Forge of Empires Apk İndir Son Sürüm HİLELİ

1.241.17

Forge of Empires apk 1.241.17'nin en son sürümü 14 Ekim 2022'de güncellenmiştir. tüm mod kilitleri açık şimdi android için Son Sürüm'ü İNDİR.
Apk İndir
3.7/5 Oylar: 2,743
Geliştirici
InnoGames GmbH
Sürüm
1.241.17
Güncelleme
14 Eki 2022
Gereksinimler
Android 4.4
Boyut
160 MB
Yayımlayan
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Forge of Empires Apk InnoGames GmbH tarafından geliştirilmiştir ve Forge of Empires: Build a City 1.241.17’nin en son sürümü 14 Ekim 2022’de güncellenmiştir. Forge of Empires: Build a City RTS özelliğine sahip Strateji kategorisi. Forge of Empires: Build a City geliştiricisinin tüm uygulamalarını kontrol edebilir ve Android’de Forge of Empires: Build a City için 200 alternatif uygulama bulabilirsiniz. Şu anda bu uygulama ücretsizdir. Bu uygulama Android 4.4+ sürümünde apkmobilindir veya Google Play’de indirilebilir. apkmobilindir.com’daki tüm APK/XAPK dosyaları orijinaldir ve hızlı indirme ile %100 güvenlidir.
Forge of Empires Apk – Bir şehir inşa edin!
Bir imparatorluk kurun ve çağlar boyunca seyahat edin! Eski uygarlıklardan, ortaçağ krallıklarına ve geleceğe kadar. Yüksel ve topraklarını gururla yönet!
Forge of Empires 2012’de piyasaya sürüldü ve ödüllü bir strateji şehir kurma tarayıcı oyunu oldu. Bu RTS MMO simülasyonu harika içeriklerle dolu. Dünyanın her yerinden milyonlarca aktif oyuncuya katılın ve etkileşim kurun!

Forge of Empires Apk Özellikler

– Şehrinizi inşa edin, imparatorluğunuzu yönetin ve tarihi deneyimleyin! Hepsi insanlığın çağlarında seyahat ederken.
– Köyünüzü bir kasabaya dönüştürün ve sonra onu bir megapolise dönüştürün!
– Ev inşa etme ve kaynak üretme konusunda akıllı ve verimli olun. Arazinizin en iyisini yapın!
– Kendi bina stilinizi bulun! Yüzlerce farklı ev ve kale arasından seçim yapın!

– Yarışmayı sever misin? Çok oyunculu modda taktiksel pvp savaşları kazanın ve krallıklarını fethedin!
– Savaşacak havanda değil misin? Mallarınızı değiştirin ve komşularınızla ticaret yapın!
– Yeni bölgeleri keşfedin ve yeni teknolojiler geliştirin!
– Gerçek hayattaki olayların (Noel, Paskalya, Cadılar Bayramı ve daha fazlası) tadını çıkarın ve harika ödüller ve ödüller kazanın!
Forge of Empires’ı indirmek ve kurmak ücretsizdir. Ancak bazı oyun özellikleri gerçek parayla da satın alınabilir. Bu özelliği kullanmak istemiyorsanız, lütfen cihazınızın ayarlarından uygulama içi satın alımları devre dışı bırakın. Bir ağ bağlantısı da gereklidir.

Forge of Empires Apk, aynı zamanda bir savaş lordu olmanız gereken tarihi bir şehrin lordunu ve efendisini oynadığınız bir strateji oyunudur. Dünyanın dört bir yanından binlerce oyuncuyla savaşın ve şehrinizi antik tarihin en gelişen şehirlerinden birine dönüştürün. Bir lider olun ve halkınızı zafere doğru yönlendirin.

Şehrinizi önemli bir yere dönüştürmek için kaynakları verimli üretirken ekonominizi geliştirmeye, geliştirmeye, korumaya ve korumaya odaklanmalısınız. Taş Devri teknolojisini kullanmaya başladığınızı hatırlamak önemlidir, bu nedenle gelişmek istiyorsanız, sonunda belirli görevleri yerine getirmek için yeni araçlar veya yollar araştırmanız gerekecektir. Ne kadar çok araştırırsanız, o kadar çok gelişirsiniz ve o kadar hızlı üretebilirsiniz.

Ordunuzu yönetmeye gelince, düşmanlarınız terk edilmiş bir bölgede bulabileceğiniz herhangi bir savunmacıdan daha güçlü olacağından, savaşa gitmeden önce en zorlu savaşçıları işe aldığınızdan ve çevredeki alanları araştırdığınızdan emin olun. Forge of Empires Apk’ın en güçlü lideri olmak için tüm bir eyaleti müzakere etmeyi ve yönetmeyi öğrenin.

 

Sık sorulan sorular

Forge of Empires Apk ücretsiz mi?

Forge of Empires Apk ücretsiz bir oyundur. Herhangi bir ek ücret ödemeden bir hesap oluşturabilir ve oynayabilirsiniz. Ancak, Forge of Empires, oyundaki ilerlemenizi artırabilecek uygulama içi satın alımlara sahiptir.

Bilgisayarımda Forge of Empires oynayabilir miyim?

Evet, Forge of Empires Apk’yı bir öykünücü aracılığıyla yüklediğiniz sürece PC’nizde Forge of Empires oynayabilirsiniz. apkmobilindir, kataloğunda GameLoop, Nox veya LDPlayer gibi çeşitli emülatörlere sahiptir. Bunlar, PC’de Forge of Empires oynamanıza izin verecek.

Forge of Empires’da elmasları nasıl alabilirim?

Forge of Empires Apk’da belirli görevleri ve yan görevleri ve ayrıca onlara ödül olarak verilen etkinlikleri tamamlayarak elmaslar elde edebilirsiniz. Bununla birlikte, ödüller bazen rastgeledir ve onları elde etme olasılığınız düşüktür.

Forge of Empires’ı tek oyuncu olarak oynayabilir miyim?

Evet, Forge of Empires, AI’ya karşı bir kampanya oynayabileceğiniz tek oyunculu bir moda sahiptir. Fikrinizi değiştirirseniz ve rekabetçi bir deneyim tercih ederseniz, çok oyunculu modu açabilirsiniz.

Forge of Empires Apk 1.241.17 Güncelleme

Merhaba Forge Hayranları!
Güz Etkinliği neredeyse sona ermek üzere, ancak pişirme becerilerinizi sergilemek, Liglerdeki yerinizi güvence altına almak ve bazı Günlük Spesiyallerin yanı sıra özel Güz Ödüllerini almak için hala zamanınız var! Umarız harika pasta yarışmamızdan zevk alırsınız.
Bu yıl daha sonra gelecek olan daha fazla güncelleme ve Etkinlik için bizi izlemeye devam edin!
Bu güncelleme ayrıca hata düzeltmeleri ve teknik iyileştirmeler içerir.
Sizi Forge of Empires’da görmeyi dört gözle bekliyoruz!

 

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir