CSR Racing 2 Apk indir 2023 son sürüm hileli

4.1.0

CSR Racing 2 – Sürükleme yarışı oyununun bir sonraki bölümü, şimdi AR modu ile! Araba oyunları için grafiklerde yeni bir standart belirleyen CSR2, hiper gerçek drag yarışını avucunuzun içine getiriyor. Bu oyun cebinizdeki arabaların bir kutlamasıdır! Yarış oyunları hiç bu kadar gerçek olmamıştı. Arabalarınızı özelleştirin, dünyanın dört bir yanındaki oyunculara karşı yarışı sürükleyin ve şehri ele geçirin! LaFerrari, McLaren P1™, Koenigsegg One:1 ve çok daha fazlası dahil olmak üzere özel yapım süper arabalarınızla dünyanın dört bir yanındaki canlı oyunculara karşı yarışlarda yarışın.
Apk İndir
4.3/5 Oylar: 2,232
Geliştirici
NaturalMotionGames Ltd
Sürüm
4.1.0
Güncelleme
05 Eylül 2022
Gereksinimler
Android 4.4
Boyut
2.8 GB
Yayımlayan
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

CSR Racing 2 Apk Herkes araba kullanmayı sever ve hiç kimsenin sınırlaması olmadan araçlarına tam hızda gidebilecekleri bir yer bulmak için her zaman çok uğraşır. Yoğun trafik, sürüş sırasında herkesin sinirlendiği en kötü şeylerden biridir. Herhangi bir sınırlamanızın olmadığı ve arabalarla ilgili her şey üzerinde tam kontrol sahibi olduğunuz herhangi bir yer arıyorsanız, o zaman sizin için harika bir sanal yerimiz var.

KSS Yarış 2 MOD APK

Evet, gerçek hayatta pratik olarak yaptığınız arabalarla birçok maceralı şeyi yapabileceğiniz yarış oyunlarından bahsediyorum. Tam hızda sürün, kuralları ve yasaları çiğneyin, gece yarışlarına katılın ve piyasada çok fazla yarış oyunu olduğu için daha pek çok şey var, bu nedenle gerçekten oynamak için uygun olan mükemmel eşleşmeyi bulmak zorlaşıyor. Bu yüzden, uygun oyunu seçmenize yardımcı olmak için, güzel bir yarış oyunu CSR Racing 2 Apk ile yanınızdayız.

CSR Racing 2 Apk, natural motion games ltd şirketine ait CSR RACING serisinin en yeni oyunudur. Geliştirici, yarış cephaneliği oyunlarında klasik grafikler, birinci sınıf araba tasarımları ve ultrason müziği sağlayarak yeni bir ölçüt belirleyerek takdir edilen bir çalışma yaptı. Bununla birlikte, yarış dünyasında daha eğlenceli ve daha fazla macera sunmak için, premium avantajlardan ücretsiz olarak merhaba alacağınız CSR Racing 2 Apk ile rekabet etmek için buradayız. Premium VIP Üyeliğine ve diğer tüm klasik özelliklere sahip olmak için tek bir ücret ödemeniz gerekmez.

CSR Racing 2 Apk

CSR Racing 2 Apk, google play store CSR RACING 2’de bulunan resmi uygulamanın en son değiştirilmiş uygulaması olarak alternatif bir varyanttır. CSR Racing 2 Apk, özel Vip üye pazar yerleri aracılığıyla birçok premium avantaj sağlar. Bu fantastik mod Apk’yı indirerek Sınırsız Para, Sınırsız Yakıt, RP ödülleri artırılmış, Tüm maliyet 1 USD veya altın ve daha pek çok şey alacaksınız.

KSS Yarış 2 MOD APK

CSR Racing 2 Apk’nın şaşırtıcı özellikleri

Herhangi bir seviye araba ile şehirdeki herhangi bir etkinlik yarışlarına katılın. Ek olarak, herhangi bir seviye araba ile patron yarışları ve kilitli sürüklenme yarışları da yapabilirsiniz. Pek çok lüks araba var ve bir tanesine bile pahalıya mal olduğunu herkes biliyor ama CSR Racing 2 Apk ile istediğiniz arabayı üç altın ve para ile alın. Ayrıca, herhangi bir teslimat süresi olmadan diğer aksesuarların yükseltmelerini kolayca ücretsiz yapabilirsiniz.

Yakıt, herhangi bir bakımın hayatında önemli bir metadır; tıpkı hava, yiyecek ve barınak gibi. Tüm ihtiyaçlarımız doğada bol miktarda bulunur, istediğiniz kadar sürmek için sınırsız yakıt kaynağı alacağınız bu CSR Racing 2 Apk ile aynıdır. Tüm Aşamaların kilidi ve tüm arabaların kilidi açıldı, bu nedenle katılmak istediğiniz aşamayı seçin, maceralı yarış yolculuğunuzun tadını çıkarın, ve şehirdeki başka bir oyuncuyla hesap yapmak için favori aracınızı seçin. Ücretsiz dyno ve ücretsiz Nitro, Nitro herhangi bir aciliyetin en değerli varlığıdır; birçok düşman sizi takip ederse, nitro düğmesine basın ve tüm düşmanlardan kilometrelerce uzaklaşın.

KSS Yarış 2 MOD APK

Maksimum hızda ayarlama

Csr yarışının oynanışı öncekinden çok az farklıdır: tüm hız rekorlarını kırmak için iyi başlamak ve vites değiştirmek sizi yakından idare etmek gerekir. Güçlü bir gelişmiş teknolojik AR gerçeklik özelliği ile arabalarınızı gerçek hayata döndürün! CSR2’nin AR modu, rekabette kalamayacak diğer araba oyunlarını çok geride bırakıyor. Şehrin heyecan verici yarış ortamını hissedin ve köşede bir gece geçirin, gizli pistte gece havalandırmalarına katılın. Her türlü tanıtım, kuralları çiğneyenler için iyidir. Seçiminizi sürdürmeye çalışmayın. Güçlü süper arabalar ve polisin ve rakiplerinizin sizi takip etmesine izin verin.

Arabalarınızı özelleştirin

Yarış kariyerinin başlarında, sürücüye küçük performans yavaş tohumlu bir araba verilir ve iyi görünümlü değildir. Ancak bu, yeni başlayanların birkaç ilk yarışmaya katılması için yeterli olacaktır. Zamanla, yarış oyununu kazanmak daha karmaşık olacak. Şehirde baskın bir oyuncu olmak için güçlü bir arabaya ihtiyacınız var. CSR Racing 2 Apk pazarına erişin ve Aston Martin, Lambos, BMW, Aventador ve daha fazlası dahil olmak üzere listeden favori arabalarınızı seçin. Ünlü süper arabalarınızı yaptırdıktan sonra, birinci sınıf ger sistemi, uzun ömürlü tekerlekler, ağır kompresör gibi en iyi aksesuarları seçin ve seçiminize göre araba renklerini özelleştirin.

KSS Yarış 2 MOD APK

Arkadaşlarınızla etkinliklere katılın

CSR RACING oyunu, canlı sohbet sistemi, ikinci el araba alıp satmak ve çok oyunculu ekibinizi organize etmek için küresel oyunculara erişmek için bir pazar yeri içeren çevrimiçi oyuncu topluluğu arasında en popüler olduğu için.

Garajda birinci sınıf arabalarınızı bir araya getirin, arkadaşınızı takım kurmaya davet edin. Çok oyunculu küresel yarış etkinliklerine katılın ve rekabetçi liderlik tablolarının baskın olduğundan emin olun. Bu, dünyanın en iyi klasik yarışçıları arasında ün ve saygı kazanmak için harika bir yoldur. CSR Racing 2 Apk, yarışta partnerinizle paylaşabileceğiniz premium avantajlar sağlar.

Reklamsız, Köksüz ve Virüssüz Üçlüsü

Reklamlar çok dikkat dağıtıcıdır ve her oyuncu harika bir oyunun tadını çıkarırken izlemekten nefret eder. Oyuncuların CSR RACING 2 deneyimini önemsemek için MOD APK hepsi burada n Reklamsız özelliği; Oyun boyunca sıfır reklam göreceksiniz. Yaptığınız ikinci önemli şey, bu mod Apk’yi kurarken köklere ihtiyaç duymaktır. Tüm bunların dışında modumuz her türlü virüsten yüzde yüz korunmuştur.

KSS Yarış 2 MOD APK

CSR Racing 2 Apk

Kuşkusuz CSR RACING 2 harika bir yarış oyunudur, mükemmel gelişmiş grafiklere ve kaliteli oynanışa sahiptir ve esas olarak tüm yarışçılar tarafından sevilen gerçek zamanlı yarış özellikleri ile oyun AR MODU. CSR Racing 2 Apk ile aracınızın daha renkli, daha özgün ve daha estetik olacak birinci sınıf büyülü aracını tasarlayın. Garajınızda birleştirmeniz gereken 50’den fazla orijinal araba ve en son teknolojik aksesuarlardan 100’ü. Artık yavaş hızlı CSR Racing 2 Apk’sını indirmeye gerek yok ve yarış yolculuğunuzun tadını çıkarın.

 

 

Yenilikler

Yenilikler

  • Yeni Etkinlikler : Amerikan Yolculuğu 2 Amerikan otomobil kültürünü CSR2 ile kutlayın. Yeni bir yolculuğa çıkın ve Amerika'nın en hızlı tramvayını elde etmek için Amerika'yı kıyıdan kıyıya deneyimleyin Lotus Evija Flaş Etkinliği Bu Flash etkinliğine katılın ve inanılmaz Lotus Evija'yı alarak koleksiyonunuzu yepyeni bir düzeye taşıma şansını yakalayın. Yeni Arabalar: RAM 1500 TRX, Lotus Evija

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir