SHAREit APK İndir 2023 güncel sürüm

6.21.8_ww

Paylaşma Zamanı! SHAREit dosya aktarım uygulamasıyla dosyalarınızı, uygulamalarınızı, oyunlarınızı ve daha fazlasını paylaşın. SHAREit, büyük dosyaları aktarmanın süper hızlı ve güvenli bir yoludur. Dünya çapında 2 milyardan fazla kullanıcı tarafından güvenilen SHAREit'in dosyalarınızı paylaşmanın güvenli bir yolu olduğundan emin olabilirsiniz. SHAREit ile ayrıca depolama alanını boşaltmak, telefonunuzdaki dosyaları yönetmek, telefonunuzu hızlandırmak ve pil ömründen tasarruf etmek için telefonunuzu temizleyebilir, oyun önbellek dosyalarını doğrudan mobilden PC'ye aktararak oyun performansını artırabilirsiniz.
4.4/5 Oylar: 672
Geliştirici
Smart Media4U Technology Pte.Ltd.
Sürüm
6.21.8_ww
Güncelleme
22 Tem 2022
Gereksinimler
4.1 ve sonrası
Boyut
51.1 MB
Yayımlayan
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

 • SHAREit APK Verilerimizin en küçük boyutlu olduğu, ancak depolamak ve arkadaşlarımızla paylaşmak için en kapsamlı Disket Sürücülere ihtiyacımız olduğu günleri hala hatırlıyorum. Sonunda, o çağdan kurtulduk ve terabaytlarca veriyi tutabileceğimiz en küçük boyutlu Sabit Disk depolarını içeren bu çağa geldik! Sabit diskleri atlayarak, Android akıllı telefonlarda bu günlerde trend olan anında paylaşım teknolojisi ile verileri hızlı bir şekilde aktarma yeteneği de arttı.

  Artık bu yavaş aktarımlar için Bluetooth kullanmanıza gerek kalmayacak, çünkü dosyalar en büyüğüdür ve bunları Bluetooth aracılığıyla paylaşmak çok zordur. Bu günlerde, SHAREit‘i tüm dosyalarımızı 10MB/sn’ye varan en yüksek hız oranıyla aktarmak için kullanabiliriz! Bu kurulum, akıllı telefonunuzu başkalarına bağlamak için herhangi bir kablolu bağlantı gerektirmez.

   

  PAYLAŞ MOD APK

  Ayrıca, aşağıdaki indirme bağlantısında paylaşılan SHAREit’in değiştirilmiş bir sürümü ile akıcı sonuçlara giden hızı da artırabilirsiniz. Size en hızlı internet ve veri aktarım hızı özelliğiyle reklamsız SHAREit keşfi sunacak. Resmi sürümü kullanmayı bırakın ve değişiklik için evrim geçirin; SHAREit Aktar ve Paylaş MOD APK’sını indirin!

   

   

  Bu görkemli çözümle dosyalarınızı herhangi bir akıllı telefonda anında paylaşın

  Bluetooth bölgesinden kurtulduğumuzu ve artık en dev dosyaları dahice geliştirilmiş uygulamalara sahip Android veya iOS akıllı telefonlara sahip arkadaşlarımıza aktarabileceğimizi hepimiz biliyoruz! Verileri değiştirmek ve aktarmak için bir sabit disk tutmamıza gerek kalmayacak; sadece SHAREit uygulamasını indirin ve ardından tüm önemli verilerinizi tüm arkadaşlarınızla özgürce paylaşabilirsiniz!

  SHAREit, Google Play Store’un en üst sıradaki dosya paylaşım uygulamasıdır ve size en etkileyici özellikler içinde en akıcı dosya aktarım protokolünü sunar. En sevdiğiniz filmleri ve web şovlarını bu uygulamanın içinde özgürce yayınlayabileceğiniz için, bu yalnızca basit bir Dosya Aktarımı uygulaması değildir! Bu yüzden basit dosya paylaşım uygulamalarını kullanmayı bırakın ve SHAREit Transfer & Share India’ya geçin!

   

  Dosyalarınızı orada paylaşarak en yeni filmlerin ve TV Şovlarının keyfini çıkarın

  Hem Dosya Paylaşımı hem de OTT akışı için oluşturulmuş tek bir uygulamadan daha keyifli ne olabilir? Son olarak, SHAREit topluluğu, uygulamanın içine, Dosya Paylaşımı özellikleri içinde en çok arzu ettiğiniz tüm filmleri ve web dizilerini sunan OTT arayüzünü ekledi. SHAREit Transfer & Share’de binlerce saatin üzerinde eğlence gibi geniş bir içerik mevcuttur.

   

  PAYLAŞ MOD APK

  SHAREit ile geçiş yapabilir ve birinci sınıf Web Dizisinde en bilinen Bollywood ve Hollywood filmlerinin keyfini çıkarabilirsiniz. Neerja ve Bajrangi Bhaijan gibi Bollywood filmleri içerir ve bunun haricinde SHAREit uygulamasında YouTube ve diğer çevrimiçi akış platformu videolarının keyfini çıkarabilirsiniz! Tek anlamı, dört farklı akışta çalışan tek bir uygulamadır!

   

  Depolama konumu da dahil olmak üzere tüm uygulama kontrolünü elinizde tutun

  Artık her şey parmaklarınızın ucunda ve SHAREit uygulamasının her hareketini kontrol edebilirsiniz. Basit bir ifadeyle, uygulama size, uygulama içindeki her şeyi kontrol edebileceğiniz uygun bir Ayarlar menüsü sunar. Elde edilen tüm verileri SHAREit’ten farklı bir klasöre kaydetmek istiyorsanız, bunu Ayarlar menüsü ile yapabilirsiniz. Ayrıca, alıcının sunucusuna bağlıyken doğrudan önbelleği temizleyebilir, bildirimleri yönetebilir ve internet paylaşımını devre dışı bırakabilirsiniz! Bu harika değil mi?

   

  Tüm dosya uzantıları da dahil olmak üzere istediğiniz kadar büyük bir dosya paylaşın

  Uygulamanın temel amacı dosyalarınızı paylaşmak olduğundan, Filmler ve Videolar SHAREit Transfer & Share’in yalnızca basit taraflarıydı. Günümüzde hiç kimse yavaş süreçlere hayran olamaz ve bu nedenle SHAREit, verilerinizi hızlı bir şekilde paylaşmak için olağanüstü bir protokol oluşturmuştur. İstediğiniz tüm dosyaları, ardından bir şarkı, resim, video, belge veya tüm bir .zip dosyasını paylaşmanıza yardımcı olan anında bir platformdur! Ayrıca, herhangi bir boyut sınırı yoktur, çünkü burada yüzlerce terabayta kadar veriyi kesintisiz olarak aktarabilirsiniz. SHAREit APK’sını en kısa sürede indirin!

   

  PAYLAŞ MOD APK

  Değiştirilmiş sürümü aşağıdan indirin ve premium özelliklerin keyfini çıkarın

  Değiştirilmiş uygulamalar dünyamızı her gün değiştiriyor ve bize ücretli uygulamaların premium özelliklerini ücretsiz olarak sunuyor ve kesinti açısından zengin içerikleri reklamsız sunuyor. SHAREit uygulaması için geliştirdiğimiz SHAREit APK adlı böyle bir değişiklik. Yalnızca size akıcı hızda kesintisiz dosya paylaşımı sağlamak için geliştirilmiş bir sürümdür.

  Ayrıca, modifiye edilmiş sürüme, Hindistan ve ABD dahil olmak üzere SHAREit uygulamasının yasaklandığı tüm bölgelerde erişilebilir. SO, bölgelerindeki yavaş hizmetten rahatsız olan tüm kullanıcılar için, SHAREit APK’sını aşağıdaki bağlantıdan ücretsiz olarak indirebilir ve dosyalarınızı paylaşmak için eski desteğinizi kullanabilirsiniz!

   

  SHAREit uygulamasının bu sürümünü ülkenizde kullanın, ister Hindistan’da olsun!

  Çin’deki gelişimi ve birkaç vaka nedeniyle Hindistan, yakın zamanda TikTok, PUBG Mobile, ES Dosya Gezgini ve CamScanner gibi Çin uygulamalarının çoğunu yasakladı. Ancak bu uygulamalar içinde günlük hayatımızda kullandığımız iki cevheri, Xender ve SHAREit’i kaybettik! Bölgesel uygulamalar, istediğimiz kadar hızlı dosya paylaşma hızı sağlamadığından bu çok can yakıyor.

  Endişelenmeyin, çünkü artık SHAREit APK’yı indirebilir ve en yüksek paylaşım hızı ve yeni OTT arayüzü ile aynı SHAREit arayüzünün keyfini çıkarabilirsiniz! Ek olarak, herhangi bir VPN sunucusu kullanmadan tüm arayüzün keyfini çıkarabilirsiniz! En hızlı paylaşımın tadını çıkarın!

   

  Tüm filmler ve şovlar ile sonsuz reklamsız uygulama arayüzünün keyfini çıkarın

  Dosya paylaşım uygulamalarının içinde reklamlara gerek yoktur, ancak geliştiriciler bunları uygulamalarından para kazanmak veya para kazanmak için ekledikleri için, buna yasa dışı diyemeyiz. Bu reklamlar, dosya paylaşımı ile SHAREit OTT içeriğini izleme arasında pek çok şeyi kesintiye uğratır ve rahatsız eder ve insanların SHAREit’i kaldırmasının yegane nedenlerinden biri de budur! Ama sonunda değiştirilmiş sürüme reklam engelleyici komut dosyaları ekledik ve bu yüzden uygulamayı tekrar kaldırmanıza gerek kalmayacak! En sevdiğiniz SHAREit’in keyfini tamamen reklamsız çıkarmak için aşağıdaki bağlantıya tıklayın ve SHAREit APK’sını en kısa sürede indirin!

   

  PAYLAŞ MOD APK

  Dosya aktarımının ve internetin hızını ve akıcılığını artırma zamanı

  Hız gelecek ve sonunda onu gelişen kitaplığımızda algıladık! SHAREit APK ile tanışın! Bu modifiye edilmiş sürüm, hatasız ve gecikmesiz akıcı uygulama arayüzü ile size en olağanüstü dosya aktarım hızını garanti eder. SHAREit APK’yı herhangi bir Android akıllı telefonda herhangi bir yapılandırma sorunu olmadan kullanabilirsiniz. Ayrıca, bu uygulama size tüm OTT ve YouTube içeriğini yayınlamak için en yüksek internet hızını sunacak! SHAREit’i en kısa sürede indirin!

   

  SHAREit APK

  Sonunda, eski dostunuz SHAREit ile tekrar karşınızdayız! En inanılmaz şey, bu modifiye edilmiş versiyonun, ister Hindistan ister ABD olsun, herhangi bir bölgede çalıştırılabilmesidir! Bu yüzden SHAREit APK’ye geri dönün ve tüm dosyalarınızın en hızlı şekilde paylaşılmasının keyfini çıkarın. Ek olarak, SHAREit APK içinde yukarıda listelenen tüm premium özelliklerin keyfini reklam kesintisi olmadan ücretsiz olarak çıkarın. En yüksek hızda uçmaya hazır olun! Tadını çıkar!!

   

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir