Basketball Stars APK indir 2023 sınırsız para hileli

1.39.2

Basketbol Stars MOD APK ile tanışın. Basketbol Yıldızları, Facebook sayesinde ünlenen en çok oynanan Miniclip oyunlarından biridir.
Apk İndir
4.4/5 Oylar: 4,682
Geliştirici
Miniclip.com
Sürüm
1.39.2
Güncelleme
24 Eylül 2022
Gereksinimler
Android 4.4
Boyut
60 MB
Yayımlayan
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Miniclip, 10 yılı aşkın süredir nefes kesici oyunlar yaratan efsane bir şirkettir. Neredeyse tüm türlerde muazzam oyunlar geliştirdi. Miniclip’in en iyi kreasyonlarından bazıları Basketball Stars, Agar.io, Soccer Stars, 8 Ball Pool ve Golf Battle’dır. Miniclip, spor oyunlarına büyük ilgi gösteriyor ve en iyi oyunları en küçük boyutlarda sunmaya çalışıyor. Bugün, Miniclip tarafından geliştirilen böyle bir oyundan bahsedeceğiz ve size bu olağanüstü android oyununun değiştirilmiş versiyonunu da sunacağız. Basketball Stars APK ile tanışın. Basketbol Yıldızları, Facebook sayesinde ünlenen en çok oynanan Miniclip oyunlarından biridir. Bugünlerde bunun hakkında konuşsak bile, milyonlarca Facebook kullanıcısı neredeyse her gün Basketbol yıldızları oynuyor. Animasyonlu grafiklere ve sürükleyici bir BGM’ye sahip eğlenceli bir android oyunudur.

Basketbol Yıldızları MOD APK

Artık bu oyunu Facebook uygulamasını veya web sitesini kullanmadan da oynayabilirsiniz. Tek ihtiyacınız olan, en alttaki indirme düğmesine tıklamak ve size çeşitli ücretli özellikler ve ücretsiz haritalar sunacak olan yeniden oluşturulmuş versiyonumuzu indirmek. O halde beklemeyi bırakın ve deneyimlemeye başlayın!!

Miniclip.com’dan sürükleyici bir eser

Miniclip, en iyi oyun şirketi olarak kabul edilir ve milyonlarca Android kullanıcısı tarafından güvenilir. Miniclip’in arkasındaki başarı bağlantıları, oyunları geliştirme şekli ve boyutudur. Miniclip oyunları 100 Megabayt’a kadar depolama alanıyla sona erer ve oyunlarının çoğu yalnızca pazarlık edilebilir 10-20 Megabayt telefon depolama alanı tutar. Dört yıl önce olduğu gibi, Miniclip.com, belirli bir zamanda en yüksek basketleri atmanız gereken ve aynı zamanda sepetler yaparak kusursuz görevleri tamamlamanız gereken basketbol tabanlı bir oyun yarattı. Basketbol görünümleri, karakterler ve özel Basketbol haritaları gibi çok çeşitli oyun içi varlıklardan oluşan Miniclip’in en sevilen kreasyonlarından biridir.

O halde bu muhteşem oyunun rekreasyonunu yükleyerek en sürükleyici Basketbol deneyimine hazır olun!!!

Olağanüstü özelliklerle gerçekçi 3D grafiklerin keyfini çıkarın

Basketball Stars, muazzam nefes kesici özellikler ve eğlenceli oyun içi varlıklar içeren uyarlanabilir bir Android oyunudur. İşte bu muhteşem oyun size iki farklı çok oyunculu çevrimiçi mod, 400’den fazla özelleştirilebilir öğe, 40’tan fazla açılabilir basketbol topu ve sizi gerçekten şaşırtacak güçlü numaralar içeren Gerçek 1’e 1 Basketbol oyununu sunacak.

Basketbol Yıldızları MOD APK

Yani bir basketbol hayranıysanız, bu oyunu en az bir kez deneyimlemeniz gerekir. Gelişmiş grafiklere sahip tamamen 3D bir oyundur. Burada full HD sürükleyici oyun haritaları ile 3D ve FPS basketbol atışlarını deneyimleyebilirsiniz. Veya daha fazla eğlence istiyorsanız, aşağıda listelenen eğlencemizi indirebilirsiniz. Size sonsuz kaynaklar ve reklamsız bir arayüz sunma yeteneğine sahiptir. O halde bundan da zevk almalı!!

Eğlenceyi eğlence ile zenginleştirme zamanı

Hepimiz, neredeyse her şeyi doğrudan akıllı telefonlarımız aracılığıyla çalıştırabildiğimiz gelişmiş bir dünyada yaşıyoruz. Benzer şekilde, birkaç script ve MOD teknolojileri yardımıyla ücretli uygulama içi satın alımları da ücretsiz deneyimleyebiliyoruz. Ve bu tür şeyleri bilmiyorsanız bile endişelenmenize gerek yok çünkü size Basketball Stars oyununun özellikli MOD sürümünü ücretsiz olarak sunuyoruz.

Basketball Stars APK, birinci sınıf sanatlardan oluşan tüm efsanevi basketbol toplarını sizlere ücretsiz olarak sunmak için geliştirilmiş ücretsiz bir oyundur. Resmi sürüm, size ücretsiz olarak sağladığımız şeylerin kilidini açmak için çok sayıda madeni paraya ve elmasa ihtiyaç duyar. Bu yüzden uygulama içi satın alma harcamalarını durdurun ve Basketball Stars APK’sını indirin. BT’

Basketbol Yıldızları MOD APK

Sonsuz eğlence için sınırsız parayla oynayın

Basketball Stars, Football Stars ile aynı arayüzde çalışan inanılmaz bir android oyunudur. Burada, Nakit ve Altın dahil olmak üzere iki farklı oyun para birimi türünü deneyimleyeceksiniz. Bu iki kaynaktan nakit, biletleri, Basketbol görünümlerini, Becerileri, Standart Çantayı, Premium Çantayı ve çeşitli oyun içi gerekli varlıkları satın almanıza yardımcı olacaktır. Bu nedenle, deneyiminizi ezici kılmak için, sonsuz nakit komut dosyasıyla Basketball Stars APK’sını oluşturduk. Bu, bu oyunu yükledikten sonra, her satın alma işleminizde artacak olan, ücretsiz ve hiç bitmeyen nakit para alacağınız anlamına gelir. Bu yüzden yükleme çabalarını durdurun ve ücretli varlıkları tek bir kuruş ödemeden satın almak için yeniden oluşturulan uygulamayı indirin.

Sınırsız Altın

Altınlar ayrıca Basketbol Yıldızları için çok önemli bir kaynak veya oyun içi ödeme seçeneğidir çünkü bu altınlar Standart, Premium ve VIP dahil olmak üzere üç tür çantayı da satın almanıza yardımcı olabilir. Ayrıca VIP basketbol toplarını 8 Ball, Johny Ball, Russia Group Ball ve 40 çeşit topun tamamı gibi altınlarla da satın alabilirsiniz. Yani sonsuz nakit içinde, yüzlerce saat beklemeden anında çantaları açabileceğiniz ve eşya satın alabileceğiniz bitmeyen altınlar da sunuyoruz. Korkusuz olun, en iyisini yaşayın, Basketball Stars APK indirin.

Basketbol Yıldızları MOD APK

Reklamsız

Basketball Stars APK, nakit veya altın için bile herhangi bir reklam izlemenize gerek kalmayacak, reklamsız bir oyundur. Neredeyse tüm akıllı telefonlar için ve reklam kesintisi olmadan tüm en iyi özelliklerini göstermek için yaratılmıştır. En sevdiğiniz basketbol maçları arasında reklamlarla sizi hiçbir zaman rahatsız etmeyecek. Bu yüzden lütfen çevrimiçi reklam hakkında strese girmeden keyfini çıkarın.

Basketball Stars APK

Miniclip oyunları herkesin en sevdiği eğlence kaynağıdır çünkü bu oyunlar küçük akıllı telefonlarda deneyimlenmesi zor olan en küçük boyutta çeşitli muhteşem özellikler sunar. Basketball Stars aynı zamanda 3D gerçekçi grafikler, gerçekçi surround ses ve gerçek haritalardan oluşan oyunlardan biridir. Avantajlar başlamak üzere!! Yukarıda listelenen tüm özelliklerin ve oyun içindeki birkaç ek özelliğin keyfini çıkarmak için Basketball Stars APK’sını indirin. Hatalardan, virüslerden ve hatta reklamlardan arınmış %100 güvenli bir oyundur. İyi şeyler ertelemeyi sevmez – Kusursuz deneyimi yaşamak için hemen indirin!!

 

Yenilikler

-Hata Düzeltmeleri ve Performans Geliştirmeleri

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir