Ninja Warrior Apk 2023 sınırsız para hileli mod indir

v1.68.1

Ninja savaşçılarının özellikleri - Ninja savaşçısı: - Güzel grafikler - Oynamak ve kontrol etmek kolay - Harika ses - Birçok seviye ve harita ile akıllı meydan okuma - 3 harita ve 45+ seviye var - Bu bağımlı bir oyun olacak. - Yakında: Daha fazla harita ve seviye
Apk İndir
4.5/5 Oylar: 856
Geliştirici
TOH Games
Sürüm
v1.68.1
Güncelleme
11 Haz 2022
Gereksinimler
Android 5.1
Boyut
45 MB
Yayımlayan
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Ninja Warrior Apk Ninja Savaşçısı: Antik Dünyada Harika Bir Kişi
Birçok kişiye yaşamları boyunca doğaüstü beceriler bahşedilmiştir ve bu beceriler, korkunç savaşçı efsaneleri olmalarına yardımcı olmak için uzun yıllar ünlü ninja savaşçıları tarafından eğitilmiştir.
Bu ninja dövüş oyununda bir ninja savaşçı efsanesine dönüşeceksin. Senin görevin rehineleri kurtarmak, düşman bölgelerini öldürmek ve onları yok etmek.

Mükemmel akrobasi, ölümcül eğik çizgiler, gizli kürekler, yıldırım hızında dartlar gibi doğaüstü becerilerle, bu harika beceriler ninjanın üstesinden gelmesine, görevi tamamlaması için tüm tehlikelerin ve zorlukların üstesinden gelmesine yardımcı olacaktır.

Bir ninjaya dönüştüğünüzde, kazandığınızda neşeye dönüşmenin zorluklarıyla duygudan paniğe kadar birçok endişe seviyesiyle harika deneyimler yaşayacaksınız.
Bu macera oyununda. Ninja Warrior Apk, karanlıkta düşmanlarla savaşmak için bir ninja savaşçısı olacak
Görev yolculuğunda, savaş gücünü artırmak için düşmandan daha fazla elmas ve altın toplayabilirsiniz.

Oynanış Ninja Warrior Apk?

Gerçek bir iblis ve gecenin savaşçısı olacaksınız, farklı yerlerde saklanacaksınız, beklenmedik bir şekilde saldıracaksınız ve düşmanınızı kesin bir darbe ile yok edeceksiniz. İnsanlık dışı becerilere sahip olan bu gece savaşçıları, en güçlü ve etkili insanları ortadan kaldırmak için çok çalıştılar
. Tüm oyun, yandan neler olduğunu göreceğiniz bir platform olarak sunulur.
Ninjanız sadece yükseğe zıplayamaz, aynı zamanda saklanabilir, duvarlara tırmanabilir, çift zıplayabilir ve hatta shuriken fırlatabilir.

Ninja Warrior Legend’in İnanılmaz Yeni Özellikleri Hileli Mod Apk

Basit eğlenceli grafikler ve çeşitli savaşçılar, gizli öldürmeler ve gölge savaşçılar dünyasına dalmanıza izin verecek. Basit kontroller ve özel yetenekler mekaniği, dövüş tarzınız için bir savaşçı seçmenize izin verecek.

Biri hızlı saldırılar için şimşek kullanır, diğeri gölgelerde saklanabilir ve üçüncüsü shuriken’leri fırlatarak düşmanları öldürür.
Şaşırtıcı müzikler ve tam daldırma, eski Japonya dünyasında sizi bekliyor. 3’ten fazla farklı harita ve her biri kendi patronuna ve akıllı rakibine sahip olacak 45 benzersiz seviye.

 

Ninja Warrior Apk – Ninja dövüş oyunlarını hemen indirin ve oynayın, ninja oyunlarının size çok fazla duygu getireceğine inanıyoruz.
Sonraki sürümlerde Ninja Combat Games’i geliştirmemize ve iyileştirmemize yardımcı olmak için bana geri bildirim göndermeyi unutmayın.

Ninja Warrior Apk

Ninja Warrior’ın oynanışı, oyuncuların keşfetmesi ve keşfetmesi için bol deneyime sahip, dövüşün yanı sıra oyuncuların Ninja için yükseltme yapması gerekecek. Oyuncular, daha fazla düşmanla yüzleşmek veya daha iyi ninja teknikleri öğrenmek için temel istatistikleri artırabilir. Oyun, mükemmel akrobasi, ölümcül eğik çizgiler, gizli kürekler, yıldırım hızında dartlar ve daha fazlası gibi oyuncuların öğrenmesi için birçok farklı heyecan verici tekniğe sahiptir.

Bu konsol aynı zamanda oyuncuları en rahat ve karakteri kontrol etmesi kolay hale getirmek için tasarlanacak. Bir oyuncu her yeni bir teknik öğrendiğinde, farklı bir eylem düğmesi görünecektir. Oyuncular, kontrol düğmelerinin konumunu oyun tarzlarına uyacak şekilde değiştirebilirler.

 

 

 

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir