. Dahası,

   

  LuluBox MOD APK

  Özellikler açısından, bu uygulama Lucky Patcher ile aynıdır, ancak bu uygulamanın kullanıcı arayüzü çok iyidir. Lucky patcher uygulamasında, tüm uygulama içi satın alımları etkinleştirmek için önce yama menüsünü açmanız, ardından değiştirilmiş APK dosyası oluştur’a tıklamanız gerekir ve bundan sonra, içinden birçok seçenek alırsınız. uygun birini bulmak çok zor. Ancak Lulubox kullanıyorsanız, uygulamayı açmanız ve sınırsız varlık istediğiniz oyunu aramanız ve üzerine tıklamanız yeterlidir. Lulubox, uygulama içi satın alımları etkinleştirmenin yanı sıra, yalnızca Lulubox uygulamasında sağlanan eklentiye erişerek size çok sayıda ücretli silah görünümü, paraşüt ve diğer varlık görünümlerini ücretsiz olarak sağlayacaktır. Orada basit harflerle uygun yamaların listesini alacaksınız ve en iyi özelliği,

   

  Bu yazıda, çeşitli popüler oyunlar için tüm değiştirme eklenti araçlarını edineceğiniz Lulubox mod APK’sını size sağlayacağız. Bu uygulama aynı zamanda size GFX Tool, Game Booster, DND modu gibi eklentilerden çok daha fazla ek özellik ve diğer birçok kusursuz özellik sağlayacaktır. Öyleyse her şeyi unutalım ve Lulubox APK’sının bilgilerine, özelliklerine ve eklentilerine daha derinden bakalım.

   

  Sistem gereksinimleri

  Lulubox mod apk, diğerleri gibi basit bir android uygulamasıdır. Bu uygulamayı, Android işletim sisteminin herhangi bir UI cihazında kolayca kullanabilirsiniz. Ancak bu cihazın en az bir Android 4.4 sürümüne sahip olması gerekir. Bu uygulamanın en iyi özelliklerinden biri, depolama alanınızın yalnızca yaklaşık 13 MB’ını alacak hafif bir uygulama olmasıdır.

   

  Eklenti Listesiyle Desteklenen Oyunlar

  Hile eklentilerini etkinleştirmek için Lulubox tarafından desteklenen çeşitli oyunlar vardır. Özel özellikleri etkinleştirmek için 20’den fazla ünlü trend oyun sağlar ve ayrıca Lulubox APK’nın oyun listesine herhangi bir ek uygulama ekleyebilirsiniz. Tüm bu oyunlardan, herkesin android cihazında bulunan bazı önemli oyunları eklenti listesiyle aşağıda listeledik –

   

  LuluBox MOD APK

  PUBG MOBILE – PUBG Mobile, çevrimiçi çok oyunculu bir battle royale atış oyunudur. Lulubox size PUBG mobile için aşağıdaki eklentileri sağlayacaktır –

   

  • Oyun içi cephanelik – PUBG oyununun bu eklentisini etkinleştirerek geri tepme, ateş gücü ve her bir istatistiği tanımlayabilir veya başka bir deyişle bu eklenti ile PUBG Silah Kılavuzuna erişebilirsiniz. Ayrıca, farklı seviyelerde miğfer ve yeleklerle donatılmış bir düşmanı öldürmek için gereken mermi sayısını da öğrenebilirsiniz.

  Oyun içi ganimet konumu – Bu eklentiyi çalıştırarak, oyun haritasını açarken, orada size daha iyi ganimetlerin konumu, araba garajları ve olası bir işaret fişeği konumu hakkında bilgi verecek farklı renk işaretleri göreceksiniz. ESP kuralı fenomeni üzerinde çalışır.

   

  Nişangahı ve Rengi Değiştir – Bu eklenti, nişangah görüş sembollerini, renkleri ve boyutu değiştirmenize yardımcı olacak, bu da düşmanları öldürmeyi kolaylaştıracak, çünkü daha büyük bir hedef boyutuna sahip olmak size daha iyi yardımcı olabilir.

   

  Garena Free Fire – Garena Free Fire, dünya çapında 500 milyondan fazla oyuncunun favori oyunu olan ikinci battle royale oyunudur. Garena Free fire için Lulubox mod APK tarafından sağlanan eklentiler aşağıdadır –

   

  • Fashion Skin / Gun Skin – Adından bu eklentiyi biraz anlamış olmalısınız. Evet, bu eklenti muazzam miktarda Silah kaplaması, Paraşüt Görünümü, Moda Görünümü ve birçok sörf tahtası kaplamasını ücretsiz olarak edinmenize yardımcı olacaktır. Uygulamanın bu eklentisini en az bir kez denemelisiniz, kesinlikle seveceksiniz.

  Oyun Araçları – Çeşitli özel nişan alma, güvenli bölge çizgilerini mesafeyle genişletme ve Harita istatistikleri gibi oyundaki tüm mükemmel özelliklere erişmek için tek eklentidir.

   

  Hill Climb Racing – Hill Climb Racing , herkesin favorisi olan küçük boyutlu bir yarış oyunudur. Aşağıda, bu oyun için sağlanan tüm eklentilerle ilgili ayrıntılar bulunmaktadır –

   

  • Tümünün Kilidini Aç – Bu oyundaki tüm eklentilerin kilidini aç, tüm haritaların, tamamen yükseltilmiş araçların ve Tepe tırmanışı yarış uygulamasında bulunan her varlığın kilidini açar.

  Candy Crush Saga Candy Crush en çok indirilen gündelik oyunlardan biridir. Her android kullanıcısı bu sıradan oyunu iyi bilir. Aşağıdakiler, Candy Crush Saga için Lulubox’ta bulunan eklentilerdir –

   

  • Sınırsız Yaşam ve Donanım – Bu eklenti, Candy Crush’ın sihirli versiyonunu deneyimlemenizi sağlayacak. Burada bu eklenti aracılığıyla, resmi beş can yerine günlük 999 can alacaksınız. Ayrıca, Lollypop, Rainbow Candy, Hand Clap ve çok daha fazla ücretli varlık gibi birkaç günlük aksesuar alacaksınız.

  Subway Surfers – Subway Surfers ayrıca Google Play Store’da en çok indirilen uygulamalardan biridir. Bu bir arcade koşu oyunu. Lulubox, Subway Surfers için aşağıda listelenen yamalardan ve eklentilerden oluşur –

   

  • Sınırsız Para 32-bit – Bu eklentiyi etkinleştirerek, istediğiniz sayıda kaykay, anahtar, tedarik kutusu, rütbe vb. satın alabileceğiniz sınırsız para alacaksınız.

  Özellikleri

  Lulubox mod apk, herhangi bir para ödemeden ve reklam izlemeden tüm büyülü özelliklere ve eklentilere erişmenizi sağlar. Bu APK’yı hemen indirerek, en nadir silah kaplamaları, çevrimiçi çok oyunculu oyunların çoğunda kilidi açılan paraşüt görünümleri ve Lulubox’ın Game Booster hizmetinin tam desteği gibi oyunların çoğunda bulunan muazzam varlıklara sınırsız erişim elde edebilirsiniz. Ayrıca, Lulubox APK’da istisnai yamalar ve eklentiler dışında pek çok özellik mevcuttur. Lulubox APK’nın aklınızı başınızdan alacak önemli özelliklerinin çoğunu aşağıda listeledik –

   

  Güncellenmiş arayüz – Bu makale ile Lulubox APK’sini indirmenin en iyi özelliklerinden biri, bu makaledeki Lulubox uygulamasının güncellenmiş sürümünün yanı sıra çok basit bir kullanıcı arayüzüne sahip olmanızdır. Bu uygulamayı indirdikten sonra sürümünü güncellemeniz gerekmez. Ayrıca, herhangi bir yeni güncelleme geldiğinde web sitemizde mümkün olan en kısa sürede gelecek güncellemeleri yayınlayacağız.

   

  Çok çeşitli en yeni oyunlar – Lulubox APK size en son trend olan çeşitli oyunları ve tüm ünlü eski oyunları sağlayacaktır. Bu uygulama, bir eklenti koleksiyonuyla kolayca keyfini çıkarabileceğiniz ondan fazla çevrimiçi çok oyunculu oyunu kapsayan 20’den fazla ünlü oyundan oluşur. Üstelik Lulubox mod apk oyun menüsüne ek oyunlar da ekleyebilir ve o oyunda GFX, DND ve birkaç başka aracı çalıştırabilirsiniz.

   

  Düşük depolama alanında çalışabilir – Bu uygulama, herhangi bir yapılandırma cihazında kolayca çalıştırılmak üzere mükemmel bir şekilde tasarlanmıştır; bu, 1 GB RAM telefon veya 4 GB RAM telefon kullanıyor olmanız fark etmez. Bu nedenle, yaklaşık 13 MB depolama alanından oluşan çok hafif boyutlu bir uygulamadır. En güvenilir ve en küçük uygulama değiştiricilerden ve yama yükleyicilerden biridir.

   

  Ücretsiz oyun içi ücretli dış görünümler – Lulubox APK’yı kullanarak PUBG, Garena Free Fire ve çok daha fazlası gibi çevrimiçi oyunlarda ücretli varlıkların bir koleksiyonunu edinebilirsiniz. Ücretli silah görünümlerini, karakter görünümlerini, Paraşüt görünümlerini, hoverboard görünümlerini kullanabilir ve ayrıca oyun eklentilerine izin vererek tüm oyun görünümünü özelleştirebilirsiniz. Dış görünümlerin ve diğer ücretli özelliklerin nasıl etkinleştirileceği hakkında kılavuz bilgi edinmek için, yukarıdaki Eklenti Listesi ile Desteklenen Oyunlar bölümünü incelemeniz gerekir.

   

  GFX Aracı – Tüm ücretli varlıkları ücretsiz almanın yanı sıra, GFX Aracı olarak bilinen bu uygulama ile paha biçilmez bir hizmet de alacaksınız. GFX Tool, düşük yapılandırmalı telefonlarda herhangi bir gecikme sorunu yaşamadan HDR veya son derece yüksek grafikli oyunları oynatma eğiliminde olan ücretsiz bir yardımcı program başlatıcısıdır. Bu aracı kullanarak oyunun çözünürlüğünü değiştirebilir, HDR’yi desteklemeyen çoğu cihaz için HDR grafiklerinin kilidini açabilir ve oyun içi gölgelerle kenar yumuşatmayı kontrol edebilirsiniz.

   

  DND aracı – Favori oyunların keyfini çıkarırken istenmeyen aramalar, mesajlar ve uygulama bildirimlerinden rahatsız oluyorsanız, bu uygulama tam size göre. Lulubox mod APK kullanarak oyun oynarken aramaları, mesajları, açılır pencereleri ve diğer tüm bildirim banner’larını engelleyebilirsiniz. Etkinleştirmek için, yalnızca Lulubox mod apk uygulama menüsünde istediğiniz uygulamayı seçmeniz yeterlidir ve ek özellikler listesinde, Listelenen Çağrıları ve Afişleri Engelle seçeneğini göreceksiniz. Sadece açın ve oyunun tadını çıkarın.

   

  Doğrudan Paylaşma Seçeneği – Bu özellik gereği, sağ üst köşe butonları ile yerleştirilen paylaş butonuna basarak Lulubox APK’sini doğrudan arkadaşınızla paylaşabilirsiniz. Dosya paylaşım uygulamasını ve ardından paylaşım uygulamasında Lulubox APK’sını aramanız gerekmez. Bunun dışında uygulama ana sayfasında yer alan paylaş butonuna dokunmanız yeterli.

   

  Tüm aksesuarların ve ücretsiz madeni paraların kilidini açın – Candy Crush, Subway Surfers, Temple Run ve Hill Climb Racing gibi küçük gündelik ve atari oyunları oynamayı seviyorsanız ve haritalar, anahtarlar ve madeni paralar gibi varlıklar satın almak için çok para ödüyorsanız, o zaman bu uygulaması sizin için en iyi seçenektir. Lulubox APK, her seviyenin kilidini açabileceğiniz ve çoğu küçük oyunda sonsuz anahtar ve madeni para alabileceğiniz bazı eklentiler sağlar.

   

  Game Booster – Game  booster, Lulubox APK’nın en iyi özelliklerinden biridir. Bu özelliği, çoğu gecikme sorunu olan oyunun altındaki ek özellikler listesinde bulabilirsiniz. Bu araç, HDR kalitesinde oynuyor olsanız bile herhangi bir oyunun performansını artırabilir. Böylece PUBG ve Garena Free Fire gibi çeşitli büyük boyutlu oyunlarda lag probleminden kurtulabilirsiniz.

   

  Kısayol Oluşturucu – Ayrıca yama uyguladığınız veya eklentileri etkinleştirdiğiniz oyunlar için kısayollar oluşturabilirsiniz, bu da Lulubox’ı oynamak için tekrar tekrar çalıştırmanız gerekmediği anlamına gelir. Kısayolu oluşturmak için, uygun uygulamalar için eklenti listesini açmanız ve Oyun Kısayolu düğmesine dokunmanız gerekir. Dosyaya ve depoya yazma izni vermelidir.

   

  Kullanıcı arayüzü

  Lulubox APK’nın kullanıcı arayüzü çok kolaydır, yani bu uygulamayı kullanarak istediğiniz oyunda eklentileri ve ücretli özellikleri kolayca etkinleştirebilirsiniz. Temel olarak, ana sayfası, eklentileri kullanmayı desteklediği çok çeşitli uygulamalardan oluşur. Ayrıca ekle(+) butonuna tıklayarak Lulubox menüsüne ilave oyunlar ekleyebilirsiniz. İstediğiniz uygulamayı seçtikten sonra, orada bulunan çeşitli eklentileri değiştirerek kolayca etkinleştirebilirsiniz. Ayrıca, uygulama sayfasında üç seçenek daha göreceksiniz: Oyun kısayolu, Game Booster ve listede bulunan tüm Ultra HD oyunlar için GFX aracı seçeneği. Oyun oynarken arama ve bildirimlerle kesintiye uğramamak için oyun oynarken DND hizmetini de açabilirsiniz.

   

  Ayrıca, ana sayfada, Xender ve diğer birçok paylaşım uygulamasıyla uygulamayı anında paylaşabileceğiniz bir paylaş düğmesi de göreceksiniz. Sonunda, sağ üst köşede uygun geri bildiriminizi gönderebileceğiniz, güncellemeleri kontrol edebileceğiniz ve Lulubox APK uygulamasının şartlarını ve politikalarını okuyabileceğiniz bir ayar düğmesi göreceksiniz. Ayrıca ayar sayfasından Facebook ve Youtube’daki Lulubox mod apk topluluğunu takip edebilirsiniz.

   

  Çözüm

  Lulubox APK, en iyi uygulama değiştiricilerden biridir ve ayrıca bu değiştirici ile eklentileri etkinleştirmek çok rahattır. İşte bu yazıda, Lulubox APK’nın tamamen böcek ve virüslerden arındırılmış en son sürümünü indirmek için bağlantı alacaksınız. Üstelik Lulubox APK, en uygun kullanıcı arayüzünden oluşmaktadır. Bu uygulamayı kullanarak, çok sayıda trend olan ve en sevilen uygulamaların tümünde crack özelliklerini kolayca etkinleştirebilirsiniz.

   

  Ayrıca ekibimiz bu uygulamayı birçok oyun için test ettiğinden ve sonuç olarak Lulubox mod apk’nın keyifli kullanımınız için en mükemmel uygulama olduğunu gözlemlediğinden, hesap yasağı sorunu hakkında endişelenmenize gerek yok. Ayrıca, ekibimiz oyunu zaten kontrol ettiğinden bu oyunda herhangi bir güvenlik sorunu yoktur, bu nedenle cihaz güvenliği konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Uygulamada herhangi bir sorununuz veya başka sorularınız varsa, lütfen aşağıdaki yorum kutusuna yorum yapın. Sadece bu çoklu görev uygulamasını indirip deneyimleyin ve Pro seviyesine doğru ilk adımınızı atın.

 

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir