They Are Coming MOD apk indir 2023

v3.13.3

They Are Coming v3.13.3 MOD apk Oyuncuların inanılmaz kaleler inşa ettiği ve çeşitli güçlü yeni silahlara, ateş güçlerine, zırhlara ve birlikte savaşmak için müttefiklere erişim kazandığı zombilere karşı savunma için en iyi oyunlardan biri
Apk İndir
4.6/5 Oylar: 5,936
Geliştirici
Rollic Games.
Sürüm
v3.13.3
Güncelleme
28 Ocak 2023
Gereksinimler
Android 6.0
Boyut
90 MB
Yayımlayan
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

They Are Coming mod apk zombi bölümlerinde yer alan bir dizi oyun var, ancak bu özel bölümün zombilerle başa çıkmak için kendi mükemmel gereksinimleri var. Konu zombilerle uğraşmak olduğunda, They Are Coming mod apk’nın kendine özgü bir cazibesi var. Ya sizi öldürecek ya da size bulaştıracak olan tehlikeli zombi dalgaları tarafından takip edileceksiniz.

Kıyametten sonra geride kalan dünya tehlike ve ölümle dolu ve içindeki herkes yeni bir gün görmek için canı için savaşıyor. Türünün tek örneği silahlar, silahlar ve diğer ateşli silah türlerinin yanı sıra diğer öğelerle dolu şimdiye kadarki en gelişmiş oyunun keyfini çıkarın. Bu ölümcül oyun, beraberinde zombilere karşı bazı fantastik savaşlar getiriyor. Stratejik lokasyonlarda güvenli limanlar bulun, gücünüzü koruyun, değişen koşullara uyum sağlayın, ve saldırılardan sağ çıkmak için karizmanızı geliştirin.

Rahatlayabileceğiniz ve büyük taktiksel savaşları izleyebileceğiniz konutlar inşa edin. Anlaşılması daha basit olan ve hem ölümcül hem de zorluk dereceleri değişen zombi dalgalarından oluşan dövüşlerle. Savunma çatışmaları ve m1928 ve m1 garand gibi ateş gücü ve silahların yanı sıra hayatta kalan giysisi ve katlanır sandalye gibi diğer öğelerin kullanımıyla yeni ve daha güçlü karakterlerin kilidini açın. Oyunculara zombiler ve diğer düşman ordularıyla yüzleşme fırsatı veren bu heyecan verici yolculuğun tadını çıkarın.

Savunma çatışmaları ve m1928 ve m1 garand gibi ateş gücü ve silahların yanı sıra hayatta kalan giysisi ve katlanır sandalye gibi diğer öğelerin kullanımıyla yeni ve daha güçlü karakterlerin kilidini açın. Oyunculara zombiler ve diğer düşman ordularıyla yüzleşme fırsatı veren bu heyecan verici yolculuğun tadını çıkarın.

Savunma çatışmaları ve m1928 ve m1 garand gibi ateş gücü ve silahların yanı sıra hayatta kalan giysisi ve katlanır sandalye gibi diğer öğelerin kullanımıyla yeni ve daha güçlü karakterlerin kilidini açın. Oyunculara zombiler ve diğer düşman ordularıyla yüzleşme fırsatı veren bu heyecan verici yolculuğun tadını çıkarın.

Geliyorlar MOD APK

Yeni seviyeler ve aşamalar, değişen türlerde farklı savaş türlerinden oluşur. En etkili savunma savaşları ve en etkili kaynak organizasyonu ile. Kendiniz gibi insanları korumak ve insan etine aç zombileri yok etmek için güçlü bir savunma oluşturun. Ekibiniz için harika bir savunma oluşturmanın ve bu zombi dünyasının sunduğu zorluklarla başa çıkmanın tek yolu kuleleri kullanmaktır. Eşyalarınızı, kaynaklarınızı ve müttefiklerinizi, zombileri size özel bir şekilde alt etmek için düzenleyin.

They Are Coming mod apk

They Are Coming mod apk, hasar kapasitesinde önemli bir artışın yanı sıra güçlü becerilerin kilidini açan ve oyuncuların zombilere karşı daha sezgisel savaşmalarını sağlayan alternatif bir versiyondur. Bu, oyunculara kalabalığın geri kalanıyla rekabet etmeleri için yeni avantajlar sağlayan modun en gelişmiş versiyonudur. Kıyametten sonraki dünyada, önemli savunma üsleri inşa etmek ve oluşturmak için kullanılabilecek birçok güçlü silah ve ateşli silah, zırh ve bomba ve kilidi açılmış kuleler var.

Bu, size rakiplerle şık bir şekilde başa çıkmanın ve onları vurmanın nihai akışını sağlayan, reklamsız bir sürümdür. Bu kilidi açılmış sürümde, ateşli silahlar, silahlar, giysiler, sarf malzemeleri vb. satın almak için ücretsiz alışveriş alacaksınız. Tanrı moduna erişen kullanıcılar, artan sayıda canın yanı sıra yeni donanım parçaları, giysiler ve diğer öğeler kazanmak için sezgisel fırsatlarla ödüllendirilir. Yeni karakterlerin kilidini açmak ve mevcut güçlerini, yeteneklerini ve fiziksel hünerlerini yükseltmek amacıyla sınırsız mali kaynaklar.

They Are Coming mod apk Özellikler

They Are Coming mod apk, en kullanışlı özelliklerden ve araçlardan bazılarıyla dolu olup, oyuncuların zombiler de dahil olmak üzere çok çeşitli düşmanlara karşı bağımlılık yapan aksiyonun her zamankinden daha derine inmesine olanak tanır. Aşağıda daha fazla açıklanacağı gibi oynanışı en gelişmiş haliyle araştırın;

Geliyorlar MOD APK

zorlu savunma mekanizmaları ve ekipmanı geliştirin.

Bu harika oyun, oyuncuların zombilerle başa çıkması ve onları savuşturması gereken bir dizi net çatışma içeriyor. Her biri kendine özgü görünüm ve taktiklere sahip zombi dalgası, işleri sizin için daha da zorlaştırmak için geliyor. Daha güçlü ve yetenekli yeni rakipler, üstesinden gelinmesi gereken ek zorlukları da beraberinde getiriyor. Bu nedenle, insan ırklarının enfekte olmasını önlemek için inanılmaz saldırı ve savunma kombinasyonları oluşturun. Daha ölümcül çatışmalarla başa çıkmak istiyorsanız, parmaklarınızın ucunda birinci sınıf silahlara sahip olmanız gerekir.

Yeni silahların, yeteneklerin ve güçlü yönlerin kilidini açın ve mevcut olanları geliştirin.

They Are Coming mod apk’nın kullanıcılarının, insanlığı yaklaşmakta olan zombi sürüsünden kurtarmak için yoğun bir savaşa girmeleri gerekiyor. Ölümsüzlere karşı galip gelmeyi umuyorsanız, çok çeşitli stratejiler ve kombinasyonlar kullanmanız gerekecek. Sadece en güçlü silahlar ve yeni öğrenilen beceriler dalgalara karşı etkili olacaktır. Yeni kuleleri, aksesuarları, silahları ve silahları, zırhları ve bombaları, becerileri ve güçleri ve daha fazlasını yükseltin ve kilidini açın; becerilerin ve yükseltmelerin yardımıyla tek üstünlüğe ulaşma fırsatını yakalayın. Hayatta kalmak için çeşitli kaynakları düzenleyin.

Ölümsüzlerle savaşın ve müttefiklerinizle birlikte hayatta kalın.

Kullanıcıların zombilerle dolu bu zorlu ortamda hayatta kalma şansına sahip olmaları için kaynakları organize etmeleri ve çeşitli konumlarda bulmaları gerekecek. Gece boyunca hayatta kalmak, erzak ve silah toplamak ve işler zorlaştığında destek için müttefiklerinize yaslanmak için bir ev ve çeşitli sığınaklar inşa edin. Bu zombileri öldürün ve durum üzerinde hakimiyetinizi kurun ve hayatta kalma görevlerini bölerek herkesin zamanının bir kısmını aldığından emin olun.

Geliyorlar MOD APK

They Are Coming mod apk’yı indirip cihazınıza kurarsanız zombilerle yepyeni bir şekilde savaşabilirsiniz. Kilidi açılabilecek birçok farklı oyun türünü keşfedin ve toplayabildiğiniz tüm gaddarlıkla düşmanlarınızla savaşın. Yeni tüfeklerin, şiltelerin ve taretlerin yanı sıra silahların ve ateşli silahların kilidini açın. Kaynakların düzenlenmesinde, barınak kurulmasında ve dövüş unsurlarının değiştirilmesinde bazı büyük avantajlar sunan bu hiç bitmeyen oyun stratejisine dalın.

Kampanya modları ve tanrı modları dahil olmak üzere en çeşitli oyun modlarını keşfetmek, ilerleme kaydetmek ve yeni taretlerin kilidini açmak ve rastgele stratejiler kullanmak, bu olağanüstü oyundan en iyi şekilde yararlanmak için çok önemlidir. Bu modifikasyonda önceden kilitli olan tüm aksesuarlara, aletlere, silahlara ve aşamalara erişebileceksiniz,

 

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir