Ocean Is Home Apk İndir 2023 sınırsız para

3.4.1.1

Sahilde sörf yapacak ne yaşamın kendisi için gerekli olan şeyleri işçiliği, başınızın üstünde bir çatı düşünmek, yiyecek ve su aramak zorunda. "Okyanus Ev mi" dir: - Survival Island - Evin İnşaatı - Craft ürün - Avcılık Oyunda Şimdi: - Mobil cihazlar için optimize edilmiş grafik - Adada hayatta kalma mekaniği - Oyuncu istatistikleri sistemi - Tasarruf ilerleme
Apk İndir
4.5/5 Oylar: 1,036
Geliştirici
Birdy Dog Studio.
Sürüm
3.4.1.1
Güncelleme
18 Şub 2022
Gereksinimler
5.0 ve sonrası
Boyut
76 MB
Yayımlayan
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Ocean is Home APK, herkesin kolayca bağımlısı olduğu bir hayatta kalma oyunudur. Oyuncular bu tür oyunları kolayca anlarlar. Çünkü herkes canlı hayatı sever. Bu oyunda çok eğleniyorsunuz ve çok eğleniyorsunuz. Evde güzel tasarımlar yapıyorsunuz. Bu oyunda en önemli şey taş. Zanaat toplayarak dünyayı yaratırsınız. Hayatta kalma adasında yemek ve giydiğiniz elbiseyi yapıyorsunuz. Bir sonraki oyunu oynadığınızda, oyunu rahatlatmazsınız. Keyifli ve deneyimle öğreniyorsunuz. Güzel ağaçları ve zanaatı görebilirsiniz. Güzel evi yapmak için ağaçlar. Yani yaptığınız her şey ağaçların temel şeyleri. Güçlü bir arka plan ve ev oluşturun. Tek birincil hedefiniz bu adada hayatta kalmak.

Okyanus Evdir MOD APK

Ocean is Home APK, özgürlük ve deneyimlerle dolu bir hayatta kalma adası oyunudur. Uçsuz bucaksız Ada’yı keşfedin. Diğer birçok insan bu oyunun bağımlısı. Google Play, 2015 yılında bu oyunda piyasaya sürüldü. Bu oyun kuş köpek stüdyosu tarafından sunulmaktadır. Okyanus evde hayatta kalma, bu oyunun en büyük orman oyunu. Hayvanlarla savaşmaya hazır.

İnsanlar bu oyunu oynamakla ilgileniyor. Eğlenceli ve zevkli bir oyun çünkü. Geliştirici, oyunda yaratılan akıllı türden şeyler. Halat, çekiç ve matkap makinesi mevcuttur. Yüksek kaliteli grafik tasarımlar vermiştir. Bir sonraki ev işine başladığınızda, evinizi bitirdiniz. Survival Island oyununda çalışmaya devam ediyor. Diğer birçok özelliği kullanabileceğiniz şeyler.

Oynanış

Ocean is Home APK hayatta kalma adası oyunu büyüleyici ve deneyimlerle dolu. Yolculukta seyahat ettiğiniz farklı yollar. Hayvanlarla savaşmaya hazır olduğunuzda, hayvanlar ormanda korunduğu için geceleri tüm hayvanları göreceksiniz. Silahlar sizin korunan şeyinizdir. Kullanmakta olduğunuz silahlarda tüm sorunlar çözülmüştür. Temel zanaat ürünleri ve silahlar avlanır ve Ada’ya hizmet eder. Yemek, hayatımızda vazgeçilmez bir şeydir.

Zanaattaki yiyecek üreticileri. Tarım, ana köylerin toplumudur. Yemeğin yanıyordu. Ateş olmadan bu dünyada hayatta kalamazsınız. O yüzden bu oyunu dikkatli oynayın. En büyük fırsat size geliyor – bu tür oyunları kullanma şansı. Güzel dağları ve ormanlık alanları göreceksiniz. Orman alanları sevimli ve doğal oluşumlardır.

Okyanus Evdir MOD APK

Silahlar

Ocean is Home APK hayatta kalma adası oyun dehası araçları. Bu oyunda başka birçok araç mevcuttur. Çekiç, halat, silahlar, saban, kürek, tırmık, orak, bahçe çatalı, çalı kesici, kürek ve dönüş makası, çim makası ve çatal. Çiftçilik araçlarına ve tekniklerine dair tüm ufak tefek bilgileri görün. Simülatör ve pazarlama ilgi çekici yerler. Şekillendirme tarımınızı yapmak için şekillendirme ekipmanı.

Silahlar oyunun ömrü boyunca hayatta kalır. Süper ve fantastik dünyayı siz yaratırsınız. Bu oyunda kullandığınız farklı silah türleri. Her aracın çalışması bir hayatta kalma oyununa dayandığından, önce oyun planını anlayabilirsiniz. Ardından, becerilerinizle devam edersiniz. Balık tutma ve su çıkarma ve diğer birçok şey veya özellik. Ana oyununuza göre biraz yiyecek, hayatta kalma kıyafetleri ve diğer birçok şeyi (elektrikli yol ve sokak tabanlı) bulun.

Kontroller

Ocean is Home APK hayatta kalma Adası kontrolü çok güvenli ve belirtilmiştir. Basit kontroller ve kolayca anlayabilir ve erişebilirsiniz. Her dakika oyunun ruhuyla savaşmaya hazırsınız. Oyun stratejisi ve planlaması hayatımızda yürütülür. Silahların makine ve teçhizatını kontrol ediyorsunuz. Üst düzey kaliteye ihtiyacınız vardı. Mükemmellik özel bir ilgi alanıdır. Başlangıç ​​aşamalarında taşları kullanıyorsunuz. Ardından, oyun sizi zanaattan uzaklaştıracak. Ama oyunu akıllı ve çevreci oynuyorsunuz. Kontroller sizin el yapımı şeylerdir, bu yüzden endişelenmeyin.

Okyanus Evdir MOD APK

Ödül

Ocean is Home APK Survival Island oyunu, ödüllendirici bölümlere dayanmaktadır. Aldığınız diğer birçok ödül. Bu oyunda altın paralar ve elmaslar mevcuttur. Parayı kullanarak şeyi alırsın. Altın paralar farklı şekillerde kullanılmaktadır. Bireysel oyuncuları tanıtan gelişmiş bir sistem olan bu oyundaki ana unsurlar giyim ve silahlardır. Oyuncular oyunu yiyecek ve silahlar, pratik araçlar gibi çok güvenli ve emniyetli oynuyorlar. Pulluk, kürek, tırmık, orak ve kürek gibi farklı araç türleri mevcuttur. Koruyucu kıyafet ve silah kullanarak yardıma ihtiyacınız var. Her oyun için bir ödül gereklidir. Ürün evi inşa etmek için altın kullandı. Bu oyunda çalışmaya devam edin. Bu strateji ve gelişim oyununa etkili bir şekilde saldırdı.

Grafik

Ocean is Home APK hayatta kalma adası oyunu temel grafik tasarımı kullanıyor çünkü grafikler bir şeyleri değiştiriyor. Tüm güzel görselleri ve tasarımı görüyorsunuz. 2d ve 3d animasyon. Animasyon görünümü hepsi bu oyuna benziyor. Bu oyunun bir kısmı bu oyunu doğru bir şekilde ele alıyor. Mükemmel bir yer inşa etmek için kullanılan bunun küçük bir türü. Nefes alın ve vücudunuzu dinlendirin: dağlar ve ormanlık alanlar, hayvanlar, kuşlar ve otlar. Doğal kaynaklar çok güzel görünüyor. Muhteşem sokak ve bina çalışması.

Oyununuzda farklı yollar kullanılmaktadır. İnşaat ve bakım için zanaat ürünlerini kullanın. İşe benzer, her inanılmaz an. En sevdiğiniz oyun benzeri nesneleri oynayın – katılımınız üzerine animasyon görünümü yapımı. Yani akıllı oyun tarzını oynuyorsunuz. Okyanus ev hayatta kalma adasıdır. Bu oyun google play store’u mobil cihazlarınıza indirir.

Okyanus Evdir MOD APK

Ocean is Home APK

Genel olarak Ocean is Home APK hakkında tüm ayrıntılı bilgileri ele aldık. Bu, Android’de heyecan verici bir Ada hayatta kalma oyunudur. Adadaki hayatı yaşa ve hayatta kalmayı bil. Oyuna eklenen birçok gizli görev var. Ödüllerle çok para almak için görevleri tamamlamak. Oyunun orijinal versiyonundan, oynamak için sınırlı miktarda paranız var. Anında sınırsız altın ve değerli taş almak için MOD sürümümüzü edinin. Makale mevcut bağlantıların altındaki en son MOD sürümünü indirin.

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir