Let’s Survive MOD APK indir Sınırsız Para

v1.5.7

Let’s Survive MOD APK, sınırsız temel kaynaklar, sınırsız para ve çok daha fazlasıyla burada heyecan verici yeni bir hayatta kalma oyunudur.
Apk İndir
4.3/5 Oylar: 4,352
Geliştirici
TREASTONE LTD.
Sürüm
v1.5.7
Güncelleme
03 Nisan 2023
Gereksinimler
android 5.0
Boyut
152 MB
Yayımlayan
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Let’s Survive MOD APK, çevrimiçi bağlantı olmadan da oynayabileceğiniz heyecan verici yeni bir hayatta kalma oyunudur. Spor, kül, zombiler, mutantlar ve haydutlar gibi tehlike ve zorluklarla dolu kıyamet sonrası bir dünya hakkındadır. Sadece atış becerilerine değil, aynı zamanda hayatta kalma içgüdülerine, inşa etme becerilerine ve zanaatkarlık uzmanlığına da ihtiyaç duyan bir oyundur. Bu dünyada sadece en zorlu ve dirençli bireyler hayatta kalacak. Heyecanlı ve aksiyon dolu bir maceraya hazırsan, hadi hayatta kal oyunu tam sana göre!

Bir zombi istilasının ortasında hayatta kalmak, uyulması gereken en önemli hayati kural haline gelir. Tek başına işini bitirdiğinde, hayatta kalmaya odaklanmalısın. Kendinizi zombilere karşı korumak için farklı türde silahlar yapmanıza yardımcı olabilecek kaynakları ve yararlı öğeleri toplayın. Ayrıca sığınağınızı güçlendirebilir ve olası zombi ve boss saldırılarına karşı hazırlayabilirsiniz. Sağlığınızı, susuzluğunuzu, açlığınızı ve hastalık seviyelerinizi takip etmeniz çok önemlidir çünkü bunları ihmal etmek ciddi sonuçlara yol açabilir. Uyanıklık, beceriklilik ve kararlılıkla bu kıyamet sonrası dünyada hayatta kalma şansınızı artıracaksınız.

Hayatta Kalalım MOD APK

Let’s Survive MOD APK, çok fazla potansiyele sahip harika bir oyundur. Oynamak için öde tipi bir oyundur, ancak yükseltmelerin maliyeti o kadar yüksek değildir ki, ücretsiz olarak keyfini çıkaramazsınız. Harcadığınız şey için çok zamanınız olur, bu nedenle yükseltmeler için ara sıra ödeme yapılması haklıdır. Yine de daha fazla hikaye içeriği olmasını isterdim. Kamyonu tamir ettikten ve gidecek yeni bir yer olmadığını keşfettikten sonra, biraz cesaret kırıcıydı. Umarım hala daha fazla içerik eklemeyi planlıyorlardır. Hala bazı yeni silahlarım ve yapmam gereken şeyler olsa da, hikaye odaklı bir hedefe sahip olmak oyun için çok önemlidir.

Let’s Survive MOD APK nedir:

Bu oyunda hayatta kalmak en zoru eğer tüm bu zombilerden kaçmak ve oyunu kazanmak istiyorsanız o halde Let’s Survive MOD APK’yı indirin. Oyunu kazanmak için çok şeye ihtiyacınız olacak, premium özellikler gibi bu oyunda çok fazla bedavaya sahip olursunuz, böylece oyunu kolayca kazanabilirsiniz, örneğin sınırsız dayanıklılık, sınırsız dayanıklılık, sınırsız güç, sınırsız altın para ve görünürlük seçeneği ile birlikte , aç değil ve susuz değil, tüm bunlar oyunu kazanmanıza yardımcı olacak.

Let’s Survive MOD hileli apk’da öncelikle hayatta kalmanız gerekiyor, ardından silah yapıp bakımını yapabilirsiniz. Bu oyundaki harika özelliklerden biri, karakterinizi özelleştirebilmenizdir. Çok dikkatli olmalısınız çünkü zombiler her an size saldırabilir bu yüzden saklanacak bir ev inşa etmelisiniz. Bu oyun hiç kolay olmayacak, denerseniz ve izin verirseniz bu oyunu iyi oynamalısınız’

Oynanış aslında oldukça zevkli

Let’s Survive MOD APK’nın oynanışı aslında oldukça keyifli; ancak, eşyaların hızla bozulması (balta kırılmadan önce 10-12 vuruş) ve kaynak elde etmenin zor olması, onu inanılmaz derecede sinir bozucu hale getiriyor. Oyunun ödeme yönü bile dengesiz, nesneleri ve becerileri yükseltmek için kullanılan paralar pahalı ve görevler zorluk eğrisinin önünde kalmak için yeterli ödül sağlamıyor.

Sonuç olarak, oyun oldukça hızlı bir şekilde oldukça sinir bozucu ve sıkıcı hale gelebilir. Geliştiriciler, oyunu her tür oyuncu için daha erişilebilir ve eğlenceli hale getirmek için daha iyi bir kaynak ve ödül dengesi ekleseler güzel olurdu.

Hayatta Kalalım MOD APK

Sınırsız para ve endişe yok

Let’s Survive MOD APK oyunu şu ana kadar oynaması inanılmaz eğlenceliydi ama ellie’nin motosikleti için 6 parçada takılıp kaldım. Bana parçaların ne olduğunu söylemedi, sadece hepsini topladığımı ve ona döndüğümde tüm çeklerin kutulardan çıktığını ve geri dönüp gizemli parçaları bulmaya çalışmam gerektiğini söyledi. Başlamak için şimdiye kadar ciddi paralar harcadım ve şimdi anlamaya çalışmak için bir buçuk gün harcadıktan sonra devam etmek bile istemiyorum.

İşte bu yüzden hileli apk’ya sahibiz, böylece uğraşmak veya zor kazandığınız parayı harcamak konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak. Hileli apk ile sınırsız paraya sahip olacaksınız ve aynı seviyede takılıp kalma endişesi yaşamazsınız. Şimdiye kadarki en iyi oyun deneyimini yaşamaya hazır olun, mod apk ile cihazınızı elinizden bırakamayacaksınız!

Sınırsız temel kaynaklar

Genellikle bir evcil hayvan almak veya parasını ödemek için uzun süre uğraşmanıza neden olan, bunun gibi eşlik eden bir oyunda silahları hemen tamir etme yeteneğini gerçekten takdir ediyorum. Gizli öldürmelerin eklenmesi de harika; doldurucu olmak yerine silahlara daha iyi kullanım sağlar. Ancak, dokunuşunu kaybettiği yer burası: temel kaynakların eksikliği. Bu sorunla mücadele etmek için, Let’s Survive MOD APK’mız sınırsız temel kaynaklar sunar, bu nedenle oynarken bunların biteceği konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Hileli mod apk’mız ile oyunu kaynak sıkıntısı çekmeden oynayabilir ve keyifli bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Hayatta Kalalım MOD APK

Çözüm:

Let’s Survive MOD APK  çok ilginç ve korkutucu bir oyun. Bu oyunda her zaman farkında olmalısınız. Eğer bu oyunu iyi oynuyorsanız bu oyun sizi bekliyor o halde haydi hayatta kal mod apk’yı indirmek için beklemeyin.

 

Yenilikler

  • Mod Menüsü
  • Sınırsız Para
  • Ücretsiz Yapı
  • Reklamsız

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir