TikTok Apk İndir 2023 son sürüm

16.0.43

■ Sizin için özel olarak seçilmiş milyonlarca videoyu izleyin. Özellikle sizin izlediğiniz, beğendiğiniz ve paylaştığınız içeriklere dayanan bir deneyim! TikTok, izlemekten asla vazgeçmeyeceğiniz en alakalı, ilginç, eğlenceli, hızlı, baş döndürücü videoları zevkinize uygun olarak sizlere sunacaktır. ■ Küresel fikir üreticilerinden oluşan bir topluluk tarafından kabul görmüş ve ilham almış milyonlarca üretici, inanılmaz yeteneklerini, değerli anlarını ve bilgilerini TikTok’ da sergiliyorlar.
Apk İndir
4.6/5 Oylar: 3,225
Geliştirici
TikTok Pte. Ltd.
Sürüm
16.0.43
Güncelleme
24 Mayıs 2020
Gereksinimler
Android 5.1
Boyut
87 MB
Yayımlayan
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

TikTok APK, her kullanıcıya sınırsız kısa video sağlamak için harika bir platformdur. Birçok kişi bu uygulamayı Google Play’e indirdi. TikTok Pte, uygulamanın Google Play Yayıncısıdır. Şirket, yaratıcı içerik yüklemeyi sevenler için bu harika fırsatı sunuyor. Uygulama kullanıcıları her gün sıcak içeriklerini bu platforma yüklüyor.

Ayrıca içeriği beğendiyseniz kullanıcı hesabını takip edebilir veya beğenebilirsiniz. TikTok, her kullanıcının videolarını bu platforma kısıtlama olmaksızın yüklemesine izin verir. Çoğu platform, kullanıcılar müzikli videolar yüklediğinde telif hakkı sorunları yaşar. Ancak bu platform, tüm kullanıcılara tüm videoları herhangi bir müzikle yükleyebilmesini sağlar.

Yaratıcılığınızı keşfedin

TikTok APK’nın ana konsepti, her kullanıcının yaratıcı içeriğini bu platforma yükleyebilmesidir. Android’de Facebook ve Instagram gibi birçok platform mevcuttur. Ancak hiçbir platform TikTok gibi mükemmel kısa içerik sağlamaz. Bu platformdan kullanıcılar, 15 saniyeye kadar bir video süresi düzenleyebilir ve oluşturabilir. Ek olarak, 60 saniyeye kadar videolar oluşturabilirsiniz. Kırmızı renkli düğmeye uzun basarak mevcut anınızı kaydedin. Kırmızı renkli butona tıkladığınızda içinde bulunduğunuz an kayda başlamıştır. Belirli bir zamana kadar video çekmek istiyorsanız kırmızı tuşa uzun basmanız gerekiyor. Uzun basılan kırmızı butondan çıktıktan sonra video kaydınız durdurulmuştur.

TikTok APK video kayıt modunda, kullanıcı efekt araçlarını ekranın içinde görebilir. Uygulama birçok ton ve yüz tanıma aracıyla birlikte gelir. Kayıt modunda standart yüzünüzü yapay bir yüze dönüştürecektir. Bu yüz tanıma aracı harika çalışıyor çünkü karakterin efektlerini eklemek kolay.

Bölge Kısıtlaması Yok

Köpek suratları, komik suratlar, şişman vücutlar ve çok daha fazlası gibi TikTok’ta mevcut olan modaya uygun efektlerin çoğu. Sınırsız efekt deposundan efektler eklemek için bu efekt seçeneğini kullanın. Uygulamayı indirdiğinizde, bazı efektler önceden yüklenmiştir. Daha fazla ve yeni efektler için, bunu indirmek için bir internet bağlantısına ihtiyacınız var.

Fon müziği olmadan video herkese ulaşmaz. Yani TikTok APK, kesme özellikleri ile arka plan müziği sağlar. Kısa videolar yapmak için g=favori şarkınızı uygulamaya yükleyebilirsiniz. Ayrıca, yüklenen sesi kesebilir veya bölebilirsiniz. Müzik seçeneğini kullanırken görebileceğiniz iki seçenek. TikTok’ta müzik yükleyin veya mevcut müziği kullanın.

Şarkıların çoğu zaten bu uygulamaya eklendi. Mevcut şarkıları duymaktan memnun değilseniz, müziğinizi cep telefonunuzdan yükleyebilirsiniz. Uygulama, 15 ila 20 saniyeye kadar video saniyesi sağladığı için bir kesme aleti kullanarak müzik parçasını seçin. Videonuzun belirli bir aralıkta tamamlanması gerekir. TikTok APK’nın kayıt bölümünde, filtreyi değiştirebilmek için sağa ve sola kaydırın.

Bu uygulamaya eklenen birçok filtre var. Mevcut tüm filtreleri görmek için sağa ve sola kaydırın. TikTok, videolarınızı koyu, gri, 90’lar, çiçek açan renkler ve çok daha fazlası gibi daha renkli hale getirir. Videoyu TikTok’a yüklemeye hazır olmak için mükemmel renk filtresini seçmek. Videoyu platforma göndermek için önizleyerek ve yayınla düğmesine tıklayarak videonun son kalitesini kontrol edin.

Trend belirleyici olun

Her TikToker, TikTok APK’nın trend belirleyicisi olmak ister. Hiçbir şey video etkileşimlerinizi her sosyal platformda iyileştiremez. Yüksek kaliteli içerikle yaratıcılığınız yalnızca sosyal platformlardan çok fazla katılım sağlar. Trend belirleyici olmak için TikTok platformuna yüksek kaliteli ve iyi yaratıcı içerik sağlayın. Gerçek bir aktör değilseniz, endişelenmeyin. Uygulama, birçok efektle eğlenceli videolar oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

Oyunculuk becerilerinizi geliştirmek için bu harika platformu kullanın. Uygulamanın günlük kullanıcılarının çoğu, içerik oluşturucudan eğlenceli içeriğe ihtiyaç duyar. Tüm ülkenin ilgi alanlarına ulaşmak için sağlam yaratıcı içerik oluşturun. Uygulamayı kullandıktan sonra kendinizi gerçek bir oyuncu gibi hissediyorsunuz.

ünlüleri keşfedin

Dünya her ünlü TikTok APK uygulamasını kullanmaya davetlidir. Bu platforma birçok ünlü katıldı. Bu birleştirilen profiller doğrulanmış notlar alıyor. Çünkü bazı yabancılar hayranlarını cezbetmek için gerçek isimlerini kullanıyor. Doğrulanmış rozeti kullanarak TikTok’un gerçek içerik oluşturucusunu bulabilirsiniz. Uygulama platformu ile doğrulama rozeti vermek kolay değildir. Bazı gereksinimleri olmalı ve bir doğrulama onay işaretini unutmalı. Düzenli olarak içerik yükleyin ve bir doğrulama işareti almak için birçok takipçi edinin. Aşağıdaki yol, onay kene almak için gerçek hayatta gerçek bir ünlüsünüz. Uygulamayı yeni bir kullanıcı olarak başlattığınızda, bu platform aşağıdaki doğrulanmış kullanıcıları ifade eder.

Yeni içerikleri keşfetmek için kaydırın

Yeni videoları izlemek için sadece iki seçenek, yukarı ve aşağı kaydırın. TikTok APK’sında. Kaydırmaya başladığınızda, yeni içeriği yeni bir şekilde keşfedebilirsiniz. TikTok platformu belirli bir kategori içeriği sağlamaz. Her kullanıcı komedi, oyun, DIY ürünleri, spor, notlar ve çok daha fazlası gibi tüm içerik kategorilerini keşfedebilir.

Her şey yalnızca içeriği kaydırdığınızda keşfedilir. Yaratıcılıkla yeni videolar izlemek için ekranı yukarı kaydırın. Zaten izlenen veya kaçırılan videoları görmek için aşağı kaydırın. TikTok APK video izlemede sağ tarafı beğen yorum ve paylaş butonlarını görebilirsiniz. Beğeninize beğen butonuna tıklayarak içeriği saklayabilirsiniz. Şu an izlediğiniz video hakkında herhangi bir fikriniz varsa yorum bölümünden düşüncelerinizi paylaşın.

Ek olarak, mevcut video bağlantısını sosyal arkadaşlarınızla veya WhatsApp arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Dahası, Mevcut videoyu bir filigran ile indirmek için paylaş düğmesine tıklayarak mevcut videoyu istediğiniz. Videoyu cep telefonunuza indirdiğinizde, uygulama ekranın üstüne ve altına TikTok filigranını ekleyecektir.

TikTok APK

Genel olarak, TikTok APK uygulaması hakkında tüm detaylı bilgileri ele aldık. Her geçen gün uygulama kullanıcılarının sayısı arttı ve Google Play Store’da birçok olumlu yorum aldı. Bu, eğlenceli içerik sağlamak için harika bir platformdur. Videoları kaydırarak birçok eğlenceli ve yaratıcı içeriği keşfedin. Tonlarca videoyu keşfedin ve boş zamanlarınızda vakit geçirin. TikTok’un orijinal versiyonundan videoda bir filigran gördünüz. Ayrıca, bazı videoları indiremezsiniz. Bu yüzden videoları filigran HD kalitesi almadan indirmeniz için bir MOD uygulaması sunuyoruz. Makalenin mevcut bağlantılarının altındaki MOD uygulamasını indirin.

 

 

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir