WhatsApp Messenger Apk İndir 2.24.9.73 android için

2.22.14.74

WhatsApp Messenger apk güncel sürüm, kişiler listenizdeki herhangi bir kişiye veya arkadaşınıza cep telefonunuzdan hızlı mesaj göndermenin en uygun yoludur. Tek gereksinim, diğer kişilerin uygulamayı kendi cihazlarına yüklemesidir. Şu anda WhatsApp Messenger piyasadaki hemen hemen tüm mobil işletim sistemleriyle uyumludur: Android, iOS, Symbian ve Windows Phone. Bu, sahip oldukları cihazın modeli ne olursa olsun, herhangi bir arkadaşınızla iletişim kurmak için WhatsApp Messenger kullanabileceğiniz anlamına gelir. WhatsApp Messenger kullanıcıları, herhangi bir kişiye kısa mesaj, sesli mesaj, bağlantı ve resim gönderebilir. Ayrıca, varsayılan görüntü sıkıştırma, dosya aktarımını çok kolaylaştırır (belli ki bir miktar kalite kaybı olsa da). WhatsApp Messenger uygulamasının en ilginç ve kullanılan özelliklerinden biri, grupları çok basit bir şekilde oluşturmanıza ve yönetmenize izin vermesidir. Grubu oluşturan kişi onları davet ettiği sürece herhangi bir kullanıcı herhangi bir gruba girebilir ve istedikleri zaman gruptan ayrılabilirler. WhatsApp Messenger, Android kullanıcıları için mükemmel bir iletişim aracıdır, çünkü bununla birlikte, kısa mesajlar için ödeme yapmayı bir daha unutabilirler. Bu uygulamanın diğer resmi olmayan WhatsApp Messenger araçlarıyla (mesaj gönderme ve alma konusunda) tamamen uyumlu olduğunu da unutmayın.
Apk İndir
4.8/5 Oylar: 7,843
Geliştirici
WhatsApp Inc.
Sürüm
2.22.14.74
Güncelleme
7 Tem 2022
Gereksinimler
4.1 ve sonrası
Boyut
38.4 MB
Yayımlayan
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

WhatsApp Messenger Apk  güncel mod  WhatsApp Messenger’in en güncel en son APK sürümünü indirin   WhatsApp, tartışmasız resim, video ve PDF’leri, dosyaları  Version 2.22.17.73 ‘yı ücretsiz  indirin .

Bu küreselleşmiş dünyada bizler, ilişkilerin ve işin herhangi bir boyutlu prosedürünü yürütmek için dünyanın her yerinden insanlarla bağlantı kurmamız gerekiyor. İnsanların günlük yaşamlarında artan bu genişlikle, tek bir platforma sahip olmadan işlevlerinizi yerine getirmeniz zorlaşıyor, burada hepsi daha basit bir şekilde bağlanabiliyor. Tek bir metinle, bu merkezi olmayan dünyada tartışmayı ateşleyecek güce sahipsiniz.

Bu tür işlevleri ve özellikleri gerçekleştirecek milyonlarca uygulamaya sahip olduğumuzdan, değerli özel bilgilerimizle onlara güvenmek için bize yeterli değeri sağlayabilecek temiz, güvenli, güvenli ve ünlü bir uygulama bulmak kolay değildir. Lütfen dünyanın herhangi bir yerindeki akrabalarımız ve arkadaşlarımızla hiçbir şey ödemeden sınırsız süre bağlantı kurun. Bilgilerimizi tek tek veya birden fazla aynı anda saklayabileceğimiz ve paylaşabileceğimiz yer.

Whatsapp Messenger, bu tür tüm etkinlikleri tek bir yerde gerçekleştirmemizi sağlar. Her olasılığa erişmek için buradan indirmeniz ve basit bir oturum açma işlemini izlemeniz gerekir. Burada, kişinizi senkronize edebilir ve arkadaşlarınızın benzersiz kimliğinizle kolayca erişmesi gereken bilgileri doldurabilirsiniz. Ayrıca, burada uygulamaları tercihlerinize göre özelleştirmek, güncellemek ve isteğinize göre değiştirmek için burada özgürsünüz.

Arkadaşlarınızla ve akrabalarınızla metin yazabilir, uzun ömürlü ve yüksek çözünürlüklü videolar, yüksek kaliteli görüntüler gönderebilirsiniz. Kimliğinizi herkesle paylaşın ve herhangi bir bilgiyi paylaşmak için onlarla bağlantı kurun. Tek bir tıklamayla tek bir yerde standart bilgileri paylaşmak için gruplar oluşturun ve gerekli kişileri ekleyin. Farklı amaçlara sahip birden fazla grup oluşturulabilir ve aynı anda basit bir kullanıcı arayüzü aracılığıyla çalıştırılabilir.

Whatsapp Messenger APK

Yayıncı Whatsapp’tan Whatsapp Messenger Mod APK, daha güncel özellikler ve işlevlerle birlikte gelir. Dünya çapındaki arkadaşlarınız ve akrabalarınızla kolayca bağlantı kurabileceğiniz, metin mesajları gönderip alabilir, video ve görüntü, ses kayıtları, canlı konumlar ve çok daha fazlasını paylaşabilirsiniz. Her şeyi tek tek veya ortak ilgi alanlarına sahip gruplar halinde paylaşmak ve paylaşmak istiyorsanız verileri de saklayabilirsiniz.

24 saat boyunca gösterecek olan durum güncelleme özelliği ile hayat eğlencenizi, konumunuzu veya düşüncelerinizi arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Durumunuzu kimlerin gördüğünü de kontrol edebilirsiniz. Bu değiştirilmiş sürüm, daha uzun süreli video paylaşımı ve yüksek kaliteli fotoğraf paylaşımı gibi üstün avantajlar sunarak daha hızlı hız sağlar ve gizlilik sorunlarını engeller. Reklamsız politikası, kullanıcılar için dikkat dağıtıcı olmayan bir deneyim kullanır.

 

Yüksek Kaliteli Fotoğraf ve Videoları Paylaşın

Whatsapp Messenger Mod APK, kullanıcıların benzersiz kimlikleri aracılığıyla özel veya herkese açık bilgilerini herkesle kesintisiz paylaşma deneyimini yaşamalarına olanak tanır. Ultra HD fotoğrafları ve videoları, kalite ve nicelik sınırlaması olmaksızın tek bir tıklama, birden fazla görüntü ve video ile arkadaşlarınızla paylaşın. Mesafe gözetmeksizin sevdiklerinizle eğlenceli, hüzünlü, mutlu anları ücretsiz paylaşarak etkileşim kurun.

Sesli veya Görüntülü aramanın keyfini çıkarın (Bireysel veya Grup)

Whatsapp Messenger Mod APK’da, arkadaşlarınızı istediğiniz zaman ve istediğiniz yerden rastgele, sadece ücretsiz olarak arama özelliğinden de yararlanabilirsiniz. Paylaşmanın yanı sıra, sesli veya görüntülü modda canlı aramalar yoluyla onlarla bağlantı kurabilirsiniz. Sevdiklerinizi kişisel olarak arayın veya görüntülü veya sesli aramalar yoluyla birçok kişiyle aynı anda bağlantı kurun ve eğlenceyi tek seferde çevrenizdeki herkesle paylaşın. Herkesle eğlenceli bir şekilde etkileşim kurmanın bitmeyen sürecini deneyimleyin.

Canlı Durum Yükle

Whatsapp Messenger Mod APK’da şu anda ne yaptığınızı sevdiklerinize veya arkadaşlarınıza bildirmek istiyorsanız, canlı durumunuzu yükleyerek bunu kolayca yapabilirsiniz. Ne yaparsanız yapın, arkadaşlarınızla paylaşabilir ve görüp görmediklerini kontrol edebilirsiniz. Hayat eğlencenizi paylaşmanın yanı sıra, sevdiğiniz şarkılar veya bir film sahnesi gibi hoşunuza giden anları yükleyebilir, arkadaşlarınıza doğum günü dileyebilir veya düşüncelerinizi onlar aracılığıyla paylaşabilirsiniz.

 

 

Nihai Karar

Dünya çapında bir milyardan fazla kullanıcısı olan Whatsapp Messenger, öncelikle kullanıcılarının verilerinin ve gizliliğinin korunmasına odaklanmaktadır. Burada arkadaşlarınız ve akrabalarınızla özgürce medya paylaşabilir ve arkadaşlarınızla tek tek veya aynı anda birden fazla görüntülü veya sesli arama yapabilirsiniz. Canlı konumları paylaşın ve arkadaşlarınızla grup sohbetinde veya ayrı ayrı etkileşim kurun. Global olarak bağlanmak için aşağıdaki bağlantıdan Whatsapp Messenger Mod APK’sını şimdi indirin.

NEDEN WHATSAPP KULLANMALISINIZ?

• ÜCRETSİZ: WhatsApp, ailenize ve arkadaşlarınıza mesaj gönderebilmenizi ve onları arayabilmenizi sağlamak için telefonunuzun İnternet bağlantısını (4G/3G/2G/EDGE veya varsa Wi-Fi) kullanır. Bu sayede, gönderdiğiniz mesajlar ve yaptığınız aramalar için ödeme yapmanıza gerek kalmaz.* WhatsApp’ı kullanmak için herhangi bir üyelik ücreti ödemenize gerek yoktur.

• MULTİMEDYA: Fotoğraf, video, belge ve Sesli Mesaj gönderip alabilirsiniz.

\* ÜCRETSİZ ARAMA: WhatsApp araması özelliğiyle ailenizi ve arkadaşlarınızı başka bir ülkede olsalar bile ücretsiz arayabilirsiniz.* WhatsApp aramaları telefonunuzun konuşma paketindeki dakikalar yerine İnternet bağlantınızı kullanır. (Not: Veri ücretleri uygulanabilir. Ayrıntılar için sağlayıcınıza başvurun. 155 Polis İmdat ve diğer acil hizmet numaralarına WhatsApp aracılığıyla ulaşılamamaktadır).

• GRUP SOHBETLERİ: Arkadaşlarınızla ve ailenizle kolaylıkla iletişimde kalmak için grup sohbetlerini kullanabilirsiniz.

• WHATSAPP WEB: Bilgisayarınızın tarayıcısını kullanarak WhatsApp mesajları gönderebilir ve alabilirsiniz.

• ULUSLARARASI ÜCRET YOK: Farklı ülkeler arasında WhatsApp mesajı gönderirken ek ücret ödemeniz gerekmez. Dünyanın dört bir yanındaki arkadaşlarınızla sohbet edin, uluslararası SMS ücretlerinden kurtulun.*

• KULLANICI ADLARINA VE PIN KODLARINA HAYIR DEYİN: Bir tane daha kullanıcı adı veya PIN kodu hatırlamanıza ne gerek var? Tıpkı SMS gibi WhatsApp da telefon numaranızı kullanır ve telefonunuzun rehberiyle sorunsuz bir şekilde entegre olur.

• OTURUMUNUZ HEP AÇIK: WhatsApp ile oturumunuz her zaman açıktır. Bu sayede hiçbir mesajı kaçırmazsınız. Artık oturumunuzun açık mı yoksa kapalı mı olduğunu düşünmenize gerek yok.

• KİŞİLERİNİZLE HIZLA İLETİŞİME GEÇİN: WhatsApp kullanan kişilerinizle hızlı ve kolay bir şekilde iletişime geçebilmeniz için telefon rehberinizden faydalanıyoruz. Böylece zor akılda kalan kullanıcı adlarını eklemenize gerek kalmıyor.

• ÇEVRİMDIŞI MESAJLAR: Bildirimlerinizi kaçırdığınızda veya telefonunuzu kapattığınızda WhatsApp, son mesajlarınızı uygulamayı kullandığınız bir sonraki sefere kadar saklar.

Yenilikler

* Mesaj ifadelerinde dilediğiniz emoji ile ifade bırakma özelliği gibi güncellemelerin yanı sıra ek iyileştirmeler ve düzeltmeler yapıldı.
* Gruplarda katılımcı sınırı 512’ye yükseltildi.
* Maksimum dosya boyutu sınırı 2 GB’a yükseltildi.
* Grup aramalarında sessize almak veya mesaj göndermek istediğiniz katılımcılara ait kutucuklara uzun süre basılı tutabilirsiniz.

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir