Jurassic World The Game mod apk indir 2023

v1.64.3

Bir Jurassic World The Game MOD APK oluşturmanın bir yolu olarak, en etkili ve verimli parkı yaratmak isteyeceksiniz.
Apk İndir
4.4/5 Oylar: 7,623
Geliştirici
Ludia Inc.
Sürüm
v1.64.3
Güncelleme
06 Mart 2023
Gereksinimler
Android 5.1
Boyut
37 MB
Yayımlayan
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Jurassic World The Game mod apk Bir çocuk, bir yetişkin ve hatta yaşlı bir adamsanız, atalarımızdan duyduğumuz eski gerçek hikayeler olmadan hayatımız bir hiçti. Evet, birçok süper güce sahip devasa Dinozorları tutan Jurassic World The Game MOD APK’sından bahsediyorum. Dinozorlar, milyonlarca erkekten oluşan ayrı bir hayran kitlesine sahiptir. Üstelik hala Dinozorların yaşadığını düşünen yüzbinlerce talip var. Bu doğru değil ama bugün sizin içinJurassic World The Game mod apk adında harika bir şeyimiz var.

Jurassic World The Game mod apk, hayatınızda duyduğunuz neredeyse tüm Dinozor ırklarının keyfini çıkarmanızı sağlayan akıllı telefon oyunudur. Hangi Akıllı Telefon işletim sisteminde çalışıyor olursanız olun, Android veya iOS tüm oyun tutkunları için geliştirildi veya kullanılabilir. Yani eğer gerçek bir Jurrasic tutkunuysanız, o zaman Jurrasic World size ilk ve neredeyse son tavsiyemiz olur.

Gerçek Dinozorlarla oynamak ve onların olağanüstü güçlerinin tadını çıkarmak size mükemmel gelebilir! Ancak, oyunun can sıkıcı bazı dezavantajları hakkında bilgi sahibi olmanız gerekir. Bunlar, oyun içi satın almalar ve çevrimiçi reklamlar gibi en kötü dezavantajlardır. Hiç kimse internet erişimi olmadan oyunun tadını çıkaramaz ve bu yüzden Jurassic World The Game mod apk’sını geliştirdik. Bu değiştirilmiş sürümü aşağıdan indirebilirsiniz, ancak önce bu güzel oyun hakkında daha fazla bilgi edelim – oyun içi satın alımlar ve çevrimiçi reklamlar gibi. Hiç kimse internet erişimi olmadan oyunun tadını çıkaramaz ve bu yüzden Jurrasic World™: Oyun MOD APK’sını geliştirdik.

Bu değiştirilmiş sürümü aşağıdan indirebilirsiniz, ancak önce bu güzel oyun hakkında daha fazla bilgi edelim – oyun içi satın alımlar ve çevrimiçi reklamlar gibi. Hiç kimse internet erişimi olmadan oyunun tadını çıkaramaz ve bu yüzden Jurassic World The Game mod apk’sını geliştirdik. Bu değiştirilmiş sürümü aşağıdan indirebilirsiniz, ancak önce bu güzel oyun hakkında daha fazla bilgi edelim –

Jurassic World MOD APK

Android akıllı telefonunuzda en sevdiğiniz Jurrasic Dinozorlarla oynayın

Jurrasic Park, en iyi Amerikalı yaratıcılar Universal Studios tarafından geliştirilen ilk samimi eserimizdi. O ilk filmin lansmanından sonra, bu devasa yaratığa, Dinozorlara aşık oluyoruz. Bununla birlikte, sanal olarak eğlenmek için bu inanılmaz Dinozorları bulmaya, onları düşünmeye devam ediyoruz. Neyse ki, yaşam tarzları ile tüm sevdiğiniz Dinozorları içeren mükemmel bir Android oyunuyla karşılaştık.

İşte Jurassic World The Game mod apk bizde! Jurrasic World Alive, Warriors of Waterdeep ve Ninja Turtles: Legends gibi en agresif oyun serilerini ortaya çıkaran şanslı geliştirici Ludia Inc. tarafından son on yılda geliştirilen klasik Android oyunlarından biridir. Jurrasic World: The Game, 50 Milyondan fazla Android kullanıcısı tarafından indirilen ve 4 olarak derecelendirilen, buradaki özel oyundur.

Efsanevi Dinozorları toplayın ve en güçlü takımı yaratın

Tüm bu sıralamalar, derecelendirmeler ve indirme sayıları, Jurassic World The Game mod apk sunduğu özelliklerle doğru orantılıdır. Bu özellikler, tüm sevdiğiniz Dinozorları ve yaşam tarzlarını içeren Dinozorların devasa dünyasıyla tanışmanıza yardımcı olmaya hazır. Oyun içinde burada sunulan ilk özellik Dinozorların çeşitliliğidir.

Jurassic World The Game MOD APK içinde çok çeşitli Dinozorlar mevcuttur. İstatistiklere göre Jurrasic World, Acanthostega, Tropegopterus, Tapejara ve Eudimorphon gibi 150’den fazla Dinozor içeriyor. Yani, Orada Pterosaur, Hybrid Pterosaur, Herbivore ve Carnivore gibi en istisnai Dinozor ırklarından birini seçebilirsiniz.

1V1 ve Turnuva maçlarında rakip Dinozorlarla savaşın

Oyunda herhangi bir dövüş modu olmasaydı, bu kadar çok dinozorla ne yapardınız? Temelde dinozorları seviyoruz ama en çok onların dövüşlerini görmeyi ve onları kendi başımıza kontrol etmeyi arzuluyoruz. Bunu göz önünde bulundurarak Jurassic World The Game mod apk, oyun içinde inanılmaz dövüş modları geliştirmiştir.

Çok sayıda rakibi olan tek bir kariyer modu değil, aynı zamanda tüm arkadaşlarınızla çevrimiçi turnuvaların tadını çıkarabilirsiniz. Tek ihtiyacınız olan, bu oyunu en sevdiğiniz kaynaklardan herhangi birinden indirmek ve ardından, oyun içinde ücretsiz haftalık güncelleme etkinliklerinin ve aylık turnuvaların tadını ücretsiz olarak çıkarabilirsiniz.

En güçlü patronları yenin ve tüm zorlu ligleri kazanın

Yukarıda belirttiğimiz gibi Single Career modlarını ve Online Tournament modlarını oynayabilirsiniz. Yani sonunda çevrimiçi çok oyunculu oyun modlarını oynamaktan sıkıldıysanız, oyunun özel Kariyer modu görevlerini oynadıktan sonra %100 şaşıracaksınız. Bu Kariyer modu görevlerini oynamak, devasa zorlu patronların yanı sıra binlerce mini dinozorla savaşmanıza yardımcı olacaktır.

Bildiğimiz en istisnai Patronlardan bazıları Omega 09, Valkyrie 77, Juggernaut 32, Vulcan 19, Kraken 18 ve Akupara 81’dir. Ayrıca, oyun içinde en sevdiğiniz film dinozorlarıyla tanışabilir ve muazzam zorlu zaferler kazanmak için onlarla savaşabilirsiniz. ligler. Sadece bu efsanevi oyunu indirin ve efsanevi oyunun tadını çıkarın.

Jurassic World MOD APK

Ücretsiz premiumdan yararlanmayı düşünüyorsanız, değiştirilmiş sürümü tercih edin

“Bu önemli dünyada hiçbir güzel şey bedava değildir!” diye bir efsane vardır. Basit bir ifadeyle, bu hain dünyada en güzel oyunların, filmlerin ve müzik parçalarının keyfini özgürce çıkaramazsınız. Benzer şekilde Jurassic World The Game mod apk, Dinozor Kartları, Yiyecek ve oyun içi ücretli para birimi gibi ücretli şeyler de dahil olmak üzere birinci sınıf bir Android oyunudur.

Ama şu anda içinde yaşadığımız teknolojik dünya ve sonuç olarak, Jurrasic World: The Game MOD APK adında sizin için yararlı bir şeyimiz var. Resmi Jurrasic World Android oyununun birçok yamayla geliştirilmiş değiştirilmiş versiyonudur. Jurrasic World: The Game ile arzuladığınız neredeyse tüm istisnai özellikleri size sunacak. Öyleyse oyunun sunduğu ayrıcalıkların derinliklerine inelim ve en kısa zamanda indirmeliyiz!

Sonsuz Madeni Para, Dolar ve Para ile tamamen eğlenme zamanı

Jurassic World The Game MOD APK, yalnızca hayatınızı en sevimli ayrıcalıklarla aydınlatmak için geliştirilmiş fütüristik bir Android oyunudur. Üstelik, bir kerelik binlerce Hint Rupisi ödemesi isteyen diğer Android modifikasyonlarının aksine, ücretsiz bir Android oyunudur. Yani bu değişikliğin sunduğu İlk ayrıcalıklı özellik, Sonsuz Para, Madeni Para ve Bucks’tır.

Oyunda sadece üç farklı para birimi var ve bu üç para birimi de modifikasyon içinde ücretsiz olarak sunuluyor. Oyunun resmi sürümünü kullanacaksanız, böylesine istisnai bir miktarın keyfini çıkarmak için milyonlarca dolar ödemeniz gerekecek. Öyleyse Jurrasic World The Game MOD APK’yı indirin ve ücretsiz avantajlardan yararlanın!

Modifikasyon, Dinozorlarınız için ücretsiz sınırsız yiyecekle burada

En sevdiğiniz Android oyunu Jurassic World The Game mod apk’da ihtiyacınız olan tek ücretli kaynak para değil, ancak çevrimiçi ödemeleri yapmanız gereken çok fazla başka gereksinim var. İşte Jurassic World The Game MOD APK geliyor! Böylece sonsuz paranın içinde, Yiyecek ve Enerji de dahil olmak üzere oyun içinde mevcut olan hemen hemen tüm diğer kaynakların keyfini de alacaksınız. Artık tüm Dinozorlarınızı yükseltebilir ve hayatta kalmalarına yardımcı olmak için onları sonsuz yiyecekle besleyebilirsiniz. Üstelik yukarıdaki parayı da kullanabilir ve onlara sonsuza kadar ücretsiz barınak sağlayabilirsiniz.

Jurassic World MOD APK

Özel Kart Paketlerinin keyfini çıkarmak için ücretsiz oyun içi VIP puanlarının keyfini çıkarın

Sonsuz paraya, yiyeceğe ve diğer tüm kaynaklara tam erişim elde ettikten sonra, ücretsiz oyun içi VIP Puanları da alacaksınız. Bu, değiştirilmiş sürümde sunulan en ılık ayrıcalıklardan biridir ve kesinlikle onu seveceksiniz. VIP Puanları, en sevdiğiniz Dinozorların ve tüm bu akıllı yükseltmelerin keyfini çıkarmanıza temel olarak yardımcı olacaktır. Halihazırda Jurassic World The Game mod apk’nın resmi sürümünü oynuyorsanız ve tüm bu zorlu dövüşlerden sıkıldıysanız, Jurrasic World: The Game MOD APK’sına ihtiyacınız olmalı. Zengin özelliklere sahip sürümümüze sahip olduktan sonra, tüm efsanevi Dinozorların keyfini çıkarabilir ve zorlu oyun içi seviyelerin çoğunu kolayca tamamlayabilirsiniz.

Nihai Karar

Resmi oyunlar bazen tüm bu resmi dezavantajlar ve gecikmeli arayüz nedeniyle tüm hevesli oyuncuları rahatsız eder. Ama biz teknisyeniz ve bu tür durumlar için endişelenmemize gerek yok. Bunun dışında Jurrasic World: The Game MOD APK gibi değiştirilmiş oyunları indirebilir ve bu oyun içindeki olağanüstü özelliklerin keyfini çıkarabilirsiniz. Tadını çıkar!!

 

Yenilikler

  • sınırsız para
  • VIP Puanlarının Kilidi Açıldı
  • Reklamsız

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir