Vegas Gangsteri Apk 2023 para hileli mod indir – mafia oyunu

5.7.0m

Vegas Gangsteri - mafia oyunu Bu oyun hakkında Vegas Gangsteri, açık oyun dünyasındaki çete savaşlarında gangster ve mafya kartelleriyle gerektiğinde kuralına göre oynayacağın gerektiğinde ise çete liderliğine soyunacağın bir rol yapma oyunu. Günahlar Şehri Las Vegas'ta Yok Yok Bu açık şehri farklı TPS görevleriyle keşfet, mafya kartelinde boks yap, final ödülü için dövüş ve Las Vegas şehrinin klanlar vs. çeteler suç dünyasında farklı maceraları oyna.
Apk İndir
4.4/5 Oylar: 2,388
Geliştirici
Gameloft SE.
Sürüm
5.7.0m
Güncelleme
10 Haz 2022
Gereksinimler
Android 5.1 ve sonrası
Boyut
2.4 GB
Yayımlayan
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Vegas Gangsteri Apk  bu macera serisinde her görev için çeşitli araçlar ve silahlar var. Molotof kokteylli çete savaşlarında bomba atarlar, pek çok farklı silah ve araçla planlar yap, ateş gücü kullanıp görevleri başar.

Son yirmi yılda cep telefonları tüm dünyaya yayıldı ve günümüz teknolojisinde bu cep telefonları akıllı özelliklere sahip akıllı telefonlara yükseltildi. Bu Akıllı Telefonlarla, tıpkı bir mini bilgisayar gibi olduğu için istediğiniz her şeyi yapabilirsiniz. Çok fazla iş ve baskının olduğu günümüzün monoton yaşamında herkes ferahlık ve eğlence ister. Mobil Oyun size sınırsız eğlence sağlamanın ve zaman öldürmenin en iyi yollarından biridir, çünkü boyutu küçük ve şekli rahat olduğu için tüm gün bir akıllı telefonda oyun oynayabilirsiniz.

Bugün en iyi zaman öldürücü oyunlardan biri olan Gangstar Vegas ile karşınızdayız. İşte bu makalede, size ücretsiz olarak adlandırılan tüm ücretli kaynaklara uyum sağlamak için değiştirilmiş sürümünü de sağlayacağız – Vegas Gangsteri Apk.

Temel olarak Gangstar Vegas, size yüksek grafikler ve birçok araba, silah, kalabalık, polis, taksi, tank ve çok daha fazlasıyla gerçekçi bir açık dünya deneyimi sağlayan Grand Theft Auto oyunları gibi basit bir açık dünya oyunudur. Eski GTA Vice City’yi veya en yeni GTA V oyununu zaten oynadıysanız, açık dünya oyun yapısı, özellikleri ve oyun arayüzü hakkında bilgi sahibi olmalısınız.

Yani temel olarak, Vegas Gangsteri Apk, yetenekli bir Dövüş Sanatı savaşçısı olan Jason Malone olarak muazzam görevleri tamamlamanız gereken Vegas merkezli bir gangsterin hayatına dayanmaktadır. Son görevde, oyunu tamamlamak için son düşman Frank Volcano’yu yenmeniz gerekiyor.

Tüm ana veya yan görevleri tamamlama arasında, yürüyerek veya araçla yürümeyi seçebilirsiniz, çünkü bu oyunda yeni başlatılan geniş bir araba koleksiyonu alacaksınız. Yine de geliştiriciler içeriğini her gün güncelliyorlar. Araçların yanı sıra, tabancalar, saldırı tüfekleri, keskin nişancı tüfekleri, pompalı tüfekler, alev makineleri, el bombaları, Molotof kokteylleri ve çok daha fazlasını alacağınız önemli bir cephanelik de alacaksınız.

Bu açık dünya oyunu size çarpıcı HD grafikler ve kolay kontroller sunacak. Ek olarak, erişim kolaylığı isteğinize göre kontrol kurulumunu da özelleştirebilirsiniz. Vegas Gangsteri Apk’sında gece kulüpleri, kumarhaneler, blackjack ve ideal olarak Las Vegas temasıyla tasarlandığından çok daha fazlası gibi pek çok yeni şey var.

Ama yine de, mükemmel cephanelik gerektiren birçok zorlu görev ve görev var ve onu satın almak için binlerce rupi harcamanız gerekiyor. Ancak bugünden bu yana endişelenmeyin, size Vegas Gangsteri APK’nın değiştirilmiş sürümünü sunacağız. Bu uygulama size sınırsız para, sınırsız elmas, sınırsız mermi ve çok daha fazlası gibi muazzam ücretli ve büyülü özellikler sağlayacaktır. Öyleyse bu makalenin tamamını okumalı ve bu oyunun istisnasını gözlemlemeli ve ayrıca ücretli kaynaklardan ücretsiz olarak yararlanmak için Vegas Gangsteri APK’yı indirmelisiniz.

çete yıldızı Vegas

Vegas Gangsteri APK, tüm android kullanıcıları için en sevilen ve en çok arzu edilen açık dünya oyunlarından biridir. Bu, 50.000.000’den fazla indirme ve milyonlarca günlük aktif oyuncu toplayan Google Play Store’daki tek açık dünya oyunudur. Gangstar Vegas oyununda gerçek bir gangster gibi hissedebilir, geniş bir silah ve araç koleksiyonuyla Las Vegas şehrini yönetmek için bir çete savaşı başlatabilirsiniz. Bu oyunun en iyi özelliklerinden biri, hem çevrimiçi modda hem de çevrimdışı modda oynayabilmenizdir. Sözlerime dikkat edin, bu oyun grafik ve rahatlık açısından sizi asla hayal kırıklığına uğratmayacak.

Açık dünya oyun hayranıysanız ve en iyisini bulmak için Google Play Store’da geziniyorsanız, bu oyun android cihazlar için mevcut en iyi açık dünya oyunlarından biri olduğu için Gangstar Vegas apk’sına gitmelisiniz. En güvenilir oyundur ve harika grafikler, kolay kontroller, bir araç koleksiyonu, çeşitli cephanelikler ve büyük boyutlu GTA oyunlarında deneyimleyebileceğiniz hemen hemen her şeyle birlikte gelir. Gangstar Vegas’ın en iyi özelliklerinden biri boyutudur, çünkü hiç kimse size bu çarpıcı grafikleri ve çeşitli kaynakları android cihazlar için sadece 2 GB boyutunda sağlayamaz.

Oyun, aynı haritaya ve aynı alanların çoğuna sahip, gerçekten görselleştirilmiş bir Las Vegas yeri ile yapılmıştır. Gangstar Vegas, kendi başınıza yönetebileceğiniz tüm Las Vegas şehrine sahip olmanızı sağlayacak büyüleyici bir açık dünya aksiyon oyunudur. Bir oyun aşığıysanız, 3 boyutlu olağanüstü grafiklerle yapılmış olmasının yanı sıra çok gerçekçi bir çevre sesi kalitesi sağladığı için bu oyun sizi kesinlikle şaşırtacak.

Vegas Gangsteri APK

Bu oyunun basitliğinin yanı sıra, hem çevrimiçi hem de çevrimdışı olarak muazzam süper zor seviyelerden oluşur. Bu seviyeleri tamamlamak için, yüksek teknolojili saldırı tüfekleri gibi, kelimenin tam anlamıyla muazzam bir miktara mal olan geniş bir istisnai silah koleksiyonuna ihtiyacınız var. Çünkü bu kaynakları sadece oyunda bulunan madeni para ve elmaslardan oluşan sanal para ile satın alabilirsiniz.

Bu yüzden size yardımcı olmak veya sizi bu beladan kurtarmak için Gangstar Vegas uygulamasının değiştirilmiş sürümünü yayınladık – Vegas Gangsteri APK. Temel olarak, bu uygulama size sınırsız kaynakların yanı sıra sınırsız para ve elmas ve her silahta sonsuz cephane verecek gibi sınırsız varlıklar sağlar. Üstelik bu sınırsız özellikleri bu oyunun çevrimiçi modunda da kullanabilirsiniz.

Düşünmeniz gereken tek şey etkinliklere katılmamak. Bu oyunun üst düzey güvenliği nedeniyle, bazı çevrimiçi zorlukları aşmak çok zor. Bu nedenle, hesabınızı yasaklayabileceğinden lütfen Vegas Gangsteri APK’sında çevrimiçi etkinlikler oynamamaya çalışın. Bunun dışında bu oyunda her şey eğlenceli, bu yüzden Vegas Gangsteri APK’yı hemen indirin ve tüm olağanüstü özelliklerini tanıyın.

Özellikler

Gangstar Vegas, Google Play Store’daki en şaşırtıcı grafik oyunlarından biridir ve bu oyunun ses kalitesi de çok etkileyicidir. Modifiye edilmiş oyun Vegas Gangsteri APK, size resmi Gangstar Vegas oyunuyla aynı deneyimi sağlayacaktır. Ayrıca, size aşağıdakiler gibi birkaç ek özellik de sağlayacaktır –

Sınırsız kaynak(Para ve Elmas)

Hepimizin bildiği gibi, her bir android oyunun para kazanmak için uygulama içi satın alımlar içerdiğini. Burada, Gangstar Vegas’ta, şaşırtıcı silahları ve en yeni araba modellerini donatmak için, muazzam bir sıkı çalışmayla para ve elmasları toplamanız gerekir. Ancak Vegas Gangsteri APK’sında, bu uygulama size sonsuz para ve ömür boyu bitmeyecek elmaslar sağlayacağından, bu kaynakları satın almak için para harcamanıza gerek kalmayacak.

Sınırsız Anahtar

Anahtarlar, nadir oldukları için Gangstar Vegas’taki en önemli ve en değerli para birimidir. Anahtarları bulmak çok fazla zaman ve çok fazla sıkı çalışma gerektirir. Bu anahtarları ayrıca sandıklarda ve kasa kutularında ödül olarak alabilirsiniz. Ancak bu kasaları satın almak için çok para gerekiyor ve ayrıca bu kasalarda şans eseri anahtar şansı da elde edebilirsiniz. Ancak Vegas Gangsteri APK size sınırsız anahtar sağlayacaktır, böylece sadece bazı anahtarlar için binlerce rupi harcamanıza gerek kalmaz. Oyunun bu özelliğinden geçmelisiniz, sizi şaşırtacak.

Olağanüstü koleksiyon

İnsanların açık dünya oyunlarında deneyimlemek istedikleri en önemli şey, araç ve cephanelik koleksiyonudur. Çünkü bir oyunu gerçekçi ve çekici kılan tek şey bunlardır. Vegas Gangsteri APK, 1958 ACMAT VLRA, Ford Fusion NASCAR, Ford Mustang ve çok daha fazlasını içeren nadir araba koleksiyonuna erişmenizi sağlar. Ayrıca özel yapım muzlar ve bisikletler gibi sıra dışı araçları ve çok daha fazlasını özelleştirebilirsiniz. Cephanelik için, Gangstar Vegas hack APK, beyzbol sopası, Yao-Gun, KAIK, Revolver ve çok daha fazlası gibi tüm gerekli ve profesyonel silahları içerir.

Sınırsız mermi

Oyun para birimlerinin yanı sıra Vegas Gangsteri APK ayrıca size sınırsız cephane sunacak, böylece herhangi bir görevi kolayca kazanabilirsiniz. Bu oyundaki her görev cephaneliğe dayalıdır ve burada bu değiştirilmiş oyunda, ücretli mermilere para harcamanıza bile gerek yoktur. harika değil mi?

Yasaklanma Karşıtı

Modifiye edilmiş bu oyunun en faydalı özelliklerinden biri, ban karşıtı bir MOD oyunu olduğu için ban sorunu yaşamadan sınırsız olarak oynayabilmenizdir. Bu oyundaki tüm MOD özelliklerini yasaklanmadan kullanabilirsiniz, böylece hiçbir şey için endişelenmenize gerek kalmaz. Ancak lütfen bu MOD özellikleriyle çevrimiçi etkinliklere katılmayın çünkü Gangstar Vegas hesabınızı bir yıldan fazla yasaklayabilir.

Vegas Gangsteri APK, serbest dolaşımlı bir açık dünya oyunudur. Oyunda özgürce dolaşabilir, araba, bisiklet, tekne ve uçak kullanabilir, insanları vurabilir, polisten kaçabilir, pahalı arabaları çalabilir ve satabilirsiniz. Oyunda istediğini yapabilirsin. Ayrıca harika ödüller kazanmak için hikaye modunu veya yan görevleri tamamlayabilirsiniz. Hikaye modunda, Frank’i alt ederek sizi Vegas’ın bir sonraki kral gangsteri olma yolculuğuna çıkaran 80’den fazla görevi tamamlayacaksınız. Ayrıca 3. turda nasıl kandırıldığınızı da bileceksiniz. Tabancalardan av tüfeğine, SMG, AR ve keskin nişancılara kadar pek çok silah var.

Özgürce yürüyebildiğiniz, zıplayabildiğiniz, koşabildiğiniz, siper alabileceğiniz, araba ve uçak kullanabildiğiniz, yakın dövüş ve menzilli silahlar, sağlık seti, tamir seti, el bombası, bomba ve Molotof kokteyli gibi atılabilir maddeler kullanabildiğiniz için, üzerinde çok fazla düğme olacağını düşünebilirsiniz. ekran ve kontrolü zor. Ama kontroller çok basit. Kontrol düğmeleri, gerektiğinde otomatik olarak değişir.

Yayayken, ekranın sol alt tarafında karakteri hareket ettirmek için bir hareket pedi ve koşmak, yumruklamak/ateşlemek ve el bombası atmak için butonlar olacak. Bir şeyin yakınında nereye giderseniz gidin, sürat düğmesi atlama düğmesine dönüşür. Siper almak için yeni bir düğme belirir. Bir araba veya bisiklet varsa, onu sürmek için bir düğme daha görünür ve ardından tüm düğmeler sola/sağa yönlendirme ve hızlanma ve fren düğmeleriyle değişir. Sol üst köşede mini haritayı ve sağlık setini ve zırhı görebilirsiniz.

Yer işaretleri, devralabileceğiniz şehirlerin küçük bir kısmıdır ve zaman içinde önemli yerlerden para alırsınız. Hikaye modunda ne kadar çok görev tamamlarsanız, o kadar çok yer işareti yakalayabilirsiniz. Ancak bir sonrakini yakalamak için önceki yer işaretlerinde de yıldız almanız gerekir. O bölgedeki yan görevleri tamamlayarak ve yıldızları alarak yer işaretlerini yükseltebilirsiniz. Her yıldız için yıldız sayısını ve gereksinimleri görebilirsiniz. Yer işaretlerini yükseltmek, alabileceğiniz para miktarını artırır. Hadi ne düşünüyorsun? Sitemizden Vegas Gangsteri indir ve bu oyun  ile ilgili deneyiminizi yorumlar bölümünde paylaşın.

Vegas Gangsteri APK hileli MOD Özellikleri

Vegas Gangsteri Apk, bazı değiştirilmiş özelliklere sahiptir. Aşağıdan kontrol edin.

  • Sınırsız Para Hilesi
  • Vip Özellikler
  • Hatalar ve Kilitlenmeler Düzeltildi
  • Oyun İyileştirmeleri

Resmi sürümde bildiğiniz gibi, ücretsiz olarak erişilemeyen birçok özellikler var. Bu nedenle Vegas Gangsteri Apk, sayesinde oyun Para Hileli olacak.

Vegas Gangsteri Apk Para Hileli Modu İndirin

Vegas Gangsteri Apk, Gameloft SE tarafından sunulan, serbest dolaşımlı, aksiyon ve macera dolu bir açık dünya oyunudur. Oyun mağazasında yüz milyondan fazla indirmeye sahip. Suçlar, çete savaşları, yarış, ateş etme, klan komploları dünyasına adım atın ve gerçek rock yıldızı gangstar olun.

Oyunun detaylarına bakacak olursak Vegas Gangsteri’de hikaye, tüm suç faaliyetlerini sonsuza dek geride bırakmak için Vegas’a giden Jason Malone’un etrafında dönüyor. Ama Vegas’ta güçlü bir gangster olan Frank Veliano ile tanışır. Frank bir boks maçı ayarlar ve Jason’a 4. rauntta kaybetmesini söyler ve kendisine ihanet etmemesi için tehdit eder, Jason’ın önünde bir adamı öldürür. Jason 4. rauntta kaybetmeye hazırdır ama işler planladığı gibi gitmez. Rakip 3. turda kaybeder. Şimdi hayatını kurtarmak için kaçan Jason, yardım için arkadaşını arar.

Yolda, Frank’in uşağı onu yakalar ve vurmak üzeredir. Doğru zamanda Karen oraya gelir ve uşağı öldürür. Daha sonra onu Vera Montello’ya götürür. Vera Montello, eski ünlü gangster John Montello’nun karısı ve Frank’in düşmanıdır. Kendisi için çalışması karşılığında bu konuda ona yardım etmeyi teklif ediyor. Bundan sonra Jason olarak oynayacak ve onunla birlikte Frank’i alt etmek için birçok görevi tamamlayacaksınız. Yolculuğunuzda daha fazla insanla tanışacak ve daha fazla sır ortaya çıkaracaksınız.

Vegas Gangsteri APK, serbest dolaşımlı bir açık dünya oyunudur. Oyunda özgürce dolaşabilir, araba, bisiklet, tekne ve uçak kullanabilir, insanları vurabilir, polisten kaçabilir, pahalı arabaları çalabilir ve satabilirsiniz. Oyunda istediğini yapabilirsin. Ayrıca harika ödüller kazanmak için hikaye modunu veya yan görevleri tamamlayabilirsiniz. Hikaye modunda, Frank’i alt ederek sizi Vegas’ın bir sonraki kral gangsteri olma yolculuğuna çıkaran 80’den fazla görevi tamamlayacaksınız. Ayrıca 3. turda nasıl kandırıldığınızı da bileceksiniz. Tabancalardan av tüfeğine, SMG, AR ve keskin nişancılara kadar pek çok silah var.

Özgürce yürüyebildiğiniz, zıplayabildiğiniz, koşabildiğiniz, siper alabileceğiniz, araba ve uçak kullanabildiğiniz, yakın dövüş ve menzilli silahlar, sağlık seti, tamir seti, el bombası, bomba ve Molotof kokteyli gibi atılabilir maddeler kullanabildiğiniz için, üzerinde çok fazla düğme olacağını düşünebilirsiniz. ekran ve kontrolü zor. Ama kontroller çok basit. Kontrol düğmeleri, gerektiğinde otomatik olarak değişir.

Yayayken, ekranın sol alt tarafında karakteri hareket ettirmek için bir hareket pedi ve koşmak, yumruklamak/ateşlemek ve el bombası atmak için butonlar olacak. Bir şeyin yakınında nereye giderseniz gidin, sürat düğmesi atlama düğmesine dönüşür. Siper almak için yeni bir düğme belirir. Bir araba veya bisiklet varsa, onu sürmek için bir düğme daha görünür ve ardından tüm düğmeler sola/sağa yönlendirme ve hızlanma ve fren düğmeleriyle değişir. Sol üst köşede mini haritayı ve sağlık setini ve zırhı görebilirsiniz.

Vegas Gangsteri APK Nasıl İndirilir?

Apk uzantılı dosyaları indirmek için ilgili sayfada bulunan Şimdi İndir butonu ile Vegas Gangsteri oyununu indirebilirsiniz. Yönlendirilen sayfada altı saniye beklemeniz gerekmekte. vegas gangsteri indir Android Oyunu, Ücretsiz  Apk indir ve Paylaş

Vegas Gangsteri APK

Çeşitlilik konusunda endişeleniyorsanız ve aynı oyunları bilgisayarlarda oynamaktan sıkıldıysanız, akıllı telefonlara geçmeniz gerekir, çünkü akıllı telefonlarda milyonlarca oyun içeren geniş bir kategori koleksiyonu alırsınız. İşte bu yazıda, size sınırsız her şeyin yanı sıra çarpıcı grafikler ve müzik sağlayacak olan Gangstar Vegas – Vegas Gangsteri APK’nın değiştirilmiş varyantını alacaksınız. Üstelik bu oyun %100 güvenlidir ve indirmesi kolaydır. Vegas Gangsteri APK’sını hemen indirin ve akıllı telefonda mükemmel bir açık dünya deneyimine başlayın.

Vegas Gangsteri Apk Nasıl Yüklenir?

Basit ve kolay anlaşılır adımları izleyin

Yenilikler

YENİLİKLER

Daha Çok Savaş Bileti Ödülü -- Gangsterin için Neo-Fantom kostümü, ayrıca araba ve silahın için süper görünümler.

Yeni Etkinlik -- Tıbbi temalı yeni mücadele etkinliği ile rakiplerine başarılı operasyonlar düzenle.

Çın Çın! -- Oyun içi telefon artık uzaylı istilaları, çete ve tekli gibi önemli etkinlikler hakkında sana haber uçuracak.

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir