Lords Mobile Apk İndir sınırsız para hileli mod

2.121

- Savaş stratejilerini aşamalarda test et! - Konum: Korkunç Tepe (ikinci Toprak bölgesi). - Aşamalar düşman yapılandırmasına göre bölünür. - Kilidini açtığın en yüksek birlik kademelerini kullanabilirsin. Hiçbir asker kaybolmaz. - Mevcut ödüller: Eser Parçaları, Kadim Kitaplar, Ekipman malzemeleri, Hızlandırıcılar, Lonca Sikkeleri ve dahası. Aşama seviyesi ne kadar yüksekse, ödüller o kadar iyi olur.
Apk İndir
4.4/5 Oylar: 5,341
Geliştirici
IGG.COM
Sürüm
2.121
Güncelleme
13 Mayıs 2024
Gereksinimler
Android 5.1
Boyut
315 MB
Yayımlayan
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

IGG, temel olarak hem Android hem de iOS akıllı telefonlar için stratejik oyunlar yaratan önde gelen bir oyun geliştirme şirketidir. Burada bu ünlü şirket ayrıca Lords Mobile Apk, Castle Clash ve Mobile Royale gibi en ünlü çevrimiçi stratejik oyun Clash of Clans’a nefes kesici bir rekabet veren çeşitli ödüllü oyunlar geliştirdi. Ayrıca, ilk geldiklerinde milyonlarca kez indirilen Valiant Tales, Mobile Royale MMORPG ve Conquerors gibi devasa gündelik, RPG ve Bulmaca oyunları da yaratmıştır. O yüzden genel olarak IGG’nin akıllı telefonlar için üst düzey ve en sevilen stratejik oyunlar geliştiren en iyi grup olduğunu söyleyebiliriz.

Lordlar Mobil MOD APK

IGG’nin tüm yaratımları arasında, Lords Mobile Apk: Kingdom Wars en yaratıcı şeydir çünkü Clash of Clans olarak tüm oyun olay örgüsünü ve en güncel kaynakları içerir. Bu oyunda, rakibinizin tüm krallıklarını fethetmek için kendi birliklerinizi oluşturmanız, eğitmeniz, savaşmanız ve savaşlar kazanmanız gerekecek. Ayrıca, akıllı telefonunuzda bu olağanüstü oyunu oynarken asla sıkılmanıza izin vermeyecek, gelişmekte olan ses efektleri ve gerçekçi bir oyun planı da içerir. İstisnai olarak, size Lords Mobile’ın farklı veya özellikli bir çeşidini de sunuyoruz; burada, resmi Lords Mobile Apk oyununda arzu ettiğiniz çok sayıda devasa avantajı elde edeceksiniz. Oyunun adı Lords Mobile Apk olup aşağıdaki linkten hemen indirebilirsiniz.

En Çok Hasılat Yapan 1 Numaralı Strateji oyunu

Stratejik bir oyun manyağıysanız ve akıllı telefonlarınızda Clash of Clans ve Kingdoms & Lords gibi oyunlar oynamayı seviyorsanız, IGG’nin yarattığı Lords Mobile’ı duymuş olmalısınız. Bu, Lords Mobile Apk, Play Now adlı herhangi bir oyunun reklamlarında görmüş olmanız gereken aynı reklam oyunudur. Hem Android hem de iOS akıllı telefonlar için gerçekten en nefes kesici stratejik oyun ve en yeni STEAM varyantı ile artık Bilgisayarlarınızda da oynayabilirsiniz. Lords Mobile mod apk, kendi kalelerinizi kişiselleştirmenizi, yeni beceriler edinip onları serbest bırakmanızı, eğitimli ordularınız arasından en iyi ordulardan birini seçmenizi ve tüm rakiplerinizle savaşmanızı sağlayan en etkileyici oyundur. Ordunuza katılabileceğiniz ve tüm düşmanlarla savaşabileceğiniz 50’den fazla birlik türü içerir. Dahası,

Lordlar Mobil MOD APK

Çok sayıda ücretli kaynağa sahip bir strateji oyunu

Google Play Store‘da uygulama içi satın alma içermeyen oyun yok ve aynısı burada da geçerli. Lords Mobile Mod Apk, birlikler, üretim hızı, güçlü kahramanlar ve Forge Alliances gibi muazzam oyun içi satın alımların yanı sıra oyunu daha karmaşık hale getirmek için gerçek parayla satın almanız gereken üç farklı sanal para kategorisi içerir. en yüksek hızda daha fazla kaynak üretimi için binalar, birlik eğitim alanları ve diğer pek çok kule satın alarak kendi krallığınızı kurmanız gereken hikaye.

Ayrıca, tüm küresel oyuncularla savaşırken kullanabileceğiniz 6 farklı oluşumda 4 farklı tabur türü sunar. Tüm bu özelliklerin dışında, Lords Mobile Apk ayrıca birkaç nefes kesici turnuva ve Krallık’a Karşı Krallık Savaşları, Harika Savaşlar ve Karanlık İstilaları gibi meydan okumalarda oynamak için tüm arkadaşlarınızla İttifaklar veya loncalar oluşturabileceğiniz bir lonca özelliği sağlar. Kulağa ilginç geliyor, değil mi? Kendi başınıza oynayın ve aşağıdaki Lords Mobile Mod Apk varyantında birçok büyüleyici özelliği keşfedin.

Oyun içi mücadeleyi atlamak için hileli uygulama

Lords Mobile Apk, Google Play Store’da en iyi 1 numaralı ücretsiz strateji oyunu olarak sıralanmıştır ve ayrıca 100.000.000’den fazla Android oyuncusu tarafından indirilmiştir. Ayrıca, en fazla 3 arkadaşınızla oynayabileceğiniz ve 3D animasyonlu dövüşlerine hayran kalabileceğiniz, stilize edilmiş ve rekabetçi çok oyunculu türde bir android oyunudur. Lords Mobile Apk  oynarken her oyuncuyu rahatsız eden tek şey, tek bir galibiyette kaynak eksikliği ve geniş bir krallık kurmak için gereken mücadeledir.

Tüm dertlerinizi ortadan kaldırmak için, resmi sunucu ile aynı sunucuyu, aynı kaynakları ve aynı orduyu içeren basit bir yeniden oluşturulmuş android uygulaması olan Lords Mobile Mod Apk ile karşınızdayız. Fütüristik olarak, bu varyantta size gelişmiş hasar, kilidi açılmış premium özellikler, gelişmiş üretim hızı gibi pek çok fayda sağlayacak çok sayıda komut dosyası ekledik. ve daha fazlası. Öyleyse indirin ve keyfini çıkarın!!!

Lordlar Mobil MOD APK

Kilidi açılan tüm premium özellikleri burada deneyimleyin

Lords Mobile Apk, ücretsiz ve ayrıca premium avantajlardan oluşan ücretsiz bir android oyunudur. Bu premium özellikler, etkinlik ve hediye kaynaklarının sayısını artırmanıza, ödül olarak en yeni birlikleri ve en güncel kahramanları ve İttifakları kazanmanıza yardımcı olabilir. Tüm bu özellikleri ücretsiz olarak deneyimlemek istiyorsanız, aşağıdan Lords Mobile Apk‘ı indirin ve keyfini çıkarın.

+%15 saldırı ile tüm rakiplerinizi sersemletin

Lords Mobile Apk‘nin en premium özelliklerinden biri, %15 geliştirilmiş saldırıdır, buna göre, rakibinizin tüm birliklerini resmi sürümden daha yavaş yok edebilirsiniz. Resmi sürümde aynı özelliği kullanacaksanız, binlerce rupi ödemeniz gerekecek, oysa yeniden oluşturulmuş sürümümüzde ücretsiz. Zevk almak!!!

Lordlar Mobil MOD APK

En hızlı kaynak üretiminin keyfini çıkarın

Lords Mobile’ı oynamak ücretsizdir ve birliklere saldırmak ve lonca meydan okumalarını oynamak için herhangi bir para gerektirmez. Ancak, oyun içi sanal para ve daha fazla sayıda tugay istiyorsanız, binaların ve ordu sergilerinin üretim hızını artırmanız gerekir. Bu işlem % artış başına çok sayıda elmas gerektirirken, tam tersine Lords Mobile Apk ile size ücretsiz olarak %25 üretim artışı sağlıyoruz. Öyleyse git ve indir!!!

Yasak önleme uygulaması

Uzun zamandır beklediğiniz oyunun en iyi kısmı. Lords Mobile Apk, hesabınızın %100 güvenliğini sağlayan bir Anti-ban oyun rekreasyonudur. Dolayısıyla, bu sürümde gerçek hesabınızı kullanma konusunda endişeleriniz varsa, lütfen strese girmeyin. Agresif oynayın ve kusursuz özellikleriyle tüm krallıkları kazanın.

Lordlar Mobil MOD APK

Çözüm

Lords Mobile Apk‘nın büyülü özelliklerini görmeye hazır mısınız? Cevabınız Evet ise, hemen aşağıda verilen bağlantıdan indirin ve hesap engelleme sorunu hakkında endişelenmeden tüm premium avantajlarından ücretsiz olarak yararlanın. Defalarca denenmiş güvenli ve kesintisiz bir android oyunudur. Tadını çıkar!!!

 

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir