dr driving 2 apk hile son sürüm indir

1.61

Dr. Driving, tüm zamanların en iyi mobil sürüş oyununun devamıyla geri döndü! Dr. Driving 2 süper çarpıcı grafikleri, zorlu çok aşamalı seviyeleri ve gerçek zamanlı online çoklu oyuncu özellikleriyle yeni bir sürüş oyunu dönemini başlatıyor.
Apk İndir
4.3/5 Oylar: 351
Geliştirici
SUD Inc.
Sürüm
1.61
Güncelleme
03 Haziran 2024
Gereksinimler
Android 5.1
Boyut
22 MB
Yayımlayan
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Eski Android cihaz kullanıcılarının çoğu, Dr. Driving oyunu ve özellikleri hakkında bilgi sahibi olmalıdır. Google Play Store’da en trend oyunlardan ve en çok yüklenen oyunlardan biri. SUD geliştirici ekibi Google Play Store’u geliştirdi ve kullanıma sundu. Oyunun başarısından sonra, SUD ekibi ikinci versiyonu piyasaya sürmeyi planlıyor. İkinci sürümün adı Dr. Driving 2 APK olarak adlandırılır. İlk sürümden itibaren oyun yalnızca bir sürüş görevi sağlar. Bu yüzden geliştirici ekip, bu versiyonu yarış modu ile piyasaya sürmeyi planladı. Elbette her maça yarışla başlayın. Ayrıca, yarış süresinde birçok farklı karmaşık görev sağlanır. Jeton kazanmak için yarışlara katılmak.

 

Dr. Driving 2 MOD APK

Gerçek Yarış

Dr. Driving 2 APK, gerçek yarış modu ile yapılmıştır. Elbette çok oyunculu yarış yöntemi de oyunda yer alıyor. İlk sürümle karşılaştırıldığında, bu sürüm birden fazla yarış moduyla birçok özelliğe sahiptir. İlk versiyonu oynamaktan sıkıldınız mı, oyunun tadını çıkarmak için bu ikinci versiyonu deneyin. Çoğu yarış oyunu, büyük boyutlu ve düşük miktarda arabalarla yapılır. Bu oyunda Lamborghini, Ferrari gibi markalı yarış arabaları ve süper güçlü yarış arabaları ile yarışa başlayabilirsiniz. Her oyuncu arabayı yarış modunda sürmeyi sever. Ama gerçek hayatta, yolda yarış yapmak mümkün değil. Her ülke bazı yerel sürüş kurallarına uyduğundan, bu nedenle yarışmak istiyorsanız F1 ve ralli yarışlarına katılın. Bu oyun ile herhangi bir kural ve düzenlemeye uymadan yarışı oynayabilirsiniz.

 

 

modlar

Dr. Driving 2 APK, dört farklı yarış modu sunar. Tabii ki, çok oyunculu ile farklı yarış modlarına katılın. Genel olarak, yarış oyunları yalnızca tekli yarış modunu içerir ve oynamaktan sıkılmak daha hızlıdır. Bu nedenle, oyun geliştiricilerin birden fazla mod eklemesinin ana nedeni, oyuncuların sevgisine dayanmaktadır. Bu mevcut modlar zorluklar, görevler, üst sıralar ve turnuvalardır. Zaten ücretsiz olarak oynamaya hazır zorlu görevlerdi. En üst sıralarda yer alan ve turnuva modları, kilidi açmak için yalnızca bazı oyuncu seviyelerine ihtiyaç duyar. Oyuncu gerekli seviyeye otomatik olarak ulaşırsa, iki modun kilidi açılır.

 

Dr. Driving 2 MOD APK

Dr. Driving 2 APK Challenges modu, sizin için ortaya çıkan birçok zorlu görevi içermektedir. Bardak düşürme, fren yok, zaman sınırı, şerit yarışı, madeni para toplama ve daha fazlası gibi görevleri tamamlayın. Ancak meydan okuma modlarını oynamak çok ilginç. Görevler modunda, zorlu görevlerle yüzleşmeniz ve bunları tamamlamaya hazır olmanız gerekir. Her görev tamamlandığında birçok ödül alırsınız. En üst sıradaki mod, her yarışı tamamlamak için acımasızdır. Dünyalar’daki her oyuncu sıralama tablosunda bir numara olmaya çalışır. Oyundan ödül almak için dünyanın en iyi oyuncularını yenmek için turnuvalara katılın.

 

Garaj

Dr. Driving 2 APK, süper güçlere sahip birden fazla yarış arabası sunar. Asfalt serisi oyunda 30’dan fazla farklı araba var. Arabaların çoğu markalı olarak sağlanır. Bu oyunda, mevcut herhangi bir araba ile yarışabilirsiniz. Oyuncu, markalı arabalarla yarışa başladığında yeni bir deneyim yaşayacak. Yarış süresi boyunca birçok heyecan verici ve sürpriz doludur. Sağlanan tüm arabalar yükseltilebilir. Böylece oyuncu parayı araba hızını, motor gücünü, freni ve daha fazlasını yükseltmek için kullanır. Yeni yarışa başlamadan önce oyun, garajdan araba seçimini soracaktır.

 

Dr. Driving 2 MOD APK

Günlük görev

Dr. Driving 2 APK, her gün 12 farklı görev sunar. Her oyuncunun görevleri tamamlaması gerekir. Oyuncu, her görevi tamamladıktan sonra birden fazla ödül alacak. Altın paralar ve yakutlar şu anda mevcut ödüllerdi. Bu öğeler yalnızca daha fazla süper güçlü arabanın kilidini açmak için gerekliydi. Sağlanan görevlerden bazılarının motor gücü, araba modeli ve daha fazlası gibi araba gereksinimlerini karşılaması gerekiyor. Bu nedenle, günlük göreve başlamadan önce istediğiniz zaman hazırlıklı olun. Mevcut günlük görevlerin değiştiğini unutmayın, bu nedenle görevi günün sonunda tamamlayın.

 

Ödül kutusu

Dr. Driving 2 APK, yarışı birincilikle tamamlamanız için ekstra bir hediye kutusu sunar. Elbette oyuncu seviyeyi tamamen tamamlarsa birden fazla ödül alacak. Bu ödüller kutulu hediyelerle sağlanır. Bu kutular normal, premium kutular ve geri dönüşüm kutularıdır. Her kutuda yakutlar, araba parçaları, altın paralar ve daha fazlası gibi pek çok ödül bulunur. Ayrıca, yeni alınan her kutunun açılması için biraz zamana ihtiyaç vardır. Örneğin, normal kasalar için yalnızca birkaç dakika ve premium kasalar için saatler gerekiyordu.

 

Dr. Driving 2 MOD APK

Grafik

Dr. Driving 2 APK, ilk sürüme kıyasla grafik araçlarıyla geliştirilmiş grafiklere sahipti. Yaratıklar ve dokular kaliteli görünüyor. Yarış süresi içinde, nesneler keskinleştirme ile iyi oluşturulur. Detaylı yapısı ile her oyuncu objenin anlaşılmasını kolaylaştırabilir. Oyunda 3D grafik animasyonlar kullanılmıştır. Ayrıca arabalar renkli ve animasyonlarla iyi tasarlanmış. Grafikleri en son nesle yükselttiği için oyun geliştiricisine şapka çıkartın.

 

Çözüm

Genel olarak, Dr. Driving 2 APK hakkında tüm ayrıntılı bilgileri ele aldık. Bu, Android’de harika bir sürüş ve yarış oyunu. Bu oyunda yüksek kaliteli yaratıkları hissetmek için renkli grafiklerle araba sürerken yeni deneyimler edinebilirsiniz. Ödül kazanmak için turnuvalara katılın. Araba gücünü yükseltmek ve arabanın dayanıklılığını artırmak için araba parçalarını kullanın. Ayrıca markalı spor arabalarla yarışın. Oyunun orijinal versiyonundan sınırlı altın ve yakutlarınız var. Sınırsız altın ve yakut almak için MOD sürümümüzü kullanın. Makale mevcut bağlantıların altından şimdi en son MOD sürümünü indirin.

 

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir