Flight Pilot Simulator 3D Mod Apk indir para hileli

2.6.52

Flight pilot simulator 3D Mod Apk, birçok premium özelliği ücretsiz olarak alacağınız resmi Flight pilot simulator 3D'nin alternatif bir versiyonudur. Business sınıfı biletler yalnızca premium kişiler için sınırlıdır, ancak Uçuş pilotu simülatörü 3D Mod Apk hizmetimiz, insanların sınırsız para kazandığı herkes içindir.
Apk İndir
4.1/5 Oylar: 2,935
Geliştirici
Fun Games For Free
Sürüm
2.6.52
Güncelleme
14 Eylül 2022
Gereksinimler
Android 5.1
Boyut
127 MB
Yayımlayan
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Flight Pilot Simulator 3D Mod Apk Çocukluğunda herkesin aklına araba kullanmak ya da uçakta uzun yolculuklar yapmak gelir. Uçaktan bilet almak hala birçok orta sınıf vatandaşın hayali. Dünyadaki insanların yüzde doksan dokuzu için bir uçağa sahip olmak neredeyse imkansız. Bununla birlikte, bir uçağa, jete sahip olmaktan veya herhangi bir büyük görev için kiralamaktan söz etseniz de imkansız görünen her şeyin şüphesiz mümkün olduğu sanal gerçeklik için tanrıya şükürler olsun.

O yüzden bugün bu yazımızda sizler için ilginç sanal gerçeklik 3D oyunlarından birini hazırladık. Oyunda birkaç dakika bile geçirdikten sonra bu oyunun sonsuza kadar telefonunuzda kalacağını anlayacaksınız. Yani burada daha fazla gerilim yok; Yüksek puanlı bir mobil uçuş simülasyon oyunundan bahsediyoruz, Fight Pilot Simulator 3 D ücretsiz.

Uçuş Pilotu Simülatörü 3D

Flight Pilot Simulator, HD kalitesinde grafikleri, heyecan verici oynanışı, güçlü müziği ve birinci sınıf maceralı görevleri hakkında konuşun, yaşamınız boyunca karşılaşacağınız en iyi uçuş simülasyon oyunlarından biridir. Ağırlıklı olarak, bu oyun, oyunun arenasında her oyuncunun aradığı her şeye sahiptir. Ücretsiz eğlenceli oyunlar bu muhteşem oyunu geliştirdi ve oluştururken hiçbir şeyden ödün vermediler. Ek olarak, daha fazla eğlence ve macera için, bu makalenin bir sonraki paragrafını kapsayan Flight Pilot Simulator 3D Mod Apk’nin değiştirilmiş bir versiyonuyla geldik.

Flight Pilot Simulator 3D Mod Apk

Flight pilot simulator 3D Mod Apk, birçok premium özelliği ücretsiz olarak alacağınız resmi Flight pilot simulator 3D’nin alternatif bir versiyonudur. Business sınıfı biletler yalnızca premium kişiler için sınırlıdır, ancak Flight Pilot Simulator 3D Mod Apk hizmetimiz, insanların sınırsız para kazandığı herkes içindir. Kilidi açılmış harita, en yeni uçak modellerinin tümüne VIP erişimi ve daha birçok heyecan verici şey.

Her oyuncu, her oyunun kapsamlı görevler yapmaktan çok daha heyecan verici keşiflere sahip olduğunu çok net bir şekilde biliyordu. Oyunda kimsenin yapmadığı yeni ve farklı şeyleri denemeye değer. Sürüşe çıkın ve büyük ve süper hızlı bir uçağın direksiyonuna sıkıca oturun. İstediğiniz yere karar verin ve uçmaya başlayın, güzel bir haritada gezinin, dünyanın her köşesini dolaşın. Güzel gün doğumu ve gün batımının anlık sırrının tadını çıkarın ve diğer halkların verdiği her görevi yerine getirin. Ek olarak, Flight Pilot Simulator 3D Mod Apk Unlocked açık haritası, keşfedilmemiş birçok alanda uçaklarınızı sürmek için size tam erişim sağlayacaktır.

Uçuş Pilotu Simülatörü 3D

dünya çapında uçmak

Flight Pilot Simulator 3D Mod Apk ile dünyayı ücretsiz uçmak ve dünya çapında farklı şehirleri ve ünlü heyecan verici yerleri keşfetmek için harika bir şansınız var. Gezmeyi ve her gün yeni saraya çıkmayı kim sevmez ki. Seyahat etmeyi seviyorsanız, bu oyun sizin için bir nimet olacak. Yüksek irtifalarda uçun, güzel büyük dağların zirvelerini görün, gökyüzü yüksekliklerine dokunun. Sınırlı bir süre içinde uçsuz bucaksız okyanusları geçmek için birçok heyecan verici görev var.

Flight Pilot Simulator, sizi uçağınızı çok dikkatli bir şekilde kullanmanız gereken aşamaya getiriyor. Diyelim ki istediğiniz zaman ve yerde herhangi bir uçağa bakabileceğiniz sınavı geçtiniz ve durdurulamaz bir ultra profesyonel Uçuş Pilotu olma yolundasınız. İlk tren, sıkı çalışın, ardından oyunun nihai pilotu olun.

Ultra paket segmentinin keyfini çıkarın.

Flight Pilot Simulator 3D Mod Apk, dörtlü paket kargo paketi, yarış paketi, profesyonel paket ve elit paket içerir. Her paket, farklı seviyelerde farklı bir uçak seti sunar. Yeni başlayan biri olarak, birinci seviye maksimum kargo 130 ve maksimum kargo 415 ile karşılaşacaksınız. Yarış paketinde kasırga ve ayrık savaşçı alacaksınız. Profesyonel paket jet avcı uçağı ve süper çantada, son olarak, son grupta maksimum kargo 100 ve hayalet jet ultra pro alacaksınız.

Her farklı seviyede, uçak ve savaş uçağı teklifleri değişecektir. Ek olarak, gereken zamanda büyük uçaklar ve jetler alamazsınız; ardından aksesuar satın alabilir ve mevcut modelinizi yükseltebilirsiniz. Ancak yeni model çok çeşitli en yeni işlevler sunuyor ve Flight Pilot Simulator 3D Mod Apk’nin size birleşik paralar sunduğunu zaten biliyorsunuz.

Uçuş Pilotu Simülatörü 3D MOD APK

3D grafikler ve ultra profesyonel animasyonlar

Şüphesiz Flight Pilot Simulator gibi çok fazla oyun var, ancak Flight Pilot Simulator 3D Mod Apk’ımızı diğer rakip uygulamalara kıyasla özel yapan şeyin 3D grafik görünümümüz olduğunu biliyorsunuz. Her şeyden önce milyarlarca oyundan yalnızca çok az sayıda oyun 3D HD grafiklere sahiptir. Oyunlar, oynarken kullanıcılara yumuşak ve hassas hisler veren çok iyi tanımlanmış bir kullanıcı arayüzüne sahiptir.

Flight Pilot Simulator’ın heyecan verici oynanışı şaşırtıcı. Oyun aynı zamanda klasik animasyon stillerine de sahiptir. Oyun süresini tersine çevirerek uçağınızın iniş ve kalkışını da görüntüleyebilirsiniz. Kameranın görünümünü değiştirin ve zorlu stuntlar yaparken yüksek irtifalarda uçağınızı nasıl idare ettiğinizi görün. Favori Flight Pilot Simulator 3D Mod Apk dublörünüzü kaydedin ve arkadaşlarınızla paylaşın.

En yenilikçi ve zorlu görevler

Güçlü askeri uçaklar edinin, zorlu çözümler altında insanları kurtarın, sorumluluk alın ve diğer insanların hayatlarını kurtarın; karşılığında prestijli ödüller alırsınız. Gerektiğinde grev savaşçılarını seçmekte tereddüt etmeyin. Düşmanınızı bir kerede vurun. Kargodan büyük boy eşyaları taşır ve tüm kargo eşyalarınızı haksız saldırılardan kurtarır. Unutmayın, en önemli şeylerden biri, acil bir durumda daima yakıtla dolu olmaktır.

Yolcu transferi, düşmana hava saldırıları, kritik eşyaların transferi ve daha fazlası gibi en zorlu görevleri tamamlamaya çalışın. Ne kadar hızlı tamamlarsanız, o kadar zorlu görev, elit seviye uçaklara o kadar hızlı erişirsiniz. Verilen tüm görevleri tamamladıktan sonra, şimdi denizlerin, dağların tadını çıkarmak ve koşmak ve yüksek irtifalarda uçmak gökyüzünde sınırdır.

Uçuş Pilotu Simülatörü 3D MOD APK

Flight Pilot Simulator 3D Mod Apk

Flight Pilot Simulator 3D Mod Apk, karşılaşacağınız en iyi oyunlardan biridir. Bu oyunda her şey mükemmel kalitede. Ek olarak, yeni gökyüzü sınırlarına ulaşmanız için size Flight Pilot Simulator 3D Mod Apk sunuyoruz. Bu mod Apk son derece harika, size sıfır reklam, Kök değil ve birçok şaşırtıcı premium avantajı ücretsiz sunuyor. Hadi, öyleyse ne bekliyorsun? Flight Pilot Simulator 3D Mod Apk’ı hemen indirin ve keyfini çıkarın.

 

 

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir