Farm City apk indir para hileli mod

2.9.15

Farm City Mod APK basit mekanikler üzerinde çalışır ve her şey kolay dokunma ve kaydırma ile gerçekleşir. Kullanıcı arayüzü çok akıcı ve hızlıdır, bu da diğer yavaş tempolu oyunlar gibi kullanıcıları asla kızdırmaz. Farm City'deki dahili öğrenme öğreticisinden oyunla ilgili her şeyi oynarken hızlıca öğrenebilirsiniz. Ek olarak oyun, kullanıcılara farklı mahsuller yetiştirmek, bunları uygun bir zamanda hasat etmek ve sonunda para kazanmak için malları satmak da dahil olmak üzere görevlerinde gezinmeleri için bir pop kılavuzu sunar.
Apk İndir
4.1/5 Oylar: 2,138
Geliştirici
Zego Studio.
Sürüm
2.9.15
Güncelleme
09 Eylül 2022
Gereksinimler
Android 5.1
Boyut
108 MB
Yayımlayan
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Farm City Mod APK Oyun alanında, yalnızca çok az oyun farklı ve benzersiz oyun konseptlerine sahiptir. Oyun cephaneliğinde ortaya çıkan büyüleyici oyunlardan biri şehir kurma ve çiftçilik oyunlarıdır. Bu çiftlik şehri oyunları, milyarlarca harika oyunda çok farklı bir şekilde öne çıkmayı mümkün kılan bir oyun stili ve destansı bir hikayeye sahip oldukları için mükemmel bir milyon kullanıcı tabanına sahiptir. Bu oyunlardan en popüler oyunlardan biri olan Farm City ile karşınızdayız.

Çiftlik Şehri MOD APK

Farm City: Farming and city Building, Zego stüdyosu tarafından geliştirilen destansı bir oyundur. Geliştirici bu oyunun yaratılmasında harika bir iş çıkardı. Genel olarak oyun müthiş grafiklere, güçlü seslere ve epik bir oynanışa sahip. Bu macera dolu oyunu oynarken asla sinirlenmeyecek ve sıkılmayacaksınız. Tonlarca seçeneğiniz ve arzu ettiğiniz her şeyi inşa etme özgürlüğünüz var. İster çiftçilikle ister modern emlakla ilgilensin, bir çiftlik şehri ekonomik olarak güçlü bir şehir yapmak için gereken her şeye sahiptir.

Herhangi bir oyunda en önemli şey oynanışı ve hikayesidir. Neyse ki Farm City, çeşitli mahsuller yetiştirebileceğiniz, deniz yolları da dahil olmak üzere farklı kuşaklar aracılığıyla dünya çapında ürünler satabileceğiniz ve gelirleri adada sağlıklı bir topluluk geliştirmek için kullanabileceğiniz destansı bir oyun ve hikaye sunuyor. Sadece çok az insan adalarına sahip olacak kadar zengindir. Yine de Farm-City oyunu, adanızı satın alabileceğiniz ve o adadaki en etkili kişi olabileceğiniz herkes için keyifli bir deneyim sunuyor.

Ne yazık ki, Farm-City’deki birçok özellik kilitlidir ve bu özelliklere yalnızca uygun değerli taşlar, elmaslar ve para birimi aldığınızda erişilebilir. Ayrıca, keyfini çıkarmak için makul miktarda paraya ihtiyacınız olan birçok özel premium özellik vardır. Ancak, Farm City Mod APK ile bir kuruş bile harcamadan tüm kilitli görevlerin ve tüm premium avantajların tadını çıkarabilirsiniz.

Çiftlik Şehri MOD APK

Çiftlik Şehri şık APK

Farm City Mod APK değiştirildi ve resmi Farm City’nin alternatif bir çeşididir. Bu güçlü mod Apk’te, bu oyunun ilk aşamasında ücretsiz olarak birçok premium avantaj ve birçok kilidi açılmış görev elde edeceksiniz. İşler kolay değil; Bölgenin muson ve atmosferine göre her şeyi halletmeniz gerekiyor. Her şeyin tercih edilen zamanla gittiğinden emin olun; ekim, hasat ve buğdayın ekmeğe dönüştürülmesi gibi çiftçilik sisteminin temel parçaları için tam bir sıralı sorumluluğunuz var. Tahılı ekmek parçalarına ayırdığınızda, tüm eşyaları satma göreviniz var.

Güzel modern şehrinizi inşa edin

Farm City Mod APK, şehirlerini geliştirirken ve en sevdiğiniz şehri tasarlarken muazzam bir lüks hissi verir. Özel vatandaş binalarından hastane, üniversite, parklar ve daha pek çok şey gibi sıradan insanlar için gerekli düşmanlara kadar her şeyin haritasını çıkarın. Kendi şehrinizdeki insanlara yeterli beslenmeyi sağlamak için sürdürülebilir tarım inşa etmeyi unutmayın. Bazen bir şehir yapmak için sorumluluk almak zor gelebilir, ancak harika bir atmosfer sağlayarak sevdiklerinize bakmak bir lider olarak sizin işiniz.

Ayrıca Farm City Mod APK, şehri inşa ederken her yerde harcayabileceğiniz sınırsız para birimi sunar. Ancak, bu oyunda uğraşmanız gereken tek şey şehri yapmak değil, aynı zamanda onu uygun düzenlemeler ve sistemlerle yönetmeniz gerekiyor. Kendi kurallarınızla tasarlayın ve sonunda şehri yönetmenin daha kolay olduğunu göreceksiniz. Oynamak ve keşfetmek için ne kadar çok zaman harcarsanız, oyunun birçok insana hitap eden büyüleyici şeyleri o kadar çok kaybettiğini fark edeceksiniz ve yavaş yavaş oyunda ustalaşacaksınız.

Çiftlik Şehri MOD APK

Çiftçilikle büyük bir iş yapın.

Çiftçilik sadece işle sınırlı değildir, aynı zamanda insanlık için mükemmel bir sosyal hizmettir. Bildiğiniz gibi, şehri inşa etmek için ihtiyacınız olacak ilk şey yeterli besleyici yiyecek. Farm City Mod APK, başlangıç ​​seviyesinde küçük başlayacak ve çiftçilik, ev inşa etme, balık tutma ve sınırlı ekonomik aktivite gibi minimal özelliklere sahip olacak. Başlangıçta, arazi, muson ve diğer çiftçilik değişkenlerine göre yetiştirmek için yalnızca sınırlı bir ürün yelpazesine erişiminiz var.

Mahsulleri sonunda hasat edin ve gelecekteki herhangi bir kriz için bazı başa çıkma öğelerini toplu olarak stoklayın. Dışarıda bırakılan mahsul materyali fabrikalara ve tarım pazarına gidiyor. Satmak istemiyorsanız, ürettiğiniz tarım ürünleri, sırayla, somun ekmek, un ve diğer birçok gıda maddesi gibi satılan veya ticareti yapılan diğer değerli hammaddeleri oluşturmak için kullanılabilir. Bu eşyalar her yerde satılmak veya takas edilmek üzere kolayca toplanabilir ve karşılığında büyük paralar kazanabilirsiniz.

Eşsiz oyun ile farklı dünyayı keşfedin.

Farm City Mod APK basit mekanikler üzerinde çalışır ve her şey kolay dokunma ve kaydırma ile gerçekleşir. Kullanıcı arayüzü çok akıcı ve hızlıdır, bu da diğer yavaş tempolu oyunlar gibi kullanıcıları asla kızdırmaz. Farm City’deki dahili öğrenme öğreticisinden oyunla ilgili her şeyi oynarken hızlıca öğrenebilirsiniz. Ek olarak oyun, kullanıcılara farklı mahsuller yetiştirmek, bunları uygun bir zamanda hasat etmek ve sonunda para kazanmak için malları satmak da dahil olmak üzere görevlerinde gezinmeleri için bir pop kılavuzu sunar.

Çiftlik Şehri MOD APK

Şehrinizin haritasını takip edin ve her şeyi doğru planlama ile tasarlayın; örneğin göl ve nehir kenarlarındaki tarım arazileri çok faydalı olacaktır. Haritaların üst kısmında madeni paralar, iyileştirme güçleri, deneyim seviyesi, nüfus seviyeleri ve daha pek çok oyun istatistiklerinizi bulacaksınız. Ayrıca istatistiklerinizi tercihinize göre özelleştirebilirsiniz. Stratejik planlama ile sıkı oynayın ve Deneyim çubuğuna yönelik puanlar elde edin, böylece bir bina oluşturduğunuzda veya kaynak topladığınızda sizin için yararlı olacaktır.

Farm City Mod APK

Farm City, klasik HD grafikler, klasik sesler ve destansı oynanışla maceralı oyunun bir sonraki seviyesini deneyimlemek için ihtiyacınız olan tek şey. Hepinizin bildiği gibi size birçok premium avantajı ücretsiz olarak sağlayacak Farm City Mod APK ile karşınızdayız. Çiftlik, konut, ticari mülkler ve daha birçok heyecan verici şey inşa etmeniz için artık Farm City Mod APK’sı sizi beklemiyor.

 

 

Yenilikler

* Verileri kaydetmek/yüklemek için Play Oyun Hizmeti ekleyin
* Hata düzeltme

Mutlu çiftçilik!
Farm City Sürüm 2.9.15

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir