Candy Crush Saga apk hileli indir 2023

1.234.0.1

Dünyanın her yerinden milyonlarca oyuncunun bayıldığı efsanevi bulmaca oyunu Candy Crush Saga'yı oynamaya bugün başla. Bir trilyondan daha da fazla oynanış sayısı ile bu tatlı 3'lü eşleştirme bulmaca oyunu, tüm zamanların en popüler mobil oyunlarından biri! Bu tatlı bulmaca macera oyununda sonraki seviyeye ilerleyip o tatlı zafer hissini yaşamak için Şekerleri değiştir ve eşleştir! Hızlı düşünce ve akıllı hamleler ile bulmacaları çöz; renkli gökkuşağı dalgaları ve lezzetli şeker kombinasyonların tadını çıkar! Peş peşe 3 veya daha fazla şeker eşleştirerek ve güçlendiricilerini akıllıca kullanarak hamlelerini planla ve ekstra zorlu bulmacaları çöz! Çikolatayı hazırla ve binlerce seviyede şeker topla; canını çektirme garantili!
Apk İndir
4.6/5 Oylar: 4,784
Geliştirici
King
Sürüm
1.234.0.1
Güncelleme
19 Ağustos 2022
Gereksinimler
Android 5.1
Boyut
85 MB
Yayımlayan
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Candy Crush Saga apk Genellikle herkes gündelik ve küçük boyutlu bulmaca oyunlarını sever, çünkü bunlar anlık eğlence sağlayabilenler. Hiç kimse her seferinde internet erişimi sağlayamadığından, çoğunlukla çevrimdışı oyunlar ilk tercihleridir. Bulmaca oyunları geniş bir video oyunu türü yarattı ve aynı zamanda gündelik, atari, strateji, korku gibi sınıfların çoğunda ve şimdi de çevrimiçi oyunlarda.

King, bulmaca ve gündelik oyun pazarındaki en iyi oyun şirketlerinden biridir. Candy Crush serisi, Blossom Blast, Bubble Witch serisi, Diamond Digger ve çok daha fazla oyun serisi gibi birçok çekici küçük boyutlu çevrimdışı oyun başlattı. King’s oyunları günümüzde dünya çapında popüler çünkü telefonların her birinde, içinde başka bir oyun olsun ya da olmasın, içinde kesinlikle şeker ezmesi serisinin en az bir alternatifini bulacaksınız.

Candy Crush Saga MOD APK

Candy Crush Saga Apk, King’s Candy Crush serisinin ilk ve en sevilen oyunudur. Gündelik ve bulmaca oyunları açısından en yüksek konumu onayladı. Şu anda Candy Crush Saga, çok sayıda incelemenin yanı sıra en iyi kullanıcı puanına sahip milyonlarca aylık aktif kullanıcıyı elinde tutuyor. Temel olarak, Candy Crush, şekerleri renge göre değiştirmeniz ve eşleştirmeniz veya 3 ila 6 şekerlik uygun renk grupları oluşturmanız gereken basit bir android + iOS bulmaca oyunudur. Her görevde şekerlerin arkasındaki pandaları bulmak, hindistancevizi temizlemek ve çok daha fazlası gibi farklı görevler alacaksınız.

Bugün burada, bu yazıda size Candy Crush Saga Apk ve destanın özellikleri hakkında kısa bilgi vereceğiz. Ayrıca, size sınırsız can, sınırsız altın külçesi ve muazzam miktarda ek özellik sağlayabilecek Candy Crush Saga apk adlı değiştirilmiş veya crackli bir uygulama alacaksınız. Yani bir Candy Crush ucubesiyseniz, bu makaleyi okumalı ve bu büyülü uygulamayı indirmelisiniz. Ayrıca, yeni başlayanlar için en iyi seçenektir, çünkü bu uygulamayı indirdikten sonra zor seviyeleri kolaylaştırabilirler ve zor seviyeleri tamamlamak için sonsuz şans kullanabilirler.

Candy Crush Saga apk

Candy Crush Saga Apk, dünya çapında milyonlarca oyuncu tarafından sevilen bir android gündelik bulmaca kategorisi oyunudur. 15 Kasım 2012’de King Digital Entertainment oyun geliştirici şirketi tarafından piyasaya sürüldü. Candy Crush Saga’nın Candy Crush Freinds, Candy Crush Jelly ve Candy Crush Soda Saga gibi pek çok sonraki sürümü var, ancak destanın kazandığı ün olağanüstü.

Oyunu piyasaya sürdükten beş yıl sonra, King’s Candy Candy Crush Saga Apk 2,7 Milyardan fazla indirme kazandı ve o sırada android’de en çok oynanan oyun olarak ödüllendirildi. Hatta Google Play Store’da en çok hasılat yapan 2. oyun ve çevrimdışı gündelik oyunlarda 1. sırada yer alıyor.

Candy Crush Saga MOD APK

O halde oyunun adım adım anlatımına geçelim, ilk girişteki eğitimle başlıyor, size aynı renkteki şekerleri patlatmak için nasıl değiştireceğiniz ve eşleştireceğiniz konusunda eğitim verecek. Ayrıca Candy Crush Saga, 4 ila 5 şekere katılarak size şekerlemeler, şelaleler ve gökkuşağı şekerleri yapmayı öğretecek. Eğitim tamamlandıktan sonra oyuna 4. seviyeden (1. üç eğitim seviyesi) başlamanız gerekecek ve bu oyunun en iyi yanı sonsuz olması, rahat bitiremiyorsunuz. Bitirilmesi çok zor olan çok sayıda zor ve süper zor seviye var ve ayrıca birçok basit aşama alacaksınız. Ana oyunun dışında ayrıca birçok etkinlik, Dreamworld gibi ek küçük alt oyunlar ve çok daha fazlası var.

Candy Crush Saga Apk, bu on yılın en bağımlılık yapan oyunudur ve hala milyonlarca aktif kullanıcı bu oyunu sürekli oynuyor. Pekala, oyuna Candy Crush’a aşina olmayan pek çok yeni başlayanlar var ve bu onlar için zor görünüyor. Ayrıca, bazı zor ve en zor seviyelerde sıkışıp kalan ve altınları çok pahalı olduğu için daha fazla büyümek için varlık satın alamayan birçok adam var. Tüm bu kullanıcılar için, bugün en sevilen oyun Candy Crush Saga’nın yeni değiştirilmiş uygulamasıyla karşınızdayız. Bu değiştirilmiş versiyonda, sınırsız altınlar, sınırsız canlar, temizlenen ve kilitlenen her aşama ve ayrıca muazzam ek özellikler elde edeceksiniz. O halde, kısa yoldan şekerlerin bu büyülü ortamına daha derine inelim.

Candy Crush Saga apk

Bu oyunun sürümlerini birçok kez güncelledikten ve geliştirdikten sonra Candy Crush Saga, geniş bir yeni aşamalar ve genişletilmiş zorluklar koleksiyonu edindi ve gün geçtikçe artmaya devam ediyor. Bu durumda size yardımcı olmak için, Candy Crush Saga apk olarak adlandırılan Candy Crush Saga’nın değiştirilmiş bir sürümünü yayınladık. Bu değiştirilmiş versiyonda, sınırsız can ve altınların yanı sıra muazzam miktarda varlık, özel şekerler, lolipoplar vb. alacaksınız.

Candy Crush Saga’da hayal dünyası aşamalarını oynuyor olsanız bile, bu değiştirilmiş sürüm sizin için yapılmıştır, çünkü bu size dreamworld alt oyununda tüm seviyelerin kilidini açacaktır. Ayrıca Candy Crush Saga’da kilidi açılmış tüm aşamalara erişebileceksiniz, böylece 1. veya 2000. seviyelerden herhangi birini kolayca oynayabilirsiniz.

Ayrıca, bu değiştirilmiş oyun %100 güvenlidir ve virüs içermez, bu nedenle güvenlik sorunları hakkında endişelenmenize gerek yoktur. Candy Crush Saga apk ile gömülü olan ek özelliklerden oluşan geniş bir koleksiyon hala var. Bu nedenle, tüm özelliklerini bilmek için aşağıdaki bölümü okumalısınız.

Candy Crush Saga MOD APK

Özellikler

Candy Crush Saga apk, Candy Crush için basit bir modifiye oyunudur ve ayrıca bu oyunun kullanıcı arayüzü Candy Crush Saga’nın resmi oyunu ile aynıdır. Kullanıcı arayüzü dışında, bu büyülü şeker ezmesi versiyonunda deneyimleyeceğiniz birçok özellik var. Tüm olağanüstü özelliklerden birkaç önemli özelliği aşağıda listeledik –

Sınırsız yaşamlar

Candy Crush Saga apk, Candy Crush Saga oyununun en güvenilir değiştirilmiş varyantlarından biridir. Bu varyantı mükemmel yapan en iyi nedenlerden biri, herkesin istediği temel bir varlık olduğu için sınırsız yaşamdır. Çoğu insan, şeker ezme şansını artırmak için mobil tarih ve saati tekrar tekrar değiştirmekten bıktı. Sınırsız canın en iyi artılarından biri, sadece beş canı doldurmak için 30 dakika beklemeniz gerekmeyecek ve eğer zor veya çok zor seviyede oynuyorsanız, bu özelliğe ihtiyacınız olacak. O halde hemen bu uygulamayı indirin ve bu kusursuz özelliği deneyin.

İndirme Erişimi

Candy Crush Saga Apk, seviye sayısını maksimuma çıkardı ve her geçen gün güncellenmeye devam ediyor. Temel seviyelerle birlikte Candy Crush, Dreamworld adlı yeni bir alt oyun da ekledi. Temel olarak, destan Dreamworld adlı bir bölüme ayrı aşamalardan bazılarını ekledi. Dreamworld oyunlarında oyuncular, uyuyan Baykuş Odus’u rahatsız etmekten kaçınmak için rastgele seçilen iki renkteki şekerlerin eşleşmelerini dengelemek zorundaydı. Yani Candy Crush Saga apk’da, Dreamworld’deki tüm seviyelerin kilidi açılmış olacak. Dreamworld’ü en az bir kez denemelisiniz.

Tüm Seviyeler Yarıştı ve Kilidi Açıldı

Candy Crush Saga apk, Dreamworld seviyelerinin yanı sıra, temizlenmiş tüm temel seviyelere erişmenizi de sağlar. Böylece oyunun herhangi bir seviyesini ister 1. ister 1560. olsun, tek bir aşamayı tamamlamadan kolayca oynayabilirsiniz. Daha yüksek seviyelere ulaştığınızda, oyun zorluğu yüksek sabit bir oranda artar ve eğer swapper ve lolipop gibi varlıklarınız tükenirse, o seviyeleri tamamlamanız çok zorlaşır. Ancak bu değiştirilmiş uygulamada, son seviyeye ulaşmadan herhangi bir anda herhangi bir seviyeyi oynayabilirsiniz.

Sonsuz Güçlendiriciler

Candy Crush Saga apk’nın en iyi özelliklerinden biri, size sonsuz güçlendiriciler sunmasıdır. Bunu kullanmak için, satın al açılır mesajını kapatmanız ve o güçlendiriciyi seçmeniz gerekir. Herhangi bir para ödemeden veya altın külçeleri kullanmadan sınırsız lolipop güçlendiriciler, sınırsız el değiştirme güçlendiriciler ve çok daha fazlasını alacaksınız. Üstelik size sonsuz baykuş şekerleri de verecek ve asla ölmeyecek. Temel olarak, baykuş, seviyeyi tamamlamayı kolaylaştırmak için toplam şekerlere bazı ekstra özel şekerler ekleyerek size yardımcı olabilir.

Çevrimiçi Bulut Kaydetme

Bu değiştirilmiş oyunda, ilerlemenizi bulut hizmetlerine de kaydedebilirsiniz, ancak bunun için önce giriş yapmış olmanız gerekir. Candy Crush Saga’nın değiştirilmiş sürümlerinin çoğunda bu özellik yoktur. Ancak Candy Crush Saga apk’da bu özelliği kullanabileceğiniz gibi arkadaşlarınızla da seviye puanlarına göre rekabet edebilirsiniz. Yüksek puanlı skor tablolarını sosyal hesabınızdan ve global olarak inceleyebilirsiniz.

Sınırsız Altın Külçe

Şu anda bu oyunu oynuyorsanız, o zaman şeker ezmenin zor ve süper sert seviyelerinin zorluğunu bileceksiniz. Bu zorlu seviyeler, şeker ezmesinde koyu renklerde kişiselleştirilmiştir. Temel olarak, bu seviyelerin tamamlanması için birçok beceri gerekir. Ancak bu oyunu oynamaya yeni başladıysanız, lütfen bunun için endişelenmeyin, Candy Crush Saga apk’da, zor seviyeleri verimli bir şekilde tamamlamak için ekstra hamle satın almanıza yardımcı olacak sınırsız altın külçeleri alacaksınız. . Bu sonsuz altın külçelerle sonsuz +5 hamle ve mağaza menüsünde bulunan bazı güçlendiriciler satın alabilirsiniz.

Candy Crush Saga MOD APK

Günlük ödül

Sınırsız varlıkların yanı sıra, bu oyunda günlük güçlendirici çark tarafından günlük ödüller alacaksınız ve güçlendiriciler için ödüllendirici etkinliklerin çoğu, özel şekerler taşıyan baykuş da dahil olmak üzere ölmeyecek. Size daha önce bahsetmediğimiz ücretsiz güçlendiriciler sağlamak için hala birçok kaynak var. Bu yüzden sadece bu oyunu oynayın ve muazzam ödüllerle çalışın.

Candy Crush Saga apk

Oyunda çoğu kişinin bu oyunu terk ettiği birçok dönüş var ve diğerleri bu dönüşleri kazanmak için çok uğraşıyor. Bu makalede, size sınırsız miktarda oyun varlığı, can ve altın külçesi sağlayacak değiştirilmiş bir uygulama yayınladık. Ayrıca herhangi bir seviyeyi tamamlayamıyorsanız ve bir sonrakine geçmek istiyorsanız, Candy Crush Saga apk tam size göre. Bu uygulamada, tamamlanmış ve oynanabilir her seviyeyi alacaksınız. Bu yüzden hiçbir şey için endişelenmeden, bu canavar oyununu hemen şimdi indirin veya yine de, herhangi bir soru veya sorundan rahatsız oluyorsanız, aşağıdaki yorum kutusuna yorum yapmalısınız.

 

 

Yenilikler

Yenilikler

Umarız Candy Crush Saga oynamaktan keyif alıyorsundur! Oyunu her hafta güncellediğimizden tatlı yeni özelliklerin ve seviyelerin hepsine erişmek için son versiyonu indirmeyi unutma!

Oyuna yeni mi başladın? Utanma, eğlenceye katıl!

Ara verip geri mi döndün? Tam zamanında!

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir