WeChat Apk indir kilitsiz sınırsız para

8.0.48

WeChat, bir sohbet ve sosyal medya uygulamasından daha fazlasıdır. WeChat, aynı zamanda dünyanın dört bir tarafından bir milyarın üzerinde kullanıcının buluştuğu bir yaşam tarzıdır. Arkadaşlarınızla yazışın ve onları arayın, en hoşunuza giden Anları paylaşın, mobil ödeme özelliklerinden ve çok daha fazlasından faydalanın. Neden bir milyarı aşkın kişi WeChat kullanıyor? - SOHBET ETMENİN DİĞER YOLLARI: Metin, fotoğraf, ses, video, konum paylaşma ve diğer özelliklerle arkadaşlarınızla
Apk İndir
4.8/5 Oylar: 568
Geliştirici
WeChat Tencent
Sürüm
8.0.48
Güncelleme
24 Mart 2024
Gereksinimler
Android 5.1
Boyut
247 MB
Yayımlayan
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

WeChat APK uygulaması, tüm insanlar tarafından kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Bu, bu işlemcinin tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacağı anlamına gelir. Bu işlemci ile en sevdiğiniz arkadaşlarınız veya akrabalarınızla konuşabilirsiniz. Bu işlemci, konuşmalarınızı heyecan verici bir şekilde ekleyecektir. Çocuklardan yetişkinlere herkes bu uygulamayı kendilerine uygun şekilde kullanabilir. Bu uygulamayı kullanmak için ayrı bir protokol yoktur. Bu uygulama heyecan verici bir şekilde hobinize katkıda bulunacaktır. Bu uygulama, bu konuşma aracılığıyla düşüncelerinizi başkalarıyla paylaşmanıza olanak tanır. Bu uygulama öyle olacak ki, başkalarıyla konuştuğunuz sohbeti kimse görmeyecek.

 

WeChat MOD APK

Bu, bu uygulamada tüm sırlarınızı yeterince koruyabileceğiniz anlamına gelir. Bu, en sevdiğiniz kişiye fotoğraf veya video gönderip başkalarının görmesini sağladığınızda zihninizin heyecan verici bir duruma ulaşacağı anlamına gelir. Kullanıcıların, insanların zihinlerini anlama ve bu uygulamayı yaratma becerisi etkileyici. Sohbet ederken zihniniz oldukça sakin bir duruma ulaşacaktır. Bu, benzersiz fikirlerinizi başkalarıyla paylaştığınızda zihninizin daha mutlu bir duruma ulaşacağı anlamına gelir.

 

 

wechat özellikleri

WeChat APK uygulaması size bu uygulamayı ücretsiz olarak verir. Bu, bu uygulamayı kullanmak için o paranın hiçbirini ödemenize gerek olmadığı anlamına gelir. Bu, bu mesajı kullandığınızda fotoğraflarınızın ve videolarınızın telefonunuzda güvende olacağı anlamına gelir. Bu, tüm bilgilerinizin özel olacağı anlamına gelir. Bunun yanına şifreyi koyabilirsiniz. Herhangi bir etkinliği başkalarıyla gizlice paylaşmanız gerektiğini düşünüyorsanız, güvenliğiniz garanti edildiğinden bu işlemciyi kullanarak paylaşabilirsiniz.

 

Tüm mesajları zahmetsiz bir şekilde başkalarına göndereceksiniz. Bu, gönderdiğiniz mesajın, onu görüp görmediklerini hemen size göstereceği anlamına gelir. Bu, gönderdiğiniz mesajı hemen silmek istiyorsanız WeChat APK’da hemen silebileceğiniz anlamına gelir. Bu, gönderdiğiniz mesajları 1 saate kadar silebileceğiniz anlamına gelir. Bu uygulamada aynı anda beş kişiye kadar sohbet edebilirsiniz ve bu, konuşmak istediğiniz kişinin çevrimiçi olup olmadığını da görebileceğiniz anlamına gelir.

 

Çoklu sohbet seçenekleri

WeChat APK uygulaması, bu işlemci aracılığıyla çok çeşitli bilgileri aktarmanıza olanak tanır. Bu, en sevdiğiniz arkadaşlarınız ve akrabalarınızla sohbetinizi doğru şekilde geliştirebileceğiniz anlamına gelir. Bu, size en sevdiğiniz birçok fotoğraf ve videoyu gönderme olanağına sahip olduğu anlamına gelir. Nasıl sohbet edeceğinizi bilmiyorsanız, hiçbir şey için endişelenmenize gerek yok. Bu uygulamada ayrı bir sesli mesaj bulunmaktadır. Bu bölümü kullanırsanız, herhangi bir bilgiyi başkalarıyla paylaşmak istiyorsanız onlara hemen söyleyebilirsiniz. Aynı zamanda size sıradaki yeriniz hakkında bir fikir verir. Başkalarının nerede olduğunuzu bilmesini sağlamak için Konumu paylaş bölümünü kullanabilirsiniz.

 

WeChat MOD APK

Bu, aniden herhangi bir sorununuz olursa, onlardan korkmanıza gerek olmadığı anlamına gelir. Bunun nedeni, bu uygulamada başkalarına nerede olduğunuza dair bir notu kolayca gönderebilmenizdir. Bu WeChat APK ile herhangi bir olay hakkında istediğiniz zaman istediğiniz yerden sohbet edebilirsiniz. Bu uygulamayı kullanmak için herhangi bir zaman sınırı yoktur. Tüm kontroller sizin elinizde ve bir başkasına gönderdiğiniz mesajlar sadece onlara gidecek.

 

Yüksek kaliteli aramalar

WeChat APK uygulaması, bu uygulama aracılığıyla istediğiniz zaman herhangi biriyle konuşmanıza olanak tanır. Bu, ne kadar uzakta olursa olsun sevdiğiniz kişiyle anında iletişim kurabileceğiniz ve bu uygulama aracılığıyla konuşabileceğiniz anlamına gelir. Yani en sevdiğiniz arkadaşlarınızı anında görmek istiyorsanız görüntülü arama bölümünü kullanarak anında izleyebilirsiniz. Bu, normal aramanızın favoriniz olduğu anlamına gelir. Doğru perdeyi bulamazsanız, hüsrana uğramak istemezsiniz, bu yüzden iyi bir capo’ya yatırım yapın. Bu yüzden sesli arama diye bir parçanız var.

 

WeChat APK uygulaması, istediğiniz kişiyle ve o kısmı kullanmak istediğiniz sürece konuşma olanağına sahiptir. Bu uygulamayı günlük olarak kullanabilirsiniz. Bu uygulama ile başkalarının düşüncelerini kolayca anlayabilirsiniz. Biriyle sohbet ettiğinizde, onun nasıl bir ruh halinde olduğunu anlayabilirsiniz. Başkalarına önemli mesajları anlatmak istiyorsanız, onlara telefon görüşmeleri yoluyla bunu anlatabilirsiniz. Bu işlemciyi yurt dışından da kullanabilirsiniz. Yurt dışında olsalar bile arkadaşlarınızla rahatlıkla konuşabilirsiniz.

 

Çok ve çok sayıda çıkartma

WeChat APK uygulaması, bu uygulamada birçok farklı oyuncak türüne sahiptir. Bu uygulamada pek çok eğlenceli oyuncak türü var. Bu uygulamada binden fazla eğlence çıkartması var. Bu uygulamada birçok animasyonlu çıkartma türü büyük miktarlarda mevcuttur. Bunun yanında Sebzeler adlı ayrı bir liste olacak. Hayvanlar için ayrı bir liste, doğal kaynaklar ve asmalar için ayrı listeler, aşk sembolleri ve daha birçok figürin türü kullanılmaktadır. Hüzünlü çıkartmaların yanı sıra, birçok şok edici çıkartma, mutlu çıkartma türü vardır.

 

Başkalarının ne durumda olduğunuzu bilmesini sağlayın. Kullanımda olan birçok ülke bayrağı türü vardır. Bunları WeChat APK’da arkadaşlarınıza da gönderebilirsiniz. Bu uygulama aynı anda ikiden fazla arkadaşınızla görüntülü arama yapma ve konuşma olanağına sahiptir. Başkaları tarafından gönderilen çıkartmaları saklayabilirsiniz. Köpek, kedi, fare gibi her türlü hayvan bu işlemcide. En sevdiğiniz animasyonlu sahneleri başkalarına gönderebilirsiniz. Selfie çıkartmaları bu uygulamada yüksek talep görmektedir. Özel animasyon görüntüleri ve çıkartmalar zaten telefonda.

 

Birçok farklı hesap oluşturun ve takip edin

WeChat APK uygulaması, uygulamayı indirdikten sonra hesabınıza giriş yaptığınızda işlemciyi kullanarak telefon numaranıza sahip olmanızı sağlar. Ancak bu uygulamada, ikiden fazla hesap e-posta kimliği adresi kullanabilirsiniz. Bu uygulamayı beğeninize göre kullanabilirsiniz. Bu, başkalarının çevrimiçi olduğunuzu görmemesi gerektiğini düşünüyorsanız, bu uygulamanın onları gizleme olanağına sahip olduğu anlamına gelir. Bu nedenle, başkalarıyla yaptığınız konuşmaları güvende tutabilirsiniz.

 

WeChat MOD APK

Çözüm

Genel olarak, WeChat APK hakkında tüm ayrıntılı bilgileri ele aldık. Android ve iOS’ta en iyi ve en popüler sohbet uygulaması. Uygulamanın orijinal sürümünden yalnızca sınırlı özelliklere sahipsiniz. Tüm kilidi açılmış özellikleri ücretsiz olarak almak için MOD sürümümüzü kullanın. Aşağıdaki makale mevcut bağlantılardan en son MOD sürümünü indirin.

 

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir