Jurassic World Apk İndir 2023 sınırsız para hileli mod

2.20.25

Dinozorlar yeryüzünü yönetmek için döndüler ve dünyamızda serbestçe dolaşıyorlar. Her zamankinden daha büyüleyici ve ürkütücü yeni türlerin de dâhil olduğu, favori Jurassic World dinozorlarınızı bulmak için etrafınızı keşfedin! Dünyanızı keşfedin, seviye atlamak için destansı dinozor DNA'ları toplayın ve laboratuvarda melezler oluşturun. Kusursuz saldırı takımınızı oluşturup gerçek zamanlı, bire karşı bir oyunculu karşılaşmalarda onları savaştırın. Özel ödüller kazanmak için arkadaşlarınıza meydan okuyun!
Apk İndir
4.1/5 Oylar: 398
Geliştirici
Ludia Inc.
Sürüm
2.20.25
Güncelleme
19 Tem 2022
Gereksinimler
Android 5.1
Boyut
540 MB
Yayımlayan
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Jurassic World APK İlk dinozorlar yaklaşık 243 milyon yıl önce ortaya çıkmış olsalar da, bugün her zamanki gibi öne çıkıyorlar. Dinozorları asla gerçek hayatta göremiyor olmamız, dinozorlara olan tutkumuzu daha da artırdı. Bugün, bu türden bir video oyunu yazmak için buradayız – Jurassic World: The Game. Mükemmel 3D grafiklere, güzel bir ortama ve onu hayvan simülasyonunda en iyi yaratım yapan harika ses efektlerine sahip bir dinozor, işaretli oyun.

Ayrıca, sınırsız kaynaklar ve reklamsız uygulama arayüzü – Jurassic World APK gibi tam eğlence ve hoşgörü sağlamak için bu oyunun yeniden oluşturulmuş sürümünü size sunuyoruz. Bu maceralı oyun, sayısız türle dinozorlar şehrinde bir öfke yaratmaya katılmanızı gerektiriyor.

İlk android dinozor oyunu

Hepimiz dinozorları öğrenmekten zevk alırız çünkü onlar çok devasa ve bakılması büyüleyicidir, ancak uzun zaman önce soyları tükenmiştir. Jurrasic Park filmleri, bu serinin tamamı dinozorlara dayanan çok sayıda bölümü olduğu için onları hayal gücüne geri getirmeye yardımcı oldu. Şimdi, Jurassic World gibi bu oyunlar, dinozorlarla etkileşime geçebileceğimiz bir dünya hayal etmemize izin veriyor. 2015 Jurassic World filmine dayanan, Nisan 2015’te Ludia tarafından geliştirilen tek oyunculu bir simülasyon video oyunudur.

Jurassic aşığı mısınız yoksa çılgın bir dinozor meraklısı mısınız? Evet ise, bu popüler oyunun efsanevi bir seçim olduğunu kesinlikle hissedeceksiniz. Jurassic World, Ludia’nın önceki oyunu Jurassic Park Builder’ın devamı niteliğindedir ve benzer bir oynanışa sahiptir. Başlangıçta, oyun kolaydır, ancak ek seviyelerde giderek daha zorlayıcıdır. Bu nedenle oyun hem yeni başlayanlar hem de deneyimli oyuncular için idealdir.

 

Gerçekçi ve stratejik simülasyonlu oyun

Oynanış hakkında konuşursak, oyuncunun Jurassic World Park’ı inşa etmesi ve sürdürmesi gereken, dinozorlarınızın gelişmesine ve gelişmesine izin verecek bir inşaat ve yönetim simülasyon oyunudur. Burada, Jurassic Park’ın tüm eski serilerinin yanı sıra yeni hikayelerle en sevdiğiniz karakterlere katılabilirsiniz. Irklarını korumak için kalıntılarınızı beslemeniz ve bakımını yapmanız gerekir.

Üstelik her gün farklı görevlere ve mücadelelere katılarak yeni türler bulmanız en iyisi olacaktır. Ek olarak, deneyiminizi daha da keyifli ve kusursuz hale getirmek için, Jurassic World’ün tarafımızca geliştirilen ve aşağıda listelenen Jurassic World APK adlı değiştirilmiş sürümünü indirebilirsiniz. Size birçok ayrıcalıklı özellik ve avantaj sunmakla uyumludur. Heyecan verici görünüyor değil mi? Şimdi değiştirilmiş sürümü kontrol edin!

Değiştirilmiş ve daha eğlenceli Jurassic World oyunu

Jurassic World zaten muazzam bir popülariteye sahip ve 50 milyondan fazla indirmeyi aştı. Colossal 3D grafikler, ilişkilendirilebilir animasyonlar ve nefes kesici hikayelerden oluşan Google Play Store’da bulunan en iyi dinozor oyunlarından biridir. Ayrıca, çok sayıda tarih öncesi hayvanın yanı sıra heyecan verici savaşlarda birbirlerine meydan okuyan ve yok eden dinozorlar da dahil olmak üzere oyun dinamiktir. Tüm bu özelliklerin dışında çevrimiçi bir modun keyfini çıkarabilir ve dünyadaki gerçek oyuncularla rekabet edebilirsiniz.

Oyun tamamen ücretsiz ve arkadaş canlısı olmasına rağmen, yine de bir Android oyunu olduğu için, kilidini açmak için yüzlerce Hint Rupisi gerektiren muazzam uygulama içi satın alımlar içeriyor. Ancak burada sizlerle birlikte olduğumuz için, orta seviye Jurassic World APK ile size tüm ayrıcalıkları ve sınırsız satın alma işlemlerini ücretsiz olarak sunduğumuzdan strese girmenize gerek yok. Evet, VIP aboneliği olmadan gerçekten mümkün, çünkü tek ihtiyacınız olan bu istisnai uygulama ve hepsi bu!

Sınırsız satın almaya hazır olun

Dino Bucks, dinozorları hızlandırmaya, madeni para ve yiyecek kazanmaya yardımcı olduğu için Jurrasic World’deki en önemli kaynak veya oyun para birimidir. Paralar, ödül çarkı tarafından, etkinliklerden veya gerçek para harcanarak satın alınır. Ancak bu tür etkinlikleri daha fazla oynamaya gerek yok, başka bir yerde akıllı oyun için Jurassic World APK’yı indirin ve sonsuz dolar komut dosyası içerdiğinden tüm uygulama içi satın alımları ücretsiz alın. İstisnai değil mi?

Madeni Paralar ve Yiyecekler gibi daha fazla ücretsiz sınırsız kaynak

Jetonlar, Jurassic World: The Game’deki birincil para birimidir, çünkü Jurassic World’de tek bir eklenti için bile herhangi bir şey satın almak için çok miktarda jeton gerekir. Ayrıca, bol miktarda jetonunuz varsa, Yiyecek Üretimini etkinleştirmek ve Binalar ve Dekorasyonlar satın almak kolaydır.

Ayrıca, dinozorları yükseltmeye yardımcı olduğu için yemek de oyunda önemli bir kaynaktır. Yani Jurassic World APK, yeni arazi ve yaratıkların ücretsiz ve hızlı bir şekilde genişlemesi için size sonsuz miktarda para ve yiyecek sunuyor.

İhtiyacınız olan her şey burada, Kart Paketleri

Jurassic World’deki tek kaynak Coins ve Bucks değil, devasa bir oyun olduğu için muazzam kaynaklardan oluşuyor. Ayrıca, bu oyunu çok işlevli hale getirmeniz için size kartlar verecektir. Bu kartlar, Jurassic World’de çalışacak kaynakları satın almak için kullanışlıdır.

Bu kartları satın almak için Mağaza Kartı Paketleri, Raptor Paddock Paketleri veya Etkinlik Paketleri veya başka bir yerde çeşitli paketleri satın alabilir ve açabilirsiniz; Jurassic World APK’sini indirebilirsiniz. Sınırsız ve tüm kartların kilidi açık olan Jurassic World’ün kusursuz bir versiyonudur. Tadını çıkar!!

Sınırsız DNA sunan versiyon

Jurassic World APK’yı sevmek için daha fazla nedene ihtiyacınız varsa, sizi sonsuz DNA ile ödüllendiriyor. DNA, dinozorları yeniden yaratmak için gerekli tüm bilgileri içeren Deoksiriboz Nükleik asittir. Genel olarak, DNA elde etmek için çok fazla mücadele gerektirir ve ayrıca onları elde etmek için gerçek parayı harcamanız, kalıntıları satmanız veya özel görevlerde kazanmanız gerekir. Ancak bu sürümü indirdikten sonra sınırsız DNA’yı ücretsiz olarak deneyimleyebilirsiniz.

Jurassic World’ün ücretsiz VIP aboneliğinin keyfini çıkarın

Jurassic World içindeki tüm çok yönlü özelliklerin yanı sıra, gerçek para harcayarak satın alabileceğiniz bir VIP üyeliği de içerir. Bu üyeliğin kilidini açtıktan sonra, her sezon güncellenen sayısız efsanevi dinozorun kilidini açabilirsiniz. Yani bu sürümü yükledikten sonra, Etoburlar, Otoburlar, Pterosaurlar, Amfibiler, Su Sporları, Karlar ve diğerleri gibi her türlü dinozora herhangi bir abonelik ücreti ödemeden erişebilirsiniz.

Ücretsiz Oyun İçi VIP Puanları

VIP Aboneliği içinde ayrıca VIP materyalinin, dinozorların veya diğer tüm eklentilerin kilidini açmak için VIP puanlarına ihtiyacınız var. Yani yukarıdaki özelliklerin yanı sıra sınırsız oyun içi sadakat puanı da alacaksınız, böylece VIP dinozorlar, VIP dekorasyon paketleri ve Altın paketler gibi birçok VIP eşyasını açacaksınız. Bu puanlar, kaynak satın almak, muazzam binalar elde etmek, manzaralar geliştirmek vb. için kullanılır. Devam Et ve Jurassic World APK’sını kendin yap!

Jurassic World APK

Doğrudan mobil ekranlardaki romanlardan ve filmlerden, Dünya’nın en büyük yaratıklarına tanık olun. Jurassic World, dinozorlar hakkında bilgi edinmenin ve onların dünyalarını simüle etmenin en iyi yollarından biri olan nefes kesici bir yaratımdır. Ayrıca size tamamen aksiyon ve macera dolu olan Jurassic World APK’sini de veriyoruz. Aynı zamanda, fütüristik tema parkının düzgün bir şekilde inşa edilmesini garanti eder. Süper güçlü canavarlar arasında savaşmak ve kazanmak için indirin..

 

 

 

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir