Clash of Clans APK indir hileli mod

16.137.13

Ücretsiz doğrudan indirme. Herhangi bir mod olmadan orijinal ve güvenli Clash of Clans apk dosyasını indir.
Apk İndir
4.7/5 Oylar: 3,255
Geliştirici
Supercell
Sürüm
16.137.13
Güncelleme
02 Mart 2024
Gereksinimler
Android 5.0
Boyut
183 MB
Yayımlayan
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

                                                                   Clash of Clans APK

Ne zaman yoğun ve büyük video oyunları oynamayı düşünsek, aklımıza gelen ilk şey Taktik Rol Yapma Oyunlarıdır. Bu devasa oyunlar bir açık dünya, kalıcı işlevler ve muhteşem çizimlerle bütünleşiyor. MMORPG’ler arasında en yaygın tür, oyuncunun genellikle çok sayıda düşmanla savaşan sınırlı bir partiyi kontrol ettiği savaş oyunlarıdır. Ve bu tür oyunlara büyük bir tutkunuz varsa, Clash of Clans’ı duymuş olmalısınız.

Oyun dünyasında bariz ve en belirgin isim. COC’de nihai amaç imparatorluğu fethetmek ve genişletmektir. Süreç, yol boyunca gerçekleştirilecek birden fazla eylemle birlikte gelir ve bunların her biri, oyuncuların katılımını sağlamak için farklı sonuçlardan oluşacaktır. Çok sayıda ücretli varlık içeren bir oyun, ve bu ödemeleri atlamak için size Clash Of Clans APK‘sını da sunuyoruz. Kusursuz faydaları olan değiştirilmiş versiyon. Bu yüzden zafere ve hükmetmeye doğru hareket etmeye hazırlanın!!!

Klanlar Çatışması MOD APK

Kusursuz taktiklerle dünyanın 1 numaralı stratejik oyunuyla tanışın

Clash Of Clans,
Supercell tarafından geliştirilen ve yayınlanan ücretsiz bir çok oyunculu savaş stratejisi video oyunudur. Supercell, en gelişmiş içeriği oluşturmasıyla tanınan, oldukça başarılı bir Fin oyun geliştiricisidir. Clash Of Clans’ı Ağustos 2012’de iOS platformu için ve Ekim 2013’te Android için başlattı. Bundan sadece bir yıl sonra, dünyanın en yüksek hasılat yapan mobil oyunu oldu. Oyun, öncelikle güçlü bir temel oluşturmak ve dünya çapında milyonlarca gerçek aktif oyuncuya karşı rekabet etmekle ilgilidir. Clash of Clans, benzersiz karakterler, çok çeşitli birlikler, silahlar ve olağanüstü 3D grafiklerle temsil edilen çeşitlendirilmiş oyun ile kapsamlı bir savaş alanına sahiptir. Ayrıca, sizi oyuna sokmak için yoğun müzik efektleri de sunacak.

Tüm görevlerle bu stratejik oyunun ana hikayesi

Yaratıcılar, oyuncuların uzmanlıklarını uygulamaları için çok çeşitli senaryolar ve etkinlikler sunarak türün hakkını verdi. Burada oyuncuların köyü inşa etmesi, onları yükseltmesi, kaynak toplaması, birlikleri eğitmesi, klanlara katılması ve saldırganlara karşı savunma yapması gerekiyor. Ayrıca, ödüllendirici Klan Savaşı Liglerinde becerileri sergileme şansına da sahip olacaksınız. O halde Clash of Clans’ı indirin ve en iyisi olduğunuzu kanıtlayın!! Ama önce, heyecan verici bir yolculuk için bazı mucizevi avantajlarla oyunun aşağıdaki özellikli versiyonunu gözden geçirin. Sürprizler zamanı!!

Klanlar Çatışması MOD APK

Sihrin tadını çıkarmak istiyorsanız, Clash Of Clans APK’yı indirin

Clash of clans, tüm Android oyun endüstrisindeki en büyük ve en tanınmış isimdir. Google Play Store‘da 500 milyondan fazla kişi tarafından indirildiği ve her gün milyonlarca oyuncu tarafından beğenildiği için popülerliği açıktır. 4.5 yıldız derecelendirmesi ile ideal bir insan ve editörün seçimidir. Kim kimsenin saldıramayacağı bir imparatorluk inşa etmek istemez ki? Ama ya süper güçlü bir krallığı büyütmek için gereken kaynaklardan kurtulursanız. Hepsini uygulama içi satın alma yoluyla elde edebilmenize rağmen, bir oyuna para harcamanın acısını anlıyoruz.

Clash Of Clans APK’nın oyuncular için bir nimet olduğunu kanıtladığı yer burasıdır. Size tüm krallığınızı bir sonraki seviyeye taşıyacak tüm süper güçleri veren büyüleyici bir oyundur. Burada her şeyin kilidi açık ve sınırsız olacak. Dahası, değişiklik, herhangi bir Android sürümü üzerinde çalışırken neredeyse tüm Android cihazlarını destekler. Ayrıca milyonlarca diğer klan oyuncusuyla rekabet etmenize ve birlikte oynamanıza izin verir. Clash Of Clans APK, tonlarca özel avantajla kesinlikle size hitap edecek. Peki, onları derinden analım

Sınırsız Altın

Clash of Clans’taki birincil oyun içi para birimi Altın’dır. Altın, hızla ilerlemenize yardımcı olan neredeyse tüm hayati kaynakları satın almak için gereklidir. Ancak ilk 250 altın düştüğünde, onları geri kazanmak biraz zor. Sadece çeşitli zorlukları tamamlayarak veya gerçek para harcayarak mümkündür. Ancak Clash Of Clans APK’yi akıllı telefonunuza yükledikten sonra, size her şeyi sınırsız olarak sunduğu için herhangi bir sınırlama hakkında endişelenmenize gerek kalmayacak. Evet bu doğrudur! Evleri sonsuz bir şekilde yükseltmek için Sonsuz altın ve değerli taşların keyfini ücretsiz olarak çıkarabilirsiniz.

Birlikler ve Büyülerin Kilidi Açıldı

Oyunu daha önce oynadıysanız, içinde bulunan çok çeşitli saldırı ve savunma birliklerini biliyor olmalısınız. Oyununuzu güçlü kılmak için savunma ekibinizi güçlendirmeniz gerekir. Ayrıca, Büyüler birlikleri iyileştirmek veya yükseltmek için kullanılır. Clash Of Clans APK, tüm birliklerin ve büyülerin kilidini açar ve bu da sizi doğrudan savaşlarda en güçlü yapmanıza neden olur.

Klanlar Çatışması MOD APK

Reklamsız Arayüz

Reklamlar, özellikle Clash of Clans gibi ilgi çekici oyunlar sırasında, herhangi bir uygulamanın en rahatsız edici öğesidir. Clash Of Clans APK’nın reklamlardan tamamen arınmış olduğunu bilmek sizi mutlu edecektir. Hiçbir ücret ödemeden reklamsız bir oyun deneyimine sahip olmak eski hayalleriniz gibi. Bu nedenle, herhangi bir video oyunu için en beğenilen özelliktir. Bu yüzden, savaş alanını tek bir kesinti olmadan fethetmek için hemen indirin !!

Belediye Binası 12

Yukarıdaki özellikler, Clash Of Clans APK’ya zaman ayırmanız için yeterli olsa da, burada size CoC’yi daha çok sevmeniz için bir neden daha veriyoruz. En son sürüm, deneyiminizi daha da zenginleştirmek için size en yeni Town Hall 12 güncellemesini sunuyor. Bilmeyenler için, 12. seviye Belediye Binası, Giga Tesla’lardan birine sahip olan tek Belediye Binasıdır. Giga Tesla, aynı anda birden fazla hedefe saniyede muazzam hasar verir. Böylece artık ölümsüz olabilir ve birçok düşmanınızı onlara haber vermeden anında çarpabilirsiniz.

Çalışan PvP, PvE

Oyun hem tek oyunculu hem de çok oyunculu modda mevcuttur. Böylece oyuncular bunu PvE & PvP’de oynayabilirler. PvE, bilgisayar kontrollü düşmanlarla savaşmayı ifade eden Oyuncuya Karşı Ortam’dır. Oyuncuya Karşı Oyuncu modunda (çok oyunculu bölümde), savaş alanında gerçek hayatta kalanlara karşı savaşırsınız. Komutları global ve klan sohbetinde de kullanabilirsiniz. Fantastik değil mi?

Klanlar Çatışması MOD APK

Çözüm

Google Play Store’da çok sayıda oyun var, ancak Clash of Clans hepsi arasında en iyi seçim. Ve Clash Of Clans APK, COC evreninin tüm zorlu sevenleri için tüm istenmeyen hataları ve engelleri kaldırarak tüm yolculuğu daha da keyifli hale getirdi. Tek ihtiyacınız olan uygulamayı indirmek ve en iyiler arasında en iyisi olmak!!!

 

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir