Stickman Rope Hero 2 APK indir 2023 son sürüm

v3.2.0

En sevdiğiniz süper kahramanın maceralarının bir sonraki bölümü geldi, yepyeni ve iyileştirilmiş ekipman, genişletilmiş beceri ve güçler, en güncel silahlar, genişletilmiş düşman kadrosu ve yepyeni araçlarla tamamlandı Ücretsiz sürümü indirin
Apk İndir
4.2/5 Oylar: 6,294
Geliştirici
Naxeex Action & RPG Games.
Sürüm
v3.2.0
Güncelleme
10 Mart 2023
Gereksinimler
Android 4.4
Boyut
101 MB
Yayımlayan
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Stickman Rope Hero 2 APK Oyunun önceki sürümlerini oynamış olanlar kesinlikle bir tanıtıma ihtiyaç duymazlar, ancak yeni bir kullanıcı olduğunuz için, bilinçli kararlar verebilmeniz ve kasabada yeni bir süper kahramanla eğlenebilmeniz için biraz detaylandıracağız. Çöp adamlar, oynanabilir her karakterin ve düşmanın tasarımının temelini oluşturur ve hepsinin aynı olduğu izlenimini verir.

Bu nedenle, şimdi kötü klonlarla başa çıkmanız ve güçlerinizi ve becerilerinizi kullanarak onların şehrinize girmelerini engellemeniz gerekiyor. Stickman Rope Hero 2 APK, sizin için yetenekler ve yeni yeteneklerle güçlü bir süper kahraman olmayı seçtiğiniz heyecan verici bir maceradır. Stickman Rope Hero 2 APK, inanılmaz derecede güçlü ipinizin yardımıyla binalar ve yerler arasında uçabilir ve sallanabilirsiniz. Ayrıca nesneleri atabilir ve ekleyebilirsiniz,

Çöp Adam Halat Kahraman 2 MOD APK

Kurşunlardan ve engellerden kaçmak için son derece güçlü ipinizi kullanın ve durmadan gelen kötü klonlar ve rakiplerle uğraşmanın tadını çıkarın. Size yepyeni bir etkileşim modu, ultra hd grafikler ve görevlerinizi yerine getirmeniz ve hedeflerinizi gerçekleştirmeniz için yepyeni bir 3 boyutlu dünya sağlayan Stickman Rope Hero 2 APK’ya girin.

Oyun artık oyuncuların tamamlaması için ek görevler ve hedeflerin yanı sıra düşmanlarına karşı tehlikeli savaşlara katılma ve ödüller ve zenginlikler toplama fırsatı içeriyor. Çöp Adam halat kahramanı 2 mod apk’daki kahramanınızın görevi, bölgenizi güvende tutmak için şehri savunmak ve işgalcileri kovmaktır. Oyun, keskin nişancılar, pompalı tüfekler, makineli tüfekler, el bombaları ve diğer öğeler dahil olmak üzere silahlara ve cephaneliklere yüzlerce yeni ekleme içeriyor.

Stickman Rope Hero 2 APK

Stickman Rope Hero 2 APK, kullanıcılarına düşman dalgalarına karşı en iyi dövüşlerin ve savaşların tadını çıkarmalarını sağlayan üstün hack’ler ve hile kodları sunar. Bu nedenle, sınırsız miktarda para, madeni para ve elmas alırsınız, bu da gelişmiş yeteneklerinizi kullanarak düşmanlara karşı mücadelenin tadını çıkarmanızı sağlar. Şehirde var olan kahraman düşmanlara ve kötü klonlara karşı savaşabilmeniz için emrinize amade silahların yanı sıra birinci sınıf ve üstün bir cephanelik sağlanacak.

Yeni süper arabaların ve kamyonların, tankların ve diğer araçların kilidini açıp sürerken, düşmanları öldürmek için yeni silahlar ve silahlar edinirken ve oyunun üstün özelliklerini deneyimlerken, ücretsiz dünyanın süper gücü oyununun premium versiyonunun keyfini çıkarın. Ayrıca, silahlara karşı savaşma yeteneklerinizi yükseltme ve geliştirme seçeneğinin yanı sıra, zorlukların önünüze serilmesine neden olacak ek ipler ve yetenekler elde etme seçeneğiniz de var. Modlanmış formatta en son sürümü kullandığınızda alacağınız yardımın kalitesini gelin ve kendiniz değerlendirin.

Çöp Adam Halat Kahraman 2 MOD APK

Olağanüstü silahlarla donanmış inanılmaz düşmanlar.

Artık patlayıcılar, el bombaları, silahlar ve makineli tüfekler gibi çeşitli silahlardan oluşan olağanüstü bir cephaneliğe erişebileceksiniz. Muhalefeti alt etmek için av tüfeği, keskin nişancı tüfeği ve diğer silahlar kullanılır. Ayrıca, yeni becerilerinizin bir sonucu olarak uçmanın ve şehirler arasında uzun mesafeler ve mesafeler üzerinden atlamanın çok daha kolay olduğunu göreceksiniz. Bunun nedeni, yükseltmeleri almanızı ve karakterinizi geliştirmeye devam etmenizi zorunlu kılan güçlü düşmanlardır, aksi takdirde mağlup olursunuz.

Yeni ateşli silahlar ve en yeni otomobiller

kullanıcılar, yeni silah türlerinin, yükseltmelerin eklenmesinin yanı sıra şehri keşfetmek için haritaların savaşmayı kolaylaştırdığı bu güçlü ve şaşırtıcı oyunu ellerine alacaklarını bilmekten çok mutlu olacaklar. düşmanlar. Kullanıcılar ayrıca bu güçlü ve harika oynanışı ellerine alacaklarını bilmekten mutlu olacaklar. Oyun aynı zamanda yeni formlarda bazı harika araçlara ve süper arabalara sahipken, oyuncuların binaların mimarisinde akmasına izin vererek bu ünlü metropolün çağdaş 3 boyutlu dünyasında derin bir oyun deneyimi sunuyor.

Rival Stars Horse Racing’de atlarla dolu ahırının bakımını yapıp atlarını eğit, kusursuz bir şampiyon yetiştir, bir çiftliği yönet ve zafere ulaşmak için yarış!

Çöp Adam Halat Kahraman 2 MOD APK

Çözüm

Stickman Rope Hero 2 APK’nın en yeni ve en güncel baskısında yer alan her şeyin kapsamlı bir genel bakışını size sağladığımız için, kahramanca güçlerini ve becerilerini geliştirme konusunda hevesli olan oyuncular, oyunu mutlak özüne kadar sevecekler . Bu nedenle, savaşlara girmenize ve yeni bir görünümle sonuçlanacak bir karakter olarak kendinizi yeniden şekillendirmenize olanak tanıyan premium öğelere ve araçlara da erişebileceksiniz. Gelin ve bu yenilikçi eğlence ve heyecan oyununun tadını çıkarın.

 

Yenilikler

  • Mod Menüsü
  • Sınırsız Para Birimi

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir